Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ 22 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ


Recommended Posts

καλημέρα μανούλες. εχει κανει καμια β΄επιπεδο στο Ιασω με τον κο Θεοδωρόπουλο?εχω ραντεβού μαζί του, και δεν τον ξερω καθόλου.επίσης το κοστος της εξέτασεις με ενδιαφέρει.

Ειμαι στην 22η εβδομάδα και εδω και λίγες μέρες νοιωθω το μωρακι μου.εχω τρομερό αγχος με την εξεταση αυτή. Εχω παρει και 6 κιλάκια, δυσκολευομαι πολυ να κοινηθω το δράδυ, τα νευρα μου ειναι χάλια...κατα τα αλλα ολα καλα. περιμένω απαντησούλες :?:

s-age.png[/img]Z7Txp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!θα μας φαει το αγχος τελικα...και το πραγματικο αγχος ερχεται μαλλον με του γενναμε...μια χαρα ειναι τα μικρουλια μας μεσα στις κοιλιτσες τους τωρα!

σμαρα κι εγω 150 πληρωσα πριν 10 μερες περιπου,το γιατρο δυστυχως δεν το ξερω.

σου ευχομαι ολα να πανε και με το καλο το μωρακι σου!

tt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
καλημέρα μανούλες. εχει κανει καμια β΄επιπεδο στο Ιασω με τον κο Θεοδωρόπουλο?εχω ραντεβού μαζί του, και δεν τον ξερω καθόλου.επίσης το κοστος της εξέτασεις με ενδιαφέρει.

Ειμαι στην 22η εβδομάδα και εδω και λίγες μέρες νοιωθω το μωρακι μου.εχω τρομερό αγχος με την εξεταση αυτή. Εχω παρει και 6 κιλάκια, δυσκολευομαι πολυ να κοινηθω το δράδυ, τα νευρα μου ειναι χάλια...κατα τα αλλα ολα καλα. περιμένω απαντησούλες :?:

kalispera!!exo kanei k ego tin eksetasi b epipedou an k oxi sto iaso.ego plirosa 120 euro k i eksetasi diarkise peripou 2 ores mias k den kathotan i beba mou!!tora vriskomai stin 23 vdomada :lol: na exeis kala apotelesmata :-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 5 months later...
Κορίτσια εγω εχω σε 2 μερες το Σαββατο στο ιασω με την Φωκιαλάκη.Την ξερει κανεις????

 

και εγώ το σάββατο έχω ραντεβού. Στο Ρέα. Καλά αποτελέσματα να έχουμε αμφότερες!!!

utpHp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ την άλλη Πέμπτη στο Ρέα, ξέρω είναι 120 ευρω.

 

Να ρωτήσω βρε κοριτσια και κατι άσχετο, γιατί το 2ο 3μηνο είναι μέχρι τις 24 εβδομάδες; Το λογικό δεν θα ήταν να ειναι και ο 6ος μήνας μέσα;

 

Με αυτόν τον υπολογισμό, το τελευταίο είναι τετράμηνο και όχι τρίμηνο. Επειδή το βλέπω στον τίτλο της κατηγορίας (Β τρίμηνο)γι'αυτο ρωτάω.

OmKAp2.png

tt13621d.aspx

Link to comment
Share on other sites

silent κι εμενα μου κανει αυτο εντυπωση.. μηπως εχουν κανει λαθος?

καλη τυχη με β' επιπεδου οσες εχουν.. εγω την εκανα χθες , ολα καλα και ηρεμησα λιγο. Βεβαια η αγωνια οπως λετε δεν φευγει ποτε! Μονο οταν γεννησουμε και μετα θα εχουμε αλλες...!! φιλια

cf7op3.png

 

 

wQtYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...