Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πώς να νιώσουμε.....


Vitsi

Recommended Posts

Ναι αυτό με τον κόσμο το έχουν πάρα πολλοί...

Κι εγώ ξέρω κοπέλα που έμεινε έγκυος λίγο μετά τον θάνατο του αδελφού του αρραβωνιαστκού της, και προσπαθούσε εκείνος να την πείσει να το ρίξει, για να μην πούνε τίποτα οι συγγενείς λόγω πένθους...:shock::shock::evil::evil:

 

Όταν μου είπε μου σηκώθηκε η τρίχα και της είπα, εντελώς αυθόρμητα, καλα, για να σε #@&@ δεν είχε πένθος, τώρα το θυμήθηκε?:roll:

 

Ευτυχώς συνετίστηκε και τώρα έχουν τρία παιδάκια...το καλύτερο? Λίγο μετά που αποφασίσανε να το κρατήσουνε, τους είπε η αδελφή του αρραβωνιαστικού της ότι είναι κι αυτή έγκυος και γεννήσανε σχεδόν μαζί...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 518
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έχει έρθει το παλικάρι σπίτι μας,πραγματικά έχει χεστεί πάνω του,είναι μες στο άγχος και προσπάθησα να τον ηρεμήσω.Μας λέει οτι έχει ενημερώσει το μπαμπά του,αλλά κρατάω μια επιφύλαξη.Τη Δευτέρα του ζητήσαμε να έρθει και πάλι να συζητήσουν οι γονείς μας για να δούμε και ο πατέρας του τί στάση κρατάει.

 

Εκείνος πάντως μας διαβεβαιώνει για την αναγνώριση του παιδιού,αλλά ακόμα και αν δεν γίνει,υπάρχει και η νομική οδός....

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά υπάρχει και η νομική οδός Βικούλα μου, αλλά δεν νομίζω ότι θα χρειαστεί. Κανένας άντρας δεν μπαίνει σε τέτοιες διαδικασίες και έξοδα, όταν είναι βέβαιος για το αποτέλεσμα, το κάνουν μόνο εκείνοι που αμφισβητούν την πατρότητα ή είναι εξαιρετικά μακάκες. Εγώ δεν κατάλαβα τίποτα από τα δύο για τον συγκεκριμένο, απλά επηρεασμένος από το σοκ είναι ακόμη. Μπορείς να του πεις, δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου, ούτε οι πρώτοι είστε ούτε οι τελευταίοι. Εντάξει στην Ελλάδα μπορεί να ήμαστε λίγο κάπως ακόμα, αλλά πλέον αυτά τα ακούμε κάθε μέρα. Αλίμονο πια!

Link to comment
Share on other sites

εδω στον αντρα μου πηρε 7 μηνες αποπ οσο μου εξομολογηθηκε για να νιωσει πατερας

δωστε λοιγο χρονο και στους αλλους

ειδικα οι αντρες συνηθως ειναι στον κοσμο τους και δεν σκεφτονται τις χαρες που εχει ενα παιδι αλλα μονο τις ευθηνες και ειναι πολυ πιο διστακτικοι

Η οικογενοια μου ειναι ολη μου η ζωη

 

328e.jpg328ep3.png

Link to comment
Share on other sites

εδω στον αντρα μου πηρε 7 μηνες αποπ οσο μου εξομολογηθηκε για να νιωσει πατερας

δωστε λοιγο χρονο και στους αλλους

ειδικα οι αντρες συνηθως ειναι στον κοσμο τους και δεν σκεφτονται τις χαρες που εχει ενα παιδι αλλα μονο τις ευθηνες και ειναι πολυ πιο διστακτικοι

 

Μαριρένα μου αυτό το διαπίστωσα ήδη και δεν μπορώ να πω πως με χαροποιεί ιδιαίτερα,αλλά ο κάθε άνθρωπος αντιδρά διαφορετικά...

Είμαι έξαλλη με το πατέρα μου,ενώ του είπε και η αδερφή μου ότι ΔΕΝ θέλει να πάει τη Δευτέρα στο γιατρό για να δουν αν μπορούν να κάνουν διακοπή-άσχετα που το φωνάζουμε όλοι-,εκείνος επιμένει λες και η αδερφή μου είναι ένα κομμάτι κρέας!!!Ρε γαμώτο,είμαι πραγματικά τόσο θυμωμένη,μπροστά στη βολή του αδιαφορεί για την υγεία του παιδιού του και για το πλασματάκι που κυοφορεί!!!:evil::evil:

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε Βικούλα, αφού η αδερφή σου ΔΕΝ θέλει να παει, τι θα κανει ο πατέρας σου; Θα τη σύρει με το ζορι; Δεν ειναι μωρό, είναι 21 χρονών γυναίκα!! Συγνώμη κιόλας!!!

