Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΙΛΛΗΜΜΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΒΟΗΘΕΙΑ


pegg

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΤΑ ΤΡΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΜΕ ΟΠΟΙΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΙΩΣΗ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 26+4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΙΣΗΓΜΕΝΗ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝ ΝΤΟΠΛΕΡ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΤΩΤΕΡΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΡΕΦΕΤΑΙ ΣΩΣΤΑ.ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ 2 ΕΠΙΛΟΓΕΣ Η ΚΑΝΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ (ΟΣΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΜΕ ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ) Η ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΜΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ 15 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΤΗΣ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΧΘΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΟΝΟΝΤΑΙ ΤΟΞΙΝΕΣ ΠΟΥ ΜΟΛΥΝΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΑ

 

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΕΝΑΣ ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ ΛΕΝΕ ΣΤΑ ΝΤΟΠΛΕΡ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΤΕ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑΠΛΗΣΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ

 

ΘΕΛΩ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΨΥΧΡΑΙΜΑ

 

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 161
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αρχικα ευχομαι να πανε ολα καλα για ολα σου τα μωρακια.

Προσωπικα θα επρατα με την δευτερη επιλογη ... Δεν θα διακινδυνευα και τα τρια μωρακια...

¨ το αντράκι μας 07/01/2008 ο μπόμπιρας 29/9/10

..τα αστεράκια μου είναι εκεί ψηλα...

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε οπωσδήποτε και μια δεύτερη γνώμη γιατρού πριν αποφασίσετε οτιδήποτε.

Έτσι όπως περιγράφεις τα πράγματα, αν συνεχίσεις την εγκυμοσύνη, τα δύο θα συνεχίσουν να αναπτύσσονται κανονικά και το κοριτσάκι σου έχει ελπίδες, αφού τρέφεται έστω και οριακά.

Αν προχωρήσεις σε τοκετό τώρα θέτεις σε κίνδυνο και τα τρία, και την μικρή περισσότερο από όλα, αφού θα είναι η λιγότερο ανεπτυγμένη.

 

Ομως για να σου προτείνουν οι γιατροί κάτι τέτοιο θα έχουν κάποιο σκεπτικό. Ζήτησέ τους να σου το εξηγήσουν πριν αποφασίσεις. Και πάρε και άλλες γνώμες από γιατρούς οπωσδήποτε.

 

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και για τους τέσσερίς σας. Και σε περιμένουμε στο σύλλογο τριτέκνων, μόλις ξεμπερδέψεις με τα νοσοκομεία και τα κρατήσεις και τα τρία γερά στην αγκαλιά σου.:wink:

.....δε νομίζω τάκη....

Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο να κάνεις. Ευχομαι να δείξει καλύτερα αποτελέσματα το νέο dopler και να σώσεις και τα τρία μωράκια σου. Μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου, καλή τύχη!!!

Αστεράκι μου, ήρθες και μας φωτισες :P Σε λατρεύω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοπελα ου σου ευχομαι να πανε ολα καλα .

κ εγω πιστευω περισσοτερο στην 2 επιλογη δινεις εστω κ μονο στα δυο εμβρυακια σου μεγαλυτετες ελπιδες. σου ευχομαι να πανε ολα καλα για ολους σας.

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!Ν΄ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ Η ΚΥΗΣΗ !ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!

ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΨΥΧΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-P:razz::-P

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!Ν΄ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ Η ΚΥΗΣΗ !ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!

ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΨΥΧΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-P:razz::-P

Συμφωνώ.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Κι αν συμβεί το μοιραίο και 15 μέρες ακόμα μέσα στη μήτρα σου υπέρ των μωρών είναι.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΤΑ ΤΡΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΜΕ ΟΠΟΙΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΙΩΣΗ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 26+4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΙΣΗΓΜΕΝΗ ΣΤΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝ ΝΤΟΠΛΕΡ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΤΩΤΕΡΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΡΕΦΕΤΑΙ ΣΩΣΤΑ.ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ 2 ΕΠΙΛΟΓΕΣ Η ΚΑΝΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ (ΟΣΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΜΕ ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ) Η ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΜΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ 15 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΤΗΣ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΧΘΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΟΝΟΝΤΑΙ ΤΟΞΙΝΕΣ ΠΟΥ ΜΟΛΥΝΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΑ

