Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συνάντηση στην Αθήνα, 17. Ιουνίου στην Πάρνηθα!


Recommended Posts

βεβαια μου φανηκε γνωστος και ο αντρας της Σοφιας, οπως αλλωστε και στις αλλες κοπελες, αλλα προς το παρον δεν εχω ανακαλυψει απο που!!!(Συμπεθερουλα...κατι παιζει με τον συμπεθερο..... :D:D:D )

Να δουλευουμε μια ζωη για να προικισουμε τον γαμπρο!!!Καταλαβες???? :D:D:D:D )

 

Αυτά ξαναπέστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink::P

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 350
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ο αντρας μου ειπε για τη Jean του Almak

"Αυτη ειναι καλή γυναικα... μου τελειωνε η μπυρα και μου εφερνε αμέσως αλλη...."

Απορω πόσες ήπιε γιατι εγω μόνο μία του πήγα..??? :?

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

almak και Jean, ευχαριστούμε πολύ για τη χθεσινή βραδια και την περιποίηση. Μια μεγάλη αγκαλιά και από τη Μελίνα, που έτρεξε-έπαιξε με την ψυχή της σε κάθε τετραγωνικό (!) του υπέρχου κήπου σας. Νά σαστε καλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

DOra kai Renia ευχαριστουμε!!!

Κουκλια τα μπουμπουκια σας!!!!

 

Ωραιες αυτες που βγαλατε!!!! Περιμενουμε κι αλλες κι απο αλλους ΑΚΟΥΤΕ??????

 

Η μπιζελομανα ειναι πολυ trendy........ Bravo!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Renia τι κουκλί που είναι η κόρη σου!!!

Σοφία ο γιός σου πραγματικά είναι κούκλος, με το δίκιο τους ερωτεύτηκαν τα παιδια!!

Dora, o μικρός σου επίσης είναι γλύκας, γενικός βρε παιδιά όλα τα παιδάκια είναι κουκλιά!!!! Το λέω πραγματικά χωρίς υπερβολές.

Φαίνεται ότι περάσατε τέλεια, τελικά είχε δίκιο ο almak, το μέρος αυτό είναι τέλειο για παιδάκια.

Μπράβο, Μπράβο πολύ σας χαίρομαι

Link to comment
Share on other sites

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

τι να πω εγώ τώρα ότι ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩ, ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ, ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :cry::cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν με νοιάζει το κολυμβητήριο :cry::cry::cry: θα πηγαίναμε αλλά :cry::cry::cry: αρρώστησε ο άλλος μου μπέμπης ο μεγάλος με εμετούς από τα αξημέρωτα και ζαλάδα και :evil: δεν ήθελε να τον πάω και στο νοσοκομείο και :twisted: τον έφαγα στην μάπα με την γκρίνια του και τους 38 βαθμούς ζέστης και το κυριότερο δεν πηγαμε και κοντεύω να πάθω κάτι :cry::cry::cry: στα αλήθεια κλαίω :cry::cry::cry:

Τώρα ο Νεκτάριος είναι στο σχολείο και ο Γίώργος στο ΙΚΑ για γενικές εξετασεις και βλέπουμε :shock::?:cry:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...