Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!


ivet

Recommended Posts

Τον τελευταίο καιρο καθε πρωι που ξυπνάω ακουω για ληστείες απαγωγές, που θα παει αυτη η κατασταση απορώ αχ ρε ελλαδίτσα πως θα καταντήσης ακόμα, μενω μόνη σπίτη αρκετα βραδια και δεν ξέρω τι να κάνω δεν εχω πορτα ασφαλείας και μαλον ηρθε η ωρα να βάλω ευτυχως στα παράθυρα εχω βάλει πύρους κατι είναι και αυτο αλλα οσο σκεφτομαι τι μπορει να ζήσουν τα παιδάκια μου μια μέρα με πιάνει τρέλα το βράδυ ξύπνησα γιατι ηταν αρρωστος ο μεγάλος μου και μετα δεν ξανακοιμήθηκα απο τον φόβο μου, εδω στην γειτονιά μου εχουν μπει σε αρκετα σπίτια με καλασνηκοφ στο χέρι παίρνουν οτι βρησκουν και το αμάξι και γεια σας ευτυχως δεν πειράζουν ανθρώπους, 12 ωρα το μεσημέρη πήγαν σε χρωματοπολείο της γειτονιάς και πήραν λεφτα και ολο αυτο λιγα μετρα απο το αστυνομικό τμήμα πω πω εχω αρρωστήση τελειως με ολα αυτα αφου κοιμαμε με την σκεψη να μην γίνει κατι!!!

Αληθεια καμια παραπάνω ασφάλεια για τα σπίτια μας ρε παιδια!!!

 

Μικροί μου μπόμπιρες εισαστε ολη μου η ζωή!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσι μου,

εμάς μπήκανε στο σπίτι την ώρα που κοιμόμασταν ξημέρωμα 4 Σεπτεμβρίου 2011. Μας πήραν 2 αυτοκίνητα, 1 λαπτοπ, 2 κινητά, 1 ψηφιακή, 1 κάμερα και το πορτοφόλι μου.

Δεν θα έμπαιναν αν είχαμε ενεργοποιήσει τον συναγερμό. ΤΕΣΠΑ στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα.

Για μένα η μόνη ασφάλεια είναι η τοποθέτηση συναγερμού και η σύνδεση με ειδικό κέντρο ειδοποίησης.

 

Κατά τα άλλα πλέον κοιμάμαι μια χαρά με μια πηρούνα του μπάρμπεκιου κάτω από το στρώμα :). Αλλά αυτό που πραγματικά με σόκαρε τις πρώτες μέρες ήταν ότι θα μπορούσε να συμβεί το χειρότερο - πχ να μου πάρουν το παιδί. Όλα τα άλλα είναι απλές οδοντόκρεμες.

 

Για να νιώσεις καλύτερα βάλτε σύστημα συναγερμού. Όσον αφορά τη πόρτα ασφαλείας, οκ θα τους δυσκολέψει αλλά και αυτή πλέον είναι απλά ένα ακόμα εμπόδιο που το ξεπερνάνε.

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

Δεν φοβομουν ποτε..να φανταστεις οτι υπηρχαν φορες που πηγαινα για υπνο και δεν κοιτουσα αν εχω κλειδωσει παντου!!Τωρα με ολα αυτα που ακουω εχω αρχησει και φοβαμαι.Ο φοβος μου σταματησε απο τον καιρο που ο σκυλος (πιτ μπουλ) κοιματε ΜΕΣΑ στο σπιτι.Και ετσι δεν θα γλυτωσει κανεις αν αποφασησει να μπει μεσα....ασε που δεν θα προλαβει γιατι αν ακουσει κατι απ'εξω γαυγιζει και σηκωνομαστε.Ειλικρινα δεν τον ηθελα το σκυλι μεσα,αλλα ειναι μεγαλη ασφαλεια

jyjdp3.png

sWN4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ έχω σκυλί και παρόλο που μένω μόνη τα βράδια δεν φοβάμαι. Δεν ξέρω αν θα κάνει κάτι τον κλέφτη, το σίγουρο είναι ότι θα με προειδοποιήσει. Παρόλο που είναι μεσαίου μεγέθους φωνάζει αρκετά, όταν δε είχα το λυκόσκυλο ούτε στον δρόμο με πλησίαζε άνθρωπος :)

