Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μονο λογια


sisika

Recommended Posts

Για πες βρε sisika κι εσύ..

 

ΕΓΩ ΕΙΠΑ.Περιεγο να ειναι ενας λογαριασμος κοινος,λες κ ειναι τραπεζης.Τι να πω.Χωρις να ξερετε κατι,απλα το ξεφτυλιζετε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλά, κι αν το ψάξεις και λίγο περισσότερο..

 

18-03-09, 12:42

 

 

24-04-09, 10:41

 

 

Μπορεί να είναι η φίλη της αυτή.. :rolleyes:

 

So what?Πες μας ποιο ειναι κ το περιεγο.

Link to comment
Share on other sites

Elliiiiiii???? We r looking for youououou...

 

Καλά που πίστεψες και συ πως επειδή έγινα μαμά σοβαρεύτικα κιόλας. Τι έκανα λέει??

 

Καλώ ενισχύσεις γιατί το θέμα εδώ βγήκε μούφα, εεε και ας περάσουμε καλά αφού βρεθήκαμε :mrgreen::mrgreen:

 

Όχι βρε κατάλαβα ότι αστειεύεσαι, τι λες τώρα?? Σε τα μας και μεταξύ μας??

 

Αλήθεια βρε Σισίκα πες και συ κάτι.

 

Τρόμαξα προς στιγμήν.. ;):D:D

 

 

Αλήθεια, που είναι αυτό το κορίτσι?? Η Elli εννοώ..

 

Κοίτα, δεν ξέρω αν έχεις δει την υπόσχεσή μου.. Δεν επιτρέπεται να χαρακτηρίσω κανένα θέμα ως μούφα.. Οπότε κι αυτό το θέμα το αντιμετωπίζω σοβαρά.. :shock::lol:

 

Κι αυτό θα κάνω..

 

Νομίζω πως η κοπέλα έχει τεράστιο θέμα με τον σύντροφό της.. δηλαδή προσπαθεί να πιαστεί από κάπου αλλά εκείνος δεν..

Και ονειρεύεται κάποιες καταστάσεις και προσπαθεί να τις πραγματοποιήσει..

Δεν είναι δηλαδή μούφα.. Απλώς, προσπαθεί να πιαστεί από κάπου..

 

τσ... τσ... τσ... με θαυμάζω ώρες ώρες.. :rolleyes::lol:

 

Αλήθεια όμως, παίζει να έχει κάποια βάση αυτό που λέω..

Ε Σισίκα?

Nothing you would take... Everything you gave...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι βρε για την Elli, κατάλαβα. Το μονοπωλήσαμε και θα μας πούνε και βλαμμένες και θα κλείσει το θέμα, θα αποκλειστούμε και θα μπαίνουμε με κοινό nick & password με τα δικά της Elli :cool::cool:. Άρα άστην εκεί που είναι γιατί είναι η τελευταία μας ελπίδα.

 

Τσ τσ τσ..... τί ώρες ώρες, είσαι αξιοθαύμαστη all times.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω θελεις τοσο πολυ να αρραβωνιαστεις ή παντρευτεις ή οπως θελεις πες το που βιαζοσουνα να αυτοαποκαλεισαι αρραβωνιασμενη...μαλλον αυτο σε εκανε να νιωθεις καλυτερα.Προσωπικα δε με αφορα...αν εσυ ετσι ενιωθες καλα.Το μονο που εχω να σου πω ειναι πως αν πιστευεις πως ο τροπος να τον πεισεις να σε παντρευτει ειναι να μεινεις εγκυος...σκεφτεσαι εντελως λαθος.Ενα παιδι δεν ειναι μεσο για να πετυχαινουμε τα θελω μας.

Link to comment
Share on other sites

Το μονοπωλήσαμε και θα μας πούνε και βλαμμένες και θα κλείσει το θέμα, θα αποκλειστούμε και θα μπαίνουμε με κοινό nick & password με τα δικά της Elli :cool::cool:. Άρα άστην εκεί που είναι γιατί είναι η τελευταία μας ελπίδα.

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΟ!!!

Nothing you would take... Everything you gave...

