Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ


Recommended Posts

να σας ζησει το μωρακι σας κ ευχομαι να μην εχει στη ζωη του αλλη περιπετεια,να ειναι η τελευταια.οσο γι αυτον τον "γιατρο" απο τον θεο να το βρει! ελπιζω ολα να πανε καλα,να μας ενημερωνεις.

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να σας ζησει το μωρακι σας , ευχομαι με το καλο πολυ συντομα να ειναι στο σπιτι σας , στη ζεστη αγκαλια σας εκει που αξιζει να ειναι δηλαδη γεματο υγεια για ολη του τη ζωη . Να εισαι σιγουρη οτι αυτος ο αλητης θα πληρωσει , αλλα κυνηγησετονα για χαρη του μωρου σου χωστονα βαθια στη φυλακη .

Link to comment
Share on other sites

να σας ζήσει το μωράκι και όλα να πάνε καλά από εδώ και πέρα . Να κάνω μια ερώτηση υπάρχει ένα τεστ που κάνουν με ένα χαρτάκι παίρνουν υγρά από τον κόλπο και αν αυτό αλλάξει χρώμα σημαίνει ότι έχουν σπάσει τα νερά ,Ρωτάω γιατί στην εγκυμοσύνη επειδή είχα πολλά υγρά μου κάναν τουλάχιστον 4 φορές αυτή την εξέταση και μάλιστα σε δημόσιο νοσοκομείο στην επαρχεία.Μάλλον ο γιατρός πετάει αετό :lol:

YVnYp3.png

 

IcqGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Vagia να σου ζήσει το μωράκι σου και ευχομαι ολα να παμε κατ' ευχή και γρήγορα να το έχεις στην αγκαλίτσα σου...

Αλλά οταν με το καλό το πάρεις στα χέρια σου, είναι στο χέρι σου πλέον αυτος ο γιατρος να μην εξασκησει πλέον αυτο το επάγγελμα...

κανε τα αδυνατα δυνατα...

Κανε οτι μπορέις...

Οχι για τιμωρία... αλλά γιατί ο γιατρός πρέπει να έχει πανω απ' ολα συνείδηση και υπευθυνότητα...

απο αλμπάνηδες καθε είδους έχουμε βρωμίσει πια.... :evil::evil:

μην το αφήσεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δυστυχως οι Ελληνες εχουμε την κακη συνηθεια να λεμε "τελος καλο, ολα καλα" κι αυτοι οι χασαπηδες σ' αυτη τη νοοτροπια βασιζονται... Μην κανεις κι εσυ το ιδιο. Μολις βγει το παιδι σου με το καλο, κυνηγησε τους ετσι για την ηθικη δικαιωση και τη δικη σας και του παιδιου σας. Για την μνημη οσων παιδιων χαθηκαν στα ανικανα χερια τους και για την προφυλαξη των μελλοντικων παιδιων. Παντως ακουγονται πολλα για το νοσοκομειο την Ροδου αλλα οι αρμοδιοι ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ!! Ξυπνησε τους!

Link to comment
Share on other sites

Μονο στην Ελλαδα συμβαινουν αυτα! Δυστυχως.......

Ευχομαι ολα να πανε καλα και γρήγορα να κρατησεις το μικρακι σου αγκαλιά! Να σου ζησει και να μην επαναληφθει τετοια περιπετεια ξανα για εσας!!!

Ολη μας η αγαπη αγκαλιαζει το μπεμπακι σου!

Link to comment
Share on other sites

καλα τοσο edit admin language?

οχι απλα μυνηση.. βγαλτον απο τωρα στα καναλια.. αυτο τους χρειαζεται.. να γινονται δημοσιως ρομπα να μην μπορουν να σταυρωσουν πελατη μετα και να χασουν και τη θεση τους.. αν κανειςμονο μυνηση το πολυ πολυ να πληρωσει κανα προστιμο.. και να φαει ενα τριμηνο φυλακιση με αναστολη..

Και αυτο μονο αν γινει κατι ανεπανορθωτο (μακρυα απο μας..)

παρε τηλεφωνο τον Αυτια.. να τον ξεφτιλησει και αυτον και ολο συστημα δημοσιας υγειας..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει το μικρό αντράκι!!!! Κάθε ευτυχία & κυρίως υγεία στο νέο μέλος της οικογένειας σας!!

 

Έχω συγκλονιστεί & έχω θυμώσει με τα όσα πέρασες ως εκεί που δε λέγεται!! Είναι δυνατόν? Αυτός ο γιατρός πήρε τον όρκο του Ιπποκράτη? Προφανώς κάπου στην πορεία ανέβηκε σ'ένα ωραιότατο καλάμι & έγινε κάτοχος της μοναδικής αλήθειας! Άκου να μην σε πιστεύει πως σπάσαν τα νερά σου! & καλά να μη σε πιστεύςει, κόπος του ήταν να κάνει έναν υπέρηχο να το διαπιστώσει?? Ζούμε στη χώρα με καθεστώς τη δικτατορία των ηλιθίων....

