Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σε καποια ειδη ειναι λιγο τσιμπημενα σε συγκιση με αλλα καταστηματα , εχει ομως μεγαλη ποικιλια και αρκετα πραγματακια που ηλεκτρονικα τουλαχιστον που ψαχνω εγω δεν τα εχω βρει αλλου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υπαρχει ηδη αυτο στο θεμα ""καταστηματα με ειδη βαφτισης"".Απλα εγω εψαχνα γαζα ρολο και δεν βρηκα αλλου,ουτε και αυτο το βαζακι το συγκεκριμενο βρηκα αλλου που να στελνουν λιανικη χωρις να χρειαζεσαι φπα και τετοια βεβαια αν εχετε κατι υποψιν σας εμει ανοιχτη σε προτασεις ακομα δεν παραγγειλα τιποτα!!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ηδη αυτο στο θεμα ""καταστηματα με ειδη βαφτισης"".Απλα εγω εψαχνα γαζα ρολο και δεν βρηκα αλλου,ουτε και αυτο το βαζακι το συγκεκριμενο βρηκα αλλου που να στελνουν λιανικη χωρις να χρειαζεσαι φπα και τετοια βεβαια αν εχετε κατι υποψιν σας εμει ανοιχτη σε προτασεις ακομα δεν παραγγειλα τιποτα!!

 

Που ακριβώς στο σάιτ βλέπεις αυτά τα βαζάκια γιατί δεν τα βρίσκω?

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δείτε κι αυτό: http://www.hamogelo-eshop.gr/c.Eidi-Vaftisis.20784.html

Εγώ τελικά εκεί θα παραγγείλω μπομπονιέρες!!!

Κι εγω! Και ουτε που θα κατσω να σκασω πως θα ειναι και τετοια, αφου τα χρηματα πανε για καλο σκοπο κι οχι σε επαγγελματιες(χωρις να ειναι κι αυτο κακο ε?).

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω! Και ουτε που θα κατσω να σκασω πως θα ειναι και τετοια, αφου τα χρηματα πανε για καλο σκοπο κι οχι σε επαγγελματιες(χωρις να ειναι κι αυτο κακο ε?).

 

 

Τις έχω δεί απο κοντά και είναι ΠΑΡΑ πολύ καλές! Και μπορείς αν θές να βάλεις οτι διακοσμητικό σου αρέσει αν δε θές το δικό τους. Εγώ αυτό θα κάνω: θα παραγγείλω σκέτες και θα πάω Αθήνα να βρώ διακοσμητικά έτσι κι αλλιώς η ποσότητα είναι πολύ μικρή.

[I][B][COLOR=Magenta]Οι αγάπες μου, η Ζωή μου όλη!!!![/COLOR][/B][/I]
Link to comment
Share on other sites

melita μου ειναι στα "διαφορα"βαζα και μπουκαλια"

 

Ευχαριστώ τα είδα και τώρα πρέπει να έχουν εκπτώσεις, ένα συγκεκριμένο που είδα 106μλ από 23.80 στην παραγγελία το έβγαζε 20 ευρώ.

Βέβαια δεν προχώρησα για να δω τα έξοδα αποστολής.

1.12.2008- Αντίκρυσα το φως της ζωής μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσια με μια ματια στο ιντερνετ για μπαλονια στολισμος εκκλησια ειδα οτι μια κατασκευη με το προσωπο του μικυ πανω πανω και ολο το υπολοιπο απλα μπαλονια εκανε 90 ευρω....τοσο εχουν αυτα ?δηλαδη θες 200 ευρω μονο για 2 τετοια ενα δεξια ενα αριστερα????εχετε καποιο σαιτ να προτινετε η απλα τοσο κανουν?

Link to comment
Share on other sites

Aστα και γω πριν 3 χρονια ειχα δωσει 200 ευρω σχεδον για 4 μικρες συνθεσεις. Το θεμα με το μηχανημα για το ηλιον το ειδες? λες να υπαρχει κατι τετοιο Θεσσαλονικη?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους. Ειμαι νεα στο φορουμ αλλα θα ηθελα να σας δειξω την ιδεα της προσκλησης που σκεφτομαι να φτιαξω για τον γιο μου.

 

Βρηκα την σελιδα www.creativeart.gr

 

σε αυτη την ιστοσελιδα στελνεις μια φωτογραφια και σου φτιαχνει κατι σαν καρτουν της φωτογραφιας.

 

Πως σας φαινεται?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα! Βαφτιζω και εγω το Μαη! χαζευω εδω και καιρο ενa site που χει ωραια πραγματα (αλλα δυστυχως δεν εχει τιμες!) το http://www.fotiadispanos.gr.

τα μπαλονια οντως ειναι πολυ πολυ ακριβα! Στη βαφτιση του μεγαλου μου γιου για δυο μεγαλες μπαλονοσυνθεσεις πληρωσα 150 ?, συν 20 ? τα μεταφορικα (!). Αλλα τουλαχιστον τα πηραν απο την εκκλησια και τα μετεφεραν οι ιδιοι στο ξενοδοχειο που καναμε το τραπεζι.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω! Και ουτε που θα κατσω να σκασω πως θα ειναι και τετοια, αφου τα χρηματα πανε για καλο σκοπο κι οχι σε επαγγελματιες(χωρις να ειναι κι αυτο κακο ε?).

 

Συμφωνω απολυτως! Στην πρωτη μας βαφτιση καναμε απο το Χαμογελο τις μπομπο (τα σπιτακια) και ηταν οντως πολυ ομορφα! Ολες οι μπομπο ειναι πολυ πιο ωραιες απο κοντα, απο οτι φαινονται στις φωτο! Και να ξερεις οτι η κινηση αυτη θα εκτιμηθει απο πολλους! Εγω προσωπικα εδωσα τα στοιχεια για το Χαμογελο σε 4 κοπελες που ενδιαφερθηκαν για τις βαφτισεις των παιδιων τους και πραγματικα ενιωσα πολυ περηφανη!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους. Ειμαι νεα στο φορουμ αλλα θα ηθελα να σας δειξω την ιδεα της προσκλησης που σκεφτομαι να φτιαξω για τον γιο μου.

 

Βρηκα την σελιδα www.creativeart.gr

 

σε αυτη την ιστοσελιδα στελνεις μια φωτογραφια και σου φτιαχνει κατι σαν καρτουν της φωτογραφιας.

 

Πως σας φαινεται?

 

ωραιο,αν εχεις καποιον που ξερει μπορει να τα κανει στον υπολογιστη

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι αυτο;

 

ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΧΑΡΤΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΕΣ ΜΠΑΛΕΣ ΑΠΟ ΡΙΖΟΧΑΡΤΟ.ΜΟΙΑΖΟΥΝΕ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΝΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ.

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΟΥΛΑΝΕ?

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...