Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια ψαχνω κουτί πλεξιγκλας για προσκλητηριο,εχω δει στο ατλας πακετο στο σαιτ του,εχει παραγγειλει καμια τηλεφωνικα , ξέρετε αν εχουν καλη και γρηγορη εξυπηρετηση;;;

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην το παρακανω επειδη εχει διευθυνση-τηλεφωνο αλλα δεν αναφερει ιστοσελίδες κλπ οπότε... το "εκλεψα" απο αλλο site γιατί το βρηκα πολύ ενδιαφέρον...κριμα που δεν το ειχα ανακαλύψει οταν βαπτισα το ζουζούνι μου-νονά-αλλα ελπιζω καποια στιγμή ...μελλοντικά να το χρειαστω παλι...

 

 

 

 

 

Μπαλόνια!!!

 

Πόσες φορές δεν θα θέλαμε να γίνουμε προτότυποι, κάνοντας δώρο τα όμορφα και κάθε είδους μπαλλόνια που βλέπουμε να κυκλοφορούν.

Τα βρίσκουμε λοιπόν εδω:

 

ANNA BELL

Πηγάδι, Κορωπί 2106624136.

Ένα εργοστάσιο που θα πραγματοποιήσει κάθε σας παραγγελία. Μπαλόνια κάθε είδους και μεγέθους σε 12 διαφορετικά χρώματα.

 

ΤΟ ΚΟΚΟΡΑΚΙ

Αιόλου 57, Αθήνα & Νικίου 15, ημιόροφος 2103218166.

Φτιάχνουν μπαλόνια από το 1951 και μπορούν να σας προμηθεύσουν σε ό,τι σχήμα, χρώμα, τύπωμα και ποσότητα θέλετε.

 

LION BALLOONS

Λεβιδίου 26, Περιστέρι 2105733226.

Μπαλόνια σε κάθε σχήμα και χρώμα. Αναλαμβάνουν να τυπώσουν πάνω τους τις ευχές που θέλετε, για παραγγελίες άνω των 1.000 τεμαχίων.

 

ΤΟ ΜΠΑΛΟΝΙ

Δοϊράνης 30, Καλλιθέα 2109523805, 2109596783.

Μπορείτε να τους παραγγείλετε μπαλόνια φουσκωμένα ή όχι, με ήλιον και τυπωμένα με το μήνυμα της αρεσκείας σας. Αν το ζητήσετε θα σας στείλουν και συνεργείο διακοσμητών.

 

BALLONORAMA

Αγ. Σπυρίδωνος 17, Παγκράτι 2107243359.

Μπαλονοσυνθέσεις και φυσικά μπαλόνια γεμισμένα με ήλιον και τυπωμένα με προσωπικές ευχές.

 

ΜΠΟΥΚΕΤΟ ΜΠΑΛΟΝΙΑ

Γαλάτσι 2102117713.

Μαρούσι 2106140436.

Αγ. Παρασκευή 2106018634.

Αιγάλεω 2105317195.

Γλυφάδα 2108944144.

Καλλιθέα 2109566673.

Παγκράτι 2107600707.

Χαλάνδρι 2106810027.

Ν. Ερυθραία 2108002672.

Ν. Ιωνία 2102724526.

Περιστέρι 2105787175.

Π. Φάληρο 2109889344.

Ζωγράφου 2107784351.

Πειραιάς 2104137759.

Για τη γιορτή, τη βάπτιση, το γάμο ή για να στείλετε τυπωμένες ευχές σε φίλους. Η μεγαλύτερη αλυσίδα που ειδικεύεται στις διακοσμήσεις με μπαλόνια στην Ελλάδα, με 37 exclusive καταστήματα και 31 shop in shop.

_________________

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Προετοιμάζω τη βάπτιση της αφράτης μου και επειδή είμαι άνθρωπος ορχήστρα και τα κάνω όλα μόνη μου διάβαζα και ξαναδιάβαζα το forum για καμιά ιδέα και έμπνευση και έπεσα πάνω στο post του Michael.