Link to comment
Share on other sites

Aχ βρε sisika η μας δουλεύεις ή έχεις μπερδέψει τα μπούτια σου:rolleyes:

 

Αν εχεις εμπρακτες αποδειξεις οτι λεω ψεμματα να μου τις πεις.Αλλιως καλυτερα να μην ιθγεται τον καθενα.Σαμπως δεν υπαρχουν ποστ που κοριτσια ζητανε συμβουλες για φιλες τους.Σιγα το περιεργο.ΕΛΕΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις εμπρακτες αποδειξεις οτι λεω ψεμματα να μου τις πεις.Αλλιως καλυτερα να μην ιθγεται τον καθενα.Σαμπως δεν υπαρχουν ποστ που κοριτσια ζητανε συμβουλες για φιλες τους.Σιγα το περιεργο.ΕΛΕΟΣ.

 

Υπάρχουν και ξεκινάνε ως εξής:

"Μια φίλη μου..."

 

Αλλά μία μας λες έμπαινε η φίλη σου, μία πως εσύ έγραφες για φίλη σου..

 

Τέσπα, δεν σε αμφισβητώ αλλά πες οτι εγώ μπαίνω κι ανοίγω 2 θέματα..

Το ένα είναι:

12/7/10: "Προσπαθώ να μείνω έγκυος εδώ και δύο χρόνια"

και το άλλο:

13/7/10: "Κυοφορώ τετράδυμα"

 

Εσύ θα σκεφτείς πως μπαίνουμε 2 άτομα από τον ίδιο λογαριασμό ή οτι σας δουλεύω?

 

 

 

Έμπρακτες αποδείξεις θες από τη Σωτηρία? Δηλαδή τι, να έρθει να σε εξετάσει?

Nothing you would take... Everything you gave...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υπάρχουν και ξεκινάνε ως εξής:

"Μια φίλη μου..."

 

Αλλά μία μας λες έμπαινε η φίλη σου, μία πως εσύ έγραφες για φίλη σου..

 

Τέσπα, δεν σε αμφισβητώ αλλά πες οτι εγώ μπαίνω κι ανοίγω 2 θέματα..

Το ένα είναι:

12/7/10: "Προσπαθώ να μείνω έγκυος εδώ και δύο χρόνια"

και το άλλο:

13/7/10: "Κυοφορώ τετράδυμα"

 

Εσύ θα σκεφτείς πως μπαίνουμε 2 άτομα από τον ίδιο λογαριασμό ή οτι σας δουλεύω?

 

 

 

Έμπρακτες αποδείξεις θες από τη Σωτηρία? Δηλαδή τι, να έρθει να σε εξετάσει?[/QUOTE]

 

ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΩ!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Αχ βρε siska έχεις μια διαταραχή συμπεριφοράς ........... αυτό ναι είναι ένα θέμα που πρέπει να το συζητήσουμε αφού το αποδεχτείς πρώτα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα απο BLUBLU Εμφάνιση μηνυμάτων

Πριν λιγο ελαβα ενα πμ απο την συγκεκριμενη κοπελα...με απειλες! Ελεος δηλ. αν πρεπει να δεχομαστε χωρις κριση οτι μας πουλαει ο καθε "πικραμενος".Και πιστεψε με κοπελια....δεν εχω να προσεξω τπτ απο σενα!

Παντως πλακα εχεις!

 

Απειλές?Μάλλον ονειρεύεσαι σενάρια.Σε τι σε απειλήσαμε?

Ο χρήστης sisika δεν είναι συνδεδεμένος Αναφορά μηνύματος Απάντηση με παράθεση

 

Κορίτσια δεν ξέρω αν πρέπει να της δώσουμε σημασία ή οχι η sisika ΠΡΕΠΕΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ. Σε κάποιο ποστ στα μέσα ένα μέλος άρχιζε να την ψιλιάζεται και με το που της είπε ότι μαλλον λεει ψέματα άρχισε οπως βλέπετε τις απειλές και λιγη κλαψα παράλληλα........ τι να πω......

Παντως αν θελεις πραγματικα να σε βοηθησουμε στο προβλημα που εσυ δεν θες να δεις ειμαστε ολες εδω

Link to comment
Share on other sites

Παντως αν θελεις πραγματικα να σε βοηθησουμε στο προβλημα που εσυ δεν θες να δεις ειμαστε ολες εδω

 

Μπράβο βρε Σωτηρία!! Δεν ξέρω αν θα απαντούσα έτσι στις απειλές. Μπράβο πολλές φορές!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα απο BLUBLU Εμφάνιση μηνυμάτων

Πριν λιγο ελαβα ενα πμ απο την συγκεκριμενη κοπελα...με απειλες! Ελεος δηλ. αν πρεπει να δεχομαστε χωρις κριση οτι μας πουλαει ο καθε "πικραμενος".Και πιστεψε με κοπελια....δεν εχω να προσεξω τπτ απο σενα!

