Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Beloved πολύ όμορφη η μπομπονιέρα σας!!Και το πουγκί εξαιρετικό,είναι σαν πλεχτό ή κάνω λάθος???Γενικά τα πουγκιά μου αρέσουν τρελά,είναι και πολύ χρήσιμα!

Κορνηλία,τί κάνεις κουκλίτσα μου???:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kornilia,σου στελνω αυτο το λινκ μηπως και σου φανει χρησιμο στη διοργανωση της βαπτισης σας. εγω πηρα αρκετες ιδεες!!!http://www.evendi.gr/D91A0BED.el.aspx

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

αμα σου πω τωρα οτι απο εκει εμπνευστηκα το θεμα μας, τι θα μου πεις; σκεφτομαι να αντιγραψω τη διακοσμηση με τα φτερα. ευχαριστω πολυ!

 

Φαντάζομαι ότι τα έχεις δει αυτά τα φτερά στο jumbo,ε???:)

Link to comment
Share on other sites

ναι Χριστινακι μου, τα εχω δει. απλα πρεπει να παω στην εκκλησια μια βολτα και να κανω "μελετη του χωρου", ωστε να καταληξω περιπου σε μια εικονα του πως θα διακοσμηθει ο εξωτερικος χωρος.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Πάντως μου αρέσει που ο τύπος από το evendi τα έχει βάλει τα φτερά και στις κολώνες της εκκλησίας.Θα μπορούσες να σχηματίσεις κάπου και το αρχικό της με πουπουλάκια-φτεράκια!Εννοείται στερεωμένα κάπου,γιατί αν φυσάει...:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τελικα το δειγμα της μπομπονιερας αρεσε μονο στην κολλητη-κουμπαρα μου. σε κανεναν αλλον,οποτε μαλλον κοιταμε και για κατι αλλο...

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites

beloved εμενα μαρεσε παντως...μερικοι δε συνειδητοποιουν οτι προκειται για βαφτιση και οτι ειναι προτιμοτερο να εχεις κατι παιδικο...

εγω λεω πως αν σαρεσουν εσενα στους αλλους να περισευουν!

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου άρεσε πάρα πολύ...και το μαγνητάκι θα βάλουν στο ψυγείο και το πουγκί θα κρατήσουν...καλά κι εσύ έκανες δημοψήφισμα???:lol::lol::lol:

Να κάνεις ό,τι αρέσει σε σένα...μήπως όταν πας σε βαφτίσεις,σε ρωτάνε από πριν αν σου αρέσει αυτό που σκέφτονται να κάνουν??

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα κάνεις αυτό που θες εσυ...Τι σαρεσει πιο πολύ...Οτιδήποτε και να κάνεις ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ βρισκεται κάποιος που δεν του αρέσει κάτι.

Ας μην εισαι εσυ, αυτός...;)

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα κάνεις αυτό που θες εσυ...Τι σαρεσει πιο πολύ...Οτιδήποτε και να κάνεις ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ βρισκεται κάποιος που δεν του αρέσει κάτι.

Ας μην εισαι εσυ, αυτός...;)

 

 

Πολύ σωστό αυτό που είπες...φιλόσοφε μου εσύ!!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Να σας πω και τα δικά μου?

Έλεγα να ασχοληθώ και να τα φτιάξω μόνη μου το τραπέζι ευχών, το στολισμό ης κολυμπήθρας και το στολισμό των τραπεζιών στο ξενοδοχείο, αλλά μετά από πολλή σκέψη, διάβασμα στο φόρουμ και τρελό σερφάρισμα, αποφάσισα να τα αναθέσω σε μία κυρία που ασχολείται με το "άθλημα"

Ειδα τη δουλειά της στο φωτογράφο με τον οποίο συνεργάζεται και ενθουσιάστηκα. Κανόνισα σμρ μαζί της συνάντηση με λίγο "βαριά" καρδιά γιατί πίστευα ότι θα είναι πανάκριβη, αλλά τελικά οι τιμές της είναι super.

Και κατά βάθος ανακουφίστηκα γιατί το είχα μεγάλο βάρος πώς θα κατάφερνα να τα φτιάξω πριν τη βάφτιση μας που ειναι στη 13.00 το μεσημέρι, να είμαι όμορφη και λαμπερή και να έχω και τα παιδάκια μου χαρούμενα και ευτυχισμένα.

Να πω βέβαια ένα μεγάλο μπράβο στις μανούλες που τα καταφέρνουν όλα αυτά!

μηπως μπορεις να μου την συστησεις την κυρια-διακοσμητρια γιατι ενδιαφερομαι και εγω για το ιδιο!!!!ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...