Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι συναντήσεις της Πέμπτης


Marle

Recommended Posts

Ελίνα λυπάμαι πολύ :cry: ..ήθελα πολύ να σε γνωρίσω..διάβασα το blog σου κ έμεινα άφωνη..σου αξίζουν πολλά μπράβο...περαστικά σου μωρέ...αν χρειάζεσαι κάτι στείλε πμ, άλλωστε μπορούμε να έρθουμε κι εμείς για καφέ :)

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Cruelty ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ.ΑΠΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ .ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ.ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΣΑΒ. ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΙΔΑ.

Ο ΖΑΧΑΡΕΝΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΟΥΝ

Link to comment
Share on other sites

να ειστε καλα κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες. Αν ειμαι καλα ειναι πολυ κοντα μου η περιοχη και εκει εχει και πολυ παγκακι αμα κουραστω να κατσω .

 

Οι ευχες σας και η θετικη ενεργεια απο αυτες ειναι πολυ σημαντικες για μενα

 

σας φιλω

Link to comment
Share on other sites

Ελινάκι μου σου στέλνω πολλές αγκαλιές (((((((Ελίνα))))))))) και θετικές σκέψεις! Όλα θα πάνε καλά! Λίγη υπομονή και αρκετή ξεκούραση χρειάζεσαι! Να'σαι καλά! Ελπίζω να τα πούμε την κυριακή :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Angela το πάρκο είναι στον Παπάγο, από το μετρό Εθνικής Άμυνας ανεβαίνεις την οδό Κύπρου και συναντάς μια κυκλική πλατεία, στα αριστερά σου είναι η είσοδος του πάρκου. ελπίζω να βοήθησα! :wink:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω Marle, δηλαδη βολευει τρενο αντι για αυτοκινητο?

 

Εμένα από Ηλιούπολη βολεύει αμάξι εσένα σε βολεύει το μετρο.

 

Ποιες θα ερθουν τελικά?

Θα δώσουμε κάπου ραντεβου?

Και τέλος θα έρθουμε μετα των συζήγων μας?

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμείς θα έρθουμε για βολτίτσα την Κυριακή, αν έχει καλό καιρό, χωρίς τον μπαμπά όμως.

Τώρα για την ώρα λέω να συννενοηθούμε σε πρώτη φάση όσες είμαστε αύριο στο Αττικό αι να μιλήσουμε πάλι αύριο απόγευμα, τι λέτε κι εσ'εις?

.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς τελικά δεν το βλέπω να έρθουμε.... εκτός του ότι μάλλον ο καιρός δεν είναι με το μέρος μας, προέκυψε κάτι άλλο...

αλήθεια πως ήταν η ημερίδα στο Αττικόν;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΓΙ ΑΥΡΙΟ ΣΑΒ. Η ΚΥΡ. ΣΤΟ VERDE?ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΩΝ Η ΟΧΙ?ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ ΘΑΝΑΙ ΩΡΑΙΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΕΞΩ.

Ο ΖΑΧΑΡΕΝΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΟΥΝ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μέσα για αύριο στου Παπάγου στο Verde.

Λέω κατά τις 10.30 με 11 μετά των συζύγων για να έχουμε και εύκολη μεταφορά.

Να συναντηθούμε στην είσοδο μόλις μπαίνεις στο πάρκο.

 

Ποιες είναι μέσα?

 

Αντε να μαζευτούμε...

.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες :D

 

Σε καμια ωρίτσα περίπου θα βγούμε για καφεδάκι στου παπάγου.

Δεν είδα καμιά την προηγούμενη Κυριακή :(

Βέβαια ο καιρός ήταν χάλια...

Θα είμαι με ένα μπλε-καφέ καρότσι ingglessina (αν και έχω κοριτσάκι) Αλλά μάλλον θα με ανγνωρίσεται απο το sling :D

 

Όποια μπορεί ας έρθει θέλω πάρα πολύ να σας γνωρίσω...

.png
Link to comment
Share on other sites

Eλεγα σήμερα να παω verde μιας που η βολτα στη θαλασσα ματαιωθηκε λόγω καιρού...αλλά τελικά μου τα χαλασε η μπουμπο γιατι ξυπνησε τώρα...Αρτεμις μια άλλη φορά! :wink:

eNeap2.pngNziDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...