Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση στην Πάρνηθα 2008 Κυριακή 29 Ιουνίου


almak

Recommended Posts

κατσε να την παρω ενα τηλεφωνο να δω αν ευκαιρει να πεταχτει μια στιγμουλα να του την γνωρισω....

 

Στην ανάγκη τάξε κάτι...πές θα έχετε κοινό να σας θαυμάσει..πές υπάρχει άνθρωπος που θα περάσει μαζί σας τέλεια (αλμακ) :lol::lol:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Την εκατσε τη βαρκα ο Αλμακ αν εμφανιστει παντως.....!!!! :lol::lol::lol:

 

 

:lol::lol::lol: χαχχα όσο φαντάζομαι αλμακ σε απόγνωση.... πολύ τη συμπαθώ ( για λίγο ) την Κα μέγαιρα...

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 235
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • almak

    almak 33 δημοσιεύσεις

  • mimika

    mimika 21 δημοσιεύσεις

  • gavrias

    gavrias 20 δημοσιεύσεις

  • mamyb

    mamyb 14 δημοσιεύσεις

εκτακτη ανακοινωση

 

ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ!!!!

(χωρις πεθερα ...και πρπει να πω οτι η αποφαση αυτη ελειφθη σημερα πριν απο λιγο μιας και η κουζινα μου γεμισε μυρμιγκια ετσι ξαφνικα....almak πες τους να φυγουν ....ειναι της dora...ενταξη?)

Link to comment
Share on other sites

εκτακτη ανακοινωση

 

ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ!!!!

(χωρις πεθερα ...και πρπει να πω οτι η αποφαση αυτη ελειφθη σημερα πριν απο λιγο μιας και η κουζινα μου γεμισε μυρμιγκια ετσι ξαφνικα....almak πες τους να φυγουν ....ειναι της dora...ενταξη?)

Τα έστειλε η ντόρα για να σε πέισουνε βρε κουτό!!! :lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

εκτακτη ανακοινωση

 

ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ!!!!

(χωρις πεθερα ...και πρπει να πω οτι η αποφαση αυτη ελειφθη σημερα πριν απο λιγο μιας και η κουζινα μου γεμισε μυρμιγκια ετσι ξαφνικα....almak πες τους να φυγουν ....ειναι της dora...ενταξη?)

Τα έστειλε η ντόρα για να σε πέισουνε βρε κουτό!!! :lol::lol:

 

τωρα τωρα να δεις που θα τους φερω πακετο πεισω.....!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσω πως τελικά δεν θα μπορέσουμε να έρθουμε στην όμορφη συναντησή σας άν και το θέλαμε :cry::cry:

 

Καλά να περάσετε , αν θέλετε βάλτε καμιά φωτογραφία να θαυμάσουμε και μεις τα παιχνίδια που θα κάνετε στον όμορφο κήπο του almak :P:P

698927w3uri2g9kq.gif + 698925jp6q6xl5uz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1797qiqq1201gw.gif

 

Καλη διασκεδαση!!!!!

Θα περιμενω νεα και φωτογραφιες :D

Μακαρι να μπορουσαμε να ερθουμε και εμεις.... :(

φιλια σε ολους!!!!!!!!!! :D

 

 

ναι ναι ναι.....θέλουμε φωτογραφιεεεεεεεεςςςςςςςς................camera.gif

Link to comment
Share on other sites

1. ΡΟΥΛΑ-ΦΩΚΙΩΝΑΣ-ΔΑΝΑΗ

2. Angela-Γιώργος-Νεκτάριος

3. Gavrias-Gerkon-Άνη-Βασίλης

4. Dora-Θανασης -Χαρουλης (αν δεν δουλευει ο συζυγος γιατι ειναι μακρυα)

5. Paros99(Ναταλία-Θοδωρής-Ματθίλδη)

6. mimika - bebis - daddycool (περσυ ημουν με την κοιλια τουρλα και πηγα σε βαφτισια εκεινη την μερα.....φετος δεν εχω δικαιολογια αν λειψω...)

7. ΜΑΡΙΑ30, Σύζυγος?, Ελένη

8. ARTA-Σπύρος-baby(αν δεν τύχει κάτι απρόοπτο)

9. Aria 146

10.gatoyla-συζυγος και 2 αγορακια

11.meidanis

12.vasso-Κώστας-Νικολέττα

13.(Myrdim)Δήμητρα-Μυρτω-Θανάσης

14. ΠΗΝΕΛΟΠΗ - Γιάννης - Συζυγος (ίσως)

15. Μαρια Στυλιανάκη

16. Tzeni d

17. mel+συζυγος+2παιδιά

18. starlight + 2 παιδάκια

Link to comment
Share on other sites

λοιπον η πρωτη που γραφω μια ς και εφυγα και πρωτη....

ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ!!!

ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

 

almak εισαι πολυ σουπερ ..τετοια περιποιηση παιδι μου ? αν το ηξεραν οι πεθερες θα ερχοντουσαν....και οι γιοι ...κουκλοι (δεν κανω πλακα) για την συζηγο δε .....τα λογια περητα!

χαρηκα πολυ που ειδα καποιους ξανα (ναι mimika ...ακομα κι εσενα!) agela τωρα που ξερεις το κολπο θα περημενω να σε βλέπω στις συναντησεις πρωτη πρωτη...ο Νεκταριος θα ειναι το σημα μου οτι ειμαι στο σωστο τοπο ....τη σωστη στιγμη (χαρηκα που περασε καλα)

 

paros 99 εισαι πολυ γλυκο παιδι ... χαρηκα που ηρθες και σε γνωρισα... θα σε ονομασω η πιο γλυκα φατσουλα του φορουμ!

 

λοιπες ...χαρηκα που σας γνωρησα..... το Αριανοπαιδο επισης!(ειναι και το αλτσαχαιμερ στη μεση!

(τα λεφτα για την απασχοληση ελπιζω να τα δωσατε στην Μαρια Στυλίανακη πουαπασχολησε τα [παιδια πολυ περισσοτερη ωρα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εγω απλα φιλικη συμμετοχη!) με πολυ φασαρια βεβαιως βεβαιως....)

 

ααα!!!! κι αν αναρωτιεσται για τα μυρμιγκια..... δεν εκανα εμφανηση διοτι ΑΚΟΜΑ ΣΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ .....!!!!

 

ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ almak εισαι σουπερ (και κοριτσια.....τωρα θα σε δωσω φιλε almak....ειναι πολυ καλο παιδι και πολυ πιο σουπερ απο οσο δειχνει...(τωρα δεν τον πετυχα να σας πω την αληθεια μου να μιλα με καμια πεθερα ...αρα δεν εχω σφερικη εικονα...αλλα πραγματικα εισαι σουπερ ..θα σας λεω .....απο εδω κι εμπρος η almakοοικογενεια!!!)

Link to comment
Share on other sites

ααααααααααααααααααααααα...ξεχασα...almak να κανουμε την γιορτη του αριανοπαιδου το Σεπ εκει? ποσο χρεωνεις για την παρουσια σου ???? κι αν οχι εκει ...πόσο παιρνεις για εκτος εδρας? γιατι θα ερθεις.....δεν μπορει να μην ερθεις!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και ολη η almakοκοοιγονεια ....(ωχ! ο κουκος αηδονι θα μου παει...α και βεβαιαως βεβαιως η Μαρια Στυλιανακη για την απασχοληση ...μην ξεχνιωμαστε!)(αλλα αυτη θα την πληρωσω εγω ....ΣΕ ΦΙΛΙΑ ...ναι ναι ναι και μαλιστα ρουφτιχτα!)

 

(πως φαινεται ρε παιδι μου οτι περασα καλα ε? .... θελει η π.... να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει!(π....=παπισα!) :lol::lol: (':lol:') :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χμ!

Με πρόλαβε η τρελοαριανή!!!

Θα το αντέξω!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Λοιπόν, εκτός από τις στιγμές που η κόρη μου δεν έδινε την μπάλα της και ο μεγάλος ήθελε να γυρίσει πίσω να παίξει κυνηγητό με τον μπαμπά του :lol::lol::lol: περάσαμε ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!

 

Περιττό να πω ότι ο Αλέξης και η γυναίκα του είναι και οι δύο ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΥΠΕΡΟΧΟΙ, ήταν απίστευτοι οικοδεσπότες και είχαν ετοιμάσει άαααπειρα ωραία πράγματα!Ευχαριστούμε πολύ!!!

Ο,τι και να γράψω για όλη την οικογένεια Αλμάκ :lol: -Αλμάκ, σύζυγος, παιδιά- θα είναι λίγο!!!Χάρηκα πάρα πολύ που τους γνώρισα αλλά πιο πολύ τη Jean, τη γυναίκα του!!!

-Ε τι να κάνουμε τώρα, ψέματα να πω???-

 

Μμμμμμ τι άλλο? Α! Μυρμήγκια ΔΕΝ υπήρχαν φέτος και χάρηκα για όοοοοοοολους που γνώρισα και δεν ήξερα και για όσους ήξερα και ξαναείδα!!!!!!!!!!!!!

 

Τη Στυλιανάκη θα την πληρώσω μόνο αν τα κούρασε τόσο που πέσουν για ύπνο αδιαμαρτύρητα, κάτι το οποίο θα ξέρω σε λίγο!! :lol::lol::lol: :lol:

Επίσης η κόρη μου είπε τη Μαρία μεγάλο κοριτσάκι!!!!

