Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts

Σκέφτομαι οτι ο πειρατής παραπέμπει σε συγκεκριμένο θέμα και κάπως με χαλάει, καλύτερα να έβαζες κάτι ουδέτερο.Εγώ δεν θα δώσω καθόλου παιδικές αλλά μαζί με τις κανονικές θα μοιράσω ένα καλαθάκι με γλυκά και σοκαλάτες;πώς σου φαίνεται αυτό;

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παρέλαβα σήμερα τις νεράιδες: http://www.neraidorama.gr/com_eshop/neraides-xondriki-metallika-ejarthmata/76.html .είναι πάρα πολύ ωραίες!Απλά σε σύγκριση με αυτές οι βάτραχοι δείχνουν πολύ μεγάλοι και δεν μου ταιριάζουν....Είχα βρεί κάποιον μικρούλη βάτραχο πριν καιρό στην Πάτρα που όμως του άντρα μου δεν του άρεσε.Τώρα λέει προτιμάει αυτόν!Απλά θα μου μείνουν οι πρώτοι βάτραχοι...

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

monbebe ψαξε για κάτι άλλο, όσο ψάχνεις βρίσκεις, εγώ έχω αλλάξει γνώμη 10 φορές μέχρι τώρα.

 

ασε με... κοντεβω να σαλταρω... πανω που εχω αποφασισει, ο ενας εχει ελλειψη, ο αλλος ζηταει τα μαλλιοκεφαλα του, ο αλλος εχει αυτο που θελω μεν αλλα σε χαλια σχεδιο...

την τυχη μου την ξελογιαστρα...

me and my men...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.narlis.gr/cat/bobonieres_nikos.pdf στη σελ.44 εχει κατι φτηνες χιονομπαλες αλλα μου φαινονται φτηνιαρικες... ενω αυτες του παριση, ή της aggeloudia ειναι πιο περποιημενες, αλλα σςτην 3πλασια τιμη...

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

ωραίο το μουσικό κουτί,την χιονόμπαλα δεν την βρήκα.

κι εγώ στην αρχή κοιτούσα κάτι μπομπο 3-5Ε αλλά δεν γινόταν οικονομικά, οπότε αποφάσισα τους κώνους, και τις έφτιαξα εγώ.

όταν κερδίσω το joker...

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

πολλα λεφτα ρε συ.... εμενα και το 1,88 του adorex μου ανεβαζει πολυ αυτα που ειχα υπολογισει, αλλα αν δεν βρω κατι αλλο θα καταληξω εκει... εκμεταλλευση ομως φουλ... για ενα σκατουλακι να χρεωνουν χρυσαφι...

οι χιονομπαλες ειναι αυτες 87869560.th.jpg

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

Να σου πώ την αλήθεια βρε monbebe μην με παρεξηγήσεις...δεν μου αρέσει κανένα απο τα δύο..Τα βρίσκω άκομψα..Προτιμώ δηλαδή να δώσεις τα παπουτσάκια και στα παιδιά.Νομίζω οτι μπορείς να βρείς κάτι καλύτερο στα ίδια λεφτά!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οι χιονομπαλες δεν μ'αρεσουν σιγουρα! απλα το εβαλα για να δειξω πως οσο επεσε η τιμη, επεσε και η ποιοτητα. το κουτακι το εχω δει απο κοντα και ειναι πιο συμπαθητικο. και ο αντρας μου μου λεει να τα κανω ολα παπουτσακια αλλα δεν θα αρεσει στα παιδια... παιδια που οι ηλικιες παιζουν απο 3-4 εως 15...

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

Φτιαξε ενα δωρακι για τα πιτσιρικια, βαλε ενα τετοιο για μπουρμπουληθρες (0,50 στο jumbo) βαλε και κανενα γλυφιτζουρακι (0,30 πάλι jumbo) αν θες βαλε καμια καραμελίτσα ή ενα μικρό πουγκάκι με κουφετάκια και ετοιμη η μπομπο. Μπορεις να τα συσκευασεις με αυτο το "χαρτι" που μοιαζει με ύφασμα (το εχουν τα ανθοπωλεία) και να φτιαξεις μεγαλα πουγκιά ή μεγαλες καραμέλες.

 

Βαλε και απο ενα μπαλονάκι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στον Παριση εχω ρωτησει για ενα σωρο πραγματα και ολο ελλειψεις ειναι... ασε που εχει διπλασιες+ τιμες απο αλλα μαγαζια... ξερει κανεις αν και που μπορω να βρω αυτα boybearphotostand.th.jpg

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

ειδα και κατι χιονομπαλες στο evendi, αλλα φοβαμαι να ρωτησω τιμη.... http://www.evendi.gr/218C4161.el.aspx?splitter_Images_offset=24 στη 2η σειρα η πρωτη... πρεπει να ειναι ιδιες με της Aggeloudia.

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

τελικα καταλληγω στις αρχικες χιονομπαλες που μου αρεσαν, ιδιες με της aggeloudia... αι στο καλο... 50 κομματια ειναι... ετσι κι αλλιως εχω μειωσει τα εξοδα μου στων ενηλικων και στις προσκλησεις.... θα δωσω λιγο παραπανω απο το αρχικα υπολογιζομενο ποσο εκει και θα παρω κατι που θα μ'αρεσει! ουφ!

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια για να ακούσω γνώμες...Δείτε εδώ http://www.princesstaste.gr/vaptisi-diakosmisi.html# στην δέκατη εικόνα που έχει τη γυάλα με τις καραμέλες και την χάρτινη πριγκήπισσα και τα στρασάκια γύρω γύρω.Σας αρέσει η είναι πολύ φτωχό.Διαφορετικά σκέφτομαι να βάλω λουλούδια σε αντίστοιχη γυάλα.Τι προτιμάτε;

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

τωρα που μιλατε για στολισμο... επειδη δεν εχω κανει ποτε τραπεζι σε καποιο χωρο εξω, αν θες να βαλεις κατι στα τραπεζια της ταβερνας ας πουμε, αλλα δεν εχεις αναθεσει σε ανθοπωλειο ή καποιον σχετικο τη διακοσμηση, ποτε πρεπει να πας να στολισεις? φανταζομαι οτι και να θελω να τα κανω μονη μου δεν θα προλαβαινω με τιποτα τη μερα της βαπτισης... και σιγουρα δεν γινεται να το κανω απο την προηγουμενη μερα... εσεις τι κανετε?

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...