Τον φοβαται;; Είναι τύπος που φωνάζει και κανει αγριάδες; Είναι για το οικονομικό;

Γιατί αυτού του περνάει δηλαδή και όχι της μητέρας σου ας πούμε;;;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε Βικούλα, αφού η αδερφή σου ΔΕΝ θέλει να παει, τι θα κανει ο πατέρας σου; Θα τη σύρει με το ζορι; Δεν ειναι μωρό, είναι 21 χρονών γυναίκα!! Συγνώμη κιόλας!!!

Τον φοβαται;; Είναι τύπος που φωνάζει και κανει αγριάδες; Είναι για το οικονομικό;

Γιατί αυτού του περνάει δηλαδή και όχι της μητέρας σου ας πούμε;;;

 

Δεν θα του περάσει γιατί δεν θα του το επιτρέψουμε να γίνει!!!Ας γκρινιάζει και ας λέει ότι θέλει!!!Μα ξέρει πως πλέον η κύηση είναι προχωρημένη και δεν υπάρχει περιθώριο,αλλά επιμένει για να σιγουρευτεί και να εξαντλήσει κάθε περιθώριο.

Δεν είναι τραμπούκος και εκτός απ'το οικονομικό,δεν θέλει να χάσει την ηρεμία του με τη καλή του-μη χέσω-!!!Δεν είναι ανάγκη να το πει,αλλά πολλάκις μας το έχει αποδείξει!:evil:

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

[YOU TUBE]O2l1-kvKomg[/YOU TUBE]

δειξε σε παρακαλω στον πατερα σου αυτο το βιντεακι!!!

 

Έψαχνα ένα τέτοιο βιντεάκι,ευχαριστώ!!

Βασικά δεν μένει μαζί μας,αλλά και να το έδειχνα,με 'χει κάνει να πιστεύω πως τίποτα δεν θα τον συγκινήσει πια....:-(

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

βικι δεν θα του το δειξεις για να συγκινηθει αλλα για να δει ποσο ειναι ενα μωρο στην εβδομαδα κυησης που ειναι το παιδι του,και οτι ειναι ανεφικτο το να αποβληθει χωρις να το γεννησει και αν προσπαθει να επιβαλει κατι τετοιο στο σπλαχνο του.....σου αφηνω να συμπληρωσεις εσυ οτι νομιζεις γτ δικος σου πατερας ειναι και το σεβομαι αυτο.

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η χοριακή της είναι 12300 άρα είναι 6-7 εβδομάδων,σωστά;

Όταν μίλησε με τη μαία του Χασιάκου και της είπε ημερομηνία Τ.Ε.Ρ.,της απάντησε ότι είναι πάνω από 9 εβδομάδων...Γιατί μπερδεύομαι;;;

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

βικι δεν θα του το δειξεις για να συγκινηθει αλλα για να δει ποσο ειναι ενα μωρο στην εβδομαδα κυησης που ειναι το παιδι του,και οτι ειναι ανεφικτο το να αποβληθει χωρις να το γεννησει και αν προσπαθει να επιβαλει κατι τετοιο στο σπλαχνο του.....σου αφηνω να συμπληρωσεις εσυ οτι νομιζεις γτ δικος σου πατερας ειναι και το σεβομαι αυτο.

 

Το τρελό είναι ότι θέλει να ακούσει το ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ και απ'το γιατρό,αυτό είναι που με τρελαίνει!!!Μα ακόμα και μπορούσε να κάνει έκτρωση,η αδερφή μου τώρα δεν θέλει!!!

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

Η χοριακή της είναι 12300 άρα είναι 6-7 εβδομάδων,σωστά;

Όταν μίλησε με τη μαία του Χασιάκου και της είπε ημερομηνία Τ.Ε.Ρ.,της απάντησε ότι είναι πάνω από 9 εβδομάδων...Γιατί μπερδεύομαι;;;

απο την πρωτη μερα της τελευταιας περιοδου μετρας 7μερες μπροστα και τρεις μηνες πισω τοτε βγαινει η πητ,με τις χοριακες δεν γνωριζω δεν εκανα ποτε.δεν ξερω καλη μου.ομως αν ειναι 6-7 βδομαδων τοτε ο γιατρος που θελει να πατε ο πατερας σας θα πει οτι γινετε η επεμβαση να το ξες

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

απο την πρωτη μερα της τελευταιας περιοδου μετρας 7μερες μπροστα και τρεις μηνες πισω τοτε βγαινει η πητ,με τις χοριακες δεν γνωριζω δεν εκανα ποτε.δεν ξερω καλη μου.ομως αν ειναι 6-7 βδομαδων τοτε ο γιατρος που θελει να πατε ο πατερας σας θα πει οτι γινετε η επεμβαση να το ξες

 

Τη γνωρίζω αυτή τη διαδικασία και σύμφωνα με αυτήν,βγαίνει παραπάνω εβδομάδων.Και να γίνεται έκτρωση δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει,ΤΕΛΟΣ.