Link to comment
Share on other sites

και εγω φοβαμαι τα βραδια γιατι και εγω ειμαι τουλαχιστον 2 βραδια τη βδομαδα μονη με τα παιδια. εχω βεβαια συνεγερμο στις πορτες αλλα και παλι φοβαμαι!!!! εποχες ειναι αυτες?? με το φοβο θα πορευομαστε για ολα??αχ...

έχω δύο δωράκια

UDcLp3.png euQwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν φοβομουν ποτε..να φανταστεις οτι υπηρχαν φορες που πηγαινα για υπνο και δεν κοιτουσα αν εχω κλειδωσει παντου!!Τωρα με ολα αυτα που ακουω εχω αρχησει και φοβαμαι.Ο φοβος μου σταματησε απο τον καιρο που ο σκυλος (πιτ μπουλ) κοιματε ΜΕΣΑ στο σπιτι.Και ετσι δεν θα γλυτωσει κανεις αν αποφασησει να μπει μεσα....ασε που δεν θα προλαβει γιατι αν ακουσει κατι απ'εξω γαυγιζει και σηκωνομαστε.Ειλικρινα δεν τον ηθελα το σκυλι μεσα,αλλα ειναι μεγαλη ασφαλεια

 

Απλά το σκυλί στο σπίτι σημαίνει έξτρα καθάρισμα, μικρό το κακό. Έτσι κι αλλιώς καθαρίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μολις τωρα εμαθα παλη οτι εγιναν σήμερα δυο απαγωγες πανε σε μαγαζάτωρες και παιρνου μανα παιδί και ζητούν λεφτά τουλάχιστον απο αυτο δεν φοβάμαι πανε στα λεφτά!!!

 

Μικροί μου μπόμπιρες εισαστε ολη μου η ζωή!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να έχετε το νου σας και την ημέρα. Μην αφήνετε παράθυρα και μπαλκονόπορτες ανοιχτές.

Στην πόλη μου, τον τελευταίο καιρό μπαίνουν στα σπίτια πρωινές ή μεσημεριανές ώρες από ανοιχτά παράθυρα ή μπαλκονόπορτες.

Δεν μπορούμε να αερίσουμε ούτε τα σπίτια μας. Φοβάσαι να βγεις από το σπίτι, αλλά να φοβάσαι και μέσα σ' αυτό;

natassa + tasos = 15 years together

 

" Να θυμάσαι ότι κάθε άνθρωπος που συναντάς, κάτι φοβάται, κάτι αγαπά και κάτι έχει χάσει"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσι μου,

εμάς μπήκανε στο σπίτι την ώρα που κοιμόμασταν ξημέρωμα 4 Σεπτεμβρίου 2011. Μας πήραν 2 αυτοκίνητα, 1 λαπτοπ, 2 κινητά, 1 ψηφιακή, 1 κάμερα και το πορτοφόλι μου.

Δεν θα έμπαιναν αν είχαμε ενεργοποιήσει τον συναγερμό. ΤΕΣΠΑ στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα.

Για μένα η μόνη ασφάλεια είναι η τοποθέτηση συναγερμού και η σύνδεση με ειδικό κέντρο ειδοποίησης.

 

Κατά τα άλλα πλέον κοιμάμαι μια χαρά με μια πηρούνα του μπάρμπεκιου κάτω από το στρώμα :). Αλλά αυτό που πραγματικά με σόκαρε τις πρώτες μέρες ήταν ότι θα μπορούσε να συμβεί το χειρότερο - πχ να μου πάρουν το παιδί. Όλα τα άλλα είναι απλές οδοντόκρεμες.

 

Για να νιώσεις καλύτερα βάλτε σύστημα συναγερμού. Όσον αφορά τη πόρτα ασφαλείας, οκ θα τους δυσκολέψει αλλά και αυτή πλέον είναι απλά ένα ακόμα εμπόδιο που το ξεπερνάνε.

