Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφεδάκι στην Νινέττα 16/3


ΡΟΥΛΑ

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Kορίτσια κουβαληθήκαν τα σόγια από το νησί του άντρα μου και θέλουν να δουνε την μικρή. Αν δεν έρθουμε σημαίνει ότι μας "βισματώσανε" για επίσκεψη γκρρρρρρ.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στις 30 θα έρθω οποσδήποτε (εκτός αρρώστιας..... όξω από δω και μακριά) ακόμα κι αν έρθουν τα σόγια και των 2 μας από τον Άρη.

Θα τους ξαναστείλω πίσω με το ίδιο διαστημόλποιο :evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Στις 30 θα έρθω οποσδήποτε (εκτός αρρώστιας..... όξω από δω και μακριά) ακόμα κι αν έρθουν τα σόγια και των 2 μας από τον Άρη.

Θα τους ξαναστείλω πίσω με το ίδιο διαστημόλποιο :evil::evil:

 

:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Kαι μεις δεν θα μπορέσουμε τελικά αφενός επειδή δεν θα μπορέσει η Ζάνα η οποία μας έχει υιοθετήσει , αφετέρου επειδή ο μπαμπάς μας υποσχέθηκε στο μικρό έξοδο οι δυό τους για μπάλα ! Θα τα πούμε όμως πρώτα ο Θεός στις 30 . :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ,

 

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να παραβρεθώ διότι ξεκίνησε και η ΔΩΡΟΘΕΑ μου λαρυγγίτιδα ελπίζω σίγουρα στις 30 του μηνός

 

Καλά να περάσετε. :D

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κορίτσια, και εμείς θέλουμε πολύ να έρθουμε αλλά η Κυριακή είναι μια μέρα που αφιερώνουμε στον μπαμπά μας, εγώ και η Έυα. Δεν τον βλέπουμε και πολύ όλη την εβδομάδα και μας μένει μια μέρα να τον ξεθεώσουμε και οι δυο. Μακάρι να κανονίζαμε κανένα απογευματάκι μέσα στην εβδομάδα. Για μας τουλάχιστον θα ήταν καλύτερα. Πάντως, ίσως να έρθουμε παρέα.

Link to comment
Share on other sites

808740x0mnkmft2v.gif

Θά'ρθουμε κι εμείς.... :lol::lol::lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

IOKASTH μου ελαααααααααααααααα :lol::lol::lol: δες το μπανεράκι πάνω στην οθόνη εσένα μάλλον σε βολεύει από Βουλιαγμένης!![/q

 

ειναι πανω στην αλιμου η μπαινω μεσα στον αλιμο?ααααααααα και κατι αλλο εμενα θα με πιασουν οι ντροπες πως θα σας βρω?????????

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites

IOKASTH μου ελαααααααααααααααα :lol::lol::lol: δες το μπανεράκι πάνω στην οθόνη εσένα μάλλον σε βολεύει από Βουλιαγμένης!![/q

 

ειναι πανω στην αλιμου η μπαινω μεσα στον αλιμο?ααααααααα και κατι αλλο εμενα θα με πιασουν οι ντροπες πως θα σας βρω?????????

 

Στο φανάρι μετά το Jumbo μπαίνεις δεξιά...και συνεχίζεις μέχρι να το δείς στο δεξί σου χερι.Θα μας αναγνωρίσεις σίγουρα :D:D:D:D

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

IOKASTH μου ελαααααααααααααααα :lol::lol::lol: δες το μπανεράκι πάνω στην οθόνη εσένα μάλλον σε βολεύει από Βουλιαγμένης!![/q

 

ειναι πανω στην αλιμου η μπαινω μεσα στον αλιμο?ααααααααα και κατι αλλο εμενα θα με πιασουν οι ντροπες πως θα σας βρω?????????

 

Στο φανάρι μετά το Jumbo μπαίνεις δεξιά...και συνεχίζεις μέχρι να το δείς στο δεξί σου χερι.Θα μας αναγνωρίσεις σίγουρα :D:D:D:D

 

 

 

εσενα σιγουρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχαριστω!

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...