Λοιπόν εγώ στο συγκεκριμένο μαγαζί έφτιαξα τις μπομπονιέρες του γάμου μου, όχι γιατί δεν μπορούσα αλλά γιατί δεν προλάβαινα, ήθελα και 700, τρομάρα μου! Όντως η Γωγώ είναι σούπερ εξυπηρετική, της εξήγησα τι ακριβώς ήθελα, το φτιάξαμε μαζί και το αποτέλεσμα ήταν ακριβώς όπως το είχα ονειρευτεί!!!

 

Τώρα θα ξαναπάω για την βάπτιση και είμαι σίγουρη ότι θα έχω το ίδιο τέλειο αποτέλεσμα!

 

 

Ετοιμάζουμε τη βάφτιση της μπεμπούλας μας και διάβαζα το πρωί το συγκεκριμένο θέμα γιατί θέλαμε να διαλέξουμε παιδικές μπομπονιέρες.

 

Για τις μπομπονιέρες ενηλίκων, έχει διαλέξει η γυναίκα μου και έχει παραγγείλει όλα τα υλικά που χρειάζονται για να τις φτιάξουμε μόνοι μας.

Μεταξύ αυτών είχε παραγγείλει και 7 κιλά κουφέτα προς 17€ το κιλό. (Δεν είχα διαβάσει ακόμα ότι κάποιοι τα πουλάνε 12€ το κίλο).

 

Πήγαμε λοιπόν σ' ένα μαγαζί στη Ν. Ιωνία που λέγεται "Μέλι και Αμύγδαλο". Το είχα δει περνώντας και μου άρεσε πολύ η βιτρίνα του, δείχνει ανθρώπους με γούστο. Βρήκαμε πολύ ωραίες μπομπονιέρες και η αίσθηση που έχω είναι ότι είναι σε πολύ καλές τιμές (απ'ότι θυμάμαι από τον Αντώνη 2 χρόνια πριν, τα ξύλινα παιχνίδια ήταν πιο ακριβά).

Αυτό όμως που μας έκανε πολύ καλή εντύπωση, ήταν ότι παρόλο που δεν πήραμε από αυτήν ούτε τα προσκλητήρια, ούτε τις μπομπονιέρες των ενηλίκων, προσφέρθηκε να μας βοηθήσει, δίνοντας μας κουτιά για τις μπομπονιέρες των ενηλίκων που να ταιριάζουν με αυτά των παιδικών, αλλά και συμβουλές για να φτιάξουμε ακόμα καλύτερες τις μπομπονιέρες των ενηλίκων. Όταν την ρωτήσαμε για τα κουφέτα, μας έιπε ότι μπορεί να μας φέρει τα κουφέτα του Χατζηγιαννάκη με τις γεύσεις, με 10€ το κιλό!

Φυσικά ακυρώσαμε την παραγγελία των κουφέτων από το άλλο κατάστημα και τα παραγγείλαμε από εκεί.

 

Γενικά μας έκανε τρομερή εντύπωση η κυρία Γωγώ που μας εξυπηρέτησε αλλά και μας βοήθησε γι' αυτά που δεν αγοράσαμε από εκεί.

Επίσης μου έκανε τρομερή εντύπωση ότι ο Αντώνης στριφογύριζε και πείραζε τα πάντα στο μαγαζί και η κυρία Γωγώ δεν ενοχλήθηκε καθόλου.

 

Για όποιον ενδιαφέρεται το μαγαζί βρίσκεται σε ένα πεζόδρομο κάθετο στην Ηρακλείου. Αθηνάς 1 και Ηρακλέιου 316, και το τηλέφωνο 210-2725200

Το γούστο είναι υποκειμενικό, η ευγένεια όμως και η καλή εξυπηρέτηση πρέπει να αναγνωρίζονται.

