Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μαμάδες του parents.org.gr !


administrator

Recommended Posts

καλη χρονια σε ολους με υγεια πανω απο ολα και......... ψυχραιμια.ειμαι η Φωτεινη ειμαι 34 και εχω ενα γιο που ειναι 5μηνων και κατι.ανεπισημα τον λεμε Νικολα.καλη δυναμη σε ολες τις μανουλες ειναι υπεροχο να εχουμε ενα δικο μας site μεσα απο το οποιο μπορουμε να μοιραζομαστε τους προβληματισμους μας και γενικα οτι μας απασχολει.keep up the good work!

2gq862lerlo78vgo.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα!!! Ηρθα κ εγώ!! :) Είμαι 29, μένω Κρήτη κ έχω δίδυμα ζιζάνια νηπιαγωγείου, 5 ετών, αγόρι-κορίτσι!!! Ωραίο το φόρουμ με πολλές πληροφορίες, νομίζω θα κάτσω αρκετό καιρό!!! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Ειμαι 23 και μολις μαθαμε για την εγκυμοσυνη μου!

Θέλω ομως τη βοηθεια σας.

Ψάχνω μια γυναικολόγο σε δημόσιο νοσοκομείο κατά προτίμηση στο Αρεταιειο.

Αν ξερετε καποια καλή θα με βοηθήσετε πολυυυυ!

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Είμαι η Μαρία 29 ετών και μαμά του Χρήστου 53 ημερών.

Απο την αρχή της εγκυμοσύνης συμβουλεύομαι το Forum και σε πολλές περιπτώσεις με εχετε ηρεμήσει!

Θα χρειαστώ τα φώτα σας σε πολλά πράγματα και ελπίζω και εγώ με τη σειρά μου να βοηθήσουμε και άλλες μαμάδες...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στις μέλλουσες μανούλες και απο εμένα!! Είμαι στην 25η εβδομαδα και περιμένω το πρώτο μου μωράκι που είναι αγοράκι!! Η εγκυμοσύνη μας βρήκε λίγο απροετοίμαστους αλλά ευτυχως που υπάρχετε και εσείς για να μοιραστούμε τις αγωνίες μας και τους προβληματισμούς μας!!!:P:p

OmrJp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Καλησπέρα σας. Είμαι η Ξανθή, είμαι 28 χρονών και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι που είναι αγοράκι. Έχω λίγο άγχος σαν πρωτάρα....Οι συμβουλές όλων των μαμάδων με έχουν βοηθήσει και πρόσφατα έγινα μέλος.

Link to comment
Share on other sites

Ονομάζομαι Στέλλα και είμαι μια χαρούμενη μανούλα! Το κοριτσάκι μου είναι 14 μηνών και το βαπτίσαμε Μαρία-Ειρήνη (όχι τυχαία). Είχα δύο αποβολές αλλά αφού εντοπίσαμε το πρόβλημα (αλλάζοντας γιατρούς, με πηγαινε-έλα Θεσσαλονίκη-Αθήνα) έμεινα έγκυος. Δύσκολη εγκυμοσύνη βέβαια (το κρέβάτι με βαρέθηκε 7 μήνες) αλλά το αποτέλεσμα με δικαίωσε. Χαίρομαι που έγινα μέλος γιατί το site με βοήθησε πάρα πολύ!!! Ελπίζω να βοηθήσω κι εγώ αντίστοιχα σε όποιο μέλος με χρειάζεται....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Εμένα με λένε Μαρία και είμαι 29 ετών. Έχω ένα γιο 2,5 χρονών και ένα γιό 2 μηνών σε 2 μέρες! Έμαθα το site πριν από 4 μήνες περίπου αλλά απ τότε κόλλησα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μαμάδες!!!!εγώ είμαι η Έλενα,30 ετών και σε λίγους μήνες περιμένω την μπουμπου μου που μας έχει τρελάνει ήδη με τις κλωτσιές της!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:ελπίζω μη μου βγει τόσο ανήσυχη και όταν γεννηθεί!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ntRCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και απο μένα , με λένε Γιούλη και είμαι 34 χρονών . Περιμένουμε την μπουμπού μας ( το πρώτο μας παιδάκι μετά απο 2 παλίνδρομες) μέχρι της 25 Μαίου και θέλουμε τόσο πολύ και εγώ και ο μπαμπάς μας να την σφίξουμε στην αγκαλιά μας.

Δηλώνουμε χαζογονείς απο τώρα!!!!:P

έυχομαι σε όλες της κοπέλες Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση

O482p3.png?Djv6U3pu
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Γειά και χαρά σε όλους!

Είμαι η Citrus και είμαι καλά! Έχω μια κορούλα 13 μηνών.

Ο χρόνος που πέρασε ήταν μια εμπειρία με 80% ups and 20% downs. Θα τα πούμε όλα εν καιρώ!

citrus :idea: - σήμερα είναι η 1η μέρα της υπόλοιπης ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

γεια και χαρα σας...ονομαζομαι ελενα...μενω πατρα ..με καταγωγη απο αθηνα...ειμαι 26 ετων παντρεμενη 1 χρονο μεναν υπεροχο ανθρωπο και εχουμε εναααααν κουκλο μπομπηρα 4.5 μηνων!!!!!!καλο καλοκαιρι!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Γεια σας, με λένε Νανά και είμαι καινούργια στην παρέα σας.

Μένω στην Αθήνα και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι....

 

Να μαθαίνεις σαν να πρόκειται να ζεις αιώνια, να ζεις σαν να πρόκειται να πεθάνεις αύριο.

preg.png

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...