Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφεδάκι στην Νινέττα 16/3


ΡΟΥΛΑ

Recommended Posts

IOKASTH μου ελαααααααααααααααα :lol::lol::lol: δες το μπανεράκι πάνω στην οθόνη εσένα μάλλον σε βολεύει από Βουλιαγμένης!![/q

 

ειναι πανω στην αλιμου η μπαινω μεσα στον αλιμο?ααααααααα και κατι αλλο εμενα θα με πιασουν οι ντροπες πως θα σας βρω?????????

 

Στο φανάρι μετά το Jumbo μπαίνεις δεξιά...και συνεχίζεις μέχρι να το δείς στο δεξί σου χερι.Θα μας αναγνωρίσεις σίγουρα :D:D:D:D

 

 

 

εσενα σιγουρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχαριστω!

 

θα κρατάμε τα παιδιά μας για να μας αναγνωρίσεις :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

IOKASTH μου ελαααααααααααααααα :lol::lol::lol: δες το μπανεράκι πάνω στην οθόνη εσένα μάλλον σε βολεύει από Βουλιαγμένης!![/q

 

ειναι πανω στην αλιμου η μπαινω μεσα στον αλιμο?ααααααααα και κατι αλλο εμενα θα με πιασουν οι ντροπες πως θα σας βρω?????????

 

Στο φανάρι μετά το Jumbo μπαίνεις δεξιά...και συνεχίζεις μέχρι να το δείς στο δεξί σου χερι.Θα μας αναγνωρίσεις σίγουρα :D:D:D:D

 

 

 

εσενα σιγουρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχαριστω!

 

θα κρατάμε τα παιδιά μας για να μας αναγνωρίσεις :lol::lol::lol:

 

 

δεν σας το υποσχομαι γιατι δεν ειμαι και στα καλα μου..αλλα θα προσπαθησω..φιλια..

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites

Ελα εσύ και θα σου φτιάξουμε εμείς το κέφι :wink::wink::wink:

Θα σου κάνουμε κι αγκαλιές 597689v7zaw3l0fr.gif

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το λοιπόν γυρίσαμε και μπορώ να πω ότι περάσαμε πολύ πολύ όμορφα.

 

Η IOKASTH ήρθε και της κάναμε την αγκαλίτσα που της είχαμε υποσχεθεί :lol::lol::lol: ο Βασίλης δε φοβερός και πολύ αγκαλίτσας!!!!

Η Dora μας έκανε την έκπληξη και ήρθε κι αυτή τελικά με τον τρομέρό Χαρούλη!!!

Ηρθε η gatoula με τον Θωμά και τα παιδιά τα οποία ήταν το κάτι άλλο ειδικά ο μικρός!!!!!!

Γνωρίσαμε την Φέδρα, τον Κώστα και φυσικά τον Δημήτρα με τις φοβερές ξανθιές μπούκλες του!!!!!

Φυσικά δεν έλειπε η Λίλλη μας, που όπως παντα ντροπαλή αλλά με το χαμόγελο!!!!!

Και φυσικά η gavrias με τον Γιώργο και τα παιδιά που είναι ακόμα πιο φοβερή από κοντά από ότι είναι στο φορουμ, ο δε γιος είναι φωτοτυπία του μπαμπά του, συγνωμη Κωνσταντίνα μου αλλά η αλήθεια να

λέγεται :lol::lol::lol:

 

Και φυσικά να ευχαριστήσουμε για άλλη μια φορά την Νινέττα μας που απλά όπως παντα ήταν παντού και εξυπηρετικότατη!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

περασαμε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μας υποδεχτηκαν οι γλυκυτατες κωνσταντινα και ρουλα με μια τεραστια αγκαλια που οφειλω να ομολογησω ειχα μεγαλη αναγκη!!!!!!!!!!!!!!!!σας ευχαριστω πολυ ρουλιτσα και κωνσταντινα μου...

επειτα γνωρισαμε την φαιδρα με τον αντρα της και τον υπεροχο,χαμογελαστο ξανθουλη που ερωτευτηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μαλλον κι εκεινος ομως!!!!!η δαναη με τις υπεροχες αδερφες φυλακες αγγελους της,ο βασιλης επαιζε ντραμς με φοβερο ρυθμο κι η αννη ρωταγε τον συγγραφεα καποιου βιβλιου(σκεφτηκα ποσο θελω να διαβαζειο ο γιος μου..)η δωρα με τον φοβερο χαρουλη που εχει τα ματακια της μαμας του κι ειναι σαν να κοιταζεις την θαλασσα...ο θωμας με την βασουλα και τα δυο πανεμορφα παιδακια τους...ο γιωργος της κωνσταντινας ιπποτης οπως τον ειχα φανταστει..αλλα τον φωκιωνα τον κατασυμπαθησε ο αντρας μου μιας και πιασαν την κουβεντουλα οπως και τον θωμα...

ευχαριστουμε για τις ομορφες στιγμες,ανυπομονω να το ξαναζησω μιας κ ηταν και η πρωτη ,μας φορα σε παιδοτοπο ααααααααα νιννετα εισαι ΘΕΑ μην το ξεχασω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κι ο γιος σου πανεξυπνος και λαλλιστατος!!!!!!!!!σας αγαπαω ολες πολυυυυυυυυυυυυυυυ!

my baby was my reborn...

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι παρα πολυ που περασατε υπεροχα...αν κ ηταν απολυτα

σιγουρο!!!!

Συγνωμη που δεν ηρθαμε αλλα απο το Σαββατο το βραδυ εχω τον

μεγαλο με διαρροια κ εμετους :cry: ...εχουμε περασει μια φρικη οπως καταλαβαινεται για σαββατοκυριακο....

