Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts

Κοίτα προσωπική μου άποψη είναι οτι τα italian option είναι πολύ πιο όμορφα.Δεν ξέρω πόσα κομμάτια θές και τι οικονομικές δυνατότητες υπάρχουν.Σαφώς παίζει σημασία και το οικονομική.Σε σχέση με τις έτοιμες η τιμή που σου βγαίνει με τα παπούτσια του τζάμπο είναι ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΗ!Με τα άλλα είναι φυσιολογική, δεν πάς θέλω να πώ σε ακριβή μπομπονιέρα.Τι θέμα είναι εσύ τι δυνατότητες οικονομικές έχεις;

Μήπως σου φαίνεται ακριβή, επειδή η άλλη είναι πολύ φτηνότερη και φαίνεται έντονα η διαφορά;

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οχι, ισα ισα η τιμη της μου φαινεται πολυ νορμαλ σε σχεση με αυτα που εχω ψαξει ως τωρα. απλα μου διπλασιαζει το ποσο που υπολογιζα ως τωρα. αν δεν ειχα σαν σκεψη και του τζαμπο, σιγουρα θα αποφασιζα αμεσως για τα italian. ειναι πολυ ομορφα... θα κανω ενα τσεκ στο τι ποσο μου βγαινει και θα αποφασισω... θα τα δειξω και στον κυρη του σπιτιου να πει κι αυτος τη γνωμη του! :)

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

πιστευω πως αν το στολησεις το παπουτσακι του jumbo με ενα ματακι η' στεμμα περαστο/κρεμμαστο στο κορδονι,κουφετα μσα σε καρο γαλαζιο/ασπρο υφασμα θα ειναι τελεια και δικια σου!!!!!! ο κοσμος ζηλευει με την καλη και την κακη εννοια το χειροποιητο και η ιδεα σου ειναι πολυ εξυπνη!!!!!ωραιο και το γατακι αλλα στου jumpo δημιουργεις και εσυ φαινεται να το εχεις!!!

Link to comment
Share on other sites

α! αν σε ενδιαφερει στο ebay.com στην κατηγορια crafts και στην υποκατηγορια κατι για φτιαξιμο/υλικα κοσμηματων βρηκα απο 200 κομματια παραμανες,στεμμα και σταυρουδακια ολα με τα μεταφορικα 36.76 ευρω και θα παρω καρο ροζ/ασπρο κορδελιτσα και θα φτιαξω τα μαρτυρικα!!!!!!!! με 40 ευρω 200τμχ,0,18 το ενα!!!!θα γινω νονα στις 12/09/09.το βαφτιστικο το πηρα απο το www.childrensalon.com 103.029 ευρω μαζι με μεταφορικα..

Link to comment
Share on other sites

ω! venus σ'ευχαριστω και για τα λογια σου και για το ψαξιμο...! μαλλον με βλεπω για το χειροποιητο μιας και ξεφευγω λιγο απο το Budget μου με το αλλο, απο την αποψη οτι αυτη την φορα υπολογιζω και τραπεζι εξω -στον μεγαλο ειχαμε κανει στο σπιτι- κτλ και εκει θα τσουξει λιγο!

me and my men...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μηπως ξέρετε που θα βρω καλαμάκια για γλειφιτζούρια ? Δεν θελω να βαλω ξυλινο "σουβλάκι" .

Επισης μηπως και πλαστικές σακουλιτσες για να βάλω μεσα γλειφιτζούρια ???

 

Ευχαριστωωωωωω

VgL7.jpgIgLdp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξέρετε που θα βρω καλαμάκια για γλειφιτζούρια ? Δεν θελω να βαλω ξυλινο "σουβλάκι" .

Επισης μηπως και πλαστικές σακουλιτσες για να βάλω μεσα γλειφιτζούρια ???

 

Ευχαριστωωωωωω

 

 

Λαμπρινούλα καλημέρα!ετοιμάζεστε να βαφτίσετε τη κούκλα;Με το καλό.Λοιπόν για τα καλαμάκια δεν μπόρεσα να βρώ κάτι.Ισως αν έψαχνες σε μαγαζιά εξειδικευμένα μα είδη ζαχαροπλασικής;Όσο για σακουλίτσες για δες εδώ: http://childrensalon.com/index.php?cPath=107_3168

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Χρύσα μου !!!

Ετοιμαζομαστε σαν τον καβουρα ...αναποδα παμε ! χαχαχα

 

Καπου ειχε παρει το ματι μου εδω στα θεματα της βάφτισης αλλα δεν το βρισκω τωρα ...και καλαμακια και πλαστικες σακουλιτσες .

 

Σ΄ευχαριστω για τον κοπο σου αλλα ενοουσα αυτες τις απλουστατες διαφανες για να καλύψω το γλειφιτζουρι . Κατάλαβες ? Δεν εχω ιδεα πως τις λενε ..

VgL7.jpgIgLdp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

ntinatom εξαρτάται απο το μέγεθος των οικογενειών.Ενα προσκλητήριο μπορεί να αντιστοιχεί σε 2 ανθρώπους ενώ κάποιο άλλο σε 5.Μέτρα ξεχωριστά τα άτομα που περιμένεις φτιάξε και κάποια κομμάτια παραπάνω και είσαι καλυμμένη.Με το καλό!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοίταξα, τις ίδιες δεν τις είχε.

έχει άλλα χωρίς καπάκι.

αχ που θα βρω τώρα?

 

mia mama,

τετοιες γυαλες έχει το coverpack και άλλα πολλά!!! (εχει site, μπες να δεις, στην κατηγορία glassware) αλλά έχει μόνο Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Δεν ξέρω για Κέρκυρα πως θα βόλευε να ρθουνε.......

Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτησω πως σας φαινεται... θα κανω προσκλησεις γλυφιτζουρια, μπομπο μεγαλων παπουτσακια απο Jumbo, και τελευταια στιγμη αποφασισα να δωσω κατι αλλο στα παιδακια αντι για παπουτσακια...

κατ'αρχην τα περισσοτερα σχεδια εχουν ελλειψη... τελος παντων. αρχικα ειχα δει χιονομπαλες αλλα ολες ηταν πανακριβες... μετα μουσικα κουτια... και εχω καταληξει σε ρακετουλες, που τελικα το απλο σχεδιο αγορακι δεν υπαρχει και υπαρχει ο πειρατης. δεν εχω παραγγειλει ακομα τις ρακετες. σας φιανεται πολυ μπερδεμα ολο αυτο ή δεν πειραζει που δεν εχουν καποια σχεση μεταξυ τους... δηλ. μου κανει καπως ο πειρατης, ενω ολα τα υπολοιπα δεν εχουν σχεση με πειρατικο θεμα...

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

οχι... απλα ηθελα κατι που να μου κολλαει με τις προσκλησεις και των ενηλικων και ο πειρατης μου κανει καπως... σκεφτομαι για χιονομπαλες ή μουσικα κουθτια αλλα τσιμπανε οι τιμες

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...