Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ασφάλεια τοκετου.


Recommended Posts

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ.. ΜΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΣ.. ΑΠΟ ΟΤΙ ΟΜΩΣ ΕΙΔΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΛΗΞΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπον κοριτσια επειδη μπηκα λιγο αργα σημερα μιας και ετρεχα, χαιρομαι που εχετε συμμετοχη!!δεν ξερω ακριβως ποια ειναι η ασφαλιστικη μπηκα στο citybrokers και απότι καταλαβα πρεπει να ειναι αυτη που λεει η Κατερινα. ΑΧΑ αγγλικη. Εχω ραντεβου την Τεταρτη για να δω τι παιζει ακριβως, αλλα τι πιο καλο και ζωντανο παραδειγμα απο την Κατερινα μας !

Ρωτησα απο το τηλ. και μου ειπε οτι καλυπτει 10 μηνες μετα την ενεργοποιηση συμβολαιου !

Εχω στο νου μου ομως λογω της εξωσωματικης οτι μπορει να μην συμπληρωσω τοσες βδομαδες. Δεν το δενω σκοινι κορδονι οτι θα μαι μεσα αλλα λεω να ρισκαρω !

Ετσι κι αλλιως υπολογιζω μεσα μαιου να ξεκινησω την διαδικασια οποτε κ μαλλον πεφτω ακριβως στο οριο !

Θα δουμε...

Ευχαριστω για τις ευχες και για τις πληροφοριες σχετικα και με τα επιδοματα !

Με το καλο οσες περιμενουν τα μωρα τους και καλη επιτυχια στις υπολοιπες!

Παντως κοριτσια ψαχτειτε ! Αν το ηξερα απο νωριτερα θα το ειχα κανει !Ηταν τυχαια ανακαλυψη ομως !

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια η ασφαλιστικη ειναι η αγγλικη AXA την βρηκα μεσω των citybrokers και στεγαζεται στην Μιχαλακοπουλου το συμβολαιο που καλυπτει τοκετο ειναι το AXA PPP εγω γενικα εχω ακουσει πολυ καλα λογια και απο αλλους γιαυτο την εκανα οπως ειπα μου καλυψανε τον τοκετο στο Ιασω απευθειας δηλαδα δεν εδωσα τιποτα στο Ιασω πληρωθηκε απο την ασφαλιστικη το μονο αρνητικο ητανε οτι μου καθυστερησαν λιγο την αμοιβη του γιατρου (2 μηνες αποτην ημερα που τους εδωσα την αποδειξη) ειμαι πολυ ευχαριστημενη γιατι δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα παρολο που το συμβολαιο μου με καλυπτε για τοκετο μολις 2 μερες και γεννησα , εγω εκανα και στα παιδια μου νοσοκομειακο γιατι το θεωρω πολυ σημαντικο που η ασφαλεια αν -μακρυα απο μας- χρειαστουμε εισαγωγη σε νοσοκομειο το καλυπτει απευθειας α επισης και το προγραμμα των παιδιων εχει μεσα και τα εμβολια τους

Αν θεωρηθει διαφημιση που εγραψα το ονομα μπορω να το σβησω

 

Ειδα οτι το ποσο παει αναλογα με την ηλικια. Εγω ειμαι 27 χρονων.

Υπολογιζω να δινω κανενα 100ευρω.

Τι αλλο σου εχουν μεσα στο πακετο ? φανταζομαι οτι εξετασεις που εκανες μεχρι τοτε δεν σε καλυψανε ετσι ?

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

Virgi,

 

Σου απάντησα στο θέμα που άνοιξες στα Κέντρα Εξωσωματικής..

 

Επαναλαμβάνω κι εδώ ότι πλέον οι περισσότερες ασφαλιστικές αν όχι όλες δεν κάνουν πια συμβόλαια τοκετού, απλά κάνουν νοσοκομειακά συμβόλαια και δίνουν κάποια χρήματα ως "επίδομα τοκετού".

