Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΙΛΛΗΜΜΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΒΟΗΘΕΙΑ


pegg

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 161
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ! μπραβο σου κοπελα μου....

 

Τις θερμοτερες ευχες σε εσενα και στην μπεμπουλα σου.... για καλη δυναμη και στις δυο σας....

 

Ολα θα πανε τελεια.....

 

Και παλι με το καλο να την παρεις στο σπιτι σου και να την σφιγγεις στην αγκαλιτσα σου....

Link to comment
Share on other sites

καλως την!!! να σου ζησει η κοριτσαρα σου!!! μην κοιτας πισω, μονο μπροστα!!!!

εχεις ενα παιδακι που σε χρειαζεται, και η καινουργια χρονια θα σας βρει μαζι!!!!!!!!

 

 

με το καλο να την παρεις σπιτι, να γεμισει χαμογελακια και φωνουλες η ζωη σας!!!!!!!!!!

 

μην την φοβασαι, ειναι αστερι, μια χαρα θα τα παει!!!!

 

ετσι κοριτσι μου ακριβως...κοιτα μπροστα εχεις την νεραιδα σου να φροντισεις..

να τις γλυκομιλας και εκεινη θα καταλαβαινει οτι ειναι η μανουλα διπλα της.

ολα θα πανε καλα ..με το καλο να την παρεις σπιτι και δεν θα αργησει αυτη η μερα.

Link to comment
Share on other sites

Η σκεψη μας και οι ευχες μας ειναι μαζι σας ομως η μπεμπουλα σου ειναι δυνατη και θα τα καταφερει ! Υπομονη και συντομα να την παρετε σπιτι σας....

¨ το αντράκι μας 07/01/2008 ο μπόμπιρας 29/9/10

..τα αστεράκια μου είναι εκεί ψηλα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πεγκούλα να θυμάσαι 2 πράγματα όποτε πηγαίνεις:

 

1. Η καλύτερη νοσοκόμα του μωρού είναι η μαμά του

2. Όσο δύσκολα και αν περνάς τώρα αξίζει μέχρι δέκατου του δευτερολέπτου! Θα σε αποζημιώσει η κοράκλα σου μόλις πάτε σπίτι σας με τα χαμόγελά της

 

Να είστε και οι δύο καλά.

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Pegg, να ήξερες πως συγκίνησες όλο το parents! Ευχομαι να πάνε όλα καλά. Να σου ζήσει η μικρούλα σου και να την πάρετε γερή και δυνατή στο σπίτι σας! Τόσα κορίτσια σας εχουν στις προσευχές τους....! θα τα καταφέρει....θα δεις!!!

Αστεράκι μου, ήρθες και μας φωτισες :P Σε λατρεύω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα καλύτερα νέα!!! Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου μανούλα, γερή και τυχερή να είναι πάντα!!! Κι εσύ να την καλομεγαλώσεις και να την καμαρώνεις πάντα!!! Με το καλό να την πάρετε στο σπίτι της!!!:P

LCizp3.pngI0Pwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Pegg μπορει να μην γνωριζομαστε αλλα πραγματικα ειχα την αγωνια σου τελευταιες μερες,ειχα προβλημα και με τον υπολογιστη και εμπαινα απο αλλου οπου εβρισκα,μονο και μονο να μαθω νεα σου.Ειμαι κι εγω μανουλα και ερχομουν στη θεση σου!Ευχομαι οτι καλυτερο για τη μπεμπα σου,να ειναι παντα γερη και τυχερη!!!:D

N9Urp2.pngGowOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Προσευχόμουν για σένα κοριτσάκι μου όλες αυτές τις άγιες μέρες... Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου και σύντομα να είστε όλοι μαζί στο σπιτάκι σας... Λυπάμαι πολύ για ό,τι πέρασες και εύχομαι από δω και πέρα μόνο χαρές και χαμόγελα...

Evolve or Dissolve

 

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι τόσο πολύ, που έχεις το κοριτσάκι σου!!!

Έχεις όλη την θετική ενέργεια όλων μας και θα δεις, ότι όλα θα πάνε καλά!!!

