Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts

Έτσιι είναι αλλά τι να κάνουμε! Δεν θα σκάσουμε ΄κιόλας!!!!

 

 

Όχι βέβαια!!Απλά,έχει πλάκα να βλέπεις κάτι παππούδες και γιαγιάδες να ορμάνε στις παιδικές μπομπονιέρες και να τις παίρνουν με τις χούφτες!!:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όχι βέβαια!!Απλά,έχει πλάκα να βλέπεις κάτι παππούδες και γιαγιάδες να ορμάνε στις παιδικές μπομπονιέρες και να τις παίρνουν με τις χούφτες!!:lol:

 

εγώ έφτιαξα γύρω στις 500 μπομπονιέρες και εξαφανίστηκαν σχεδόν όλες!! ο άνδρας μου έλεγε μήπως είναι μικρές επειδή ήταν σβουράκια, μολυβάκια, σφυρίχτρες, σελιδοδείκτες κλπ., αλλά όταν πήγε στη δουλειά του όλοι του ζητούσαν και άλλες!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

εγώ έφτιαξα γύρω στις 500 μπομπονιέρες και εξαφανίστηκαν σχεδόν όλες!! ο άνδρας μου έλεγε μήπως είναι μικρές επειδή ήταν σβουράκια, μολυβάκια, σφυρίχτρες, σελιδοδείκτες κλπ., αλλά όταν πήγε στη δουλειά του όλοι του ζητούσαν και άλλες!!!!:P

 

 

:lol::lol::lol::lol:

Όπως έχεις καταλάβει,όλοι κρύβουμε ένα παιδί μέσα μας!!Είχα πάει σε ένα παιδικό πάρτυ και μου έδωσαν κάτι μολυβάκια και σφραγίδες από τα τζάμπο,που περίσσεψαν επειδή δεν είχαν έρθει κάποια παιδάκια.Εκεί να δεις χαρά που έκανα!!!:lol::lol::lol:Δεν πάω καθόλου καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

να κάνεις αυτό που σε γεμίζει! Πάντα θα υπάρχουν κάποιοι που δεν θα τους αρέσουν πράγματα, έτσι επειδή είναι στο αίμα τους να δυσανασχετήσουν! και εγώ έφτιαξα τις μπομπονιέρες του μωρού μου, παιδικές με παιχνιδάκια (σβούρες, σφυρίχτρες...κλπ) και έπειδή δεν είχα γάμου (έκανα και γάμο μαζι) άκουσα και εγώ!!! Εμένα όμως μου άρεσαν και άρεσαν και σε πολλούς!! Αφού παίρνανε δυο δυο τις μπομπονιέρες!!!

 

αυτο ξαναπεστο! υπαρχουν κατι ατομα που ξυνιζουν απο ζηλεια και κακια. αυτους δεν προκειται να τους πιασεις πουθενα. γι' αυτο κι εγω λεω ο καθενας κανει αυτο που νομιζει ωραιο και σ' οποιον αρεσουμε!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol::lol::lol::lol:

Όπως έχεις καταλάβει,όλοι κρύβουμε ένα παιδί μέσα μας!!Είχα πάει σε ένα παιδικό πάρτυ και μου έδωσαν κάτι μολυβάκια και σφραγίδες από τα τζάμπο,που περίσσεψαν επειδή δεν είχαν έρθει κάποια παιδάκια.Εκεί να δεις χαρά που έκανα!!!:lol::lol::lol:Δεν πάω καθόλου καλά!!!

 

θυμασαι τον Εξαρχακο στη Παριζιανα;

 

- Ποσων χρονων εισαι αγορακι μου;

-Τλιαντατλια!

 

ε, καπως ετσι! χαχα!!!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

θυμασαι τον Εξαρχακο στη Παριζιανα;

 

- Ποσων χρονων εισαι αγορακι μου;

-Τλιαντατλια!

 

ε, καπως ετσι! χαχα!!!

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τουλάχιστον είμαι περήφανη,που παραμένω ένας άνθρωπος που βρίσκει χαρά στα πιο απλά πράγματα!!

Και είμαι τλιανταέξι!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τουλάχιστον είμαι περήφανη,που παραμένω ένας άνθρωπος που βρίσκει χαρά στα πιο απλά πράγματα!!

Και είμαι τλιανταέξι!!:P:p:p

 

εχεις πιασει το νοημα της ζωης! και το ληγουμε εδω το off-topic, γιατι δεν ειμαστε στη ροζ σελιδα και θα φαμε καρτουλα!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol:

Όπως έχεις καταλάβει,όλοι κρύβουμε ένα παιδί μέσα μας!!Είχα πάει σε ένα παιδικό πάρτυ και μου έδωσαν κάτι μολυβάκια και σφραγίδες από τα τζάμπο,που περίσσεψαν επειδή δεν είχαν έρθει κάποια παιδάκια.Εκεί να δεις χαρά που έκανα!!!:lol::lol::lol:Δεν πάω καθόλου καλά!!!

 

 

την άλλη εβδομάδα το μωρό μου κλείνει τον πρώτο του χρόνο!!! φτιάχνω δωράκια και για τους μεγάλους, λοχι μόνο για τους μικρούς:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΟ ΠΑΠΑΚΙ ΜΑΣ ΤΟ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΛΑΒΩ ΟΛΑ ΕΓΩ! ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΓΙ ΑΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΡΩΤΩΝ ΥΛΩΝ= ΧΑΡΤΟΝΙΑ ΓΑΖΕΣ ΖΑΧΑΡΩΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΚΤΛ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ:confused: ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΛΕΩ ΓΙΑ JUMBO! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΑΝΟΥΛΑ!:wink:

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη στεκεται ωραια σε βαφτιση; επειδη ειναι γαμου το λεω.