 

Δεν ξέρω ποιά είναι η ασφαλιστική που αναφέρει η Κατερίνα αλλά αυτό που σου λέει για το πότε θα κάνεις το συμβόλαιο για να πιάσει και την περίπτωση που τυχόν γεννήσεις νωρίτερα έχει απόλυτο δίκιο.

 

Κατερίνα πες μας κι εμάς ποιά είναι η ασφαλιστική. Τα καλά πρέπει να λέγονται.

 

Εγώ είχα κάνει τέτοιο πρόγραμμα στην ΑΣΠΙΣ αλλά όπως όλοι ξέρετε έκλεισε κι έμεινα με το ... συμβόλαιο στο χέρι.

 

Και οσα χρηματα ειχες δωσει πηγαν υπερ πιστεως και πατριδας δλδ?

τι να πω....θα δω την τεταρτη που θα παω να μιλησω !

Αυτος στο τηλ.μου ειπε οτι καλυπτει 100%. αν ειναι ετσι θ ατο μελετησω και μαλλον θα το ρισκαρω !!

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να ρωτήσεις αν καλύπτει καισαρική τομή. Διότι από ότι διάβασα λίγο τους όρους του συμβολαίου στο site των CITYBROKERS, ανέφερε μόνο φυσιολογικό τοκετό.

Επίσης κάτι που πρέπει να προσέξετε είναι ότι το συμβόλαιο κατά βάση είναι νοσοκομειακής και ιατρικής περίθαλψης που συμπεριλαμβάνει τον τοκετό. Σε περίπτωση που επέλθει το γεγονός (δηλαδή ο τοκετός) το συμβόλαιο δεν μπορεί να ακυρωθεί μέχρι την λήξη του.

 

Πάντως να ξέρετε ότι η ΑΧΑ είναι παγκόσμιος όμιλος και πολύ αξιόπιστος.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!Εγω δηστυχως την πατησα γιατι νομιζα οτι ειχα κοπει η ασφαλεια τοκετου και το εμαθα αφου γεννησα.Τελος παντων δεν ειναι μονο η ΑΧΑ αλλα και η αγροτική που εκανα τωρα.ισως να κανουν και αλλες

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσεις αν καλύπτει καισαρική τομή. Διότι από ότι διάβασα λίγο τους όρους του συμβολαίου στο site των CITYBROKERS, ανέφερε μόνο φυσιολογικό τοκετό.

Επίσης κάτι που πρέπει να προσέξετε είναι ότι το συμβόλαιο κατά βάση είναι νοσοκομειακής και ιατρικής περίθαλψης που συμπεριλαμβάνει τον τοκετό. Σε περίπτωση που επέλθει το γεγονός (δηλαδή ο τοκετός) το συμβόλαιο δεν μπορεί να ακυρωθεί μέχρι την λήξη του.

 

Πάντως να ξέρετε ότι η ΑΧΑ είναι παγκόσμιος όμιλος και πολύ αξιόπιστος.

 

καλημερα ! εχεις δικιο θα ρωτησω και για την καισαρικη ! αλλα ετσι κ αλλιως δεν εχω στο μυαλο μου να τη ληξω μολις γεννησω.Αν δω οτι ειναι κατι που με συμφερει μετα και γι ατο παιδι μου γι ατις εξετασεις που χρειαζονται η γι αμας θα συνεχισω ! ετσι κ αλλιως δεν εχω σκοπο να μεινω στο ενα παιδακι.οποτε συντομα θα ηθελα να ξαναμπω στη διαδικασια! (καλα ας ερθει το ενα πες και βλεπεις μετα χαχαχαχ)

Τελος παντων γι'αυτο λεω να ενημερωθω για καποιο πακετο και αν δω οτι αξιζει ναι θα το κανω !

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!Εγω δηστυχως την πατησα γιατι νομιζα οτι ειχα κοπει η ασφαλεια τοκετου και το εμαθα αφου γεννησα.Τελος παντων δεν ειναι μονο η ΑΧΑ αλλα και η αγροτική που εκανα τωρα.ισως να κανουν και αλλες

 

εννοεις οτι ειχες ασφαλιση αλλα δεν το ηξερες ? και με τις αποδειξεις δεν μπορεις να τα παρεις πισω δλδ ??

