Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

coverderm


vasiliki40

Recommended Posts


Διαφημίσεις


EIMAI πολυ ευχαριστημενη ιδιως φανηκε ποσο καλη ειναι στην ρινοπλαστικη που εκανα και τις 3-5 μερες επρεπε ν ακαλυψω κατι τεραστιες μελανιες..

ειχε λοιπον ενα καταπλυκτικο προιον πρασινο ητανε..πολυ πρασινο και το εβαζα πρωτο στις μελανιες..μετα εβαζα το make up....ειχε σκοπο μονο ν ακαλυψη την μελανια αλλα ηταν τελειο.

Link to comment
Share on other sites

σχετικα με την airol,οποια κοπελα θελει να τη χρησιμοποιησει πρεπει να τη βαζει τους χειμερινους μηνες κ απο πανω αντηλιακο.στους καλοκαιρινους μηνες απαγορευεται γιατι οταν πεφτει ηλιος σε δερμα με airol το γεμιζει με παναδες.αν δεν κανω λαθος αυτο ισχυει.προσοχη λοιπον!

 

 

Δηλαδή θα την βάλουμε για να φύγει μία και μοναδική πανάδα και θα κινδυνεύουμε να βγάλουμε πολλές??Καλά που τα λέτε κορίτσια και τα μαθαίνουμε και εμείς.

Link to comment
Share on other sites

EIMAI πολυ ευχαριστημενη ιδιως φανηκε ποσο καλη ειναι στην ρινοπλαστικη που εκανα και τις 3-5 μερες επρεπε ν ακαλυψω κατι τεραστιες μελανιες..

ειχε λοιπον ενα καταπλυκτικο προιον πρασινο ητανε..πολυ πρασινο και το εβαζα πρωτο στις μελανιες..μετα εβαζα το make up....ειχε σκοπο μονο ν ακαλυψη την μελανια αλλα ηταν τελειο.

 

το έχει η coverderm αυτό???Γιατί εγώ δεν είδα κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ,την αιρολ την χρησιμοποιεις το βραδυ μετα απο πολυ καλο καθαρισμα τοπικα και κοιμασαι,το πρωι ξαναπλενεσαι και βαζεις αντιηλιακη.Και εισαι μια χαρα,δεν προκειται να παθεις τπτ.Ειδικα σε θεμα ηλιου και προστασιας ειναι η καταλληλη εποχη.Ειμαι αισθητικος και μιλαω εκ πειρας!την εχω χρησιμοποιησει και σε εμενα στις ραγαδες της εγκυμοσυνης.Οσο για το κοστος,ειναι χαμηλο αλλα οχι παραπλανητικο.Κανει καταπληκτικη δουλεια!Απλα λογω της τιμης του οι γιατροι δεν την προτεινουν γτ δεν εχουν καποιο οφελος(και αυτο μου το εχει πει γιατρος!)για να μην παρεξηγηθω οτι διαβαλω τους δερματολογους...!

Τωρα οσο για το πρασινο καλλυπτικο κανει παρα πολυ καλη δουλεια!Το βαζεις τοπικα στο σημειο που θες να καλυψεις ,το πουδραρεις για να αποροφηθει,και μετα απο πανω το μεικ απσου και παλι πουδρα!

Αυτα!φιλακια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω 4 χρονια που εχω παναδες σε ολο μου το προσωπο πλεον.αυτο που καταλαβα πια ειναι οτι πρεπει να βοηθησουμε το δερμα να βρει την ηλικια του γτ ειναι φωτογηρανση το θεμα των παναδων.θα παρω την αιρολ,αλλα τι αλλο πρεπει να βαλω για να βοηθηθω?και ειμαι 37χρ.το χειμωνα φευγουν το καλοκαιρι καθε δυο ωρες οπου και να με βαζω αντηλιακη αλλα βγαινουν.ειναι πολυ ασχημο!

θα ρωτησω βεβαια την φαρμακοποιο αλλα ξερεις καλη μου ποσο καιρο μπορω να την χρησιμοποιω?

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

ενημερωτικα να πω για οσες θελουν να χρησημοποιησουν την κρεμα airol.κοστος 2ευρο,θεραπεια 4μηνη,καθε μηνα δυο βδομαδες χρηση οποως προειπε η φιλη μας παραπανω πριν την νυχτερινη κατακληση,μετα απο καλο καθαρισμο και το σημαντικοτερο να μην βαζετε μεγαλη ποσοτητα και να μπαινει τοπικα στην πασχουσα περιοχη.το περισσοτερο που θα πρεπει να νιωθετε ειναι μια 'θερμανση'και εαν γινετε η εφαρμογη ετσι μπορει να υπαρχει μια μικρη απολεπιση αλλα τπτ παραπανω.δεν πρεπει να υπαρχει εκθεση στον ηλιο γτ μπορει να προελθουν εγκαυματα αλλα εγω θα την ξεπλενω το πρωι και φυσικα θα χρησιμοποιω την αντιλιακη μου.χαρηκα παντος παρα πολυ γτ ειναι θεραπεια για την φωτογηρανση,και ισως ξεφορτωθω πια το προβλημα αυτο.να πω ενα ευχαριστω στα κοριτσια που την αναφεραν,και να πω επεισης οτι λυπαμε που γιατροι και φαρμακοποιοι δεν την αναφερουν λογο μικρου κοστους

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...