 

Υ.Γ. Τώρα που είδα πόσο οργανωμένοι είστε Αλμάκ, του χρόνου θα φέρω και την πεθερά!!! :lol::lol::lol::lol:

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites

Χάρηκα τόοοοοοοοοσο που σας γνώρισα όλους :D : Η Almakοοικογενεια όπως λέει και η Aria,καταπληκτική.Υπήρχε μια χαλαρή διάθεση που ταιριαζεί στο forum.

Agela η Μυρτώ μου είπε ότι θέλει να ξαναδεί τον Νεκτάριο.Να τα μας... :lol:

Να είσαστε πάντα καλά και να το ξανακάνουμε!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλέξη, μπράβο για άλλη μια φορά!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για μια ακόμα φορά ευχαριστούμε τον almak και την jean για την υπέροχη φιλοξενεία χάρηκα που συναντηθήκαμε πάλι και που γνωρίσαμε και μέλη που δεν είχαμε ξαναδεί. Η Δανάη ξεσάλωσε τελείως όμως, και φυσικά ξεράθηκε στον ύπνο. αααααααααα ευχαριστούμε και την ατραξιόν της βραδιάς τα υπέροχα σκυλάκια που τα παιδιά τα καταχάρηκαν και αυτά ήταν τόσο ήρεμα που δεν αγρίεψαν ότι κι αν τους έκαναν!!!!!!!!

Και φυσικά ευχαριστούμε την Αρια146 που απασχόλησε τα παιδιά για να φάμε κι εμείς και εννοείτε και την Στυλιανάκη που επίσης τα απασχόλησε για να φάμε το γλυκό μας :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ήταν πολύ ωραία,

για τα σχολια της Αριας, καλά Αριανή, (τα είχε βαλει τα παιδιά να παίζουν μουσική, ακους εκεί πράγματα, ανήκουστα απαπαπαπα)...

 

παίξαμε παιδιά και γονείς και ήταν πολύ ωραία,

 

οι οικοδεσπότες μας ( η αλμακοοικογένεια) ήταν υπέροχοι, και τους ευχαριστώ για την φιλοξενία στον χώρο τους, για άλλη μια χρονιά,...!!

 

εγώ ξεχάστηκα πάντως εντελώς!...! οτι είχα φέρει τα χαρτιά και τα διάφορα για να κανουμε την κλήρωση! και έτσι πρέπει να γίνει την τρίτη αναγκαστικά ιντερνετικά.

(φταίει και λίγο ο τελικός του euro που ξεχάστηκα, επρεπε να τρέξω να παω να υπερασπίσω την Γερμανία, - που τελικά δεν έκανε τιποτε το ιδιαίτερο :?:?:? )

κατι φωτο που έβγαλα δε βγήκαν καλές, θα περιμενω φωτό απο τους υπολοιπους,

λογικά θα τις στείλουμε μέσω πμ ή εμαιλ έτσι? (μιας και μπορεί να μην θέλουν τα μέλη να υπάρχει δημοσια η φωτό τους)

 

πάντως τα παιδιά πρέπει να πέρασαν υπέροχα, είδαμε τέλειες στιγμές, κάτι αγκαλιές...... έπαιξαν πολύ ωραία μαζί!

και η ομαδική φωτό (γονείς παιδιά σκυλιά αριανοί) πρέπει να είναι πολύ ωραία που βγάλαμε !

 

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

να μην ξεχάσω,

η ιδέα που βγήκε -

οτι το καρναβάλι, ΠΡΕΠΕΙ να κανουμε συναντηση όπου να ντυθούμε όπως μας φαντάζονται τα μέλη του φόρουμ.

Δήλωσα υπεύθυνα ότι θα βαλω γυαλάκια, περουκα με γκρί μαλλιά, καμπούρα και αυστηρό βλέμμα μπουαχα - φυσικά οι υπόλοιποι

aria = αριανή

dora =η εξερευνήτρια

gavrias=κοιλιά και μουστάκι

starlight = νεράιδα

Ρουλα = ?

mel = μελισσουλα

κτλ κτλ κτλ κτλ (έχουμε ακόμα καιρό να το σκεφτούμε πάντως χεχεχε)

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:D:D:D Κατ 'αρχήν ένα μεγάλο ευχαριστώ στην αλμακοοικογένεια και πιό μεγάλο στη Jean (για το υπέροχο χαμόγελο και τη θετική της ενέργεια)...

Παιδιά αυτό υπερέβαινε της απλής φιλοξενείας!!!!!