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.......ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΠΜ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ....ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ.....ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑΤΡΟ, ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΦΥΓΟΥΝ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ....ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩ......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εννοεις οτι ειχες ασφαλιση αλλα δεν το ηξερες ? και με τις αποδειξεις δεν μπορεις να τα παρεις πισω δλδ ??

 

δεν ειχα ιδιωτικη ασφαλεια γιατι πιστευα οτι δεν κανουν για τοκετο πια.Οταν ομως γεννησα τοτε εμαθα οτι πολλες ασφαλιστικες κανουν για τοκετο αρκει να εισαι ασφαλισμενη για καποιο χρονικο διαστημα.Εκ τον υστερων λοιπον που ασφαλιστηκαμε οικογενειακος ειδα οτι θα με κάλυπτε και για τοκετα αρκει να την ειχα κανει περυσι.Η γκαντεμια μου!!!:-(

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα ιδιωτικη ασφαλεια γιατι πιστευα οτι δεν κανουν για τοκετο πια.Οταν ομως γεννησα τοτε εμαθα οτι πολλες ασφαλιστικες κανουν για τοκετο αρκει να εισαι ασφαλισμενη για καποιο χρονικο διαστημα.Εκ τον υστερων λοιπον που ασφαλιστηκαμε οικογενειακος ειδα οτι θα με κάλυπτε και για τοκετα αρκει να την ειχα κανει περυσι.Η γκαντεμια μου!!!:-(

 

Ωχ..... πικρα οντως ! :rolleyes::rolleyes: !

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.......ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΠΜ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ....ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ.....ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑΤΡΟ, ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΦΥΓΟΥΝ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ....ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ....ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩ......

 

μπες εδω http://www.citybrokers.gr/

δεν ξερω και γω ακομα κατι παραπανω για να σε βοηθησω!

Απο τεταρτη κοριτσια θα σας ενημερωσω για οτι θα μου πουνε !

Ειμαι Ερωτευμενη με την κορη μου !!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΡΣΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΣΕ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ;;;

ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Η ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΟΥ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΔΙΠΛΑ & ΤΡΙΠΛΑ ΑΠ' ΟΤΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ;;;;;;;

ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΑΜΕΣΑ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΕΣΥ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ & ΟΠΟΤΕ ΕΥΔΟΚΙΜΗΣΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ

ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

ΕΣΚΑΣΑ ΣΧΕΔΟΝ 6000 ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΓΙΑ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ & ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΧΕΔΟΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΦΡΑΓΚΟ ΠΙΣΩ

Link to comment
Share on other sites

Ηλιε δεν ξερω αν ισχυει οτι τα χρεωνουν διπλα.Πως το κανουν αυτό απο την στιγμη που υπαρχει τιμοκαταλογος?Εγω γεννησα στο ιασω και οταν εμαθα ποσα θα δωσω δεν ηξεραν αν εχω ασφαλεια ή οχι

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

katerina23 μηπως μπορεισ να μου στειλεις με πμ λεπτομερειες για την ασφαλεια ??? ευχαριστω εκ των προτερων...

line_line_typew12_beg_d_typew3_time_1240632000_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

ΖΗΛΕΥΕΤΕ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΝΑ ΓΕΛΩ???

ΣΑΣ ΠΟΥΛΑΩ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΚΛΑΙΩ ....

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΡΣΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΣΕ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ;;;

ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Η ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΟΥ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΔΙΠΛΑ & ΤΡΙΠΛΑ ΑΠ' ΟΤΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ;;;;;;;

ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΑΜΕΣΑ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΕΣΥ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ & ΟΠΟΤΕ ΕΥΔΟΚΙΜΗΣΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ

ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

ΕΣΚΑΣΑ ΣΧΕΔΟΝ 6000 ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΓΙΑ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ & ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΧΕΔΟΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΦΡΑΓΚΟ ΠΙΣΩ

 

Δεν ξέρω αν ισχύει και τί ακριβώς παίζεται με τα νοσοκομεία και τις ασφάλειες. Εγώ ασχολούμε με λοιπές ασφάλειες (πλην ζωής)....

