Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οταν λες Σαντυ, μηπως εννοεις εμενα;

Ετσι δεν ειπες οτι σε λενε???Η τα μπερδεψα???

Το Λιτσάκι μου 19/8/1989

Η Δημητρούλα μου 21/1/1991

Ο Χριστόφορος μου 9/7/1993

και ο μικρος μου Μαρίος_Βασιλείος 30/8/2010

Link to comment
Share on other sites

τα μακαρον σε στικακι κοστιζουν 1 ευρω και 0.80 σκετα. εμενα βεβαια θα μου κοστισουν 1,20/τεμ., γιατι τα θελω χρυσα και το συγκεκριμενο χρωμα κοστιζει περισσοτερο. επισης μου εδωσε τιμη για τα ατομικα εκλερ (1,60 στο χαρτακι & 1,80 στο ναυλον με κορδελα) και για τα σφηνακια (1,00 των 60cc και 1,20 των 80cc)

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλε φτηνά σου τα δίνει!

Εγω όπου ρώτησα κατω απο 2,50-3,00 δεν βρήκα!(βέβαια για cupcakes ρωτούσα...)Αλήθεια για κεκάκια ξέρεις τιμούλα?

Ευχαριστώ για τηις πληροφορίες:)

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aννούλα ωραία φαίνονται τα γλυκά! Μακάρι να είναι και νόστιμα και να έχεις και καλή εξυπηρέτηση! Όντως το σάϊτ είναι ωραίο. Το είδες το θρεντ που σε παρέπεμψα χθες? Είναι αυτό που σου έλεγε η Χριστίνα ότι δεν έβρισκε. Δε στο λέω για να σου δημιουργήσω αμφιβολίες, προς Θεού! Απλά αν το διάβασες από περιέργεια.

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι το διαβασα κι ευχαριστω για την ενημερωση. γι' αυτο κι εκλεισα ραντεβου να παω απο κει τη Δευτερα. θα μου εχει ετοιμο δειγμα στο χρωμα που θελω.

 

Τέλεια, από κοντά θα έχεις προσωπική άποψη! Και για την εικόνα και κυρίως για τη γεύση!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι κι εγώ!!Εννοείται ότι δεν ξύπνησα τώρα,αλλά βγήκα για δουλειές.

Πολύ ωραίο φαίνεται το μακαρόν στο στικάκι!Ακόμα δεν έχω αξιωθεί να φάω,γιατί σχεδόν κανένας δεν τα έχει εκεί που πάω.Μου αρέσει πάντως που θα τα κάνεις σε χρυσό χρώμα και θα τα έχεις όλα σεταρισμένα!Σ'αυτό μοιάζουμε πολύ!:D

Link to comment
Share on other sites

θα ειναι πολυ ωραια διπλα στις μπομπονιερες που ειναι κι αυτες στικακι. αχ! βρε κουριτσια πως ανυπομονω να ερθει η μερα!

 

 

Εδώ ανυπομονώ και χαίρομαι κι εγώ μαζί σας...πόσο μάλλον εσείς βρε κορίτσια...:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ τις έχω ξαναδεί και είναι υπέροχες!!Άλλωστε το αγγελάκι είναι από τα αγαπημένα μου θέματα!Επίσης θυμάμαι ότι θα έχεις και αρωματικό μαντηλάκι!!!Είδες μνήμη???:lol:

Link to comment
Share on other sites

καλα για σενα δεν ειχα καμμια αμφιβολια! εσυ παιδι μου εχεις μνημη ελεφαντα!

να σε ρωτησω κατι, το θυμασαι το αγγελακι στο μαντηλακι;

ελεγα να ζωγραφισω το ιδιο και στο κουτι. τι λες; ειμαι μεταξυ αυτου και του αλλου που θα εχω στο προσκλητηριο. κατσε να τα ανεβασω να μου πειτε.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα για σενα δεν ειχα καμμια αμφιβολια! εσυ παιδι μου εχεις μνημη ελεφαντα!

να σε ρωτησω κατι, το θυμασαι το αγγελακι στο μαντηλακι;

ελεγα να ζωγραφισω το ιδιο και στο κουτι. τι λες; ειμαι μεταξυ αυτου και του αλλου που θα εχω στο προσκλητηριο. κατσε να τα ανεβασω να μου πειτε.

 

 

Έχω μνήμη ελέφαντα,μαζί με τα κιλά του!!!!!!!:lol::lol::lol:

Για τα αγγελάκια,τί να σου πω...μου αρέσουν πάρα πολύ και τα δύο...

Διαφορετικό στυλ το καθένα.Ποιός θα το ζωγραφίσει,εσύ ή ο ξάδερφός σου που έλεγες??Το αγγελάκι της πρόσκλησης είναι πιο τρυφερό και ρομαντικό,ενώ το άλλο πιο παιχνιδιάρικο.Δύσκολη απόφαση...αλλά θα πω μάλλον αυτό της πρόσκλησης!Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι και το άλλο δεν είναι υπέροχο!

Link to comment
Share on other sites

Kορνηλιάννα (φοβερός συνδυασμός ε?) πολύ ωραίες οι μπομπό! Πολύ μου αρέσει που θα είναι σε στικ και οι μπομπό και τα γλυκάκια! Και τα αγγελάκια και τα δύο υπέροχα, εγώ κλίνω λίγο περισσότερο προς το παιχνιδιάρικο!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

τρομερος ο συνδυασμος! με το αγγελακι οι αποψεις διιστανται. μπορει στο τελος να κανω και κανενα αλλο. ο ξαδερφος μου, επειδη ειναι η δουλεια του, εχει απειρα σχεδια. σημερα τρωγομαι να αρχισω το λαδομπουκαλο, αλλα δεν το βλεπω να προλαβαινω τελικα.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!Επέστρεψα δριμύτερη!Ας μιλήσουμε για βαφτίσεις,να ξεχαστώ λιγάκι...

Τί σκέφτεσαι να βάλεις στο μπουκάλι??Θα ήταν ωραία να το ζωγραφίσεις και αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...