Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts

να σου πω σκεφτομουν να το στολισω μονη μου. θα το ντυσω με τουλι ή δαντελα κι εχω παρει λευκα φτερα και χρυσες περλες που ειναι φλατ απο πισω, για να τα κολλησω πανω.

για να το ζωγραφισω εγω δεν πιανουν τα χερια μου και δεν θελω να πω στον ξαδερφο μου να το κανει κι αυτο, γιατι το κουτι θα μου το ζωγραφισει δωρεαν.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσιααααα!!!!ο μπαρκουλης!!!!τι κανετε? πως πανε οι ετοιμασιες?εγω το εχω ριξει λιγο στο σορολοπ, απο εβδομαδα θα παω να δω για στολισμο κτλ. κλεισαμε προχθες τα πιο ωραια στεφανα που εχω δει, με το πιο ωραιο σετ ποτηριων κ καραφας!!!μας απομενουν οι κηροστατες που τους εχω ηδη βρει απλα απομενει να τους παραγγειλω και ο στολισμος και ειναι ολα ετοιμα!!!κομμωτρια βρηκα και θα μου το κανει δωρο το χτενισμα, super!!!!

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημεραααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολυ ομορφο το προσκλητηριο σας! με το καλο κοριτσακι!

τελικα κι εγω στη δαντελα κατεληξα για το λαδομπουκαλο. το εχω σχεδον ετοιμο. οταν το ολοκληρωσω, θα το ανεβασω να μου πειτε.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Γεια σας αγαπημένες μου!!!Τί πρόβλημα και αυτό???Από το πρωί παλεύω να μπω και τίποτα.:evil::evil::evil:

Κορνηλία ένα θα σου πω για το λαδομπούκαλο...ΑΓΓΕΛΙΚΟ!!!!!!!!Δεν έχω ξαναδεί παρόμοιο!!!Ένα μεγάλο μπράβο!!!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

σ' ευχαριστω πολυ Κριστιν! λες αληθεια; μη μου χαϊδευεις τα αυτια! δεν το εχω τελειωσει ακομα. κολλησα λιγες περλιτσες ισα ισα να σας το δειξω.

 

αν ξανασυμβει αυτο, μπες στο cafe.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

σ' ευχαριστω πολυ Κριστιν! λες αληθεια; μη μου χαϊδευεις τα αυτια! δεν το εχω τελειωσει ακομα. κολλησα λιγες περλιτσες ισα ισα να σας το δειξω.

 

αν ξανασυμβει αυτο, μπες στο cafe.

 

 

Αν με ήξερες καλά,θα γνώριζες πως όχι μόνο δεν χαϊδεύω αυτιά γενικώς, αλλά αντιθέτως τα λέω χύμα και τσουβαλάτα!!!

Είναι υπέροχο!!Μην κολλήσεις πάρα πολλές περλίτσες ακόμα και το φορτώσεις.Αν έχεις και κανένα μικρό αγγελάκι,θα στεκόταν ωραία στον κόμπο του φιόγκου.Πάντως είναι καταπληκτικό!!

Ποιά Χριστίνα φώναζες πιο πάνω??Γιατί είμαστε και πολλές!!;)

Link to comment
Share on other sites

εσενα ελεγα! ξεκολλησε το συστημα για κατι δευτερολεπτα και μπηκα και σε ειδα online. γι' αυτο ανοιξα και το θεμα στο cafe. μου λειψατε σημερα!

 

αγγελακι σκεφτηκα κι εγω να βαλω. μου εχουν περισσεψει αρκετα απο τα μαρτυρικα. θα βαλω και στα κερακια της κολυμπηθρας.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

εσενα ελεγα! ξεκολλησε το συστημα για κατι δευτερολεπτα και μπηκα και σε ειδα online. γι' αυτο ανοιξα και το θεμα στο cafe. μου λειψατε σημερα!

 

αγγελακι σκεφτηκα κι εγω να βαλω. μου εχουν περισσεψει αρκετα απο τα μαρτυρικα. θα βαλω και στα κερακια της κολυμπηθρας.

 

 

Όχι,δεν σου έχουν περισσέψει αγγελάκια,αφού μου υποσχέθηκες ότι θα μου τα δώσεις όοοοοοοοοοολα!!:lol::lol::lol:

Απορώ που με είδες online,γιατί από το πρωί δεν κατάφερα να μπω ούτε ένα δευτερόλεπτο.Πολύ σπαστικό πράγμα,μου φαίνεται ότι θα μετακομίσω κι εγώ δίπλα στο cafe...

Link to comment
Share on other sites

το κοτσαρισα κιολας το αγγελακι! ειχες δικιο. ειναι πολυ ωραιο.

αγγελακια αν θες, ροβολα προς τα κατω στις 5 Ιουνιου και θα παρεις και μπομπο και χρυσο μακαρον και μαντηλακι!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...