 

Αυτά προς το παρόν! Μετά τις 12 Απριλίου που είναι η βάπτιση μας θα επανέλθω με πιο ουσιαστικές εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλους!

 

Προετοιμάζω τη βάπτιση της αφράτης μου και επειδή είμαι άνθρωπος ορχήστρα και τα κάνω όλα μόνη μου διάβαζα και ξαναδιάβαζα το forum για καμιά ιδέα και έμπνευση και έπεσα πάνω στο post του Michael.

Λοιπόν εγώ στο συγκεκριμένο μαγαζί έφτιαξα τις μπομπονιέρες του γάμου μου, όχι γιατί δεν μπορούσα αλλά γιατί δεν προλάβαινα, ήθελα και 700, τρομάρα μου! Όντως η Γωγώ είναι σούπερ εξυπηρετική, της εξήγησα τι ακριβώς ήθελα, το φτιάξαμε μαζί και το αποτέλεσμα ήταν ακριβώς όπως το είχα ονειρευτεί!!!

 

Τώρα θα ξαναπάω για την βάπτιση και είμαι σίγουρη ότι θα έχω το ίδιο τέλειο αποτέλεσμα!

 

Η εξυπηρέτηση είναι πολύ σημαντική.Στο κάτω κάτω λέφτά δίνουμε.Πήγα σήμερα σ΄'ενα (καθόλου φθηνό) μαγαζί στο Περιστέρι, έχει αναφερθεί και στο site, μου το είχαν συστήσει και φίλοι μου από την περιοχή.Είπα στην κυρία ότι θέλω να δώ κατ'αρχήν τι έχει μπομπονιέρες μέχρι 3 €.Λίγα χρήματα είναι για 250 κομμάτια;Μόνο που δεν με έδειρε.Με ρώτησε αν έχω θέμα για την βάπτιση και της είπα ότι ήθελα να μου δείξει τι υπάρχει γιατί δεν έχω ιδέα.Στραβομουτσιούνασε μου είπε ότι χρειάζεται να έχω θέμα.Συγγνώμη αυτή δεν είναι η δουλειά τους, να μου δείξουν τι έχουν, να μου συνδυάσουν προσκλητήρια κλπ.Πάντως από τις λίγες φορές που έφυγα από μαγαζί και ένοιωθα όχι σαν πελάτης που πήγα να δώσω λεφτά, αλλά λες και πήγα να ζητήσω χάρη.Θα δοκιμάσω και στο μαγαζί που αναφέρετε στα post αφού οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες.

nCE2p3.png

 

Όποιος προτιμά την ασφάλεια έναντι της ελευθερίας δεν του αξίζει να έχει τίποτα από τα δύο

Link to comment
Share on other sites

Ακου πρεπει να εχεις θεμα!!!χωρις θεμα δηλαδη δεν μπορουν να εξυπηρετησουν....το εχουν καβαλησει πολυ το καλαμι μερικοι.....

 

Ηθελα να μου λεγατε εαν γνωριζετε που να κοιταξω για ΖΑΚΕΤΑ για βαφτιση για το μωρο?Δεν θελω να παρω το κλασσικο συνολο βαφτισης γιαιτ κανενα δεν μου αρεσει και το παιδι δεν θα το ξαναβαλει.

Βρηκα απο αγγλια ενα πουκαμισο κ παντελονι λιβο πολυ ωραιο.

Βρηκα και απο εδω παπουτσια.Μονο που οσο κοιταξα δεν βρισκω αναλογο ζακετακι.

Ελεγα να παω σε ολα τα outlets να δω μηπως εχουν κατι.αλλα επειδη θα παρω το μωρο μαζι μου το πρωι το καθυστερω οσο μπορω μηπως τελικα καποια εχει υποψιν της κατι...???

