Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ε τωρα που πηραμε φορα....παντως εχει πέραση το κορνηλια...η πρωην αφεντικηνα μου ετσι ειχε γραμμενο στο κινητο της τον καινουριο τοτε γκομενο της!!!χαχαχα!!!!

τον παλιό πως τον εχει Κλεοπάτρα???χαχαχα

Το Λιτσάκι μου 19/8/1989

Η Δημητρούλα μου 21/1/1991

Ο Χριστόφορος μου 9/7/1993

και ο μικρος μου Μαρίος_Βασιλείος 30/8/2010

Link to comment
Share on other sites

Κορνηλία τι κουκλί είναι αυτό? Κορίτσαρος, να τη χαίρεσαι! Πολύ ωραίες φωτογραφίες, ειδικά αυτή που κοιμάται στην κούνια με τα ποδαράκια απ'έξω και μια άλλη με ροζ κορδέλα και μια που είναι ντυμένη ζέβρα, καλά αν συνεχίσω, θα τις πω όλες!!

 

Βeloced να παίξουμε κρυφτό? Ο γιος μου όλο να κρύβεται θέλει.. Μας ταιριάζει το κρυφτό, τόσο που ψάχνουμε να βρούμε τα πάντα για τις βαφτίσεις..

 

ευχαριστω πολυ! και που να δειτε και το γιο μου!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Βeloced να παίξουμε κρυφτό? Ο γιος μου όλο να κρύβεται θέλει.. Μας ταιριάζει το κρυφτό, τόσο που ψάχνουμε να βρούμε τα πάντα για τις βαφτίσεις..

εγω λεω να παω να παιξω με το κρεβατακι μου παντως!!!!:P

 

χα! χα! κι εγω πριν γνωρισω τον αντρα μου, τα ειχα με εναν Κορνηλιο κι επειδη παντα μου φαινοταν αστειο, το χρησιμοποιησα σαν ψευδονυμο στο internet

ντροπη σου...αστειο???:rolleyes:

τον παλιό πως τον εχει Κλεοπάτρα???χαχαχα

ασε ο προηγουμενος κρεμαστηκε (ο αντρας της αυτοκτονησε)

 

ευχαριστω πολυ! και που να δειτε και το γιο μου!

σου εχω κανει αιτημα φιλιας στο youtube.

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πηρα 10 στην πρωτη και 13 στο δευτερο. τα εχασα ολα και τωρα πηρα 6 επειδη μασουλαω ολη την ωρα.

μεχρι πριν 3 βδομάδες θήλαζα και ειχα δικαιολογία που σαβουριαζα...τωρα???Αχχχχχχχχχχ

Αννα το Κορνήλιος ειναι σπάνιο αλλα δεν το βλέπω αστείο, εκτός αν ηταν ο άντρας που το έκανε αστείο.Εχω μια φίλη που την κορη της την φωνάζει κλαιρη.. ρωτάω και εγώ απο που βγαίνει αυτό???Ε δεν παει το μυαλο σας

Το Λιτσάκι μου 19/8/1989

Η Δημητρούλα μου 21/1/1991

Ο Χριστόφορος μου 9/7/1993

και ο μικρος μου Μαρίος_Βασιλείος 30/8/2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βeloced να παίξουμε κρυφτό? Ο γιος μου όλο να κρύβεται θέλει.. Μας ταιριάζει το κρυφτό, τόσο που ψάχνουμε να βρούμε τα πάντα για τις βαφτίσεις..

εγω λεω να παω να παιξω με το κρεβατακι μου παντως!!!!:P

 

 

ντροπη σου...αστειο???:rolleyes:

 

δεν ξερω, αλλα παντα μου φαινοταν αστειο και τον κορϊδευα. ουτε εκεινου του αρεσε και το ειχε κανει Ακης.

 

 

σου εχω κανει αιτημα φιλιας στο youtube.