Αμαν!!!!!τι πάθατε!!!!!!!

Και μη χειρότερα, όπως λες!!!!!!!!!!

Βρηκατε τίποτα από αυτά???

Εγώ συνήθως έχω τα κλειδια του αυτοκινήτου δίπλα μου στο κομοδίνο!Αλλά ο μεγάλος μου φόβος είναι μη τυχόν κοιμάμαι και μπου κλέψουν το παιδί:shock::shock:

Τι να πώ...εδώ που φτάσαμε...αλλο κακό να μη μας έβρει....

Μολις τωρα εμαθα παλη οτι εγιναν σήμερα δυο απαγωγες πανε σε μαγαζάτωρες και παιρνου μανα παιδί και ζητούν λεφτά τουλάχιστον απο αυτο δεν φοβάμαι πανε στα λεφτά!!!

 

Κοιτα κι εγώ οσες περιπτπωσεις γνωστών ξέρω που έκλεψαν όλοι τους είχαν χρήματα και χρυσαφικά στο σπίτι...ο ένας μάλιστα τα ειχε σε χρηματοκιβώτιο χρυσαφικα γυρω στις 30000 ευρω αξία και μπήκαν σπίτι του 12 η ωρα το μεσημερι κι ενω ειχαν φυγει κ οι 2 για δουλεια, αρα ήξεραν...δεν μπήκαν τυχαία...

 

Εγω δε φοβαμαι τι θα κλέψουν γιατι δεν έχω ουτε μετρητα ούτε χρυσαφικά, φοβάμαι μη μου κάνουν κακό ή στα παιδια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αμαν!!!!!τι πάθατε!!!!!!!

Και μη χειρότερα, όπως λες!!!!!!!!!!

Βρηκατε τίποτα από αυτά???

Εγώ συνήθως έχω τα κλειδια του αυτοκινήτου δίπλα μου στο κομοδίνο!Αλλά ο μεγάλος μου φόβος είναι μη τυχόν κοιμάμαι και μπου κλέψουν το παιδί:shock::shock:

Τι να πώ...εδώ που φτάσαμε...αλλο κακό να μη μας έβρει....

 

 

Κοιτα κι εγώ οσες περιπτπωσεις γνωστών ξέρω που έκλεψαν όλοι τους είχαν χρήματα και χρυσαφικά στο σπίτι...ο ένας μάλιστα τα ειχε σε χρηματοκιβώτιο χρυσαφικα γυρω στις 30000 ευρω αξία και μπήκαν σπίτι του 12 η ωρα το μεσημερι κι ενω ειχαν φυγει κ οι 2 για δουλεια, αρα ήξεραν...δεν μπήκαν τυχαία...

 

Εγω δε φοβαμαι τι θα κλέψουν γιατι δεν έχω ουτε μετρητα ούτε χρυσαφικά, φοβάμαι μη μου κάνουν κακό ή στα παιδια!!!!

 

 

Ουτε εγω εχω κατι να παρουν τα παιδια μου για αυτα φοβάμαι!!!

 

Μικροί μου μπόμπιρες εισαστε ολη μου η ζωή!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αμαν!!!!!τι πάθατε!!!!!!!

Και μη χειρότερα, όπως λες!!!!!!!!!!

Βρηκατε τίποτα από αυτά???

Εγώ συνήθως έχω τα κλειδια του αυτοκινήτου δίπλα μου στο κομοδίνο!Αλλά ο μεγάλος μου φόβος είναι μη τυχόν κοιμάμαι και μπου κλέψουν το παιδί:shock::shock:

Τι να πώ...εδώ που φτάσαμε...αλλο κακό να μη μας έβρει....

 

 

 

 

 

Βρήκαμε τα αυτοκίνητα. Τα αυτοκίνητα συνήθως τα χρησιμοποιούν για κάποια δουλειά και μετά τα παρατάνε. Η αστυνομια έχει ειδικές κάμερες στα περιπολικά και σκανάρει τους αριθομύς κυκλοορίας των αυτοκινήτων. Τσεκάρουν με τη βάση δεδομένων και εντόπίζουν κλεμένα αυτοκίνητα.

