Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

νευρα και τσισα


Recommended Posts

γεια σας

αντιμετοπιζω δυο προβληματα ο γιοσ μου ειναι 3,5 ετων εχει κανει δυο χειρουργια στα ποδια απο ρεβοιποποδια και ειναι πολυ νευρικο ατιθασο δεν ακουει κανει πραγματα που σε κανουν να βγαινεις εκτος εαυτου.

το μεσημερι κυμαται και μολις ξυπναει ουρλιαζει και κλαιει χωρις λογο παμε να τον ηρεμισουμε και δεν θελει ουτε να τον αγγιξουμε.το βραδυ κοιματε κανονικα και ξυπναει κανονικα μονο το μεσημερι γινετε αυτο.

φταινε οι ενχυρισεις και βλεπει εφιαλτες?

επισης κανει μονος του πιπι στη τουαλετα αλλα βλεπω οτι τα κανει και πανω του πολλες φορες μονο κατα την διαρκεια της μερας

απελπισια που να απεφθυνθω ειμαι επαρχια ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


παντως και ο δικος μου το εκανε αυτο για ενα μεγαλο διαστημα και μονο για το μεσημερι. ουρλιαζε οταν ξυπνουσε και ηταν φοβερα ανησυχος. το σταματησε μετα απο κανενα χρονο μονος του. δεν νομιζω οτι εχει σχεση με τις εγχειρησεις του. περαστικα σας!

έχω δύο δωράκια

UDcLp3.png euQwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις εχουμε γκρινια ειδικα αν τον ξυπνησουμε..

Για τα τσισα τωρα εκανε την επεμβαση προσφατα? Μπορει να παει μονος του ή τον ενοχλουν οι ενυσχισεις?

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις εχουμε γκρινια ειδικα αν τον ξυπνησουμε..

Για τα τσισα τωρα εκανε την επεμβαση προσφατα? Μπορει να παει μονος του ή τον ενοχλουν οι ενυσχισεις?

οχι δεν εχει κατι στα ποδια του παιζει μια χαρα απλος συνδεσα τις ενχυρισεις με τουσ εφιαλτεσ οχι με τα τσισα τα τσισα τα κανει μονοσ του αλλα κατα την διαρκεια της μερας κανει και λιγα πανω του ευχαριστω για το ενδιαφερον

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχει κατι στα ποδια του παιζει μια χαρα απλος συνδεσα τις ενχυρισεις με τουσ εφιαλτεσ οχι με τα τσισα τα τσισα τα κανει μονοσ του αλλα κατα την διαρκεια της μερας κανει και λιγα πανω του ευχαριστω για το ενδιαφερον

 

Για τα τσισα μπορει να βαριεται να παει ή να αφοσιωνεται πολυ σε οτι κανει και να ξεχνιεται. Εγω οταν ειναι σπιτι προσπαθω να του το θυμιζω αλλα και στο σχολειο τα πηγαινουν και στανταρ ωρες -μπορουν να πανε μονα τους οποτε θελουν αλλα τους το θυμιζουν και οι δασκαλες..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...