 

και που το βλεπω εγω αυτο μανα μου; δεν εχω ιδεα οτι κανουμε φιλους και στο youtube

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να παω να παιξω με το κρεβατακι μου παντως!!!!:P

 

 

ντροπη σου...αστειο???:rolleyes:

 

δεν ξερω, αλλα παντα μου φαινοταν αστειο και τον κορϊδευα. ουτε εκεινου του αρεσε και το ειχε κανει Ακης.

 

 

σου εχω κανει αιτημα φιλιας στο youtube.

 

και που το βλεπω εγω αυτο μανα μου; δεν εχω ιδεα οτι κανουμε φιλους και στο youtube

στα εισερχομενα σου!!!mommy0210

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

κι εγω αποχωρω γιατι τα παιδια μου με ξυπνανε απο τις 8. λες και εχουν καταπιει ξυπνητηρι!!!ονειρα γλυκα σας!!!!

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας φιλώ γλυκά και πάω για ύπνο...άμα πατήσει ο άνθρωπος τα 36 νυστάζει από τις 3...ενώ παλιά,τέτοια ώρα ακόμα χόρευα!!!

Ματς μουτς!!!!!!

Κορίτσια δηλαδή για αυτό με χορεύει ο γιος μου???Θα πρέπει να γίνει 36 για να κοιμάται νωρίς???Και εγω νυστάζω...

Καληνύχτα Χριστινάκι.

Το Λιτσάκι μου 19/8/1989

Η Δημητρούλα μου 21/1/1991

Ο Χριστόφορος μου 9/7/1993

και ο μικρος μου Μαρίος_Βασιλείος 30/8/2010

Link to comment
Share on other sites

A καλά μέχρι να ξεκολλήσει και να στείλω το προηγούμενο μήνυμα, έχετε στείλει άλλα 15! Θα τον σπάσω το διακομιστή και αυτό το ηλίθιο μήνυμα

v bulettin πώς το λένε..

 

Παρεμπιπτόντως...

Μένω στο Αιγάλεω και έχουμε μετρό!! Επιπλέον..

glitter=Σάντυ

 

Με λένε Σάντυ και είμαι καλά!

 

Έχω μια μανία με το γκλίτερ, ευτυχώς δεν έβαλα στη βάφτιση του γιου μου (και πρέπει να κάνω επειγόντως κόρη, για να βγάλω το απωθημένο, γκλίτερ στη λαμπάδα, στρας στα ρούχα, κλπ).

Ψέμματα, έβαλα λίγο γκλίτερ στο προσκλητήριο.. Αλλά ταίριαζε!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

αφου φευγετε ολες, παω κι εγω να δω αν θα καταφερω να κοιμηθω. εμενα η δικια μου ξυπναει στις 7! φιλια σε ολες και καλο βραδυ.

 

α! Σαντυ σε καταλαβαινω. εμενα ευτυχως μου την εσπειρε τη κορη ο αντρουλης μου και εβγαλα τα αποθημενα μου! με το καλο κι εσυ!

 

καληνυχτα! σμουτς! σμουτς! σμουτς!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άντε καληνύχτα κοριτσούδια! Τι καληνύχτα, σε λίγο θα ξυπνήσει ο μικρός να φάει.. Πώς καταφέρνει και ξυπνάει όταν νυστάζω...

3 μηνύματα έστειλα, ρεκόρ για σήμερα!! Ελπίζω αύριο να ξεκολλήσει!!

 

000200D7.gif

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου σαντυ και εύχομαι και με μια κόρη!!!!!!!

 

Ευχαριστώ! Κι εσύ να χαίρεσαι τα παιδιά σου! Με το καλό η βάφτιση!

 

αφου φευγετε ολες, παω κι εγω να δω αν θα καταφερω να κοιμηθω. εμενα η δικια μου ξυπναει στις 7! φιλια σε ολες και καλο βραδυ.

