Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts

Πολύ καλη η ιδεα σου αλλα θελω να τα μοιρασω τον παιδικο για δωρακι γεννεθλιων και να βαλω μεσα διαφορα σοκολατοειδη

(sorry για το off αλλα στα παρτυ δεν μου απαντησε ακομα καμια κοπελα)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

θα μπορουσες να τα τυλιξεις και σε χαρτι αφης ή σε διχτυ σαν αυτο που χρησιμοποιουν τα ανθοπωλεια. οσο για το οφ τοπικ μη στεναχωριεσαι. εμεις εδω εχουμε κανει χειροτερα!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Φοβαμαι οτι θα ειναι πολύ ευθραστα ετσι. Προτιμω τα χαρτινα γιατι ελεγα να εκτυπωσω επανω το ονομα και τον αγαπημενο ηρωα του μικρου μου. Δεν εχω παρει ποτε τετοιο χωνακι να το περιεργαστω γμτ!

Link to comment
Share on other sites

παντως το Α4 δεν μου φαινεται μεγαλο. νομιζω οτι τοσα τα κανουν. αλλα και τα μπισκοτα, αν μοιραστουν στο σχολασμα, δεν νομιζω να σπασουν. ειναι γερο το μπισκοτο στα μεγαλα χωνακια.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω και μια χαζουτσικη απορία.Η βάπτισή μας είναι το Πασχα και απο οτι ξέρω με τα βαπτιστικά φορέματα παίρνουν μαζί κ καλτσάκια.Ε,δεν θα κρυώνει το μωράκι με γυμνούλικα μπουτάκια???

(Σημ.η βάπτιση θα γίνει Β.Ελλάδα που εχει κρυο ΚΑΙ το Πασχα:))

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλε αυτα θα κοιταξεις τωρα; το μωρο εκεινη την ωρα θα ειναι βρεγμενο ακομα. βαλ' της το καλσον κι απο πανω τα καλτσακια αν θες.

xaxaxaxa σαν παπουτσωμένο γατί θα είναι!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

ειδες μηπως οτι χρεωνει 40 δολλαρια τα μεταφορικα για ελλαδα? το ειδα και απογοητευτηκα γιατι βρηκα κατι πολυ ωραια ρουχαλακια για τα παιδια.

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα κατσε να περασουνε τα βαφτισια μας κι ο γαμος σου, να λιγδωσει λιγο το αντερο μας κι αμα ειναι βαζουμε μαζι παραγγελια. εμενα παντως γι' αυτα που εβαλα μου βγαζει 20 δολλαρια μεταφορικα. πανε αναλογα το ποσο.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χριστινακι εγω εδω ειμαι. για μετα τις 2 δεν το βλεπω...δουλεια αυριο!!!ειχα παει στα 1α γενεθλια της βαπτιστηρας μου.για δες, πως σου φαινεται στα παιδακια στη βαπτιση αντι για γλυκο κουταλιου να δωσουμε αυτο???τα εφτιαξε η κουμπαρα μου και ειναι τελεια!!!

P2270341.jpg

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Να την χαίρεσαι την βαφτιστήρα σου!!Να τα εκατοστήσει!

Το ρωτάς,για το γλυκάκι??Εννοείται ότι τα πιτσιρίκια θα ξετρελαθούν με τα χωνάκια.Πιο πολύ θα τα εκτιμήσουν από το γλυκό του κουταλιού.

Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαι κι εγω! μολις εφυγαν και οι τελευταιοι! μαζευα ολη μερα και καθαριζα και παλι Σαραγιεβο εγινε! beloved τελεια τα γλυκα! Χριστινακι μου τι κανεις;

 

 

Καλά είμαι κουκλίτσα μου!Περάσατε όμορφα??Να την χαίρεσαι και πάλι σου εύχομαι!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...