Τέλος πάντων....Όλα καλά θα πάνε,θα του περάσει του πατέρα μου και θα συμβιβαστεί μια χαρά στο τέλος,όσα εγκεφαλικά και αν λέει ότι θα πάθει απ'τη στενοχώρια του.:lol:

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν θέλω να κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου, αλλά μήπως ο πατέρας σου έχει κι άλλα κίνητρα πέρα από το δικό του ξεβόλεμα? Μήπως σκέφτεται ότι θα καταστραφεί το επαγγελματικό και προσωπικό μελλον της αδελφής σου αν βρεθεί στα 21 της ανύπαντρη μητέρα, και θέλει να τη γλυτώσει από τη δυστυχία που πιστευει ότι την περιμένει? Ο δικός μου ο πατέρας πχ στάνταρ έτσι θα σκεφτότανε...αλλά είναι και τόσο φοβητσιάρης με τους γιατρούς και τα χειρουργεία που με τίποτα δεν θα με πίεζε για άμβλωση!

 

Αν δεν γίνομαι αδιάκριτη, εσύ ξέρεις πότε ήταν η Τ.Ε.Ρ. της αδελφής σου?

Link to comment
Share on other sites

Δόξα τω Θεώ. Χάρηκα πάρα πολύ Βικούλα μου. Ελπίζω να παραμείνουν έτσι τα πράγματα μέχρι τέλους και να μην έχετε τίποτα πισωγυρίσματα.

Ό,τι χρειαστείτε, ενημέρωσέ μας. Όλες μαζί θα βάλουμε ένα χεράκι να συγκεντρωθούν τουλάχιστον τα απαραίτητα για την αρχή.

Να είσαι βέβαιη ότι ποτέ δεν θα μετανιώσει κανείς για τη σημερινή απόφαση. Όπως σου ξαναέγραψα, μόλις το πρωτοδείτε στον υπέρηχο θα καταλάβετε για τι πράγμα μιλάμε και φωνάζουμε εμείς οι υπόλοιπες.

Η Παναγία να είναι πάντα κοντά σε σας και στη νέα ζωούλα που έρχεται στον κόσμο...και της αξίζει η καλύτερη υποδοχή από όλους.

Όσο για τον πολιτικό γαμο δεν είναι απαραίτητος για να αναγνωριστεί το παιδί, μπορεί ο πατέρας απλά να πάρει τα χαρτιά από την κλινική και να πάει στο Ληξιαρχείο να το δηλώσει ως δικό του παιδί. Και στο ΚΕΠ αν ρωτήσετε, θα σας πουν.

 

Υ.Γ.: Συγγνώμη για το οφ τόπικ, αλλά για τις άλλες περιπτώσεις των 7 μηνών εμβρύων που αναφέρθηκαν, ήθελα να ρωτήσω, με ποια λογική άφησαν την εγκυμοσύνη οι γυναίκες αυτές να προχωρήσει τόσο, αφού δεν θέλανε το παιδί?

μια περιπτωση ανεφερα οχι πολλες...κ η "λογικη" της συγκεκριμενης κοπελας ανυπαρκτη! φοβοταν να το πει (και καλα)στον επι τρι χρονια δεσμο της με τον οποιο συζουσε. βασικα δεν το ηθελε:evil: αλλα λογω απιστευτης ηλιθιοτητας κ αναποφαστικοτητας το αφησε να προχωρησει τοσο...:twisted::twisted: αυτος το εμαθε δυστυχως πολυ αργα κ φυσικα ηταν παντελως αντιθετος. σκεψου μονο οτι τελικα παντρευτηκαν καποια χρονια μετα κ του εκρυψε ξανα εγκυμοσυνη! του το ειπε 5μιση μηνων οτι ηταν εγκυος στο παιδακι τους που ευτυχως εχουν σημερα. αντε βγαλε ακρη με το μυαλο ορισμενων. απιστετο εγκλημα. συγνωμη κ απο εμενα για το οφ τοπικ!