 

Μόλις το μωρό σου γίνει καλά & ξεπεράσετε το σοκ, κάνε του αγωγή για όσα μπορεί ανθρώπου νους να φανταστεί. Πάρ'του & τα σώβρακα που λένε!!! Αν δεν το κάνεις εσύ, θα το κάνω εγώ, αλήθεια σου λέω!!!! Καλά λένε τα κορίτσια, κανάλια χρειάζονται!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ.

ΤΑ ΝΕΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΖΟΥΝ 3ML / 3ΩΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΕΙ ΣΩΣΤΑ ΘΑ ΤΟ ΑΥΞΑΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

Να κάνω μια ερώτηση υπάρχει ένα τεστ που κάνουν με ένα χαρτάκι παίρνουν υγρά από τον κόλπο και αν αυτό αλλάξει χρώμα σημαίνει ότι έχουν σπάσει τα νερά

ΟΙ ΔΥΟ ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΝΤΕΣ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΠΗΡΑΝ 4 ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΥΓΡΩΝ (ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ) ΓΙΑ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ. ΑΥΤΟ ΕΠΙΚΑΛΛΕΣΤΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΟΜΩΣ Ο DOCTOR ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ 72 ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΒΓΕΙ ΑΚΟΜΑ....

Link to comment
Share on other sites

:):):):):):):):):):):):):) μπραβο στο θαυματακι σας :)

Θα δεις πόσο γρήγορα θα βάλει βάρος τώρα :)

Κουραγιο κούκλα μακάρι η επόμενη επέμβαση να είναι η τελευταια για το ζουζουνο και να το παρετε σπιτακι σας :)

Δωστου ένα γλυκο φιλάκι απο εμάς :)

HAmI.jpgHAmIp3.png

Μαρικακι 12/1/2007

Λενιώ 26/5/2009

Link to comment
Share on other sites

σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου σύντομη ανάρωση και σε σένα και στο μικρό σου και να πάνε όλα καλά και να βγείτε νικητές

 

 

όσο για τον κύριο που επικαλείτε ότι είναι γιατρός.... να σου έλεγα να μας πεις το όνομα του μην τυχών και μας βγάλει ο δρόμος προς Ρόδο ή αν υπάρχει κάποια Ροδίτισα να έχει το νου της η γυναίκα να προσέχει

να ξέρουμε ρε παιδί μου μην τα φέρει έτσι η τύχη και πέσουμε στα χέρια του και πάθει και καμια άλλη ζημειά!

 

απο κει και πέρα... φυσικά και πρέπει να τον καταγγείλεις και να του κάνεις και μήνυση

και ξέρω ότι τώρα νοιώθεις κουρασμένη αλλά μην το αφήνεις

όσο περνάει ο καιρός ο θυμός θα καταλαγιάζει μέσα σου επειδή το παιδάκι σου θα είναι καλά... και στο τέλος θα το ξεχάσεις και θα το αφήσεις έτσι

 

όμως νομίζω ότι αυτή είναι δυστυχώς η πρώτη μάχη που θα πρέπει να δώσεις για λογιαριασμό του παιδιού σου και τα δικαιώματα του για μια υγιή ζωή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:cry::cry::cry: Ευχομαι η περιπέτειά σας να λήξει όσο πιό ανώδυνα γίνεται και να μην αντιμετωπίσει κανένα άλλο πρόβλημα το μωράκι σας..

Τώρα όσο αφορά αυτόν το "χασάπη" γιατί γιατρός δεν έιναι και βλέποντας κι απο τις άλλες κοπέλες ότι υπάρχει προϊστορία στο συγκεκριμένο νοσοκομείο,υποθέτω ότι έιναι ακόμη έξω γιατί τα θύματα της γαιδουριάς και ανεπάρκειάς του,δεν έιχανε το κουράγιο ή τις γνώσεις να τον κυνηγήσουνε...

Θα σου έλεγα να μην τον αφήσεις σε χλωρό κλαρί μαζί και τη διοίκηση του νοσοκομείου? για να μάθουνε αν όχι το δρόμο για το σπίτι τους ,την αξία της ανθρώπινης ζωής και την ευθύνη του λειτουργήματος που υποτίθεται ότι υπηρετούν... :evil:

1309446q8mv8th2in.gif

 

Θα συμφωνήσω....

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου να σου ζησει το μωρακι και ολα να πανε καλα.δυστυχως στο ελλαδισταν που ζουμε,ειμαστε ανθρωποι κατωτερου θεου,χωρις παροχες και μεριμνα.

πολλες φορες ευχαριστω το θεο που στη δευτερη εγκυμοσυνη μου γεννησα προωρα τις διδυμες λογω προεκλαμψιας και ο γιατρος μου με εστειλε στο ιασω,οπου υπαρχει ΜΕΝΝ.

αν γεννουσα εδω στην επαρχια τι θα καναμε που υπαρχει μονο μια θερμοκοιτιδα στα ασθενοφορα?τι θα εκανε το αλλο παιδακι?