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια προσπαθώ να αποτρέψω την αδελφή μου που πρόκειται να γίνει νονά της μικρής να ξοδέψει 800 ευρώ (χωρίς παπουτσάκια) για βαφτιστικά. Χρόνο πολύ δεν έχω για τρέξιμο, βρήκα διάφορα στο http://www.vaptistika.gr/ που προσφέρει πακέτο βάφτισης με 350 ευρώ (+20 μεταφορικά με κτελ από Θεσσαλονίκη) με μερικά φορεματάκια σχετικά χαριτωμένα (Aslanis, Τσέλιος). Έχει κανείς χρησιμοποιήσει το συγκεκριμένο σάιτ; Αξίζει τον κόπο ή βρίσκονται τέτοιες τιμές εύκολα κι εδώ; Έχετε κάποια άλλη συγκεκριμένη πρόταση (όχι με βαφτιστικά που να μοιάζουν με κακόγουστα νυφικά πλαστικοποιημένα...) στο κέντρο ή στα Νότια; Δεν προλαβαίνω με τα δυο παιδιά...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια προσπαθώ να αποτρέψω την αδελφή μου που πρόκειται να γίνει νονά της μικρής να ξοδέψει 800 ευρώ (χωρίς παπουτσάκια) για βαφτιστικά. Χρόνο πολύ δεν έχω για τρέξιμο, βρήκα διάφορα στο http://www.vaptistika.gr/ που προσφέρει πακέτο βάφτισης με 350 ευρώ (+20 μεταφορικά με κτελ από Θεσσαλονίκη) με μερικά φορεματάκια σχετικά χαριτωμένα (Aslanis, Τσέλιος). Έχει κανείς χρησιμοποιήσει το συγκεκριμένο σάιτ; Αξίζει τον κόπο ή βρίσκονται τέτοιες τιμές εύκολα κι εδώ; Έχετε κάποια άλλη συγκεκριμένη πρόταση (όχι με βαφτιστικά που να μοιάζουν με κακόγουστα νυφικά πλαστικοποιημένα...) στο κέντρο ή στα Νότια; Δεν προλαβαίνω με τα δυο παιδιά...

Το σαιτ αυτο εχει καταστημα και ειναι κοντα στο σπιτι μου! Ειναι ωραιο μαγαζι,με φοβερη βιτρινα και εχει τις τιμες του σαιτ. Επειδη και μενα η αδερφη μου και η κουνιαδα μου θα το βαφτισουν και θελουν οτι καλυτερο,το θεωρω βλακεια να δωσεις τοσα λεφτα για πραγματα που θα φορεθουν 1-2 φορες. Ας ψωνισουν αργοτερα οτι θελουν να τα φοραει η μικρη! Πηγαινε στο Factory outlet( στο αεροδρομιο εχει καταστημα bambineria με ρουχα dior και τετοια στη μιση τιμη).Επισης καπου στο Περιστερι εχει στοκ του lapin, εχει φοβερα πραγματα(αν κρινω απο της Θεσσαλονικης). Και μεις στο ψαξιμο ειμαστε...α να μην το ξεχασω,αν μπορεις να πας πιο βορεια,στο εμπορικο κεντρο του Ψυχικου στη Κηφισιας εχει ενα καταστημα που ξεπουλαει λογω συνταξιοδοτησης, ειναι μια πολυ καλη κυρια και εχει τρελα και πανακριβα βαφτιστικα σε τιμες κοστους. Ελπιζω να βοηθησα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ, μάλλον πρέπει να τρέξω και λίγο και για τα ρούχα, η αδελφή μου είναι στο Ηράκλειο (Κρήτη) και αυτά που βρήκε ήταν τα μόνα που της άρεσαν... Και στα στοκ μπορείς να ετοιμάσεις ολόκληρο πακέτο (για να μην τρέχω και δεξιά και αριστερά);