 

α! Σαντυ σε καταλαβαινω. εμενα ευτυχως μου την εσπειρε τη κορη ο αντρουλης μου και εβγαλα τα αποθημενα μου! με το καλο κι εσυ!

 

Αμήν Παναγία μου! Να είσαι καλά!

 

Εγώ δεν κοιμήθηκα τελικά! Πήγα σε άλλα θέματα, βρήκα το διακομιστάκο στις καλές του και είπα να μη χάσω την ευκαιρία! Αύριο ποιος ξέρει αν θα κολλήσει πάλι! Ας πάω για νάνι πια! Ο δικός μου όλως παραδόξως δεν ξύπνησε ως τώρα τελικά! Ευτυχώς το πρωί δεν ξυπνάει νωρίς, ξυπνάει κατά τις 10!

Καληνύχτα για μένα, καλημερούδια για σας!!

000200D6.gif

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω! καταφερα να κοιμηθω στις 4:30 και ξυπνησα 7:20 για να παμε το μικρο σχολειο και μετα για το καθιερωμενο πρωινο περιπατο μας. κι οπως καταλαβαίνετε τωρα σερνομαι! θα χωσω το φαι στο φουρνο και δεν κανω τιποτα αλλο σημερα. θα κανω σταση εργασιας!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!τυχερη!!!εγω εχω ενα σωρο δουλειες!!!σκεφτομαι να κοψω το σιδερο, να τα βαζω διπλωμενα στα συρταρια και να τα σιδερωνω πριν τα φορεσουμε...ε δεν παει αλλο!!!!βουνο!!!!ταβανι εφτασαν τα ασιδερωτα!!!μου χαλασε και το πλυντηριο και εχουν μαζευτει κι ενας σωρος απλυτα!!!!

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

α! εγω εχω εφαρμοσει συστημα. δεν σιδερωνω εδω και πολυ καιρο σεντονια (μονο τις μαξιλαροθηκες), πυζαμες και τις φανελες του αντρα μου!

 

ασχετο, αλλα νομιζω οτι το ψιλοξεφτιλισαμε το θεμα. μηπως να βρουμε κανενα πιο γενικο "καφε" να τα λεμε μη μας κλεισουνε;

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

α! εγω εχω εφαρμοσει συστημα. δεν σιδερωνω εδω και πολυ καιρο σεντονια (μονο τις μαξιλαροθηκες), πυζαμες και τις φανελες του αντρα μου!

 

ασχετο, αλλα νομιζω οτι το ψιλοξεφτιλισαμε το θεμα. μηπως να βρουμε κανενα πιο γενικο "καφε" να τα λεμε μη μας κλεισουνε;

 

 

Καλημέρα! Εγώ κοιμήθηκα κατά τις 6 και ο μικρός σήμερα θυμήθηκε να ξυπνήσει στις 8! Ενώ σπάνια ξυπνάει πριν τις 10!! Βρε καλό μου, βρε χρυσό μου, κοιμήσου, είναι νύχτα, τίποτα αυτός, να στέκεται όρθιος και να δείχνει ένα παιχνίδι για να του δώσω. Κι έχω μια νύστα.

Μάλλον θα μας πουν να πάμε στο parentscafe.gr για να λέμε ό,τι μας καπνίσει.. Θα έχουν και λίγο δίκιο εδώ που τα λέμε..;) Ας πούμε πάλι για τις βαφτίσεις (που δεν έχω, άρα πείτε εσείς!).

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλό μεσημέρι...

Σαντυ ολα όμορφα τα γλύκα,απο γεύση δεν ξέρω!!!Εσυ πιο από ολα θα κανείς???Εγω πήρα βαζάκια και η μαμά μου θα κάνει γλυκό πορτοκαλί και θα τα γεμίσω.

Το Λιτσάκι μου 19/8/1989

Η Δημητρούλα μου 21/1/1991

Ο Χριστόφορος μου 9/7/1993

και ο μικρος μου Μαρίος_Βασιλείος 30/8/2010

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...