Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

Κάποτε (πριν από 15χρονια) κάποια από τα καταστήματα Μπαρκά συνεργάζονταν με κάποιο τρόπο, και είχαν ιδιόκτητο εργοστάσιο.

Τώρα πια, αδέλφια και ξαδέλφια έχουν κρατήσει τα καταστήματά τους και έχουν διαφοροποιηθεί ο ένας από τον άλλο.

Απλά πρόκειται για το ίδιο (μεγάλο) σόι με παρελθόν στα είδη συσκευασίας.

Προσωπικά, γνωρίζω μόνο το κατάστημα στην Κουμουνδούρου και πράγματι έχει πολύ μεγάλη ποικιλία και καλές τιμές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να προσθέσω κι εγώ ένα κατάστημα, με πολύ καλή εξυπηρέτηση και ικανοποιητικές τιμές (όταν τους πεις π.χ. ότι είναι για βάφτιση και ότι χρειάζεσαι ποσότητα σου κάνουν χονδρική) είναι το Λουκάς στη Νέα Ερυθραία (Ελ. Βενιζέλου 71. τηλ: 210 6202134).

Έχει μεγάλη ποικιλία σε κορδέλες, υφάσματα, χάντρες, ανθάκια καλάθια και κουτιά.

Από ότι μου είπαν σε κανένα μήνα θα είναι έτοιμο και το site τους http://www.lucas.com.gr

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΑΡΚΕΤΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΙΜΕΣ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑΣ. ΣΤΕΛΙΝΟ ΤΟ ΛΕΝΕ.

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ

Μπορείς να μου πεις διεύθυνση; Ή να μου τη στείλεις σε πμ; Επίσης θα με ενδιέφερε η τιμή όλου του σετ αν δε γίνομαι αδιάκριτη.

Ευχαριστώ πολύ.

qcvQp3.pngy83hp2.png
Link to comment
Share on other sites

μετα απο πολυ ψαξιμο εκλεισα εχτες τις μπομπονιέρες της κόρης μου απο το http://www.inspyrus.gr. πραγματικα πολύ καλές τιμες και φοβερη εξυπηρετηση. ειχα παει παντου , στο ροζ σιελ δε μου αρεσε η εξυπηρετηση. ειλικρινα με εκαναν να νιωθω απαισια!!! ωραια πραγματα αλλα.... βαλτε στο μυαλο σας και αυτο το καταστημα.

bunbunard20081111_0_My+princes+is.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δείτε κι αυτόν τον κατάλογο.

 

http://www.fotiadispanos.gr/pages.html

 

Είναι από το Φωτιάδη στο Π. Φάληρο.

 

Πολύ ωραία πράγματα και καλές τιμές!! Και κυρίως δίνει λιανική όσα κομμάτια θες...Ευχαριστούμε!

as1cCDB0g410010Nzc3NTlvZHwwMTI1ZHxPIFNvdGlyYWtpcyBlaW5haQ.gif
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα στο adorex κάποια πουγκάκια πολύ όμορφα για να τα φτιάξω εγώ με κάποιο διακοσμητικό κόσμημα αλλά λεει στον κατάλογο οτι το κιβώτιο είναι 500 κομμάτια.Αυτό σημαίνει ελάχιστη παραγγελία 500 κομμάτια η μπορώ και λιγότερα;Έχει παραγγείλει καμμία απο κεί;Είναι αξιόπιστο σάιτ;

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοπελιες θελω βοηθεια γιατι εχω ψιλοχαθει μες στο φορουμ!!!

