Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ "η Βάφτιση!!"


administrator

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

 

παντως ωραιο ειναι κ το κουτι που εφτιαξε η VERA κοριτσια...η οποια αλλωστε εχετε δει τι πραγματα τελεια εχει φτιαξει γενικως????????????....κατι αναμεσα στα δυο θα ηθελα....αν επιτρεπει κ η Veroula....ε Veroula :D

 

Fysika και δεν υπαρχει προβλημα.......αμα ηταν ετσι μαρη δεν θα τα βαζα εδω!!! :lol::P

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

 

κοριτσια διαλεξα αυτο το κουτι για τα μαρτυρικα που εφτιαξα....γιατι δεν εβρισκα κουτι να μου αρσει σκετο....αππ το αν μαγαπας ειναι....σας αρεσει??????

LAD036.jpg

 

 

Αυτο ειχα σταμπαρει αρχικα αλλα τελικα εφτιαξα το δικο μου σχεδιο.......δεν ειναι τιποτα.....ποσο σου ειπε τιμη?

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Αχ... τα χεράκια μου... τα έκοψα τα τούλια για τις μπομπονιέρες και τώρα περιμένω να έρθουν τα κουφετάκια από τον κο. Έλξις :roll:

Δεν θα περιμένω πολύ όμως, θα του τηλεφωνήσω αν δεν έχω νέα του μέχρι την Παρασκευή...

 

Δεν ξέρω πως να δέσω τις μπομπο, θα ανεβάσω μια φωτό δοκιμαστική να μου πείτε αν είναι καλό...

Link to comment
Share on other sites

VERA μου καλημερα...σε ευχαριστω.. :D

η τιμη του ηταν 3,50 e αλλα αν διαβασεις στις δυο προηγουμενες σελιδες θα δεις τι μου εκαναν αυτοι απο το μαγαζι........ :mad: μην τα ξαναγραφω κ κουραζω.....λες κ θα μου τα χαριζαν.....οπως κ να εχει...οσο κ να μου αρεσε γενικα το μαγαζακι....δεν υπαρχει περιπτωση να αγορασω τιποτα ποτε.....ειμαι καθετη πως ηταν τελειως λαθος η συμπεριφορα κ η αντιμετωπιση τους........

 

το δικο σου κουτακι ειναι υπεροχο Βερα....κ καλυτερο απο αυτο του μαγαζιου..κ ταιριαζει κ απολυτα με τα μαρτυρικα σου τα οποια τα εχω ερωτευτει αλλωστε............. :D:wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

stalitsa με έβαλες σε σκέψεις για το κουτάκι. Τι διαστάσεις είχε αυτό που παρήγγειλες και αυτό που τώρα ψάχνεις; Εγώ έχω 150 μαρτυρικά. Θα τα βάλω όλα σε ένα κουτάκι ή πρέπει να πάρω δυο;;

Link to comment
Share on other sites

κοιτα..και εγω 160 μαρτυρικα εχω...δεν θυμαμαι να σου πω διαστασεις....μετριο ηταν...δλδ τα χρουσε ολα τα δικα μου νομιζω....απλα ειπα να παρω αλλο ενα, μια κ ηταν φτηνο.....μηπως κ δεν τα χωρεσει....αλλα κ μου φαινοταν καλυτερο να τα βαλω σε 2....δεν ξερω γιατι....προσωπικο γουστο καθαρα....νομιζω ολοι σε ενα τα βαζουν......

 

τωρα τα εχω βαλει σε ενα προχειρο που ειναι περιπου 15*14*4....

 

ε?τι λες εσυ?

Link to comment
Share on other sites

κοιτα..και εγω 160 μαρτυρικα εχω...δεν θυμαμαι να σου πω διαστασεις....μετριο ηταν...δλδ τα χρουσε ολα τα δικα μου νομιζω....απλα ειπα να παρω αλλο ενα, μια κ ηταν φτηνο.....μηπως κ δεν τα χωρεσει....αλλα κ μου φαινοταν καλυτερο να τα βαλω σε 2....δεν ξερω γιατι....προσωπικο γουστο καθαρα....νομιζω ολοι σε ενα τα βαζουν......

 

τωρα τα εχω βαλει σε ενα προχειρο που ειναι περιπου 15*14*4....

 

ε?τι λες εσυ?

 

Τα δύο κουτάκια βολεύουν για το μοίρασμα, για να γίνει από δύο άτομα...

Link to comment
Share on other sites

σωστα....γιατι ειναι κ πολλα τα ατομα.....θα βρουμε ομως κουτακια....?????? :roll:

 

σορρυ κιολας, αλλα επειδη θα παω σημερα κ τελικα δεν ξερω που ακριβως βρισκεται ξερει καμια πως θα βρω τη Θησεως και τη Ρομβης?Συνταγμα κατεβαινω κ μετα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ξερω....περιπου το ειπα...πρεπει να το δω κ με το ματι..........ναι, καλυτερα δυο, αρκει να βρουμε σωστο μεγεθος....

κοιτα αυτο στο ειπα για να τα χωρεσει ολα.....

εμενα ειναι βραχιολακια παντως, κ δεν εχω βαλει καρφιτσουλες πανω τελικα...καλα εκανα?

 

μολις ειδα σε προβλεψη καιρου οτι το σκ θα εχει βροχιες................. :cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

σωστα....γιατι ειναι κ πολλα τα ατομα.....θα βρουμε ομως κουτακια....?????? :roll:

 

σορρυ κιολας, αλλα επειδη θα παω σημερα κ τελικα δεν ξερω που ακριβως βρισκεται ξερει καμια πως θα βρω τη Θησεως και τη Ρομβης?Συνταγμα κατεβαινω κ μετα?

