Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εφτασε η μέρα...!!!!


BLUBLU

Recommended Posts

Ευχαριστω πολύ κοριτσια για όλες τις συμβουλες!!!!

Τελικά τα θυμηθηκαμε όλα κ οταν πηγαμε στην εκκλησια αλλά κ οταν φυγαμε απο αυτην! Ολα πηγαν θαυμάσια, αν εξαιρέσουμε την μια μου μικρούλα που πλάνταξε στο κλάμα, τοσο που αν κ ειχαμε συμφωνησει με τον φωτογράφο να έρθει μονο απο την εκκλησια, επειδη δεν ειχαμε βγάλει καμια πόζα της προκοπης, ηρθε αφιλοκερδώς κ απο το κέντρο! Τα κεικάκια κάνανε ΠΑΤΑΓΟ, γιατι στην πολη μου δεν ειναι διαδεδομένο, αλλα φαινοταν πλούσια κ πολύ ομορφα, σαν στρουμφοσπιτα!!!Ειμαι πολυ ευχαριστημένη γενικά!!!!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλότυχες να είναι σε όλη τους την ζωή :D

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολύ κοριτσια για όλες τις συμβουλες!!!!

Τελικά τα θυμηθηκαμε όλα κ οταν πηγαμε στην εκκλησια αλλά κ οταν φυγαμε απο αυτην! Ολα πηγαν θαυμάσια, αν εξαιρέσουμε την μια μου μικρούλα που πλάνταξε στο κλάμα, τοσο που αν κ ειχαμε συμφωνησει με τον φωτογράφο να έρθει μονο απο την εκκλησια, επειδη δεν ειχαμε βγάλει καμια πόζα της προκοπης, ηρθε αφιλοκερδώς κ απο το κέντρο! Τα κεικάκια κάνανε ΠΑΤΑΓΟ, γιατι στην πολη μου δεν ειναι διαδεδομένο, αλλα φαινοταν πλούσια κ πολύ ομορφα, σαν στρουμφοσπιτα!!!Ειμαι πολυ ευχαριστημένη γενικά!!!!!:D:D:D

μπραβο!!! να σας ζησουν οι νεοφωτιστες!:P:p:p

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και το πιο βασικό την τσάντα με τα πράγματά τους (pampers, μωρομάντηλα, νερό, κτλ.) να την πάρεις μέσα στην εκκλησία εκεί που θα ντύσεις και θα ξεντύσεις τα κορίτσια σου. Οι περισσότεροι την πέρνουν μαζί τους και την αφήνουν όπου να' ναι εκτός από εκεί που τελικά θα την χρειαστούν.

 

Τα βαφτιστικά όντως μην τους τα βγάλεις είναι η μέρα τους.

Με το καλό να τις χαίρεσαι.

 

αυτό το πάθαμε εμείς, την ξεχάσαμε στο αυτοκίνητο και όταν τον ντύναμε ψαχνόμασταν για πάνα, φαντάζομαι ότι σε διδυμάκια η οργάνωση είναι ακόμη πιο σημαντική, με το καλό όλα τα μωράκια

1FdQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...