Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι συναντήσεις της Πέμπτης


Marle

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ χάσατε όσες δεν ήρθατε...ωραιότατος καιρός..εγώ έφυγα γιατί το πιθήκι μου έπρεπε να πάρει το μεσημεριανό της ύπνο. Με το που την έβαλα στο κρεβάτι, θήλασε για 30 δευτερόλεπτα και τέζα :D έκανε και τη πρώτη γρατζουνιά στο γόνατο από το πέσιμο στα χαλίκια.

Θέλω κι άλλη βόλτα, άντε άντεεεεε

Link to comment
Share on other sites

χαθηκα στο δρομο και φτασαμε γυρω στη μια. δε βρηκα καμια σας.

δεν ξερω αν ηρθα στο σωστο σημειο... πολυ μπερδεμα..

ειδα αγορακια να παιζουν μπαλα, μια γιαγια εκοβε χορτα, ενας εκανε κοιλιακους, καποιοι με ποδηλατα... αλλα κοπελες με καροτσια οχι....και καναμε μια βολτα κανα μισαωρο και φυγαμε...

 

που ησασταν??

ARCHONDIA

 

OL8A.jpg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελα λε Αρχοντια δεν ειχες αλλαξει κανενα τηλεφωνο;

Κι εγω μια εφτασα και πετυχα τα παιδια που πηγαιναν στο καφε ακριβως αριστερα!...Κριμα...Ηταν οντως πολυ ομορφα! Να το ξανακανουμε!!!!

t605sfybbbgaujm4.png
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειχα κανενα τηλ. και οπως βλεπω το χαρτη παλι τωρα πρεπει να εκανα τρελλη μ...κια.... ξερετε απο ποια εισοδο μπηκα? απο την οδο Μπιμπιζα....οκ ειμαι ασχετη!!!!!!και μου φανηκε μικρο το παρκο, ενω στο χαρτη ειχα δει λιμνουλες κλπ κλπ.... καμια σχεση....

ARCHONDIA

 

OL8A.jpg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμείς έτσι λέμε, εκτός απροόπτου θα έρθουμε...

Τί σκέφτεστε να ντύσετε τα ζουζούνια;

Εγώ ακόμα δεν έχω σκεφτεί κάτι και δεν έχω κάνει και έρευνα. Ξέρετε κανένα μαγαζί που να έχει ωραίες στολές όχι πολύ ακριβές εκτός από τζάμπο;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

am13 τις συναντήσεις τις κανονίζουμε εμείς τα μέλη του φόρουμ. Γινόντουσαν το καλοκαίρι κάθε Πέμπτη, με το που χειμώνιασε έχουν γίνει κάποιες σε σπίτια. Τώρα που ανοίγει ο καιρός νομίζω πωςθα ξανοιχτούμε πάλι στα πάρκα και στις παιδικές χαρές! Αν έχεις καμιά πρόταση για συνάντηση τη ρίχνεις εδώ και στο καφέ και κανονίζουμε. :wink: Οι συναντήσεις δεν είναι υποχρεωτικό να γίνονται Πέμπτη!

 

Καλώς ήρθες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγώ θα ήθελα να συμμετάσχω στις συναντήσεις αλλά δουλεύω και μπορώ απόγευμα και κυριακές :(

Αν κανονίσετε κατι βάλτε και εδώ post να το δούμε πιο εύκολα

:)

.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΟΛΟΥΣ.ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜARLE.ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΔΥΟ ΜΕΡΗ.ΣΤΟ ΑΛΣΟΣ ΒΕΙΚΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΣΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ ΟΠΟΥ ΠΑΩ ΤΑΚΤΙΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΠΛΕΤΟ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΦΕ ΜΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΧΩΡΟ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΚΑΙΡΟΥ.ΤΙ ΛΕΤΕ?ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ???[/img]

Ο ΖΑΧΑΡΕΝΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΟΥΝ

Link to comment
Share on other sites

κι εγω αν θελετε μπορω να ερθω στου παπαγου (στο verde λετε) μενω κοντα! επισης να πω εδω κοντα μου Ελληνορωσων η περιοχη εχει ενα μεγαλο παρκο με κουνιες για να μπαινουν μικρα παιδακια και εχει σκαμα, παιχνιδακια δεν εχει βρωμιες και γοπες οποτε αν θελετε αυτη την Πεμπτη εχει καλο καιρο και να κανονιζαμε τπτ.

Link to comment
Share on other sites

Σαββατοκυριακα ειναι πολυ καλα γιατι μπορει να με φερει ο Λευτερης με το αμαξι. Εχει εκει και ωραια καφετερια να κατσουμε , τραπεζακια πικ νικ

Αντε μακαρι να κανει καλο καιρο να ξεμυτισουμε σιγα σιγα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...