Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts

Εγώ φταίω που ήθελα να σε στείλω γαμήλιο ταξίδι!!

 

 

 

θα φυγουμε οικογενειακως γαι λονδινο αλλα δεν ξερω ημερομηνια ακομη!!!:P

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τώρα που ήρθα εγώ,εξαφανιστήκατε εσείς...

Πολύ ζηλεύω που θα βρεθείτε μετά τους γάμους και τις βαφτίσεις.Κρίμα που εγώ είμαι μακριά...:evil:

Αλλά είμαι μέσα για το ταξιδάκι στο Λονδίνο.Αν και έχω πάει 3 φορές,το λατρεύω και θέλω να έρθω και εγώ!!

Στο τέλος η beloved θα ανοίξει θέμα,για το πώς θέλουν να της κουβαληθούν 3 συμφορουμίτισσες στο γαμήλιο ταξίδι και θα ζητάει γνώμες και ιδέες για το πώς να τις ξεφορτωθεί!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=cristina112;1925325

Τώρα που ήρθα εγώ' date='εξαφανιστήκατε εσείς...

Πολύ ζηλεύω που θα βρεθείτε μετά τους γάμους και τις βαφτίσεις.Κρίμα που εγώ είμαι μακριά...:evil: [/quote]

 

Θα σε δούμε κι εσένα μόλις μπορέσεις να κατέβεις Αθήνα!!

 

[quote name=cristina 112

Στο τέλος η beloved θα ανοίξει θέμα,για το πώς θέλουν να της κουβαληθούν 3 συμφορουμίτισσες στο γαμήλιο ταξίδι και θα ζητάει γνώμες και ιδέες για το πώς να τις ξεφορτωθεί!!!:lol::lol::lol:[/quote]

 

χαχαχαχαχαχα:lol::lol::lol::lol::lol:

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

καλο μηνα!!!!για καμια εβδομαδα θα με χασετε, τρεχω σαν τρελη με τη δουλεια!!!!!τι μου κανετε?

γιατι να σας ξεφορτωθω καλε?ελατε να παμε ολοι μαζι γαμηλιο ταξιδι!!!!

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Eδώ είμαι κι εγώ πάλι! Ωραία, θα έρθουμε, Cristina και Kornilia ετοιμάστε βαλίτσες με καλοκαιρινά! Ή με φθινοπωρινά καλύτερα, κάνει ψύχρα και το καλοκαίρι στο Λονδίνο? Γιατί στην Πράγα πέρσυ ψοφήσαμε από το κρύο!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,μην σκάτε...αν έρθω μαζί σας στο Λονδίνο,να πάρετε καλοκαιρινά.

Κάθε φορά που πάω,κάνει(σύμφωνα με τα λεγόμενά τους)τις πιο ζεστές μέρες του χρόνου!!

Beloved,μην χάνεσαι...σκέφτηκες τίποτα για την μπομπονιέρα του γάμου??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω το παλεψα να κοιμηθω, αλλα δεν κλεινει το ατιμο το ματι με τιποτα. παμε στο καφε να μη χαλαμε το θεμα;

 

 

Μπήκα πριν 2 λεπτά και είδα ότι ήσουν και εκεί!Let's go!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΑ ΛΑΜΠΑΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΟΥΛΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΡΙ ΣΑΝ ΜΠΑΛΑ, ΣΑΝ ΠΟΝ-ΠΟΝ . ΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΩΣ?

user_online.gifreputation.gif report.gif progress.gifΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΑ ΛΑΜΠΑΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΟΥΛΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΡΙ ΣΑΝ ΜΠΑΛΑ, ΣΑΝ ΠΟΝ-ΠΟΝ . ΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΩΣ?

user_online.gifreputation.gif report.gif progress.gifΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΛΑΜΠΑΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΟΥΛΙ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΡΙ ΣΑΝ ΜΠΑΛΑ. ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΜΙΑ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...