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

Απλά το σκυλί στο σπίτι σημαίνει έξτρα καθάρισμα, μικρό το κακό. Έτσι κι αλλιώς καθαρίζουμε.

 

Συγουρα...μικρο το κακο...μπροστα σε αυτο που μπορει να σε βρει!!Αν και μεσα δεν κανει τιποτα..ειναι εκπαιδευμενος.και κανει μονο εξω..!!!!!

jyjdp3.png

sWN4p3.png

Link to comment
Share on other sites

και εγω κλεινω πατζουρια, βαζω συναγερμο και παλι φοβαμαι...Δεν φοβαμαι τη νυχτα, τη μερα φοβαμαι που δεν τα κανω ολα αυτα...εκει μας κατεντησαν.

''δεν ξέρω τι αξίζει πιο πολύ, η ειρήνη ή η αγωνία της ψυχής μας...'

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μολις τωρα εμαθα παλη οτι εγιναν σήμερα δυο απαγωγες πανε σε μαγαζάτωρες και παιρνου μανα παιδί και ζητούν λεφτά τουλάχιστον απο αυτο δεν φοβάμαι πανε στα λεφτά!!!

 

καλε ποτε εγινε αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τρέμω για τον μπαμπά μου που είναι γεράκος και αρρωστούλης, όταν πηγαίνει στην τράπεζα για τη σύνταξη. Είδα πρόσφατα σε επείγοντα νοσοκομείου, ηλικιωμένο που τον έκαναν τόπι στο ξύλο (φοβόντουσαν μην πάθει εγκεφαλικό από τα χτυπήματα που είχε στο κεφάλι). Μπλε-μωβ είχε γίνει το πρόσωπο του ανθρώπου :( και φυσικά τα χρήματά του έγιναν καπνός.

it's never too late to start all over again

 

Link to comment
Share on other sites

Συγουρα...μικρο το κακο...μπροστα σε αυτο που μπορει να σε βρει!!Αν και μεσα δεν κανει τιποτα..ειναι εκπαιδευμενος.και κανει μονο εξω..!!!!!

 

αν τον σκυλο τον εχεις εξω προλαβαινουν να τον καθαρισουν, ειδικα τωρα που ειναι ολοι οπλισμενοι

μεσα προλαβαινει το σκυλι να σε προειδοποιεισει γαβγιζει κινητοποεισαι, κανει δηλαδη σαν συναγερμο,,ο αλλος δε, που δεν τον βλεπει και ειναι απ εξω δεν ξερει με τι εχει να κανει ακριβως, οποτε μπορει και να φοβηθει η απλα να μην ξερει πως να κινηθει προκειμενου να τον αποφυγει ακριβως επειδη δεν το βλεπει αρα κερδιζεις χρονο

 

τωρα αν ειναι αποφασισμενος να αρχισει να πυροβολει αδιακριτως, ο θεος κι η ψυχη μας,,,συνηθως ομως, τονιζω συνηθως, ριχνουν εκει που ξερουν οτι υπαρχει κατι η οταν σε δουν οτι αντιστεκεσαι

 

τρεμω για το παιδακι μου ολα τ αλλα ας τα παρουν ολα

Link to comment
Share on other sites

Αχ πονεμένη ιστορία:(.Από τότε που έμεινα έγκυος με πιάσανε φοβίες μήπως μπει κάποιος σπίτι:roll:...¨Μήπως μπούν και το μωρό είναι μόνο του στο δωμάτιο...μήπως τους δει τρομάξει το μωρό και βάλει τα κλάματα...μήπως μήπως μήπως...;¨Ένα βράδυ μου καρφώθηκε πως κάποιος ήταν μέσα στο σπίτι. Έιχα πάρει αγκαλιωτο μωρό είχα κουκουλώσει και τον άντρα μου και προσπαθούσα να κρατήσω κλειστά τα μάτια μου τα οποία από την τρομάρα μου ¨παίζανε¨:(.Τα άκρα μου είχαν μουδιάσει:roll:...Ζούμε μέσα το φόβο:(...

