Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts

χριστινακι που ξερεις οτι πηρες τον αριθμο που ηθελες να κανεις?ποτε δεν ειναι αργα....ισως εκει...στο παλιο σπιτι του χαρη....love is in the air....I love you baby...

@#$%^&!&*(^%$-yeeeeesssssss!!!!!!!!και να το το μπομπιρακι!!!!!

 

 

Καλά,αν γίνει αυτό...την έκατσα!!!Εκτός από την μάνα μου,θα έχω να φροντίζω μόνη μου και ένα μωρό...Ευχαριστώ,αλλά δεν θα πάρω προς το παρόν.Πρώτα θα μετακομίσω στην Αθήνα και μετά θα κάνω την

Άννα-Μαρία.(Βλέπεις,το έχω και σίγουρο ότι θα είναι κορίτσι!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι ωραίο βίντεο...με πολύ μεράκι!!!! Μπράβο σου...

Καλέ θέλω και εεγω καφέ...

Το Λιτσάκι μου 19/8/1989

Η Δημητρούλα μου 21/1/1991

Ο Χριστόφορος μου 9/7/1993

και ο μικρος μου Μαρίος_Βασιλείος 30/8/2010

Link to comment
Share on other sites

Καλά,αν γίνει αυτό...την έκατσα!!!Εκτός από την μάνα μου,θα έχω να φροντίζω μόνη μου και ένα μωρό...Ευχαριστώ,αλλά δεν θα πάρω προς το παρόν.Πρώτα θα μετακομίσω στην Αθήνα και μετά θα κάνω την

Άννα-Μαρία.(Βλέπεις,το έχω και σίγουρο ότι θα είναι κορίτσι!)

αντε μαζεψε τα μπογαλακια σου και ελα...εχουμε και βαπτιση και γαμο...αντε αντε...

νανα κερναει η κορνηλια καφεδακι σημερα...την τουρτα ξεχασε αλλα τελοσπαντων....:?

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστινάκι όλα στην ώρα τους βρε... Όλα θα γίνουν!!!!

glitter...με το καλό βρε...

Το Λιτσάκι μου 19/8/1989

Η Δημητρούλα μου 21/1/1991

Ο Χριστόφορος μου 9/7/1993

και ο μικρος μου Μαρίος_Βασιλείος 30/8/2010

Link to comment
Share on other sites

Κοπελιές κι εγώ Αθηναία είμαι!!! Θα με παίξετε κι εμένα??:)

οχι δε σέχουμε φιλη....:rolleyes:

εννοειται, τι θες να παιξουμε???

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

μη ξηγεστε ετσι ρε κοριτσια! σημερα καφε και το Σαββατο επισημα και καφε και τουρτα!

 

edit! edit! Χριστινα θα συμφωνησω με τη beloved!

η οποια beloved ειναι επισης χριστινα.

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

νανα κερναει η κορνηλια καφεδακι σημερα...την τουρτα ξεχασε αλλα τελοσπαντων....:?

 

 

Έχει μείνει μισή σοκολατίνα στο ψυγείο μου...όποια θέλει ας έρθει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω δεν ειμαι αθηνααααααααααα.............Τα γλύκα παχαίνουν..και εγω πρέπει να κάνω δίαιτα γιατι στην βάφτιση με βλέπω με τσουβάλι!!!!

Το Λιτσάκι μου 19/8/1989

Η Δημητρούλα μου 21/1/1991

Ο Χριστόφορος μου 9/7/1993

και ο μικρος μου Μαρίος_Βασιλείος 30/8/2010

Link to comment
Share on other sites

:P

εγω δεν ειμαι αθηνααααααααααα.............Τα γλύκα παχαίνουν..και εγω πρέπει να κάνω δίαιτα γιατι στην βάφτιση με βλέπω με τσουβάλι!!!!

παλι καλα που το νυφικο μου ειναι μεγαλο. δε θα χρειαστει να κανω διαιτα!!!και η μανα μου οδειρεται πως επρεπε να παρω καποιο στενο για να ραψω λιγο το στομα μου!!!!:Pμουχαχαχα!!!!χαζη ειμαι????

