Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσια...

vaftizw th mikrh mou arxes iouniou,h alhtheia einai pws akoma den exw kanei tipota mono psaxnw,vasika den xerw apo pou na arxisw.Psaxnw wraia prosklhthria kai vaftistika.exete na mou protinete kati?

 

 

Καλησπέρα! Και να σου ζήσει το μωράκι σου...:D

Τι θέμα θα έχεις, χρώμα κτλ? Έχεις κάποια ιδέα ή δεν έχεις αποφασίσει ακόμα? Έπειτα, θα φτιάξεις κάτι μόνη σου ή θα τα πάρεις έτοιμα?

Ρίξε μια ματιά εδώ για ιδέες αν θες http://eflam.wordpress.com έχουν πολύ ωραία πράγματα και πολύ καλές τιμές. Αποφασισε κυρίως για χρώμα και θέμα, και οι ιδέες απο τα κορίτσια του φόρουμ θα έσουν βροχη!!! Με το καλό εύχομαι και ό,τι χρειαστείς θα είμαστε εδω!;)

Link to comment
Share on other sites

Koritsia ti voithia sas!!!

Mia fili mou zografos tha mou zografisei ta koutia tis vaftisis (1 megalo gia ta vaftistika, ena mikro gia ladoboukalo k sapouni kai allo ena gia ta martirika), tin lambada kai ta ladopana (simfona me to thema mas me xromata gia rouxa). Psaxno loipon na vro apla ksilina koutia kai apla ladopana xoris sxedia. Endiaferomai gia xondriki giati exo epagelmatiko afm sxetiko me vaftisis kai fisiska kati oikonomiko. Kamia idea gia athina?

Link to comment
Share on other sites

Koritsia ti voithia sas!!!

Mia fili mou zografos tha mou zografisei ta koutia tis vaftisis (1 megalo gia ta vaftistika, ena mikro gia ladoboukalo k sapouni kai allo ena gia ta martirika), tin lambada kai ta ladopana (simfona me to thema mas me xromata gia rouxa). Psaxno loipon na vro apla ksilina koutia kai apla ladopana xoris sxedia. Endiaferomai gia xondriki giati exo epagelmatiko afm sxetiko me vaftisis kai fisiska kati oikonomiko. Kamia idea gia athina?

 

Γιατί δεν κοιτάς εδώ μήπως σε συμφέρει να είναι ούτως ή άλλως ζωγραφισμένα?;)http://eflam.wordpress.com Απ οτι εχω διαβασει εχουν καλες τιμες αλλα δεν ξερω για χονδρική...Εκτός βέβαια και αν εννοείς θα σου κάνουν δώρο τη ζωγραφική οπότε πέταξα κοτσάνα..:oops::oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Epeidi mou aresei poli i doulia tis filis mou kai afti latrevei ti mikri mou, thelo oposdipote na mou ftiaksei ti vaftisi. Tora gia to oikonomiko den exoume milisei, alla sigoura tha mou stixisei ligotero apo ena etoimo paketo vaftisis. Apla prospatho na ta vro ola xondriki an boro!!!

Na me voithiseis piges kali mou, den eipes kotsana!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Και να σου ζήσει το μωράκι σου...:D

Τι θέμα θα έχεις, χρώμα κτλ? Έχεις κάποια ιδέα ή δεν έχεις αποφασίσει ακόμα? Έπειτα, θα φτιάξεις κάτι μόνη σου ή θα τα πάρεις έτοιμα?