Να σου ζήσει και να το δεις όπως επιθυμείς!!!

Χρόνια Πολλά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

pegg σου εύχομαι με το καλό να πάρεις την κορούλα σου στο σπίτι σας. Δοκιμάστηκες πολύ αυτές τις μέρες, αλλά κάνε υπομονη λίγο καιρό ακόμα και όλα θα φτιάξουν. Να έχει υγεία η κορούλα σου και να πάνε όλα καλά.

Εύχομαι το 2010 που φεύγει να μην ξανάρθει και το 2011 που έρχεται να είναι η καλύτερη χρονιά σας.

 

Να σου ζήσει η μπέμπα και να είναι υγιείς και καλότυχη. Με το καλό.

Qxemp2.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΕΥΓΝΩΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ

 

ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΝΥΣηΧΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΡΟΜΟ

 

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.........ΕΙΜΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΑ ΠΟΥ ΜΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.

 

ευχαριστω πολυ Σ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ

 

Σ 'ευχαριστουμε γλυκε μας Θεουλη να προσεχεις το μωρακι της !

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΕΥΓΝΩΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ

 

ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΝΥΣηΧΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΡΟΜΟ

 

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.........ΕΙΜΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΑ ΠΟΥ ΜΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.

 

ευχαριστω πολυ Σ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ

 

Είσαι ΜΑΝΑ με όλη τη σημασία της λέξης.....

Υποκλίνομαι!

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά!!! Γρηγορα με την μικρή σου σπιτι σας, να σας γεμισει ο νεος χρονος αγκαλιες και γελια και αγαπη!!!!!

ειμαστε με την ψυχή μας διπλα σου και σου στελνουμε τις προσευχές μας!!

l86Tp3.png d6AUp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ

 

Η ΜΠΕΜΠΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΘΑ ΕΛΕΓΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΝ ΑΝΑΠΤΥΣΣΟΝΤΑΙ ΣΩΣΤΑ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

 

ΚΑΤΑ ΤΑΛΛΑ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΙΚΑ ΥΠΟΦΕΡΩ!!!!ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ (ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ) ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΥΠΕΥΘΥΝΗ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΚΛΠ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣ ΣΤΗ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ.ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΗ.ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΩ.ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΕΙ ΤΗΣ ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΩ!!!!ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ

 

ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά θα πάνε κοπέλα μου τα κορίτσια είναι μαχήτριες...Σύντομα θα πας σπιτάκι σου με την κορούλα σου και εύχομαι όλα αυτά που πέρασες να είναι σαν ένα κακό όνειρο....Μπράβο για την δυναμή σου να είσαι χαρούμενη στο κοριτσάκι σου, σε έχει ανάγκη...Χίλιες ευχές να πάνε όλα καλά και γρήγορα να πάτε σπίτι σας!

Σ 08/07/2007

Α 07/08/2011

Θ 06/06/2013

Link to comment
Share on other sites

αγαπακι μου να σου ζησει η μπουμπουκα σου !!ολα θα πανε καλα και σε λιγο καιρο θα γεμισει το σπιτακι σου απο την φωνουλα της !!αγαπακι απο μου θα προσευχωμαι για την μικρη μας μπεμπουλα !!να της δωσεις ενα μεγαλο φιλακι!!!

Ειμαι η ποιο χαζομαμα του κοσμου !:-P

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ

 

Η ΜΠΕΜΠΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΘΑ ΕΛΕΓΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΝ ΑΝΑΠΤΥΣΣΟΝΤΑΙ ΣΩΣΤΑ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

 

ΚΑΤΑ ΤΑΛΛΑ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΙΚΑ ΥΠΟΦΕΡΩ!!!!ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ (ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ) ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΥΠΕΥΘΥΝΗ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΚΛΠ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣ ΣΤΗ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ.ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΗ.ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΩ.ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΕΙ ΤΗΣ ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΩ!!!!ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ

 

ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ

 

όλα θα πάνε καλά γλυκιά μου....τα αγγελουδάκια σου προστατεύουν πια την αδερφούλα τους...

 

σε αγαπώ και ας μην σε ξέρω.....

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...