Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι συναντήσεις της Πέμπτης


Marle

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα σε ολες

αυτές οι συναντήσεις της πέμπτης, σε ποιούς αναφέρονται; (είναι πολλές οι σελίδες και δεν προλαβάινω να τις διαβάσω για να μου λυθεί η απορία).

"Τρίτση"... πού είναι;

ενδιαφέρομια κι εγώ για τις συναντησεις.

ευχαριστώ

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Να ΄στε καλά λε Ισμήνη και μπαμπάκούλ!!

 

Έλεγα να ρωτήσω τώρα, ή το έχουν αναφέρει δύο ποστ πιο πάνω, και δεν το βλέπω, και πάλι θα πειράζουν τη νυσταγμένη αφηρημένη Χλόη? :oops::oops::oops::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ δυστυχώς δε θα μπορέσω να έρθω.... :cry:

Έχει αναλάβει ο Μάρκος (σύζυγος) να βγάλει τον Ιάσονα, εγώ θα έχω δουλειές και μαγείρεμα.... :cry:

Τι κρίμα... ήθελα πολύ....

Link to comment
Share on other sites

Τελικά και γώ δε θα μπορέσω. Είναι μακριά για μας. Δε θα με πείραζε εμένα, αλλά ο σύζυγος δε ψήνεται, και δυστυχώς δεν μπορώ να έρθω μόνη μου :cry:

 

Κρίμα, και ήθελα πολύ να έρθω. Ίσως αν βρεθείτε στο κέντρο την άλλη φορά, η κάπου πιο κοντά μας...

 

Καλά να περάσετε, φιλάκια στα μπεμπονάκια σας! :)

Link to comment
Share on other sites

Η ώρα είναι 13:30 και ο μπεμπάκος μόλις ξύπνησε από τις 11 που τον πήρε ο υπνος.... :(

 

Δεν ελπίζουμε να σας προλάβουμε , αλλά μιας και είναι δίπλα το πάρκο θα περάσουμε μια βόλτα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Την ώρα που μπαίναμε από την πάνω και πίσω είσοδο (δίπλα στο ίδρυμα) είδα να βγαίνουν μαζικώς μαμάδες με καρότσια!!

 

Ε τώρα ντράπηκα να ρωτήσω "Μήπως είστε από το παρεντζ?" και πήγα μέχρι την καφετέρια μπας και... μάλλον όμως άργησα πολύ εεε?

 

Περάσατεε καλά?

Link to comment
Share on other sites

Εμείς με την Μυρτώ και την Λήδα καθίσαμε μέχρι τις 17.30!!!!

Αφού καταναλώσαμε στα παιδιά ότι είχε φέρει η καθεμία για να φάνε (ενώ οι μαμάδες ξεροσταλιάσαν με ένα τοστάκι) φύγαμε, αφού πρώτα μαζέψαν λουλουδάκια, τα μυρίσανε, τα πετάξανε, φιληθήκανε... :lol:

Ωραία ήταν...

WLn5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έλεγα να έρθω και εγώ σήμερα αλλά δεν το βλέπω... είναι άσχημη η σημερινή μέρα (πως λένε η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται;, ε εμάς φάνηκε από χτες το απόγευμα...)

Να περάσετε τέλεια και ελπίζω να σας δω την άλλη εβδομάδα...

kr3fp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ξεσηκωσα ουτε εγω θα ρθω η γιατρος ειπε σημερα οχι πολλες βολτεες απο τις μυξες βηχει και θα παμε εδω κοντα βολτες μονο μην τυχοβ κολλησουμε κανα μωρακι σε θελω!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...