Ρίξε μια ματιά εδώ για ιδέες αν θες http://eflam.wordpress.com έχουν πολύ ωραία πράγματα και πολύ καλές τιμές. Αποφασισε κυρίως για χρώμα και θέμα, και οι ιδέες απο τα κορίτσια του φόρουμ θα έσουν βροχη!!! Με το καλό εύχομαι και ό,τι χρειαστείς θα είμαστε εδω!;)

exw pei pws den thelw thema to mono pou exw sigouro einai oti thelw ta prosklhthria ki h mpoumpounieres na einai poua roz.tis mpoumpounieres tha ths ftia xw egw koutaki skeutomai na einai.Exw kleisei thn ekklhsia kai skeutomai na kanw ena mikro catering meta th teleth(psaxnw kai dieuthinseis catering an exete kati na mou peite).epishs den mou aresoun ta mpalonia kai lew na mh valw

md3Bp3.png?6dr5fY9b

 

cdAjp3.png?zDSt90QU

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ψάχνω για ωραιες ξύλινες μπονμπν κασετινες , κάτι εχω βρει αλλά ψάχνω την πιο καλη λυση ... ????βοηθεια καποιος ?εχω βρει με 2,5 χωρις φπα και κουφετα , και 2 χωρις τιποτα +++ μεταφορικα ..

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω ψαχνω για κουτι απλο ξυλινο. θα μου το ζωγραφισει κι εμενα ενας ξαδερφος μου. αμα βρειτε κατι οικονομικο πειτε μου κι εμενα. μπορω να κοψω και τιμολογιο.

 

Αν βρειτε πειτε μου και εμενα. Θα με ενδιεφερε. ΙΚΕΑ παιζει να υπαρχει κατι???

Link to comment
Share on other sites

kala εισαι φοβερη ... στραβομαρα, εκετό φορες εχω μπει ...thanks.στα υπόψην τις εχω βρει σκετες από αλλού με 1,92......

 

μα μου εκανε εντυπωση που δεν βρηκες στο Ναρλη κι εκατσα και το εψαξα.

 

Αν βρειτε πειτε μου και εμενα. Θα με ενδιεφερε. ΙΚΕΑ παιζει να υπαρχει κατι???

εγω τελικα βρηκα μεσω internet ενα παιχνιδοκουτο ξυλινο με 43 ευρω. εχει πανω αλλες ζωγραφιες, αλλα μου ειπε ο ξαδερφος μου οτι δεν τον πειραζει και θα μου το φτιαξει οπως το θελω.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

kornilia μπορεις να μου στειλεις που ακριβως το βρήκες θα με ενδιεφερε.

 

Μηπως αυτό λες??

http://www.playcity.gr/koiti-zocrafikis-apothikeisis-p-4529.html

 

Για να μην υπάρχει μπέρδεμα λεω στα υπολοιπα κοριστια οτι καποιες ψαχνουμε σκετο κουτι να μας το ζωγραφιση γνωστος μας

Link to comment
Share on other sites

Το κουτί το αγοράζει ο/η νονός/α.

α γιατι καταλαβα ότι εγω το παιρνω .....εγω μπορει να το στολισω ... δεν με πειραζει ομως δεν εχω υπερβολικες απαιτησεις ειμαι ευχαριστημενη με τους νονους μας .

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites

το κουτι το βρηκα στο amazon. ειναι πρασινο με μπλε κι εχει πανω τον ben10, αλλα ρωτησα το ξαδερφο μου και μου ειπε οτι μπορει να το κανει ασπρο με χρυσο που το θελω εγω.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπελιες. Καινουρια στην παρεα σας γιατί ενω διαβάζω δεν γραφω αρκετά. 22 Μαιου βαφτιζουμε την ζουζουνελα μας και αρχισα κι εγώ να ασχολουμαι με το θεμα. Τα βαφτιστικά τα κλεισαμε το Σάββατο με τη νονά μας. Απλά και ωραια γιατι οι καιροι ειναι δυσκολοι. Τα προσκλητηρια θα τα φτιαξω εγώ γιατι δεν χρειαζομαι και πολλά. Επισης και τις μπομπονιερες σκεφτομαι να τις φτιαξω εγώ αν με συμφερει γιατι δεν θελω και πολλές. Φιλάκια σε ολες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...