ψαχνω γλυφιτζουρια σαν αυτα http://an-agapas.gr/f1l3s/product_images/VAP078.jpg στο συγκεκριμενο γαλαζιο χρωμα για να φτιαξω προσκλητηρια. μεχρι στιγμης τα μονα που εχω βρει ψαχνοντας στο ιντερνετ και με ξυλινο μπαστουνακι που θελω ειναι αυτα http://www.elxisdoro.gr/details.php?productsid=4033 και συγκεκριμενα το Α. αλλα δεν μπορω να πω οτι τρελλαινομαι. -αν δεν βρω αυτο που ψαχνω θα καταλληξω μαλλον σε κατι τετοιο.- ψαχνω ομως μηπως βρω ακρβως αυτο που θελω και ισως και φτηνοτερα απο 1,20ε. μαλλον θα χρειαστω γυρω στα 50 κομματια. ξερει καμοια που να ψαξω για αυτα τα γαλαζια σαν του an-agapas?

επεισης για τις μπομπονιερες, θα παρω παπουτσακια απο το jumbo, οπου θα δινω απο ενα στον κοσμο. αλλα δεν εχω αποφασισει πως ειναι πιο ωραιες. να ειναι μεσα στο παπουτσακι το τουλι με τα κουφετα όπως πχ εδω http://an-agapas.gr/f1l3s/product_images/BO042.jpg ή να ειναι ολο το παπουτσακι μεσα σε τουλι όπως εδω http://an-agapas.gr/f1l3s/product_images/VAP179.jpg (με ενα παπουτσακι ομως).

me and my men...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

monbebe για τα γλειφιτζουρια εχεις δει εδω ???

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=23882&highlight=%EC%F0%EB%E5+%E3%EB%E5%E9%F6%E9%F4%E6%EF%F5%F1%E9%E1

οσον αφορα το παπουτσακι κι εμενα το πρωτο μου αρεσει και ειναι και πιο ευκολο που λεει και η marianna...

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

το ειχα διαβασει το τοπικ, και μ'αρεσουν τρελλα του mytree αλλα θα χρειαστω μονο 50 και απ'οτι διαβασα δινουν 100δες. και επιπλεον ελεγα να τα βρω φτηνοτερα. αν δεν τα βρω οκ, απλα θα συμβιβαστω με κατι λιγοτερο -πχ τυπου ελξις-. αλλα το ιδανικο θα ηταν κατι σαν του αν αγαπας ή του mytree.

me and my men...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα !! Ήθελα να σας ρωτήσω αν έχει καμιά σας επισκεφτεί το κατάστημα ΜΑΪΜΟΥ στη Ν.Φιλαδέλφεια με είδη βάπτισης; Το εντόπισα σε περιοδικό για τη βάπτιση και έχει τις ίδιες μπουμπουνιέρες (μπαλαρίνες-τσαντάκια-καπελάκια υφασμάτινα) που έχει το "αν αγαπάς" αλλά σε χαμηλότερες τιμές όπως μου είπαν στο τηλέφωνο. Δεν ξέρω για ποιότητα φαντάζομαι να είναι η ίδια.