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χα! χα! να σας πω κι εγω οτι η Κορνηλια ειναι Αννα στην πραγματικοτητα;

ε τωρα που πηραμε φορα....παντως εχει πέραση το κορνηλια...η πρωην αφεντικηνα μου ετσι ειχε γραμμενο στο κινητο της τον καινουριο τοτε γκομενο της!!!χαχαχα!!!!

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Όταν ξανάρθω στην Αθήνα,να κανονίσουμε συνάντηση.Κορνηλία,εσύ λίγο μακριά δεν είσαι??Θα το μοιράσουμε στην μέση.Η glitter δεν ξέρω πού μένει.

 

δεν ειμαι και πολυ μακρια. αν βρεθουμε κοντα σε σταση μετρο νομιζω οτι θα ειναι το ιδανικο για ολες μας

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ειμαι αθηνααααααααααα.............Τα γλύκα παχαίνουν..και εγω πρέπει να κάνω δίαιτα γιατι στην βάφτιση με βλέπω με τσουβάλι!!!!

 

 

Έλα μωρέ...εγώ τρώω τώρα ό,τι προλάβω,γιατί θα πάω για αφαίρεση χολής και ευελπιστώ ότι μετά θα αδυνατίσω και θα ξαναγίνω κορμάρα!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι και πολυ μακρια. αν βρεθουμε κοντα σε σταση μετρο νομιζω οτι θα ειναι το ιδανικο για ολες μας

κατσε να ερθει η σαλονικια και θα τη βρουμε την ακρη!!!!μεχρι τοτε βεβαια μπορουμε να πιουμε και αλλο καφε!!!παει ξεφυγα...ντεκαφεινε εννοειται!!!

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

:P

παλι καλα που το νυφικο μου ειναι μεγαλο. δε θα χρειαστει να κανω διαιτα!!!και η μανα μου οδειρεται πως επρεπε να παρω καποιο στενο για να ραψω λιγο το στομα μου!!!!:Pμουχαχαχα!!!!χαζη ειμαι????

Εγω έβαλα στην εγκυμοσύνη 28 κιλά....

Δεν με κάνει τίποτα!!!!Στα αλλα παιδιά μου έβαζα 40 και σε 6 μήνες πάλι 42 κιλά....

Τώρα τρώω τον αγλέορα...

Το Λιτσάκι μου 19/8/1989

Η Δημητρούλα μου 21/1/1991

Ο Χριστόφορος μου 9/7/1993

και ο μικρος μου Μαρίος_Βασιλείος 30/8/2010

Link to comment
Share on other sites

χα! χα! να σας πω κι εγω οτι η Κορνηλια ειναι Αννα στην πραγματικοτητα;

 

 

Καλά...και είχα ψάξει στο εορτολόγιο,για να ξέρω πότε να σου ευχηθώ...

13 Σεπτεμβρίου ήταν...πω,πω,τί θα πάθαινα...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Κορνηλία τι κουκλί είναι αυτό? Κορίτσαρος, να τη χαίρεσαι! Πολύ ωραίες φωτογραφίες, ειδικά αυτή που κοιμάται στην κούνια με τα ποδαράκια απ'έξω και μια άλλη με ροζ κορδέλα και μια που είναι ντυμένη ζέβρα, καλά αν συνεχίσω, θα τις πω όλες!!

 

Βeloced να παίξουμε κρυφτό? Ο γιος μου όλο να κρύβεται θέλει.. Μας ταιριάζει το κρυφτό, τόσο που ψάχνουμε να βρούμε τα πάντα για τις βαφτίσεις..

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

ε τωρα που πηραμε φορα....παντως εχει πέραση το κορνηλια...η πρωην αφεντικηνα μου ετσι ειχε γραμμενο στο κινητο της τον καινουριο τοτε γκομενο της!!!χαχαχα!!!!

 

χα! χα! κι εγω πριν γνωρισω τον αντρα μου, τα ειχα με εναν Κορνηλιο κι επειδη παντα μου φαινοταν αστειο, το χρησιμοποιησα σαν ψευδονυμο στο internet

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...