Παντως πλακα εχεις!

 

Απειλές?Μάλλον ονειρεύεσαι σενάρια.Σε τι σε απειλήσαμε?

Ο χρήστης sisika δεν είναι συνδεδεμένος Αναφορά μηνύματος Απάντηση με παράθεση

 

Κορίτσια δεν ξέρω αν πρέπει να της δώσουμε σημασία ή οχι η sisika ΠΡΕΠΕΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ. Σε κάποιο ποστ στα μέσα ένα μέλος άρχιζε να την ψιλιάζεται και με το που της είπε ότι μαλλον λεει ψέματα άρχισε οπως βλέπετε τις απειλές και λιγη κλαψα παράλληλα........ τι να πω......

Παντως αν θελεις πραγματικα να σε βοηθησουμε στο προβλημα που εσυ δεν θες να δεις ειμαστε ολες εδω

 

Τι επεισόδια έχασα?? Τι διαβάζω περί απειλών;;;

Άσχετο...εδώ http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=36864 στο ποστ Νο 22, η sisika λέει ότι είναι δασκάλα σε δημοτικό.

Μήπως τελικά η διοίκηση να επιληφθεί του θέματος;;;

5054526de0.png[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά, μπορεί να είναι/ήταν αναπληρώτρια ή ωρομίσθια. Επίσης μπορεί όντως να ήθελε η κοπέλα να μείνει έγκυος (και) για να προχωρήσει η σχέση της (μέγα λάθος, αλλά συμβαίνει.....). Έγραψε 5-6 ανακρίβειες, που να φανταστεί ότι θα έχει πέσει σε σπείρα ερευνητριών:) Το καλύτερο που έχεις να κάνεις βρε sisika, έτσι όπως ήρθε το πράγμα, είναι να γράψεις "λέμε και καμιά μ.......α για να περνάει η ώρα" και να το τελειώνετε το θεματάκι....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα απο BLUBLU Εμφάνιση μηνυμάτων

Πριν λιγο ελαβα ενα πμ απο την συγκεκριμενη κοπελα...με απειλες! Ελεος δηλ. αν πρεπει να δεχομαστε χωρις κριση οτι μας πουλαει ο καθε "πικραμενος".Και πιστεψε με κοπελια....δεν εχω να προσεξω τπτ απο σενα!

Παντως πλακα εχεις!

 

Απειλές?Μάλλον ονειρεύεσαι σενάρια.Σε τι σε απειλήσαμε?

Ο χρήστης sisika δεν είναι συνδεδεμένος Αναφορά μηνύματος Απάντηση με παράθεση

 

Κορίτσια δεν ξέρω αν πρέπει να της δώσουμε σημασία ή οχι η sisika ΠΡΕΠΕΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ. Σε κάποιο ποστ στα μέσα ένα μέλος άρχιζε να την ψιλιάζεται και με το που της είπε ότι μαλλον λεει ψέματα άρχισε οπως βλέπετε τις απειλές και λιγη κλαψα παράλληλα........ τι να πω......

Παντως αν θελεις πραγματικα να σε βοηθησουμε στο προβλημα που εσυ δεν θες να δεις ειμαστε ολες εδω

 

Προκαλω τον admin του σαιτ να δει αν οντως εστειλα απιελη ή οχι.Τα λογια ειναι περιττα.

Link to comment
Share on other sites

Και για να κλεισω το θεμα...οποια εψαξε θα ειδε οτι τα περρισοτερα θεματα ειναι ιατρικου ενδιαφεροντος κ αφορουν πολυκυστικες.Αν εκανα πλακιτσα θα εγραφα μονο εδω.

Σοβαρευτειτε λιγο

Link to comment
Share on other sites

sisika,

δεν μπορώ να διαβάσω όλα τα ποστ σου, ούτε να ασχοληθώ με το αν κάνει κάποιος πλάκες ή όχι.

Όσον αφορά το θέμα το οποίο άνοιξες, απλά και σταράτα πρέπει να διαλέξεις:

1) Ή του λες ότι δεν μπορείς να περιμένεις άλλο και αν δεν έχει σκοπό να συζήσετε άμεσα καλύτερα να χωρίσετε ή

2) Να μην πεις τίποτα και να συνεχίσετε έτσι.