 

Η ατμόσφαιρα ήτανε τέλεια ,χάρηκα πολύ που γνώρισα τόσα μέλη που δε γνώριζα ,χάρηκα που τα παιδιά μας παίξανε τόσο πολύ και τόσο ήρεμα,που γελάσαμε και χαλαρώσαμε κι εμείς,που έφαγα τον άμπακο...

 

 

αλλά.... επειδή πάντα κάτι λέιπει, ο άλμακ μας χρωστάει την ατραξιόν : εξημερώνοντας την πεθερά!!! :lol::lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

να μην ξεχάσω,

η ιδέα που βγήκε -

οτι το καρναβάλι, ΠΡΕΠΕΙ να κανουμε συναντηση όπου να ντυθούμε όπως μας φαντάζονται τα μέλη του φόρουμ.

Δήλωσα υπεύθυνα ότι θα βαλω γυαλάκια, περουκα με γκρί μαλλιά, καμπούρα και αυστηρό βλέμμα μπουαχα - φυσικά οι υπόλοιποι

aria = αριανή

dora =η εξερευνήτρια

gavrias=κοιλιά και μουστάκι

starlight = νεράιδα

Ρουλα = ?

mel = μελισσουλα

κτλ κτλ κτλ κτλ (έχουμε ακόμα καιρό να το σκεφτούμε πάντως χεχεχε)

 

Εννοείς ότι ΔΕΝ είμαι νεράιδα??? :shock:

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πάρα πολύ την Αλμακοοικογένεια για την υπέροχη φιλοξενία!!!!!!! Περάσαμε πανέμορφα!!! Η Ματθίλδη έπαιξε και καταχάρηκε τον υπέροχο κήπο και με το που μπήκε στο αμάξι ξεράθηκε στον ύπνο! Χάρηκα πολύ που γνώρισα μερικές απο τις μαμάδες και τους μπαμπάδες του parents και δεν έχω παρά να πω ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!! :D

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καταρχην συγνωμη για τα μυρμυγκακια αλλα τους εδωσα διευθυνση να ερθουν μονα τους επειδη εγω θα καθυστερουσα λιγο και εκαναν λαθος και πηγαν στης Αριας την κουζινα... :oops:

Του χρονου θα τους δωσω το χαρτη να μην πανε παλι αλλου.. :lol:

 

Δεν ξερω εσεις που κυνηγουσατε τα παιδια σας πως περασατε εγω παντως θα το καθιερωσω να φερνω τη γιαγια και τον παππου στις συναντησεις γιατι περασα σουπερ..

Τωρα προς το παρον προσπαθω να χωνεψω γιατι παραφαγα.. η τουρτα στο τελος μου επεσε λιγο βαρια.. ή να ηταν εκεινο το σιροπιαστο???? :roll:

Αλμακ και παλι ευχαριστουμε.. δεν σε χαιρετησα φευγοντας γιατι καπου ειχες εξαφανιστει και η μανα μου ειχε αρχισει να γκρινιαζει αφορητα..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

διαβαζω αυτα που γραφετε και θα ηθελα να ημασταν και εμεις.κριμα ο βαγγελακης μου ειχε πυρετο.ελπιζω να το ξανακανετε.

 

Περαστικά στο Βαγγελάκη σας! :)

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον για την αποφυγη παρεξηγησεων ...το μελος almak δεν ειναι παντρεμενο με το μελος Jean ...Η JEAN ΑΝΟΙΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΛΜΟΚΟΟΙΓΟΝΕΙΑ .... η Jean ειναι αυτη που περιφερετε δεξια αριστερα στο φορουμ και ευθαρσως κανει διακοπες και δεν ενημερωνει....απλα τυνχανει η JEAN (του almak να ειναι στην δυσαρεστη θεση :lol::lol::lol::lol::lol::lol: να εχει σαν ονομα το ιδο με την Jean την δικια μας...η γνωστη και ως Levie's χαχαχχαχαχαχ)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον για την αποφυγη παρεξηγησεων ...το μελος almak δεν ειναι παντρεμενο με το μελος Jean ...Η JEAN ΑΝΟΙΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΛΜΟΚΟΟΙΓΟΝΕΙΑ .... η Jean ειναι αυτη που περιφερετε δεξια αριστερα στο φορουμ και ευθαρσως κανει διακοπες και δεν ενημερωνει....απλα τυνχανει η JEAN (του almak να ειναι στην δυσαρεστη θεση :lol::lol::lol::lol::lol::lol: να εχει σαν ονομα το ιδο με την Jean την δικια μας...η γνωστη και ως Levie's χαχαχχαχαχαχ)

 

Levie's?? Diesel Jean???? :shock::shock::shock:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...