Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts

που εισαι εσυ ολη μερα; ευχαριστω πολυ. να χαιρεστε ολες τις οικογενειες σας.

οσο για τα αγγελακια... οσοι πιστοι προσελθετε! και μην ακουσω τιποτα βλακειες οτι ντυνομαι νυφη εκεινη την ημερα και τετοια! μια χαρα προλαβαινεις να ερθεις στην αγγελοβαφτιση και μετα πας και στο γαμο σου! χα! χα!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ολη μερα γυρνοβολουσα με τα τεκνα μου, ειχαμε παει το πρωι σε παρτυ και μετα στους γονεις μου. εχεις ακουσει το :αφησε το γαμο να παει για πουρναρια? θα το αλλαξουμε λιγο και θα το κανουμε αφησε το γαμο και πηγε για βαφτισια(λες και δεν εχω και δικα μου)!!!χαχαχαχα!!!

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

τωρα κοιταζα να παρω καμμια ιδεα για το κουτι. ηθελα να δω μηπως βρω κατι ποιο ομορφο και πρωτοτυπο απο ενα απλο τετραγωνο ή στρογγυλο κουτι. εχεις καμμια ιδεα;

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω πηρα πειρατικο καραβι!!!!χιχιχι!!!

μηπως θα σου αρεσε περισσοτερο σε βαλιτσουλα και να τη διακοσμησεις με δαντελες και τα περιβοητα αγγελακια?οεο?λεω εγω τωρα...αλλιως αν θες να το ζωγραφισεις (αυτο μπορω να στο κανω κι εγω αν θες) , θα πρεπει να ειναι απλο ξυλινο, λευκο.

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ κοριτσακι, αλλα θα μου το ζωγραφισει ο ξαδερφος μου που εχει το ατελιε του απο κατω απο το σπιτι μου. δεν ηξερα οτι εχεις και καλλιτεχνικη φλεβα! απλα εψαχνα κατι που να ειναι πιο ξεχωριστο σαν σχημα. μια χαρα θα γινει και το απλο, αλλα εγω ειμαι σε δουλεια να βρισκομαστε!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

εχεις ακουσει το :αφησε το γαμο να παει για πουρναρια? θα το αλλαξουμε λιγο και θα το κανουμε αφησε το γαμο και πηγε για βαφτισια(λες και δεν εχω και δικα μου)!!!χαχαχαχα!!!

 

 

Αχ κορίτσια,σας παρακαλώ πολύ,αν εμφανιστεί η beloved ντυμένη νύφη,με το μωρό παραμάσχαλα στην βάφτιση της κόρης της Κορνηλίας,στείλτε μου μια φωτογραφία,ένα ντοκουμέντο τέλος πάντων!!!Είναι από τις στιγμές που δεν πρέπει να χάνει κανείς στην ζωή του!!!!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τωρα κοιταζα να παρω καμμια ιδεα για το κουτι. ηθελα να δω μηπως βρω κατι ποιο ομορφο και πρωτοτυπο απο ενα απλο τετραγωνο ή στρογγυλο κουτι. εχεις καμμια ιδεα;

 

 

Κουτί σε άλλο σχήμα από αυτά που αναφέρεις,δεν έχω δει.Κοντά στο σπίτι μου όμως,υπάρχει μαγαζί με βαφτιστικά και έχει μια τσάντα σε άσπρο-εκρού χρώμα,σαν αυτές που κρατάμε οι γυναίκες με τα κοντά χερούλια,αλλά σε μέγεθος ειδικό για βαφτιστικά.Δεν ξέρω αν κατάλαβες...

Είναι του Ασλάνη και είναι στολισμένη με απλές δαντέλες,αλλά είναι πολύ εντυπωσιακή.Η δαντέλα της δίνει μια φινέτσα,μια αρχοντιά...φαντάσου λοιπόν,πως ό,τι και να πάρεις,αν το στολίσεις με δαντέλα,πούπουλα και κανένα αγγελάκι(ακόμα καλύτερα αν το ζωγραφίσεις),θα γίνει απίστευτα εντυπωσιακό!

Link to comment
Share on other sites

καταλαβα τι λες. μαλλον θα παραμεινω στο απλο μπαουλακι. ειμαι σιγουρη οτι το ξαδερφακι μου θα το κανει θεϊκο. δειτε για τι χερι μιλαμε να παθετε!

 

http://www.facebook.com/album.php?id=1246666240&aid=2005024

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχεις κάνει εγγραφή για να το δεις...εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να το δω,αλλά φαντάζομαι ότι θα είναι πολύ καλός!

Α και τα μπαουλάκια εμένα προσωπικά μου αρέσουν πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για προσπαθηστε εδω http://www.b274bees.gr/

 

καλα ποσες φορες με εχουν πει τσοπανα στο internet δεν περιγραφεται! παντου, εκτος του φατσοβιβλιου, εχω αυτο το ψευδονυμο. το ξερω το τραγουδακι. το ακουγαμε στο σχολειο!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

χριστινα ειναι δερματινη η τσαντα? πως να τη ζωγραφισει?

 

 

Υποθέτω ότι είναι δερμάτινη.Έτσι φαίνεται τουλάχιστον.Λες να είναι πλαστικούρα??Είναι του Ασλάνη...

Έχεις δίκιο,δεν ξέρω αν μπορεί να την ζωγραφίσει.Μπορεί όμως να την κάνει στο ίδιο ρομαντικό στυλ με το λαδομπούκαλο.

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτησούλα? Τα χωνακια με τα ζαχαρωτα που θελω να φτιαξω μονη μου τι μεγεθος εχουν συνηθως? Η Α4 μου φαινεται μεγαλη και η μιση μικρη. Πρεπει να ειναι τετραγωνο το χαρτι?

Link to comment
Share on other sites

και γιατι δεν παιρνεις χωνακια παγωτου να τα γεμισεις με ζαχαρωτα και μετα να τα τυλιξεις σε τουλι; το ειδα εδω και μου αρεσε πολυ.

http://www.sweet-corner.gr/default.asp?catid=11

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...