Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μαμάδες του parents.org.gr !


administrator

Recommended Posts

καλημέρα είμαι η Χαρά 23 ετών έχω 2 γιούς 4 ετών και 15 μηνών.διαβαζα το site πανω απο 2 χρονια για διαφορα θέματα που με απασχολούσαν κατά καιρούς αλλα ανοιξα λογαριασμο πριν 1 εβδομάδα.εμαθα πολλα και είμαι σίγουρη ότι θα μαθω ακόμα περισσότερα!:-D:grin::-D

ggHRp3.png fkuPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλώς μας ήρθετε delizia, Ρια, τρελομαμα. Να χαιρεστε τα παιδακια σας.

:D:D Καλως σας ήρθαμε!!! ευχαριστούμε για τα παιδάκια μας, και εσείς επίσης τα δικά σας!!!! :-D:grin:

 

 

 

Καλημέρα Ρια εγώ είμαι από Ορεστιάδα!Χάρηκα που είδα μια Εβρίτισσα!γώ περιμένω τώρα την μπέμπα μας, είμαι στον 6ο μήνα!

:-D Αχ τι όμορφα που είσαι απο τα μέρη μας!! Πιστευα οτι δεν υπάρχουν εδω άλλες Εβρίτισσες!: Roll: Με το καλό η ζουζούνα σας!!! Γερή και τυχερη να είναι!! Θα σας παρει τα μυαλα...όπως και εμάς η δικιά μας!!! :-D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γεια σας μανούλες. Καινούργια στην παρέα να μοιραζόμαστε απόψεις χαρές και λύπες. Είμαι η Βάσω,44 ετών και έχω ένα κοριτσάκι 8 ετών. Το δυσάρεστο σε μένα είναι ότι έχω χάσει άλλο ένα κοριτσάκι μόλις τριών ημερών. Αλλά έχω τη Νεφελίτσα μου που είναι όλη μου η ζωή. Θα τα λέμε. Πολλά φιλιά.

tlbOp2.png Iw3Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου vassiliki67. Καλωσόρισες στην παρέα του φόρουμ. Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου κι εύχομαι να περάσει ο χρόνος με τέτοιο τρόπο που να σου απαλύνει τη θλίψη για το χαμό του μωρού σου. Γνωρίζω, όπως και πάρα πολλές μαμάδες εδώ μέσα (δυστυχώς), πόσο οδυνηρό είναι να χάνεις ένα μωρό, είτε πριν το γεννήσεις, είτε σε οποιαδήποτε ηλικία μετά τη γέννα.

 

Να είστε όλοι καλά στην οικογένειά σου.

1457745k8p286od3g.gif
Link to comment
Share on other sites

Eviri μου σ' ευχαριστώ πολύ.Ήδη μου έδωσες κουράγιο. Όπως πολύ καλά αναφέρεις μόνο οι μανούλες που το περάσανε αυτό ξέρουν τι σημαίνει. Κι εγώ να σου πω την αλήθεια ήθελα να το μοιραστώ να φύγει από μέσα μου γιατί κάθε χρόνο αυτή τη μέρα (τη μέρα που έφυγε το αγγελούδι μου) κι όχι μόνο σπαράζει η καρδιά μου. Καταλαβαίνεις τι είναι να φεύγουν όλες οι μανούλες απ'το μαιευτήριο με παιδάκι κι εγώ χωρίς. Τα'πα και ξαλάφρωσα. Και πάλι ευχαριστώ. Πολλά φιλιά.

tlbOp2.png Iw3Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σας,

με λένε Τιτή, τον Αύγουστο κλείνω τα 35 και έχω δύο παιδάκια, μια κορούλα 2,5 χρονών και έναν αντρούλη 9 μηνών. Με έχουνε τρελλάνει, αλλά το αξίζουν! :-) Ελπίζω να ανταλλάσσουμε απόψεις με όλες τις μανούλες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο Χαλκίδα, ειμαι 31 ετών και έχω μια κουκλίτσα 7,5 μηνών! Το forum ειναι καταπληκτικό!!! Ξεκίνησα να διαβάζω κατα τη διαρκεια της εγκυμοσύνης και με έχει βοηθήσει πάρα πάρα πολύ!!!! Ελπίζω να συνεχίσουμε να τα λέμε και να βρίσκουμε λύσεις στα ζητήματα που μας απασχολούν με τα αγγελουδάκια μας!!!