 

 

Χτες το προσπέρασα κατά λάθος αυτό το ποστ και δεν σου απάντησα.

Είναι ό,τι πρέπει για την βάφτισή σας,γιατί ταιριάζει απόλυτα με το θέμα.

Δεν θα του πήγαινε κάτι πολύχρωμο,γιατί το θέμα σας είναι πολύ αριστοκρατικό και αυτό το βιβλίο είναι τέλειο!Να δεις πώς θα είναι όταν του βάλεις και τα αγγελάκια!!!:D

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω Χριστινακι για την απαντηση. δεν θα εβαζα κατι που να μην ειναι στα χρωματα μας, απλα φοβομουν μηπως ηθελε κατι πιο παιδικο. εχω δει και χρυσα αυτοκολλητα αγγελακια, αλλα νομιζω οτι θα ειναι πιο ομορφο με τα μεταλλικα τα δικα μου.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω Χριστινακι για την απαντηση. δεν θα εβαζα κατι που να μην ειναι στα χρωματα μας, απλα φοβομουν μηπως ηθελε κατι πιο παιδικο. εχω δει και χρυσα αυτοκολλητα αγγελακια, αλλα νομιζω οτι θα ειναι πιο ομορφο με τα μεταλλικα τα δικα μου.

 

 

Τα δικά σου τα μεταλλικά να βάλεις.Θα αφήσουν εποχή αυτά τα αγγελάκια!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα πάλι θα μου άρεσαν παστελ χρωματα μπεζ,γαλαζιο, ροζ αλλά όχι έντονα!!!

 

kornilia,christina112 kai peny ευχαριστω για τις αποψεις σας..

και μια τελευταια ερωτηση..ασπρο-ροζ παστελ με λεπτομερεια μπλε βαθυ-σκουρο,πως σας φαινεται?

83hKp3.png

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη, αλλα οχι! δεν μου δενει καθολου σαν πρωτη εντυπωση

 

μην μου ζητας συγγνωμη...:lol:

ιδεες λεμε..εξαλλου κι εγω αν το δω μπορει να μην μου αρεσει καθολου...απλα επειδη δεν θελω μονο ροζ,επειδη το ασπρο θα υπαρχει αναγκαστικα,θα ηθελα να βαλω κι ενα χρωμα -σε λεπτομερεια- που να θυμιζει θαλασσα...γι αυτο ψαχνω..

(κι αν το βρω,σφυρα μου:lol::lol:)

83hKp3.png

Link to comment
Share on other sites

τελικα οσο το σκεφτομαι μου αρεσει και μαλιστα πολυ. θα ειναι και πολυ πρωτοτυπο. φτανει βεβαια να εχεις πινελιες εδω κι εκει απο το μπλε. θα με παιρνας για τρελλη, το ξερω...

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

τελικα οσο το σκεφτομαι μου αρεσει και μαλιστα πολυ. θα ειναι και πολυ πρωτοτυπο. φτανει βεβαια να εχεις πινελιες εδω κι εκει απο το μπλε. θα με παιρνας για τρελλη, το ξερω...

 

χιχιχιχιχχι...:wink:

ψαχνω..ψαχνω...για καμια ιδεα εχε το νου σου...:wink:

83hKp3.png

Link to comment
Share on other sites

το χρωμα κρατα το οπωσδηποτε. αληθεια οσο το σκεφτομαι μου αρεσει παρα πολυ. αν μπορουσαμε να βρουμε και σαν θεμα τον ιπποκαμπο; τι λες; δεν ειναι πρωτοτυπο;

καλα το πας...χαχαχαχαχα..

βασικα εχω ψαξει για ιπποκαμπο (εχει τυχει να δω πριν πολλαααα χρονια στην θαλασσα και ειναι πανεμορφος!) αλλα δυστηχως δεν βρισκω πολλα μπιχλιμπιδια σχετικα..βρισκω περισσοτερα για αστεριες..παντως καπως ετσι το εχω σκορπια..αστεριας,ιπποκαμπος,καραβακι..αχ..

83hKp3.png

Link to comment
Share on other sites

εξαλλου κι εγω αν το δω μπορει να μην μου αρεσει καθολου...απλα επειδη δεν θελω μονο ροζ,επειδη το ασπρο θα υπαρχει αναγκαστικα,θα ηθελα να βαλω κι ενα χρωμα -σε λεπτομερεια- που να θυμιζει θαλασσα...γι αυτο ψαχνω..

(κι αν το βρω,σφυρα μου:lol::lol:)

 

Αν έβαζες αστερίες ροζ και μερικούς μπλε? Ή διακοσμητική μπλε άμμο (και καλά θάλασσα)? Ανοιχτό μπλε όμως. Μπορεί βέβαια να μην πάει ούτε κι αυτό. Γενικά το ροζ με το μπλε δεν πολυπάει.. Μήπως να κάνεις ένα μικρό δείγμα διακόσμησης για να το δεις στην πράξη?

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

. Μήπως να κάνεις ένα μικρό δείγμα διακόσμησης για να το δεις στην πράξη?

σιγουρα.. (δεν ειχα τι να κανω και ειπα να μου βαλω δυσκολα :lol:)

απλα ρωταω μηπως καμια κοπελα εχει τιποτα υποψη της..:?

που θα μου παει..

83hKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...