 

Ευχομαι όλα να πάνε καλά. μην απελπίζεσαι κοπελα μου και προπαντων μην χανεις την ψυχραιμια σου. Αν θες τη γνωμη μου θα σου έλεγα να μην προδικασεις το τριτο παιδάκι βάζοντας σε κίνδυνο και τα άλλα δυο. μπορει στο τελος όλα να πανε καλα κανεις δεν ξερει μονο ο θεος. στη θεση σου δεν θα έκανα καισαρικη. καλη συνεχεια

Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι απο τη στιγμη που εισαι μεσα στο νοσοκομειο και σε στενη παρακολουθηση θα πανε ολα καλα

ηθελα ακομα να σου πω οτι πριν 9 χρονια γεννησα την κορη μου 28 εβδομαδων και ολα πηγαν ΤΕΛΕΙΑ

οποτε φαντασου μετα απο 9 χρονια η ιατρικη εχει προχωρησει πολυ και εχουν πολυ καλες πιθανοτητες

σου ευχομαι το καλυτερο, η αποφαση σου ειναι πραγματικα δυσκολη και μονο εσυ μαζι με τους γιατρους μπορεις να αποφασισεις

 

ευχομαι να εχεις 3 υγιεστατα παιδακια οτι κι αν αποφασισεις

Z57wp3.png dQOzp3.png

25/12/10 πήραμε το καλύτερο δώρο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα σε συμβούλευα να συνεχισεις την κυηση σου! Κανεις δεν ξέρει τι θα γίνει, μονο ο Θεος!

Εμενα ο γιατρος μου με ειχε ξεγραμμένη (απο οτι κατάλαβα στην πορεια, αφου μου συμπλήρωσε την κάρτα εγκυου την 13η εβδομάδα κυησεως, βεβαια δεν μου το έδειξε ποτε κ παντα μου έδινε κουράγιο). Σε πληροφορω οτι με παρα μα πάρα πολλά προβλήματα κατάφερα κ γέννησα 37 εβδ. κ 2ημ. Ουτε ακομη πιστευω πως τα κατάφερα!

 

Μεινε να σε παρακολουθουν στο Παπαγεωργίου, που είναι αξιολογοτατο νοσοκομείο κ κάνενα ένα τάμα όλα να πάνε καλά!

Δεν ξερω αν βοηθάει στην περιπτωση σου, αλλα οσο μπορεις να κοιμάσαι κ να ξαπλώνεις απο αριστερα, τρέφονται καλύτερα τα μωρα έτσι!

Σου ευχομαι ολοψυχα να πάνε όλα καλα! Είσαι μάνα κ πρέπει να δειξει δυναμη για τα παιδάκια σου!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ευχομαι απο τα βαθη της ψυχης μου να αγκαλιασεις γερα και τα τρια μωρακια σου και σιγουρα οπως λενε και τα κοριτσια να μεινεις στο νοσοκομειο υπο παρακολουθηση και ολα θα πανε καλα!!!δεν θελω πραγματικα να σε ανχωσω παραπανω αλλα σιγουρα παρε και αλλη γνωμη γιατρου και εαν ειναι δυνατο ζητα τη μεταφορα σου στο ιπποκρατειο,γεννησα στο παπαγεωργιου,νοσηλευτικα στην εγκυμοσυνη για 2 εβδομαδες στο ιπποκρατειο και μετανιωσα τελικα που ακολουθησα το γιατρο μου στο παπαγεωργιου ολα πηγαν καλα στη γεννα αλλα αλλιως με προσεξαν στο ιπποκρατειο,προσωπικη μου αποψη ειναι αυτο,η καθε μανουλα ξερει τι ειναι καλυτερο για τα παιδακια της!