Link to comment
Share on other sites

Το σαιτ αυτο εχει καταστημα και ειναι κοντα στο σπιτι μου! Ειναι ωραιο μαγαζι,με φοβερη βιτρινα και εχει τις τιμες του σαιτ. Επειδη και μενα η αδερφη μου και η κουνιαδα μου θα το βαφτισουν και θελουν οτι καλυτερο,το θεωρω βλακεια να δωσεις τοσα λεφτα για πραγματα που θα φορεθουν 1-2 φορες. Ας ψωνισουν αργοτερα οτι θελουν να τα φοραει η μικρη! Πηγαινε στο Factory outlet( στο αεροδρομιο εχει καταστημα bambineria με ρουχα dior και τετοια στη μιση τιμη).Επισης καπου στο Περιστερι εχει στοκ του lapin, εχει φοβερα πραγματα(αν κρινω απο της Θεσσαλονικης). Και μεις στο ψαξιμο ειμαστε...α να μην το ξεχασω,αν μπορεις να πας πιο βορεια,στο εμπορικο κεντρο του Ψυχικου στη Κηφισιας εχει ενα καταστημα που ξεπουλαει λογω συνταξιοδοτησης, ειναι μια πολυ καλη κυρια και εχει τρελα και πανακριβα βαφτιστικα σε τιμες κοστους. Ελπιζω να βοηθησα...

 

evita79 επειδή κι εμείς θα βαφτίσοθμε ενα αγορακι και δεν θέλω να τα σκάσω χωρις να δω κάτι αλλο στα λαπέν μπορεις να μου πεις αν εχεις προσεξει τα αγοριστικα??? αξιζει αν παω να ριξω μια ματια???

θα ηθελα κατι σε πιο απλο απο κοστουμακι..υπαρχουν αρκετα σετακια με μπουφανακι??? και κατι ακομα, αν καταλαβα καλα εχει στη Θεσσαλονίκη στοκ η λαπεν???που???

Link to comment
Share on other sites

H Lαpin εχει στοκ στη Θεσσαλονικη στο mega outlet στην λεωφορο Γεωρ.Σχολης. Εχει γενικα και πιο σπορ αγοριστικα. Το απογευμα θα παω και θα σας πω...του γιου μου παντως που πηρε η κουμπαρα μου οταν τον βαφτισαμε ειχε απο πανω μπουφανακι με φερμουαρ αρκετα σπορ και πολυ καλο υφασμα και το φορεσαμε και σκετο,αν και ηαν σετ με τα υπολοιπα. Για το δευτερο ρουχο εχει παρα πολλα(ψωνιζω 3 χρονια τωρα στο γιο μου). Για κοριτσιστικα που ενδιαφερουν εμενα θα δω και θα σας γραψω

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, μάλλον πρέπει να τρέξω και λίγο και για τα ρούχα, η αδελφή μου είναι στο Ηράκλειο (Κρήτη) και αυτά που βρήκε ήταν τα μόνα που της άρεσαν... Και στα στοκ μπορείς να ετοιμάσεις ολόκληρο πακέτο (για να μην τρέχω και δεξιά και αριστερά);

Για τα ρουχα σιγουρα...Η tricoteen παντως οταν ειχε εδω στοκ ειχε πληρες σετ βαφτισης, μα δυστυχως τωρα εχει μονο Αθηνα....:(

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στο στοκ Grant κοντα στο μετρό της Δάφνης. Πήρα φορεματάκι με 45 και καπελάκι με 12. Παπούτσια δεν έχουν. Για τα υπόλοιπα χωρίς μαρτυρικά 156 και το κουτί δώρο. Να κοιτάξω και αλλού ή είναι καλά; Μου φαίνεται περίεργο που η λαμπάδα θα κοστίζει όσο και το φόρεμα, αλλά αν δε γίνεται αλλιώς... Ή ότι τα τρία κεράκια κάνουν 10 ευρώ, αλλά, πάλι καλά να λέμε μάλλον...