 

Εννοείς την αμοιβή γιατρού;; Γιατί συνήθως οι γιατροί τα κάνουν αυτά τα κόλπα;

Link to comment
Share on other sites

ΟΥΞΟΥΥΥΥΥΥΥΥ με τις ασφαλιστικες. Απατη ειναι οι περισσοτερες (στις ασφαλειες ζωης εννοω). Ειχα εγω στην αγροτικη, ξεχασα 1 δοση να πληρωσω, μου εκοψαν την ασφαλεια ΧΩΡΙΣ να με παρουν τηλεφωνο, τους πηρα και τους λεω να σας πληρωσω να ενεργοποιηθει ξανα και μου λενε οκ, και μετα μολις με βλεπει ο ασφαλιστης εγκυο μου λεει 'α, οχι περιμενετε, δεν μπορει ΟΜΩΣ η αφαλιστικη να σας πληρωσει πλεον την εγκυμοσυνη'........ΤΟΥΡΚΟΣ εγινα, μα του λεω ΠΛΗΡΩΝΑ σχεδον ΣΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ 1 δοση εχασα. Λεει δεν παιζει ρολο, τελος, δεν πληρωνουμε εγκυμοσυνη, γιατι θα ανανεωθει το συμβολαιο ενω ειμαι ΗΔΗ εγκυος και δεν με καλυπτει πλεον. ΦΥΣΙΚΑ τους εκοψα μαχαιρι. Να πανε να πνιγουν οι απατεωνες που ψαχνουν να βρουν απο που θα στην φερουν (καθ*κια).....Το ΙΚΑ μου τα πληρωσε ΟΛΑ τα λεφτα του τοκετου

+ ενα βοηθημα για την καισαρικη. Δεν το συζηταω. ΙΚΑ δαγκωτο........

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites

ΟΥΞΟΥΥΥΥΥΥΥΥ με τις ασφαλιστικες. Απατη ειναι οι περισσοτερες (στις ασφαλειες ζωης εννοω). Ειχα εγω στην αγροτικη, ξεχασα 1 δοση να πληρωσω, μου εκοψαν την ασφαλεια ΧΩΡΙΣ να με παρουν τηλεφωνο, τους πηρα και τους λεω να σας πληρωσω να ενεργοποιηθει ξανα και μου λενε οκ, και μετα μολις με βλεπει ο ασφαλιστης εγκυο μου λεει 'α, οχι περιμενετε, δεν μπορει ΟΜΩΣ η αφαλιστικη να σας πληρωσει πλεον την εγκυμοσυνη'........ΤΟΥΡΚΟΣ εγινα, μα του λεω ΠΛΗΡΩΝΑ σχεδον ΣΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ 1 δοση εχασα. Λεει δεν παιζει ρολο, τελος, δεν πληρωνουμε εγκυμοσυνη, γιατι θα ανανεωθει το συμβολαιο ενω ειμαι ΗΔΗ εγκυος και δεν με καλυπτει πλεον. ΦΥΣΙΚΑ τους εκοψα μαχαιρι. Να πανε να πνιγουν οι απατεωνες που ψαχνουν να βρουν απο που θα στην φερουν (καθ*κια).....Το ΙΚΑ μου τα πληρωσε ΟΛΑ τα λεφτα του τοκετου

+ ενα βοηθημα για την καισαρικη. Δεν το συζηταω. ΙΚΑ δαγκωτο........

 

 

καλημερα.τι εννοεις το ικα σου πληρωσε ολα τα λεφτα???εγω ξερω οτι τα λεφτα που σου δινει το ικα ειναι οι μισθοι σου και τιποτα παραπανω.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

μπες εδω http://www.citybrokers.gr/

δεν ξερω και γω ακομα κατι παραπανω για να σε βοηθησω!

Απο τεταρτη κοριτσια θα σας ενημερωσω για οτι θα μου πουνε !

 

Σε ενημέρωσαν για το πρόγραμμα;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...