Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Επίδομα τοκετού σε τραπεζουπαλλήλους


Recommended Posts

Γειά σας και πάλι!HEEEEEEEELP!!!

Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος συνάδελφος από ιδιωτική τράπεζα να μου πει σχετικά με το επίδομα τοκετού.Το ταμείο μας δίνει όσα έχεις από αποδείξεις ή και κάτι παραπάνω σαν επιπλέον επίδομα τοκετού???:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ξέρει κανένας κάτι για τα επιδόματα τοκετού στις ιδιωτικές τράπεζες?

Έχω διαβάσει για κάποιο επίδομα, αλλά δεν ξέρω αν ισχύει...

Link to comment
Share on other sites

Να μαι!

Δουλεύω σε ιδιωτική τράπεζα, αλλά είμαι ασφαλιμσένη στο ικα.

Δεν ξέρω αν και εσύ το ίδιο, στην περίπτωσή μου όμως, έλαβα επίδομα τοκετού ένα ποσό από το ικα, και τα υπόλοιπα χρληματα μέχρι να συμπληρωθεί ο μισθλος μου τα πήρα από την τράπεζα. Δηλαδή για τους δύο μήνες προ τοκετού πληρώθηκα κανονικά.

Στη συνέχεια και αφότου γέννησα, έλαβα ένα ποσό 1.000 ? γαι τον τοκετό, σύν το επίδομα λοχείας, αντίστοιχο με το επίδομα τοκετού.

Αυτά εν ολίγοις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω δουλευω σε τραπεζα αλλα ημουν με το ικα και μετα μολις γεννησα αλλαξε στην ασφαλεια των τραπεζων! πηρα επιδομα 800 ευρω απο το ικα σαν επιδομα τοκετου αλλα πηρα και 1200 ευρω επιδομα τοκετου απο την ιδιωτικη ασφαλεια που μας εχει κανει η τραπεζα.

έχω δύο δωράκια

UDcLp3.png euQwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και πάλι!HEEEEEEEELP!!!

Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος συνάδελφος από ιδιωτική τράπεζα να μου πει σχετικά με το επίδομα τοκετού.Το ταμείο μας δίνει όσα έχεις από αποδείξεις ή και κάτι παραπάνω σαν επιπλέον επίδομα τοκετού???:confused:

 

καλημερα σου δινουν επιδομα γεννας και εξαρταται αναλογα με την τραπεζα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δουλέυω στην alpha bank.Πήρε κάποιος από εκεί επίδομα τοκετού?Εγω πήρα τα έξοδα τοκέτου βάση των αποδείξεων που προσκόμισα.Υπάρχει κάποιο άλλο επίδομα τοκετού?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Συνάδελφοι και συναδέλφισσες σας ήρθε χαρτί για καταθεση δικαιολογητικών για εισπραξη ένος επιδοματος τοκετου? Συμφωνα με αυτο δικαιούμαστε όσες έχουμε γεννησει από 02/03/2005 και μετα ένα εφαπαξ επιδομα 1557 ευρώ το οποιο συμψηφίζεται με καθε ποσο που εισπρατεται απο τα ασφαλιστικά ταμεία, οπαδ, ικα, τσμεδε κτλ. Δηλαδη αν πηρατε 800ευρω απο ικα θα παρετε τα υπολοιπα 757 ευρω.

tBTkp3.png

και ο μικρός μας Θοδωρής ήρθε στις 11/04/2011

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...