 

 

Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα. Εγώ έκλεισα τα πάντα για τη βάπτιση (πακέτο βάπτισης-μπομπονιέρες-προσκλητήρια, εκτός φυσικά από τα λουλούδια της εκκλησίας) από το MARRIAGE στο Ελληνικό. Έχει τεράστια ποικιλία με πολύ γούστο και νέους ανθρώπους που είναι άκρως ευγενικοί και πολύ εξυπηρετικοί. Έκλεισα το πακέτο της βάπτισης με 560 ευρώ. Συμπεριλαμβάνει: Φορεματάκι NIKOS TAKIS με μπολερό και καπέλο, τα λαδόπανα, γουνάκι κοντό (σε περίπτωση που κάνει κρύο), μπαουλάκι δερμάτινο, την λαμπάδα, 200 μαρτυρικά και παπουτσάκια.

 

Έχει τιμές για κάθε τσέπη και μάλιστα κάνουν και καλές εκπτώσεις.

 

Μάλιστα έγινε και το εξής. Αυτά τα έχω κλείσει εδώ και 3 εβδομάδες περίπου. Είχαμε καταλήξει σ'ένα πολύ όμορφο φορεματάκι ASLANIS. Το θέμα είναι ότι η μικρή μου είναι ψηλή και το συγκεκριμένο φόρεμα όσο τέλειο κι αν ήταν, μετά από ενάμιση μήνα ενδεχομένως να της ήταν μίνι. (Ήταν λίγο πιο κοντούλι απ'τα άλλα). Έτσι λοιπόν για να μην γίνουμε ρεζίλι πήγα χθες και το άλλαξα με ένα άλλο πιο μακρύ. Οι άνθρωποι εκεί με εξυπηρετήσανε με το χαμόγελο και δεν μου φέρανε καμία αντίρρηση.

 

Πιστεύω ότι αξίζει να περάσετε από κει μια βόλτα.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα χτες στο στοκ της lapin στο mega outlet στην Θεσσαλονικη.Για κοριτσακι που ηθελα εγω ειχε 4-5 ολα κι ολα, ωραια μεν αλλα λιγα. Ειπαν θα φερουν αργοτερα κι αλλα

Link to comment
Share on other sites

Πηγα χτες στο στοκ της lapin στο mega outlet στην Θεσσαλονικη.Για κοριτσακι που ηθελα εγω ειχε 4-5 ολα κι ολα, ωραια μεν αλλα λιγα. Ειπαν θα φερουν αργοτερα κι αλλα

 

 

evita79 για αγοράκια είδες αν είχε ποικιλία??? καλοκαρινά έχουν φέρει ή ακόμα???

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια και εγω βαφτιζω τον μπεμπη μου το μαιο και θα ηθελα τη βοηθεια σας!!!!το θεμα μου ειναι θαλασσα γιατι μου αρεσει πολυ και γιατι προσφερεται και η περιοχη που θα γινει η βαφτιση.για να μην σας κουραζω πολυ ψαχνω κατι να στολισω τα τραπεζια ειτε γυαλες που θα τις γεμισω με αμμο αστεριες και λοιπα θαλασσινα.... ή ενα καραβι ωραιο στη μεση καθε ροτοντας ή αν εχετε καποια αλλη ιδεα ειναι ευπροσδεκτη!!!ψαχνω κατι οικονομικο.....εχετε κατι υποψην σας???

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια και εγω βαφτιζω τον μπεμπη μου το μαιο και θα ηθελα τη βοηθεια σας!!!!το θεμα μου ειναι θαλασσα γιατι μου αρεσει πολυ και γιατι προσφερεται και η περιοχη που θα γινει η βαφτιση.για να μην σας κουραζω πολυ ψαχνω κατι να στολισω τα τραπεζια ειτε γυαλες που θα τις γεμισω με αμμο αστεριες και λοιπα θαλασσινα.... ή ενα καραβι ωραιο στη μεση καθε ροτοντας ή αν εχετε καποια αλλη ιδεα ειναι ευπροσδεκτη!!!ψαχνω κατι οικονομικο.....εχετε κατι υποψην σας???