Link to comment
Share on other sites

Κάθε ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ στη μήτρα είναι ΠΟΛΥΤΙΜΗ σε αυτή την ηλικία εγκυμοσύνης οπότε εγώ στη θέση σου θα απέρριπτα την πρώτη λύση και θα ακολουθούσα τη δεύτερη. Και ακόμα και αν συμβεί αυτό που φοβάσαι, πάλι θα δώσεις μερικές μέρες μέσα στη μήτρα στα άλλα δυο, όσο παραπάνω σε παίρνει, θα τα αφήσεις! Σου εύχομαι να τα καταφέρουν και τα τρία και να σε κάνουν τριπλά ευτυχισμένη!!!:D

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν ξερεις τι μπορει να συμβει, κι εγω θα σου ελεγα να τα κρατησεις κι αλλο γιατι η μικρη σου μπορει να τα καταφερει!!!ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα!!!

526437xvildghyb3.gif

ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2/10/2007, ΙΩΑΝΝΗΣ 3/6/2010, ΝΙΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

EBX2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σιγουρα θα επαιρνα και αλλη γνωμη και αν μου ελεγαν το ιδια, θα προτιμουσα την δευτερη επιλογη (σου μιλαω εκ πειρας :wink: ).

Μεσα απο την καρδια μου, σου ευχομαι να πανε ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλη μου,

θα συμφωνήσω με τις κοπέλες: Το καλύτερο δείχνει να είναι η δεύτερη επιλογή. Σίγουρα θα είναι στις 28 εβδομάδες (αφού σου δίνουν τις 15 μέρες) και η φύση θα έχει προνοήσει και για την μικρή σου.

Έτσι διασφαλίζεις τα δύο σου παιδάκια, και προσπαθείς και για το τρίτο όσο μπορείς...

Πιστεύω ότι είναι πολυ ρίσκο να κάνεις τώρα την καισαρική και ακόμα πιο ρίσκο για το κοριτσάκι σου που υποσιτίζεται...

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και περιμένουμε νέα σου!!!

Τι είπε ο γιατρός σήμερα;;;

ZS95p3.png  hcT0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσάκι μου καταρχήν εύχομαι ολα να πάνε καλά.Και εγω το δεύτερο θα επέλεγα , αλλά πάρε και μια δευτερη γνωμη.και σκέψου οτι ακόμα και να μην τα καταφέρει το κοριτσάκι σου έχεις τουλάχιστον δυο εβδομάδες.Μπορεί να είναι όμως και παραπάνω, αν η μικρή αντεξει παραπάνω μερες.Συγνώμη που τα λέω έτσι, καταλαβαίνω οτι ακούγεται άσχημο....απλά σκέψου τουλάχιστον οτι τα αγοράκια σου θα έχουν ακόμα μεγαλύτερες πιθανότητες να τα καταφέρουν..μακάρι όμως μεσα απο την καρδιά μου να τα έχεις σε λίγο καιρό και τα τρια στην αγκαλιά σου!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχικα σου ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε κατ΄ευχην και να κρατησεις και τα 2 μικρακια σου στην αγκαλιτσα σου....

 

Εγω γενικα ειμαι της αποψης για 2η γνωμη..., αν ομως κριθει απαραιτητο νομιζω οτι η δευτερη επιλογη, πραγματικα διασφαλιζει περισσοτερο τα δυο σου μωρα και δινεις και την ευκαιρια στο 3ο σου να προσπαθησει να τα καταφερει.

 

Και παλι σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου, να πανε ολα τελεια...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον στο παπαγεωργιου εισαι σε καλα χερια διοτι το ντοπλερ θα στο κενει ο ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟς οντως κορυφη και εχει πολυ αξιολογους γιατρους οπως τον Γκριμπιζη και τον Ζεπειριδη.ηρεμησε χαλαρωσε και θα μαθουμε τα ευχαριστα νεα σου μετα το ντοπλερ..μην φοβασαι τιποτα η Παναγια μαζι σου.

Link to comment
Share on other sites

ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΙΝΩ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΙ ΣΩΣΟΥΜΕ!!!!!!!!!ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΗ ΤΡΕΦΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ kai prepei na ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΜΕΣΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...