Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΙΛΛΗΜΜΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΒΟΗΘΕΙΑ


pegg

Recommended Posts

Κι εγώ δεν μπορώ να βγάλω το κορίτσι από το μυαλό μου, τόση λαχτάρα και τόσος κόπος για να φτάσει μέχρι εδώ.

Γιατί τόσος πόνος σε έναν άνθρωπο;

Θα ανάψω ένα κεράκι για το κοριτσάκι μέρα αύριο που θα ναι.

Αύριο είναι Χριστούγεννα και κάποια γέννησε μόλις πριν από λίγες μέρες, περίμενε τρία παιδάκια, κι έμεινε μόνο το ένα, Παναγιά μου βάλε το χεράκι σου, ξέρεις τον χαμό του παιδιού Σου.

Ελπίζω να πάνε όλα καλά, πρέπει.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 161
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν ξέρω τι να πω:(:(....να δώσει ο Θεός πολύ κουράγιο στη μανούλα και να κρατήσει αγκαλια το κοριτσάκι της...

είναι τόσο άδικο αυτό που έγινε:(....όλες μου οι προσευχές στους γονείς αυτούς

gNrhp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Θεέ μου, βοήθησε το κοριτσάκι να τα καταφέρει. Δώσε ένα χαμόγελο στη μαμά του....Πεγκ, η σκέψη μου μαζί σου.

Αστεράκι μου, ήρθες και μας φωτισες :P Σε λατρεύω!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν τα κατάφερε το πιο μικρό κοριτσάκι.Μείνανε με ένα και ας προσευχηθούμε όλες μας να πάρει τουλάχιστον το κοριτσάκι της αυτό σπίτι....

Επικοινωνεί μαζί της κάποια κοπέλα από το καφέ της εξωσωματικής και μεταφέρει νέα.

Χριστε μου βοηθησε να τα βγαλει περα τουλαχιστον αυτο το κοριτσακι,κριμα ειναι.Ευχομαι οτι καλυτερο!

N9Urp2.pngGowOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΛΟΓΙΚΑ σημερα βγαινει η συμφορουμιτισα απο το παπαγεωργιου..ας συνεχισουμε να την εχουμε στις προσευχες μας με την ευχη το 2011 να εχει το κοριτσακι της αγκαλια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Διάβασα διπλα πως η μητέρα βγήκε από το νοσοκομείο και το κοριτσάκι τρέφεται με μαμαδίσιο γάλα :D Όλα καλά θα πάνε να το δείτε :D

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα διπλα πως η μητέρα βγήκε από το νοσοκομείο και το κοριτσάκι τρέφεται με μαμαδίσιο γάλα :D Όλα καλά θα πάνε να το δείτε :D

Αχ μακαρι μωρε!!!Ας χαρει το παιδακι της,εστω το ενα.Απο οτι ξερω ο θηλασμος ειναι σωτηριος για τα προωρα μωρακια...να της ζησει!!!:-D

N9Urp2.pngGowOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα διπλα πως η μητέρα βγήκε από το νοσοκομείο και το κοριτσάκι τρέφεται με μαμαδίσιο γάλα :D Όλα καλά θα πάνε να το δείτε :D

Τέλεια νέα:D:D...να τους ζήσει και να πάρουν γρήγορα σπίτι τους το κοριτσάκι τους:D

gNrhp2.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ax, μπράβο!

Τι ωραία νέα!

Χθες είναι η αλήθεια φοβήθηκα με την τροπή που πήραν τα πράγματα, αλλά ευτυχώς το κοριτσάκι δείχνει δυνατό και το παλεύει...

Ας πάνε όλα καλά από δω και πέρα για την κοπέλα!

AtKRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ήταν το καλύτερο νέο της ημέρας!!!

Μπράβο!

 

Πολύ χάρηκα!!!!

 

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΌΠΙΚ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ;

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Hello!

Vasdeli, στο parentscafe στις Μανούλες εξωσωματικής μπαίνουν πού και πού κοπέλες που μιλάνε μαζί της. (Η Nikcat, η elena και άλλες) Τα τελευταία νέα τα έγραψε η Δομνίνα εδώ: http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=1568&page=404

Πεγγούλα, αν διαβάζεις σου έυχομαι και από εδώ όλα να πάνε καλά!! Πολλά φιλάκια!!

Link to comment
Share on other sites

Hello!

Vasdeli, στο parentscafe στις Μανούλες εξωσωματικής μπαίνουν πού και πού κοπέλες που μιλάνε μαζί της. (Η Nikcat, η elena και άλλες) Τα τελευταία νέα τα έγραψε η Δομνίνα εδώ: http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=1568&page=404

Πεγγούλα, αν διαβάζεις σου έυχομαι και από εδώ όλα να πάνε καλά!! Πολλά φιλάκια!!

 

Ευχαριστώ!

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΕΥΓΝΩΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ

 

ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΝΥΣηΧΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΡΟΜΟ

 

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.........ΕΙΜΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΑ ΠΟΥ ΜΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.

 

ευχαριστω πολυ Σ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ

Link to comment
Share on other sites

πεγκυ μου δεν εχουμε ξαναμιλησει αλλα παρακολουθω το θεμα σου με πολυ αγωνια...

να σου ζησει κουκλα μου η κορουλα σου, να ειναι γερη και τυχερη και να την παρεις γρηγορα αγκαλιτσα και να πατε σπιτακι σας....

λυπαμαι πολυ για οσα περασες αλλα τωρα πρεπει να εισαι δυνατη και να εισαι γεματη αισιοδοξια γαι την μικρη σου νεραιδουλα!!!!

668bab1939.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκι μου δεν σε ξέρω αλλά εύχομαι να πάνε όλα καλα!!

 

έκανα και εγω εξωσωματική και καταλαβαίνω τη λαχτάρα σου για ένα μωράκι!!

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

καλως την!!! να σου ζησει η κοριτσαρα σου!!! μην κοιτας πισω, μονο μπροστα!!!!

εχεις ενα παιδακι που σε χρειαζεται, και η καινουργια χρονια θα σας βρει μαζι!!!!!!!!

 

 

με το καλο να την παρεις σπιτι, να γεμισει χαμογελακια και φωνουλες η ζωη σας!!!!!!!!!!

 

μην την φοβασαι, ειναι αστερι, μια χαρα θα τα παει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...