Απλώς ήθελα πριν κάνω τον κόπο να πάω μήπως έχει πάει καμιά σας να μου πει τίποτα σχετικό γιατί είμαι και μακριά...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παίρνω το θάρρος να καταγγείλω μια εντελώς ανάρμοστη συμπεριφορά από την εν λόγω εταιρεία μόνο και μόνον γιατί την είχα πολλές φορές συστήσει σε φίλες του forum λόγω της ποικιλίας του καταλόγου της.....και της καλής εξυπηρέτησης στο τηλέφωνο.....Όταν όμως πήγα στο κατάστημα ερχόμενη ειδικά για αυτόν τον λόγο στην Αθήνα από την επαρχία και αφού πρώτα είχα επικοινωνήσει μαζί τους τηλεφωνικώς για να επιβεβαιώσω το ωράριο λειτουργίας και τη λιανική διάθεση των προϊόντων τους, τα πράγματα άλλαξαν ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ! Οι 8-10 υπάλληλοι που ήταν εκεί μας υποδέχτηκαν λες και ήμασταν ζητιάνοι, σχολίαζαν εμάς και τους άλλους πελάτες (2-3 ακόμα άτομα για λιανική προφανώς) ότι "όλοι οι τρελοί σήμερα μας ήρθαν" χωρίς καν να ζητήσουμε κάτι, απλά στο άκουσμα ότι θέλουμε κάποια πράγματα να αγοράσουμε λιανική ή απλά στο ότι αναπνέαμε από τον ίδιο αέρα που ανάπνεαν και αυτοί! Ο υπάλληλος βροντοφώναξε "σήμερα έχουμε πολύ δουλειά και δεν δίνουμε λιανική"!!! Ο άντρας μου ευγενικά του απάντησε "μπορούμε να έρθουμε τουλάχιστον αύριο?- Σάββατο- γιατί ήρθαμε από επαρχία μόνο για αυτό το λόγο αφού πρώτα είχαμε μιλήσει τηλεφωνικώς και για το ωράριο λειτουργίας και για τη λιανική διάθεση των προϊόντων!! Και ο υπάλληλος έξαλλος μας απάντησε "Δεν με νοιάζει εμένα που ήρθατε από την Λαμία, σήμερα και αύριο δεν γίνεται!! Από Δευτέρα και βλέπουμε!!!!!!!!!!!!!!" Δεν θα αναφερθώ πιο λεπτομερώς στην συμπεριφορά και των υπολοίπων υπαλλήλων, ούτε πως φερόντουσαν και στους άλλους πελάτες....απλά επειδή το έχω προτείνει σας ενημερώνω.....Έχω αρχίσει και πιστεύω στο Σύνδρομο Κακοποίησης Διοργάνωσης Βάπτισης...Δεν ξέρω αν συμφωνείτε μαζί μου....

as1cCDB0g410010Nzc3NTlvZHwwMTI1ZHxPIFNvdGlyYWtpcyBlaW5haQ.gif
Link to comment
Share on other sites

Ντροπή τους!!!:evil::evil::evil:

Μήπως θα έπρεπε να πάρετε να μιλήσετε με τον υπεύθυνο;Γιατί προφανώς ο συγκεκριμένος κύριος ήταν υπάλληλος, και να του πείτε τι καλά παιδιά έχει στο μαγαζί του;

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ντροπή τους!!!:evil::evil::evil:

Μήπως θα έπρεπε να πάρετε να μιλήσετε με τον υπεύθυνο;Γιατί προφανώς ο συγκεκριμένος κύριος ήταν υπάλληλος, και να του πείτε τι καλά παιδιά έχει στο μαγαζί του;

 

Τι να σου πω mama xrysa?? Δεν θέλω να δώσω καμία συνέχεια στο θέμα....Εγώ όφειλα να ενημερώσω το forum....Εκνευρίστηκα πάρα πολύ και εγώ και ο συζυγός μου...Όμως έτσι πρέπει να είναι...Μας κατηγόρησαν την συμπεριφορά τους και άλλοι...Παρόλα αυτά, ο ιδιοκτήτης οφείλει να γνωρίζει τι γίνεται στην επιχείρησή του...

as1cCDB0g410010Nzc3NTlvZHwwMTI1ZHxPIFNvdGlyYWtpcyBlaW5haQ.gif
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω mama xrysa?? Δεν θέλω να δώσω καμία συνέχεια στο θέμα....Εγώ όφειλα να ενημερώσω το forum....Εκνευρίστηκα πάρα πολύ και εγώ και ο συζυγός μου...Όμως έτσι πρέπει να είναι...Μας κατηγόρησαν την συμπεριφορά τους και άλλοι...Παρόλα αυτά, ο ιδιοκτήτης οφείλει να γνωρίζει τι γίνεται στην επιχείρησή του...

Mα γι'αυτό το λέω και εγώ όχι για να καρφώσεις κάποιον.Αλλά σκέφτομαι τον καημένο τον ιδιοκτήτη που πληρώνει τους υπαλλήλους και θεωρεί οτι κάνουν καλά την δουλειά τους!Και μετά αναρωτιώμαστε γιατί κλείνουν τόσες πολλές επιχειρήσεις!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...