 

Αχ, να την πω την γνώμη μου για το κατάστημα με την ιστοσελίδα που ανέφερε η agtop;;;Θα την πω!Εχετε δει τσάντα πλαστική, αυτές που σε σετ με μικρότερη στολισμένες κτλ με το μπουκάλι λαδιού, σαπουνάκι ,πετσετούλα τις έχουν 70 ευρώ;;;Ε, αυτή μου την πουλούσε 130 ευρώ σκέτη κατάσκετη πριν 3 χρόνια, και το χειρότερο;;Με μια κορδέλα Guy Laroche που την κοτσάρει όπου βρει, κολλημένη με UHU!!Μου την έβαλε και στην λαμπάδα...ήμαρτον!!!Δυστυχώς είχα ήδη πάρει το ΄φόρεμα από εκεί (250 ευρώ) όταν βρήκα ένα ονειρεμένο lapin 130 ευρώ!Να μην τα θυμάμαι!Ηταν και γνωστή και αφού μπήκα, έπρεπε να πάρω!Ασε..βέβαια το συγκεκριμένο φορεματάκι ωραίο ήταν...αλλά όχι και να κοροιδεύουμε τον πελάτη μέσα στα μούτρα του (και ήμουν και γνωστή επαναλαμβάνω!). Για τη βάφτιση εγώ θα στολίσω μόνη μου..πήρα δίσκο και καφάσια που θυμίζουν αλμύρα και την ίδια μέρα τα βρήκα στη μισή τιμήεδώ http://www.agrinvest.gr (ευτυχώς και εμένα είχαν ένα 30 %!), πάρε γάζα, καραβόπανο, δίχτυ, και ό,τι θαλασσινό σου αρέσει!Για τα τραπέζια ένα απλό λευκό ξύλινο κασπό με ζαχαρωτά και φουρφούρια και ήλιους στη μέση θα ήταν τέλειο ή ακόμα και κουβαδάκια με φτυαράκια!!!

Vd4Sp3.png
Link to comment
Share on other sites

evita79 για αγοράκια είδες αν είχε ποικιλία??? καλοκαρινά έχουν φέρει ή ακόμα???

ειχε καποια σετακια και ηταν καλουτσικα,απο βδομαδα θα φερουν και αλλα!

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες κοπέλες έχουν γράψει παλιότερα για ένα κατάστημα Εf AMORE κάπως έτσι με καλές τιμές ...αλλά δέν έχω πάει ακόμα να δω τι παίζει ...

 

Γεια σου Ντεμπορα! Με το καλο η βαπτιση σας! Μαλλον λες αυτο το μαγαζι...; http://eflam.wordpress.com/

Αν ναι απο εκει ψωνισαμε με την νονα μας..Εχουν παρα πολυ ομορφα πραγματα!!

Πηραμε ενα τελειο μεταξωτο φορεματακι για τη μικρη και σεταραμε και τα υπολοιπα. Πολυ ομορφα και τα κουτια και η λαμπαδα και πολυ ιδιαιτερα λαδοπανα!

Ειναι ευγενικοι ανθρωποι και μας εξυπηρετησαν (δεν μπορω γενικα την αγενεια!!!). Το πακετο για να ξερεις βγηκε περιπου στα 500. Υποθετω οτι υπαρχουν και πιο οικονομικα πακετα στην αγορα...!!Ομως για αυτα που πουλανε (χειροποιητα και στα προσαρμοζουν στο γουστο σου) αλλα και για την ποιοτητα τους νομιζω οτι ειναι παρα πολυ καλα. Εγω εμεινα πολυ ευχαριστημενη και το προτεινω. Ελπιζω να βοηθησα!!:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...