και εγω 33 εβδ.ημουν.

τα κοριτσακια μου δοξα το θεο ειναι καλα!

παντως αν εχεις τη δυνατοτητα να το κυνηγησεις δικαστικως,κατι τετοιοι πρεπει να τιμωρουνται και επιτελους να αφυπνιστει αυτο το αναλγητο κρατος.

ο θεος να ειναι μαζι σας!

Link to comment
Share on other sites

:cry::cry::cry: Ευχομαι η περιπέτειά σας να λήξει όσο πιό ανώδυνα γίνεται και να μην αντιμετωπίσει κανένα άλλο πρόβλημα το μωράκι σας..

Τώρα όσο αφορά αυτόν το "χασάπη" γιατί γιατρός δεν έιναι και βλέποντας κι απο τις άλλες κοπέλες ότι υπάρχει προϊστορία στο συγκεκριμένο νοσοκομείο,υποθέτω ότι έιναι ακόμη έξω γιατί τα θύματα της γαιδουριάς και ανεπάρκειάς του,δεν έιχανε το κουράγιο ή τις γνώσεις να τον κυνηγήσουνε...

Θα σου έλεγα να μην τον αφήσεις σε χλωρό κλαρί μαζί και τη διοίκηση του νοσοκομείου? για να μάθουνε αν όχι το δρόμο για το σπίτι τους ,την αξία της ανθρώπινης ζωής και την ευθύνη του λειτουργήματος που υποτίθεται ότι υπηρετούν... :evil:

1309446q8mv8th2in.gif

 

Θα συμφωνήσω....

 

Θα συμφωνήσω κι εγώ!

 

Να σας ζήσει το μωράκι σας!!

 

Εύχομαι ολάψυχα περαστικά σας

 

και οι υπεύθυνοι της κατάστασης σας να πάρουν αυτό που τους

αξίζουν. :evil:

Δώσ' μου τα χέρια σου να κρατήσω τη ζωή μου.Τάσος Λειβαδίτης.

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει και να είναι η πρώτη και τελευταία περιπέτεια που θα περάσει στην ζωή του.

 

όσο αφορά τον "γιατρό" σαν μάνα & σαν γονείς ξέρετε πολύ καλά τι πρέπει να κάνετε , είναι κρίμα να γεννιούνται υγειή παιδιά και αυτοί οι ασυνηδιτοι-άχρηστοι ... να τους προκαλούν προβλήματα.

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην σου ευχομαι ολοψυχα να σου ζησει το αντράκι σου και να βγει ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ.

 

Κατα δευτερον :twisted::twisted: ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΧΩΣΩ ΔΥΟ ΚΛΩΤΣΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ.

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΥΝΕΙΔΗΣΙΑ ΤΟΥΣ. :twisted::twisted:

Ακόμα και αν λεω ΑΝ ησουν μια υστερικη που απλα κατουρηθηκες και δεν σου σπασανε τα νερα δεν επρεπε να το καρατσεκαρουν και τη ΜΙΑ ΣΤΟ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ??????

Ουτε πρωτογεννη ήσουνα να πεις οτι εισαι ασχετη και δεν καταλαβαινεις τη διαφορά.

 

Με το καλο κοριτσάκι μου να παρετε σπιτι σας το αγγελουδι σας ΓΕΡΟ και μετά....ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΔΙΑΣΕΙΡΕΤΑΙ. ΤΟΝ ΑΛΗΤΗ.

Link to comment
Share on other sites

να σας ζήσει το μωράκι κοπέλα μου,και να σας πάνε όλα καλά :) - θα πάνε.....

 

κουράγιο τώρα μέχρι να πάρετε το μωρό σπίτι...κι έπειτα...

 

μην τον αφήσετε τον ασυνείδητο σε χλωρό κλαδί!!!! Απο την τσέπη του θα πλήρωνε,τί στο καλό!!!!! Πώς μπορούν να πάρουν τέτοια ευθύνη!!!! Αντε και εσύ ήσουν τρελή και δεν κατάλαβες :shock: οτι έσπασαν τα νερά σου,αν μία στο εκατομμύριο (κατ'αυτόν)έίχες δίκιο,πώς την έπαιρνε την ευθύνη??????

 

θα τρελαθώ με κάτι τέτοια....

 

:evil: δεν ξέρω πώς αλλά άσε το όνομά του να διαρρεύσει...

 

καλή δύναμη!

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να πανε ολα καλα και ο μπεμπης σου να αναρρωσει συντομα.Οπως εγραψε και μια αλλη κοπελα πιο πανω,μην το αφησεις το θεμα.Χρειαζονται οχι απλα μηνυση αλλα κι εγω δεν ξερω τι.Σκισ΄τους,τους π....ηδες που δεν ξερουν να κανουν τη δουλεια τους και θελουν να λεγονται και γιατροι!!! Παρ΄τους το κεφαλι,στο ονομα ολων οσων εχουν υποφερει απο την αμελεια τους!!! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...