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

μια περιπτωση ανεφερα οχι πολλες...κ η "λογικη" της συγκεκριμενης κοπελας ανυπαρκτη! φοβοταν να το πει (και καλα)στον επι τρι χρονια δεσμο της με τον οποιο συζουσε. βασικα δεν το ηθελε:evil: αλλα λογω απιστευτης ηλιθιοτητας κ αναποφαστικοτητας το αφησε να προχωρησει τοσο...:twisted::twisted: αυτος το εμαθε δυστυχως πολυ αργα κ φυσικα ηταν παντελως αντιθετος. σκεψου μονο οτι τελικα παντρευτηκαν καποια χρονια μετα κ του εκρυψε ξανα εγκυμοσυνη! του το ειπε 5μιση μηνων οτι ηταν εγκυος στο παιδακι τους που ευτυχως εχουν σημερα. αντε βγαλε ακρη με το μυαλο ορισμενων. απιστετο εγκλημα. συγνωμη κ απο εμενα για το οφ τοπικ!

 

Ανέφερε και το κουφετάκι άλλη μια, γι' αυτό ο πληθυντικός. Και βάλε τώρα πόσες άλλες υπάρχουν που δεν θα μάθουμε ποτε...:-(

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου, αλλά μήπως ο πατέρας σου έχει κι άλλα κίνητρα πέρα από το δικό του ξεβόλεμα? Μήπως σκέφτεται ότι θα καταστραφεί το επαγγελματικό και προσωπικό μελλον της αδελφής σου αν βρεθεί στα 21 της ανύπαντρη μητέρα, και θέλει να τη γλυτώσει από τη δυστυχία που πιστευει ότι την περιμένει? Ο δικός μου ο πατέρας πχ στάνταρ έτσι θα σκεφτότανε...αλλά είναι και τόσο φοβητσιάρης με τους γιατρούς και τα χειρουργεία που με τίποτα δεν θα με πίεζε για άμβλωση!

 

Αν δεν γίνομαι αδιάκριτη, εσύ ξέρεις πότε ήταν η Τ.Ε.Ρ. της αδελφής σου?

Aντιλαμβάνομαι τους φόβους του,αλλά τώρα δεν γίνεται κάτι,άλλωστε τίποτα δεν τελειώνει στη ζωή της αδερφής μου,κάποια πράγματα σίγουρα θα καθυστερήσουν,όμως δεν θα κατεβάσει ρολά στα 21 της!!Πόσες κοπέλες σπουδάσουν και είναι μανούλες,πόσες δεν είναι δραστήριες όταν πραγματικά το θέλουν!!!

Και για ποια δυστυχία μιλάμε;;;Επειδή θα κάνει παιδί;;;Αν ήταν αποφασισμένος να τη στηρίξει και να είναι συνοδοιπόρος της,θα το έβλεπε απο άλλη οπτική γωνία!

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

Αν είστε τόσο αποφασισμένες Βίκη ακυρώστε το αυριανό ραντεβού και κανονίστε ραντεβού με το γιατρό που θα παρακολουθεί την αδερφη σου. Δεν το λέω από φόβο μήπως και σας μεταπείσει ο "ακατανόμαστος" (και σόρρι για το χαρακτηρισμό αλλά δεν μπορώ να του προσάψω ιδιότητα γονιού). Το λέω για να του δώσετε να καταλάβει ότι είστε αποφασισμένες. Εφόσον δεν θέλετε τη λύση που προτείνει δεν υπάρχει και λόγος να την ψάξετε. Να κλείσετε ραντεβού στο Χασιάκο για την παρακολούθηση της εγκύου και αν ενδιαφέρεται τόσο για την κόρη του να έρθει σε εκείνο το ραντεβού και να ρωτήσει ό,τι θέλει. Εσείς όμως θα έχετε κλεισμένο ραντεβού για το σκοπό που θέλετε εσείς.

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Βικούλα, διάβασα όλο το ποστ και πραγματικά ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ!!!!!!!

Είναι πράγματι μία πολύ δύσκολη κατάσταση η οποία όμως με καλή διάθεση και θέληση μπορεί να διευκολυνθεί... Ο πατέρας σας, τα κάνει ακόμη πιο δύσκολα με τη συμπεριφορά του. Ειλικρινά χάρηκα πάρα πολύ που αποφάσισε να το κρατήσει το μωρούλι γιατί είναι αμαρτία από το Θεό να χαθεί μία ψυχούλα. Έτσι όπως εξελίχθηκε η κατάσταση πιστεύω ότι θα βοηθήσει και ο πατέρας 2 be, δεν μπορεί να είναι τόσο ανεύθυνος!

