Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΙΛΛΗΜΜΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΒΟΗΘΕΙΑ


pegg

Recommended Posts

καλημερα γλυκια μανουλα,ειναι μια δυσκολη περιοδο αλλα ολα θα πανε καλα!μην φοβασαι η μαχητρια σου θα βγει υγιεστατη μεσα απο την μαχη της!!!!!

σε καταλαβαινω που αισθανεσαι ετσι,αλλωστε οι περισσοτερες μανουλες περνουν μια περιεργη φαση μετα τον τοκετο ποσο μαλλον οταν αυτος ερχετε προωρα κ οταν το μωρακι αργει να ερθει σπιτι.αλλα κ παλι οι στιγμες μαζι της θα σε κανουν,θα σας κανουν(να μην ξεχναμε κ τα αντρακια μας,που αυτα περνανε μαζι μας δυσκολα)να τα ξεχασετε ολα!!!αλλωστε εχετε εκει ψηλα 2 αγγελακια να σας προσεχουν για παντα κ κυριως να προσεχουν την αδερφουλα τους...σας φιλω γλυκα,και περιμενω με χαρα να ακουσω την μερα που θα επιστρεψετε ολοι μαζι σπιτι!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 161
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια,και καλη χρονια ευχομαι σε ολες σας!!!!!

Γλυκια μου το θεμα σου το διαβαζω απο την αρχη,και δεν ειχα το κουραγιο να σου γραψω και να σου πω δυο λογια παρηγοριας γιατι ξερω οτι τιποτα δεν σε ανακουφιζει και δεν απαλυνει τον πονο σου.

Με την μπεμπουλα σου ολα καλα θα πανε θα το δεις,και θα την κρατησεις στην ζεστη αγκαλια σου,κανε υπομονη και θα ερθει και αυτη η μερα.:P:p:p

Σε φιλω,και σου δινω μια μεγαλη αγκαλια:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ

 

Η ΜΠΕΜΠΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΘΑ ΕΛΕΓΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΝ ΑΝΑΠΤΥΣΣΟΝΤΑΙ ΣΩΣΤΑ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

 

ΚΑΤΑ ΤΑΛΛΑ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΨΥΧΙΚΑ ΥΠΟΦΕΡΩ!!!!ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ (ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ) ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΥΠΕΥΘΥΝΗ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΚΛΠ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣ ΣΤΗ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ.ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΗ.ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΩ.ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΕΙ ΤΗΣ ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΩ!!!!ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ

 

ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ

 

Κοριτσάκι μου χθες σε σκεφτόμουν κι ας μην σε γνωρίζω προσωπικά.

Να ξέρεις πως οι περισσότερες εδώ μέσα νιώσαμε μεγάλη αγωνία για σένα και καρδιοχτυπήσαμε.

Εύχομαι να αναρρώσεις γρήγορα, όταν πονάει η ψυχή μας, δεν υπάρχει χειρότερος πόνος.

Αλλά είσαι τυχερή, έχεις το κοριτσάκι σου και όλα θα πάνε καλά.

Να μας γράφεις, σε έχουμε έννοια και θέλουμε να μαθαίνουμε τα νέα σας.

Φιλιά, Αρχοντούλα :):):)

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που θα "πέφτεις" θα σκέφτεσαι τα χαμόγελα που σε περιμένουν και είναι μπροστά σου! Ο πόνος δεν θα φύγει....απλά με τον καιρό θα μπει στο παρασκήνιο γιατί το προσκήνιο θα είναι γεμάτο ευτυχισμένες στιγμές.

 

Να σκέφτεσαι πως υπήρξε λόγος που έγιναν έτσι τα πράγματα. Μπορεί τα μωρά σου να είχαν χειρότερα προβλήματα αν είχαν επιβιώσει. Τουλάχιστον δεν θα ταλαιπωρηθούν και θα τα έχει και φύλακες αγγέλους η αδερφή τους!

 

Σε έχω πάντα στην σκέψη μου και περιμένω να παηγυρίσω μαζί σου την μέρα που θα πάτε στο σπίτι σας.

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

η κορη σου θελει τα μπαλονια της, και χαρες και χαμογελα!!! εκεινη δεν καταάβαινει την δικη σου θλιψη, και δεν πρεπει να της στερησετε το μεριδιο της απο πανηγυρισμους για τη γεννηση της!!!!