Ευχομαι στις 30 να ειμαστε καλα κ να ερθουμε να σας δουμε απο κοντα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kορίτσια καλησπέρα

Πέρασα πολύ ωραία χάρηκα πάρα πολύ που σας γνώρισα

Eιστε πολυ καλές όλες και τα παιδια σας γλύκα

Φανταστικός ο μαγουλήθρας ο Bασίλης της Iοκάστης και η Δανάη η φάτσα, η Kατερίνα κούκλα!!! και όλα τα παιδιά και ο Bίκτωρας φανταστικός και ο Xαρούλης φοβερός

Πίστεύω ότι την επόμενη φορά να είμαστε περισσότερη ώρα να τα πουμε πιο πολύ

Kαι η Nινέτα πολύ γλυκια και απίθανη με τα παιδιά

Tην ευχαριστούμε

Tώρα είμαι στη δουλειά

O μικρός παρόλο που ξεσάλωσε δε μπορούσε να κοιμηθεί και κοιμήθηκε λίγο πριν φύγω

για τη δουλειά εξι παρα κατι

Mια άλλη φορά να κανουμε μια συνάντηση σαν εκδρομή από το πρωί μεχρι το απόγευμα, να οργανωθούμε να ψήσουμε και κανα παΐδακι....!!!!!((ξέρετε για ποιους το λέω Θωμα-Kώστα)

Πιστεύω ότι θα περάσουμε πολύ καλά

Link to comment
Share on other sites

Ντινάκι μου περαστικά του, ελπιζω μεχρι τις 30 να ειναι καλα και να ερθετε, μας λειψατε!!!!!

 

:D:D:D:D Κι εμείς περάσαμε πολύυυυυυυυυυυυυυ ωραία και η πρώτη ερώτηση της Άνης μετά το γειά σας ήτανε πότε θα ξαναπάμε :D

Όλα και όλοι ήτανε τέλεια,αλλά καλύτερα τα παιδιά :D:D

 

709634bjqmhb4kv5.gif

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Χαρηκαμε πολυ που γνωρτηκαμε απο κοντα.... περασαμε πολυ ομορφα ολλα τα παιδακια ηταν πανεμορφα και γλυκες φατσουλες επισης ολλες οι μαμαδες και οι μπαμπαδες ...ελπιζω να ξαναβρεθουμε και να γνωριστουμε κομα καλυτερα.ευχαριστουμε πολυ την νιννετα και τον συζυγο της για την πολυ ζεστη φιλοξενια τους.πολλα πολλα φιλια σε ολλες οσες γνωρισα.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα εγω γιατι νιωθω τοση συγκινηση?

Σας ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Γυρισα πριν 15 λεπτα στο σπιτι κομματια απο την κουραση και ενω πειναω σαν λυκος ,αν δεν περνουσα απο εδω να μαθω τα νεα σας, δεν θα μπορουσα να φαω η να ξεκουραστω.Και τωρα διαβαζω τοσο γλυκα λογια και δεν μπορω να συνελθω!!!!

Ευχαριστω και παλι εισαστε ολες υπεροχες και σημερα γνωρισα περισσοτερο τα παιδια σας.Αν και θα'θελα να πιω ενα καφεδακι με την ομορφη παρεα σας ,νιωθω τυχερη που δεν καταφερε τελικα καποια κοπελα να ερθει και εμεινα με τα παιδια σας.Ετσι οταν κουβενταζουμε τωρα για αυτα ,θα εχω την γλυκεια αναμνηση του σημερινου παιχνιδιου μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

981108wd9bwfhta9.gif

 

 

φιλιά,θα τα πούμε και σε άλλη συνάτηση :lol::lol::lol::P:P

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ντινατ μου περαστικα του και γρηγορα....νομιζω πως αυτη η ιωση ειναι πολυ χαλια μα κραταει λιγο.Υπομονη!!!

Καλε?ποιος αντρας εκανε τον πεταλουδο μου γατα?σιγουρα καποιος απο τους σημερινους!!!τσ,τσ μην δειτε ομορφο και σκληρα εργαζομενο νεο!

Link to comment
Share on other sites

937005ixcys3cms3.jpgητω ταπεινα συγγνωμη κυριε φωκ μα πρεπει να πω την αληθεια....

Κυρια ρουλα ο αντρας σας μου πε να μην ερθω γιατι θα μου κοψει τα ποδια

4 γυναικες λεει στην ζωη του πρεπει να τις προφυλαξει.....

και εχασα και το ψωμακι μου για σημερα....να μ'αυτα και μ'αυτα εχω κανει αυτο το κορμι απο υην ΠΕΙΝΑ

Link to comment
Share on other sites

Και εσύ βρε αγόρι μου γιατί δεν με πήρες ένα τηλέφωνο να μου πεις να μην τον φέρω, λυπάμαι ειλικρινά που ένας νέος έχασε την δουλειά του σήμερα :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ντινατ μου περαστικα του και γρηγορα....νομιζω πως αυτη η ιωση ειναι πολυ χαλια μα κραταει λιγο.Υπομονη!!!

Καλε?ποιος αντρας εκανε τον πεταλουδο μου γατα?σιγουρα καποιος απο τους σημερινους!!!τσ,τσ μην δειτε ομορφο και σκληρα εργαζομενο νεο!

Ντίνα περραστικά στο παιδάκι σου :D:D:D860422gdbmr6gn7x.gif

 

Νινέττα είσαι μια κούκλα :D:D:D και σε εμφάνιση και σε χαρακτήρα .... :?:? με τον πεταλούδο πολύ μας στενοχώρησες ....πολύ.... :lol::lol::lol::lol: 425594z0ynaij80b.jpgνα ένας πεταλούδος ,εν δυνάμει :lol::lol::lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...