Link to comment
Share on other sites

επισης απο τις πορτες ασφαλειας προτιμω τις πιο απλες ,,εχω κλειδαρια πανω κατω, εναν τεραστιο συρτη που μπαινει απο την πορτα μεσα στον τοιχο και εναν αλλον μεγαλο πυρο που μπαινει μεσα στο πατωμα

 

ο πεθερος μου εχει φτιαξει μια μεταλλικη μπαρα 1μετρο και βαλε μηκος πολυ παχια την οποια την βαζει πισω απο την πορτα το ενα μερος στηριζεται σε ενα γαντζο ας πουμε και το αλλο μερος μπαινει μεσα στον τοιχο δεν ανηγει η πορτα με τιποτα,,,οι μπαρες συρτες ειναι η ασφαλεστερη λυση

 

τωρα για τις μπαλκονοπορτες ειναι το θεμα, εχω αλουμινια με το πιο ασφαλες κλεισιμο που υπαρχει, απ οτι λενε δηλαδη, και παραθυρα διπλα, αυτα πως τ ανοιγουνε ρε γαμωτο??δεν πρεπει να κανουν πολυ θορυβο για να τα ανοιξουν??

τι αλλο να βαλω ρε γαμωτο, συναγερμο να μου πεις, δεν θελει ο αντρας μου γιατι λεει οτι με το παραμικρο θα αρχιζει να βαραει, θα περναει μια γατα απ εξω θα χτυπαει,,,τι να πω εχει δικιο? τον συναγερμο τον βαζεις πανω απο τις εισοδους κι οποιος τις περασει χτυπαει? πως λειτουργουν ρε παιδι μου?

παντως εμεις ετοιμαζομαστε για σκυλο

Link to comment
Share on other sites

Αχ πονεμένη ιστορία:(.Από τότε που έμεινα έγκυος με πιάσανε φοβίες μήπως μπει κάποιος σπίτι:roll:...¨Μήπως μπούν και το μωρό είναι μόνο του στο δωμάτιο...μήπως τους δει τρομάξει το μωρό και βάλει τα κλάματα...μήπως μήπως μήπως...;¨Ένα βράδυ μου καρφώθηκε πως κάποιος ήταν μέσα στο σπίτι. Έιχα πάρει αγκαλιωτο μωρό είχα κουκουλώσει και τον άντρα μου και προσπαθούσα να κρατήσω κλειστά τα μάτια μου τα οποία από την τρομάρα μου ¨παίζανε¨:(.Τα άκρα μου είχαν μουδιάσει:roll:...Ζούμε μέσα το φόβο:(...

 

τελικα ολες τα ιδια σεναρια φτιαχνουμε στο κεφαλι μας πριν κοιμηθουμε

Link to comment
Share on other sites

Ενα απο τα ιδια κοριτσια,εχω καταντησει εντελως ψυχωτικιά :(.

Εχουμε βαλει σιδερα στα παραθυρα,συρτες και συρτακια,εχουμε και στην εξωπορτα κλεισμενο αλλα ελευθερο ενα πιτ μπουλ και γαβγιζει και στις μυγες που παιρνανε,αλλα και παλι νιωθω φοβο.

Περισσοτερο φοβαμαι για τα παιδια μου,τοσα ακουγονται...... :(.

Καλα τα βραδυα που ξυπναω ετσι κι αλλιως για το μωρο, το παραμικρο ν'ακουσω η καρδια μου παει να σπασει.

 

Καλα Ρεα εγω θα ημουν σε τρελοκομειο μετα την περιπετεια σας:shock:,τελος καλο ολα καλα.

 

 

Και που ειμαστε ακομα δεν εχουμε δει τιποτα μου φαινεται :(.