Φιλιά σε όλες και να μας ζήσουν!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!

Είμαι 42 ετών, εργαζόμενη μητέρα 2 αγοριών, ετών 12 και 9,5.

Με χαρά σήμερα έγινα μέλος στο site αυτό, γιατί πιστεύω στην επικοινωνία και στην δύναμη που έχει η ανταλλαγή εμπειριών και απόψεων, ειδικά σε τέτοια ευαίσθητα θέματα.

Ας μην ξεχνάμε: κανείς δεν γεννιέται γονιός.... Γίνεται :!:

 

Καλή επιτυχία!

 

Υ.Γ. Μαμάδες, γιατί είστε τόσο λίγες? :?:?:?

ειμαι 23 ετων εργαζομενη και ανυπαντρη μητερα και εχω ενα κοριτσακι 4,5 χρονων:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια κι απο μενα.εχω εναν ανταρτη 3χρονων κ γραφω πρωτη φορα,αφου τωρα βρηκα επιτελους το θαρρος... .ομως ,απο τον καιρο που ημουν εγκυος,εχω διαβασει παρα πολλα πραγματα που με εχουν βοηθησει πολυ. ελπιζω,τωρα που το ξεκινησα,να συνεχισω να γραφω...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια! να κανω μια ερωτηση???? γεννησα πριν 3,5 μηνες με καισαρικη και κατι κουνιεται μεσα στην κοιλια μου!Σαν ενα μπαλακι...ειναι φυσιολογικο?

 

 

Νομίζω το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πας στο γιατρό για ένα υπέρηχο, δεν νομίζω να είναι κάτι απλά μπαίνουν στην θέση τους όλα τα εσωτερικά όργανα

Γιώργος 26.10.2002 Άγγελος 12.07.2007 Εμμανουέλα 02.03.2012 Παναγιώτης 02.02.2015

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολες τις γλυκες μανουλες ,ειμαι η ονια ειμαι 31 ετων και εχω 2 διδυμακια 5 μηνων ενα αγορακι και μια κορη .ευχομαι σε ολα τα κοριτσια οτι καλυτερο υγεια και καλες διακοπουλες .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!! Είμαι η Μαρία, είμαι 27 και πριν 2 μήνες απέκτησα το πρώτο μου παιδάκι!!!!

Διαβαζα το forum κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης (μαμάδες ευχαριστώ για τις συμβουλές!) και πρόσφατα έγινα μέλος!!

2XNsp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

γεια σας!!!! Ειμαι η Τανια, ειμαι 31 χρονων και το παλικαρι μου σε λιγες μερες γινεται 9!!! Ευχομαι σε ολες τις μανουλες να σας ζησουν τα μικρακια σας και σε ολες τις μελλοντικες γρηγορα, πολυ γρηγορα ομως με ενα μικρουλι σπαρακι!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα.ειμαι η αννα και εχω 2 παιδια μια κορη 12 και ενα γιο 9,5.

σημερα εψαχνα πληροφοριες για το σταφυλοκοκο και βρηκα το φορουμ ειναι πολυ καλο

γι αυτο εγινα και μελος.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Με λένε Νατάσα και είμαι 28 και περιμένουμε μέσα στον Νοέμβριο το πρώτο μας μωράκι!Καλώς σας βρήκα:)

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Με λένε Νατάσα και είμαι 28 και περιμένουμε μέσα στον Νοέμβριο το πρώτο μας μωράκι!Καλώς σας βρήκα:)

Καλως ήρθες Νατασα!! με το καλο το σκοπιουδάκι σου. Με λενε Ζωή ακι μένω θεσσαλονικη. Ειμαι 29 εχω μια κορούλα 2,2 χρονων και προσπαθω για το δευτερο!!!

vJqep3.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...