 

εχετε χαρα στην οικογενεια, ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ!!! :P:p:p:p:p:p

 

 

καταλαβαινω τις σκιες στην ψυχη σου.. αλλα δεν εχεις περιθωρια για να 'πεσεις'....

 

ΕΧΕΤΕ ΜΩΡΑΚΙ ΤΩΡΑ!! :P:p:p:p:p

 

πες μας για την μικρη, ειναι ομορφη?????? :P:p:p:p:p:p πινει το γαλατακι της?? αντε, με το καλο να τη παρεις σπιτι να ευχαριστηθεις αγκαλια και μωρουδιλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η κορη σου θελει τα μπαλονια της, και χαρες και χαμογελα!!! εκεινη δεν καταάβαινει την δικη σου θλιψη, και δεν πρεπει να της στερησετε το μεριδιο της απο πανηγυρισμους για τη γεννηση της!!!!

 

εχετε χαρα στην οικογενεια, ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ!!! :P:p:p:p

 

 

καταλαβαινω τις σκιες στην ψυχη σου.. αλλα δεν εχεις περιθωρια για να 'πεσεις'....

 

ΕΧΕΤΕ ΜΩΡΑΚΙ ΤΩΡΑ!! :P:p:p:p:p

 

πες μας για την μικρη, ειναι ομορφη?????? :P:p:p:p:p:p πινει το γαλατακι της?? αντε, με το καλο να τη παρεις σπιτι να ευχαριστηθεις αγκαλια και μωρουδιλα!

 

 

 

ΠΙΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ γαλατακι της και καθε μέρα τησ το αυξάνουν. Οσο για την ομορφιά εγώ τη θεωρώ κούκλα, μια κούκλα που θα ομορφύνει τις καρδούλες όλων μας!!!!! ευχαριστω για τα καλά σας λογια οσο μπορώ να μπαίνω θα σας ενημερώνω και όταν βγούμε από το νοσοκομείο πάρτυ θα κανουμε

Link to comment
Share on other sites

ΕΤΣΙ κοριτσι μου ..το fistikaki εχει δικιο και παλι..μην της στερησεις τιποτα.ολα να γινουν οπως της αξιζουν..γιατι μετα απο τετοια μαχη το αξιζει το καλο μου..

Link to comment
Share on other sites

Πέγκυ μου,

τα αγγελούδια σου δεν θα τα ξεχάσεις ποτέ και σίγουρα θα στεναχωριέσαι για εκείνα που δεν άντεξαν...

Αλλά, να είσαι σίγουρη, ότι με ένα μωράκι στο σπίτι, προωράκι, ταλαιπωρημένο, που τόσο το λαχταράς, η μέρα σου θα είναι τόσο γεμάτη, που δεν θα προλαβαίνεις να ανησυχείς και να κάνεις τίποτα άλλο.

Και να είσαι σίγουρη ότι τα αδελφάκια της κορούλας σου αυτό ακριβώς θέλουν: Να της δώσεις όλη την αγάπη και την προσοχή μαζεμένη που προοριζόταν και για τα τρία.

Περιμένουμε και εμείς τη μέρα που θα πάρεις το κοριτσάκι σου στο σπίτι. Το πάρτυ θα το κάνουμε όλοι στο φόρουμ!!!

ZS95p3.png  hcT0p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Πεγκ, ένα μεγάλο φιλί από όλες μας στην όμορφη κορούλα σου!!! Είναι λογικό να στενοχωριέσαι που ήρθαν έτσι τα πράγματα. Μην αισθάνεσαι όμως ενοχές. Εκανε ςτο καλύτερο που μπορούσες να κάνεις. Να είσαι δυνατή για την μικρή σου. Οταν θα έρθει σπίτι, θα τα ξεχάσεις όλα. Φιλιά...

Αστεράκι μου, ήρθες και μας φωτισες :P Σε λατρεύω!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το διαβασα και με πηραν τα ζουμια....pegg ευχομαι ολοψυχα συντομα να τοχεις σπιτι σου το κοριτσακι σου και να σας γεμιζει καθε μερα τη ζωη σας με γελια και πολυ πολυ χαρα. Ο Θεος να σου δινει πολυ πολυ δυναμη

2xgIp3.png1RTwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...