Η πρώτη έπιλογή έχει το ρίσκο του χωρισμού, το οποίο πρέπει όχι μόνο να πάρεις, αλλά και να πραγματοποιήσεις σε ενδεχόμενη αρνητική του απάντηση. Αυτό θα σημαίνει ότι δεν θέλει πραγματικά να μείνετε μαζί - που από τη στιγμή που έχει δικό του σπίτι δεν υπάρχουν τραγικά έξοδα - άρα καλύτερα να ψάξεις για κάτι άλλο έγκαιρα.

Εάν δεν θέλεις, και νομίζεις ότι μόνο αυτός είναι ο άντρας της ζωής σου, διάλεξε την επιλογή 2. Θα σου πω κάτι που λένε για τα παιδιά: "εάν τους πεις κάτι, πρέπει να το κάνεις, ειδ' άλλως δεν θα σε υπολογίζουνε". Δλδ το να λες "τον εκβιάζω" αλλά να μην τηρείς τον εκβιασμό, πλέον έχει ως αποτέλεσμα να του γαργαλάς απλά τα αυτιά.

Η επιλογή η τελική είναι δική σου, άσχετα τι λέει ο ίδιος.

ZS95p3.png  hcT0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο βρε Σωτηρία!! Δεν ξέρω αν θα απαντούσα έτσι στις απειλές. Μπράβο πολλές φορές!!

 

Στην αρχή νευριάζεις αλλα μετά μωρέ λες είναι κρίμα ........... υπάρχουν και αυτοί οι άνθρωποι που νοιώθουν μοναξιά και πλάθουν φαντασιώσεις......... αν και δεν είμαι σίγουρη κατά πόσο είναι υπαρκτός ο σύντροφος-αρραβωνιαστικός-σύζυγος...

Link to comment
Share on other sites

And where is Elli???? Elliiiiii, where r uuuuuuuu??????

 

ΕΔΩ ειμαι καλε.....!:rolleyes: Μια φορα ειπα να παμε στον νονο και στην νονα να δουμε και τις ξαδερφουλες και κανατε παρτι.....Η Κ. Φυστικι που ειναι ρωτήσαμε? Το θεμα το κοβω συντομα για αρχείο παντως ετσι οπως εχει γινει (απο τα λιγα που ειδα). Παω να το διαβασω να καταλαβω τι εγινε και αν προλαβω ΠΡΙΝ το καψουν οι αντμιν να εκφρασω γνώμη .....

Και μενα μου λειψατε παντως.....:oops:

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites

ΕΔΩ ειμαι καλε.....!:rolleyes: Μια φορα ειπα να παμε στον νονο και στην νονα να δουμε και τις ξαδερφουλες και κανατε παρτι.....Η Κ. Φυστικι που ειναι ρωτήσαμε? Το θεμα το κοβω συντομα για αρχείο παντως ετσι οπως εχει γινει (απο τα λιγα που ειδα). Παω να το διαβασω να καταλαβω τι εγινε και αν προλαβω ΠΡΙΝ το καψουν οι αντμιν να εκφρασω γνώμη .....

 

Και μενα μου λειψατε παντως.....:oops:

 

ELLI!!!!!!!!!!!! Επιτέλους! 2 μέρες σε ψάχνουμε! :D

Το φιστίκιον δεν το φωνάξαμε γιατί είναι αντμίν και θα μας κλείδωνε! (φιστίκι, αυτό για να μάθεις να γράφεις ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ Ιούλιο μήνα!!! :lol:)

 

Πως τα περάσατε? Πες γρήγορα γιατί θα το μαζεψουμε σιγά σιγά από εδω!

Nothing you would take... Everything you gave...

Link to comment
Share on other sites

ELLI!!!!!!!!!!!! Επιτέλους! 2 μέρες σε ψάχνουμε! :D

Το φιστίκιον δεν το φωνάξαμε γιατί είναι αντμίν και θα μας κλείδωνε! (φιστίκι, αυτό για να μάθεις να γράφεις ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ Ιούλιο μήνα!!! :lol:)

 

Πως τα περάσατε? Πες γρήγορα γιατί θα το μαζεψουμε σιγά σιγά από εδω!

 

Μια χαρα μωρε :lol: Ειχαμε καιρο να παμε και θα φευγανε για διακοπες και ειπα να το κανουμε πριν τους καυσωνες σημερα και αυριο. Ειδαμε και τις μικρες (διδιμουλες-κουκλες).

 

Τωρα εγω να το παρω σοβαρα το θεμα ή οχι? Γιατι για να κατσω να διαβασω τι εχει γραψει η κοπελα απο περσι δεν παιζει ειμαι off......αντε να το παρω σοβαρα....

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...