 

Πας κάτω στην πλατεία και κατεβαίνεις την καραγιώργη σερβίας, περνάς νίκης, βουλής, λέκκα, η επόμενη είναι η θησέως μπαίνεις δεξιά και βρίσκεις το newman, η επόμενη της θησέως είναι η ρόμβης, δεξιά πάλι είναι ο μαμμωνάς κλπ. Αν προχωρήσεις τη ρόμβης καταλήγει στην κολοκοτρώνη. Αν πάς λίγο δεξιά (προς το σύνταγμα δηλ.) στο αριστερό σου χέρι είναι η χαβρίου και εκεί είναι το πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

κατι ασχετο....αν παρω λαδοπανα απο το ελξις....τα παραδιδει εκεινη την ωρα η πρεπει να τα παραγγειλω?

 

βαλε φωτο micnat..

 

Δεν ξέρω να σου πω σίγουρα, αλλά φαντάζομαι πως θα έχει κάποια εκεί και άλλα στα παραγγέλνει. Αλλά πάρτον τηλέφωνο να μάθεις στα σίγουρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι να πω..εισαι φοβερη!!!!!!σε ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

 

εσυ ποιο απο ολα προτεινεις για κουτακι που ψαχνω? το Νιουμαν?

 

Κουτιά έχουν το newman και το πακέτο εκεί, έχουν και κορδέλες και χαρτιά αφής, τα έχει αναλύσει η vera πολύ όλα αυτά στο τόπικ με τα καταστήματα.

Link to comment
Share on other sites

κατι ασχετο....αν παρω λαδοπανα απο το ελξις....τα παραδιδει εκεινη την ωρα η πρεπει να τα παραγγειλω?

 

βαλε φωτο micnat..

 

 

Σαφως και πρεπει να τα παραγγειλεις.....θελει λιγες μερες να τα φερει...αν δε το ξεχασει φυσικα.........εκτος κι αντυχει να βρεις καποια που εχει στο μαγαζι και σου κανουν......

 

Τα δικα μου πηγα δυο φορες να τα παρω γιατι καπου τα ειχε χασει...ενδεχομενως και πουλησει!!!! Μια ωρα ψαχναμε να τα βρουμε!!!! :?

 

 

Επισης στο mytree eixe μια ωραια ιδεα για τα μαρτυρικα -καρφιτσες......

 

φτιαχνεις με φελιζολ οτι σχημα θες (καραβι, κορωνακλπ) και το ντυνεις με ζωγραφισμενο χαρτι στις πλευρες.......ενα κονταρι στη μεση και καρφιτσωνεις πανω τα μαρτυρικα.........ο καθενας παιρνει ενα μαρτυρικο ενω περνας διπλα του και το κρατας σαν σκηπτρο!!!! Μου αρεσε πολυ ως ιδεα...... :wink:

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολες τις κοπελιτσες που γιορταζουν......Σοφιες, Αγαπες κι Ελπιδες!!!!! Να σας χαιρονται οι δικοι σας!!!! Μουατςςςςς!!!! :D

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια με προβληματίζει πάρα πολύ ότι ενώ δεν είχαμε πρόβλημα με το μπάνιο, μετά τη βάπτιση και τις πατητές του παπά, ο μικρός κάθε που είναι για μπάνιο τον πιάνει ΥΣΤΕΡΙΑ!

Εχει συμβεί σε κάποια άλλη? τι να κάνω? θα του περάσει κάποια στιγμή? :(

Link to comment
Share on other sites

Εμεις παρολο που κλαιγαμε πολυ δεν ειχαμε κατι τετοιο.....

 

Προσπαθησε να αλλαξεις την ρουτινα του μπανιου, ισως κανα ντους καλυτερα, βαλε παιχνιδια μεσα να του τραβουν την προσοχη.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια...το κουτακι τελικα για το οποιο μιλαγαμε απο το αν αγαπας....

ανεβηκα Αθηνα χτες...πουθενα τπτ...βρηκα ομως στο Πακετο στη Χαβριου....πολυ καλο παρομοιο, μην πω ιδιο ..και κορδελιτσα....απλα δεν ειχε αστεριες κτλ αλλα ξερω που θα βρω....

εχετε ιδεα...αν εχετε δει το κουτακι......ξερετε που μπορω να βρω σκοινι..........(καταλαβατε τι εννοω.....ε?)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια...το κουτακι τελικα για το οποιο μιλαγαμε απο το αν αγαπας....

ανεβηκα Αθηνα χτες...πουθενα τπτ...βρηκα ομως στο Πακετο στη Χαβριου....πολυ καλο παρομοιο, μην πω ιδιο ..και κορδελιτσα....απλα δεν ειχε αστεριες κτλ αλλα ξερω που θα βρω....

εχετε ιδεα...αν εχετε δει το κουτακι......ξερετε που μπορω να βρω σκοινι..........(καταλαβατε τι εννοω.....ε?)

 

Θες το στριφτό σκοινάκι που είχε στη φωτό ε;; Στο πακέτο δεν είχε;;; Έχει εκεί κορδέλες και τέτοια και φαντάζομαι πως θα έχει και τέτοιο σκοινί, ή ο Μαμμωνάς, ή ο Μπάρκας στην Κουμουνδούρου;;; Βέρα;;

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...