6Qyip2.pngKvUzp2.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα μπηκαν στο σπιτι 12 το μεσημερι κ δεν ειχα βγει απο την πολυκατοικια,απλά πηγα σε αλλο οροφο.δεν ειχα κλειδωσει ουτε ειχα βαλει συναγερμο,απλα πηρα την μικρη στα χερια κ πηγα.μεσα σε 10λεπτα μου ειχαν αδειασει ολα τα κοσμηματα,τα δωματια τα εκαναν ανω κατω κ κατα ενα περιεργο τροπο ηταν ανοιχτα τα συρταρια μονο με τα κοσμηματα.ολα τα ρουχα εξω,μεχρι κ στο παιδικο τα ριμαξαν ολα.το σοκ τεραστιο.ηρθε η συμανση χειροτερα τα εκαναν με το μελανι,κ μου ειπαν οτι βρηκαν αντρικα απωτυποματα,πιθανοτατα του αντρα μου,κ πολλα μικρα χερακια..το θεμα ξερετε πιο ειναι? κ αμαρτια που το σκεφτομαι,αλλα εκεινη την ωρα ηταν το συνεργειο καθαρισμου στην πολυκατοικια το οποιο φερνει κατα καιρους εξτρα ατομα για γενικο καθαρισμα,συνηθως χριστουγεννα πασχα.πως ηξεραν οι ληστες οτι λειπω αφου δεν βγηκα,κ αφου μενω στον 3οροφο?τυχαιο?το καλο στην ολη υποθεση ειναι οτι δεν κατεβηκα εκεινη την ωρα με την μικρη,να με δουν κ απο αντιδραση να μας χτυπησουν ή μονο εμενα κ να μου κανουν κακο στο παιδι.απο τοτε κ την μερα κλειδωνω εβαλα κ ασφαλειας.ο φοβος ομως φοβος,για τα παιδια κυριως.να πω σε μια κοπελα που ρωτησε για τον συναγερμο,εγω εχω ρανταρ σε ολο το σπιτι κ παγιδες στα πορτοπαραθυρα,κ τα ρολλα.αν ανοιχτει κατι απο αυτα τοτε βαραει.επισης αν μεινει απο μπαταρια,αν κανει πολυωρη διακοπη ρευματος,οποτε παλι εχει να κανει με την μπαταρια.υπαρχει ρυθμιση που πατας για το βραδυ κ κεινησε κανονικα στο σπιτι,με κλειστα τα παντζουρια ή τα παραθυρα.

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσιμα τα τελείως τυχαία που συνήθως γίνονται σε συγκεκριμένες περιοχές και κυρίως για ισόγεια διαμερίσματα ή έστω για τον πρώτο....πιστεύω ότι τα υπόλοιπα είναι δουλειές που έχουν γίνει από μέσα....κάποιος έχει μπει έχει δει και μετά μπαίνει αυτός που είναι να μπει και τακτοποιεί το σπίτι καταλλήλως. Λυπάμαι αλλά η κρίση και η ανέχεια θα σπρώξει πολύ κόσμο στην κλεψιά....

 

Και εμάς μας κλέψαν το εξοχικό, πήραν μια τηλεόραση και ένα βίντεο......βάλαμε μέσα κάτι άσχετους....τυχαίο δεν νομίζω. Μπορεί να μην κάνουν οι ίδιοι την δουλειά αλλά υπάρχουν άλλοι.

Link to comment
Share on other sites

κ εμεις βαλαμε συνεγερμο το καλοκαιρι του 2010 οταν ημουν εγκυος γιατι ειχαν αρχισει κ εδω να μπουκαρουν στα στπιτια. το μονο καλο ειναι οτι μεχρι τωρα δεν εχει ακουστει κατι σχετικα με προκληση τραυματισμου ή απαγωγες κ τετοια.μαλλον φοβουνται ακομα.

εμας ο συναγερμος ειναι στην κεντρικη πορτα κ εχουμε καμερες που ενεργοποιουνται απο κινηση μεσα στο σπιτι φυσικα.

" Ήρθες εσύ κι η νύχτα γέμισε φως" 30.10.10-23.10.12

Μ+Γ 09.09.02

N9tLp2.pngikF4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...