Την αντίδραση της μάνας σου την καταλάβαίνω, από μία πλευρά. Μου θυμίζει την πεθερά μου όταν έμαθε ότι είναι έγκυος η κουνιάδα μου. Ήταν μόλις 2μήνες που είχαμε παντρευτεί εμείς και μένει έγκυος, όντας αρραβωνιασμένη, απλά δεν άντεχαν οικονομικά να την παντρέψουν εκείνη τη χρονική περίοδο. Έπαθε κυριολεκτικά σοκ. Φοβόταν και να της το πει, πήγαμε όλοι μαζί (εγώ, ο άντρας μου και η Β.). Η πρώτη της αντίδραση ήταν "ρίξτο, τι θα πω στον πατέρα σου και τι θα πει ο κόσμος, από αλλού το περιμέναμε κι από αλλού μας ήρθε κλπ κλπ". Καλά βέβαια, συνετίστηκε και μετά από 2μήνες παντρεύτηκαν, για να μη λέει ο κόσμος... Άλλη περίπτωση, απλά θέλω να σου πω ότι είναι αντιδράσεις από το σοκ!!

Σας εύχομαι ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ με το καλό να γεννήσει κι όλα θα πάνε καλά. Ο Θεός είναι μεγάλος!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Aντιλαμβάνομαι τους φόβους του,αλλά τώρα δεν γίνεται κάτι,άλλωστε τίποτα δεν τελειώνει στη ζωή της αδερφής μου,κάποια πράγματα σίγουρα θα καθυστερήσουν,όμως δεν θα κατεβάσει ρολά στα 21 της!!Πόσες κοπέλες σπουδάσουν και είναι μανούλες,πόσες δεν είναι δραστήριες όταν πραγματικά το θέλουν!!!

Και για ποια δυστυχία μιλάμε;;;Επειδή θα κάνει παιδί;;;Αν ήταν αποφασισμένος να τη στηρίξει και να είναι συνοδοιπόρος της,θα το έβλεπε απο άλλη οπτική γωνία!

 

Καταρχήν να σου πω μπράβο σου για την στήριξη. Κάνετε το σωστό. Ξέρω μια κοπέλα που έμεινε έγκυος στα 18 με τον πατέρα του παιδιού χωρισμένη, οι γονείς της σε πολυ κακή οικονομική κατάσταση. Και σπούδασε! και τωρα παντρεύτηκε τον πατέρα του παιδιού της. Τα πάντα γίνονται αν θέλουμε να γίνουν:D

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα τα πράγματα είναι άσχημα στο σπίτι και η αδερφή μου είναι πολύ πεσμένη ψυχολογικά.Ήρθαμε σε ρήξη-κάνω τα πάντα ώστε να τη στηρίξω-αλλά και εκείνη δεν είναι συνεργάσιμη,πεισμώνει και αντιδρά.Λογικό,αλλά τώρα δεν πρέπει να σκέφτεται μόνο τον εαυτό της.

Στο αυριανό ραντεβού με τον δικό μου γυναικολόγο δεν θέλει να πάει,ο μοναδικός λόγος που προσπαθούμε να τη μεταπείσουμε,είναι γιατί έχουμε μεγάλη αγωνία για την κατάσταση της εγκυμοσύνης της και θέλουμε να βεβαιωθούμε ότι όλα είναι καλά,μέχρι τη Πέμπτη που θα τη δει και ο Χασιάκος(τον οποίο επιλέξαμε να την παρακολουθεί).

Δεν ξέρω αν έκανα καλά,είμαστε όλοι πολύ αγχωμένοι,ο πατέρας μου απών....

Δεν θέλω να τη νιώθω δυστυχισμένη τη μικρή,πονάω πολύ,της δίνω όσο κουράγιο έχω και το παίζω "τρελή"για να μην τη στενοχωρώ.

Είμαι πολύ ευτυχισμένη με τον ερχομό του μωρού,αλλά με φοβίζουν και με απογοητεύουν οι αντιδράσεις και η στάση του πατέρα μου.Και εκείνη αυτό φοβάται....

Δεν θέλω να επαναλαμβάνομαι και να σας κουράζω,αλλά μου κάνει καλό να μοιράζομαι τις σκέψεις μου μαζί σας.

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

εγω θα πω ενα πολυυυυ σωστο ρητοοοο "αμαρτιες γονεων,παιδευουσι τεκνα"..!!!!

 

Συμφωνώ απόλυτα,αλλά στη προκειμένη περίπτωση ποια τέκνα παιδεύονται;;Αναφέρεσαι σε 'μενα και την αδερφή μου;

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...