Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αποκόλληση και πολύ αγωνία...


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες τιε μέλλουσες μανούλες!!

 

Είμαι καιρό στο φόρουμ και διαβάζω τις ιστορίες σας και αποφάσισα να γράψω και εγώ για να μου δώσετε κουράγιο. Την Πέμπτη μπαίνω στην 8η εβδομάδα. Εχουμε ακούσει το μωράκι μας, την καρδούλα του. Μια εγκυμοσύνη μετά απο αρκετή στεναχώρια, ταλαιπορία...Δυστυχώς είμαι στο κρεβάτι αφου είχα 2 αιμορραγίες με διαφορά 1ας εβδομάδας και έχω μια μεγάλη σχετικά αποκόλληση και αιμάτωμα...Ο γιατρός μου έιναι σχετικά αισιόδοξος χωρίς να μου αποκλύει το ενδεχόμενο της αποβολής.

Φοβάμαι πολύ, προσπαθώ να είμαι θετική αλλά όπως και να το κάνουμε δεν είναι δέκατα για να πεις έλα μωρέ και τι έγινε. Δεν κοιμάμαι καλά τα βράδυα καθώς ξυπνάω να δω αν έχω αίμα. Την δεύτερη αιμορραγία την είχα μεσα στον ύπνο μου.

Κορίτσια έιχε κανείς κάτι παρόμοιο με αίσιο τέλος?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσακι!

σου ευχομαι να πανε ολα καλα!μην αγχωνεσαι!πολλες κοπελες ειχαν αποκολλησεις αλλα ολα πηγαν καλα!

αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να ξεκουραζεσαι και να μην αγχωνεσαι!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Κάνε υπομονή κοριτσάκι, όλα θα πάνε καλά! Απλά σου έτυχε! Δεν είναι τίποτα. Να δεις που σε λίγο θα είναι όλα μια χαρά. Εμένα προσωπικά δεν μου έχει τύχει. Και εγώ στην 8η εβδομάδα είμαι...και σου εύχομαι τα καλύτερα. από άλλες αναγνώσεις πάρα μα πάρα πολλές κοπέλες το έχουν πάθει...Και φυσικά γέννησαν υπέροχα μωρουλίνια....:)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...