Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ερωτήσεις και απορίες σε θέματα χρήσης εργαλείων του forum της ΕΕΕΓ


Recommended Posts

χαχαχα βρε συ

όταν το όνομα σου έχει ένα αστεράκι δίπλα σημαίνει οτι ΕΙΣΑΙ αόρατος χρήστης ...

στην σειρά φαίνεσαι πρώτη γιατι έτσι το έχει το σύστημα ... όταν συνδέεσαι δλδ να φαίνεται οτι είσαι μέσα .... να μην ψάχνεται ο χρήστης να βρέι το νικ του .. vbulletin τι τα θες ..? :-)

 

 

aria146 μου σε ευχαριστώ..... ε ρε ασχετίλα που με δέρνει.......:oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 611
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

aria βοήθα κι εμένα σε παρακαλώ! ή όποιος ξέρει

 

πάτησα το "συνδεδεμένοι χρήστες" και μου βγάζει

"alex4, δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Μήπως δεν πατήσατε με αριστερό κλίκ, πάνω στον σύνδεσμο που εστάλει στο εμαιλ σας μετά την εγγραφή σας? Αν δεν πατήσετε σε αυτό το σύνδεσμο δεν μπορείτε να συμμετέχετε στις συζητήσεις του φόρουμ. ΑΝΑΖΗΤΗΣΤΕ ΣΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ JUNK του εμαιλ σας μήπως βρίσκεται εκεί το εμαιλ ενεργοποίησης. Εάν δεν λάβατε αυτό το μαιλ στείλτε μύνημα στο administrator(at)parents.gr συμπληρώνοντας το όνομα χρήστη που δηλώσατε κατά την εγγραφή σας. Το μύνημα θα πρέπει να σταλεί απο το εμαιλ που δηλώσατε κατά την εγγραφή σας. Άλλοι λόγοι:......"

 

αφού συμμετέχω στις συζητήσεις :confused: πρέπει να στείλω εμαιλ?

8jPDp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

θελω να επικονωνησω μεσω πμ με ενα μελος που μιλησαμε χθες αλλα εσβησα τα πμ και δεν μπορω να το βρω..τι πρεπει να κανω; ευχαριστω!

αν θυμάσαι το νικ του μέλους να πας στο comunity λίστα μελών και θα το βρέις απο εκει

 

aria βοήθα κι εμένα σε παρακαλώ! ή όποιος ξέρει

 

πάτησα το "συνδεδεμένοι χρήστες" και μου βγάζει

"alex4, δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. ........"

 

αφού συμμετέχω στις συζητήσεις :confused: πρέπει να στείλω εμαιλ?

:-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D

ρε θα με τρελάνετε ...τσ τσ τσ θέλω να διαβάσετε εντατικά και απο Σεπτέμβριο θα δώσετε εξετάσεις ....:-D:lol:

όταν πας να μπέίς σε ενότητες ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ σου βγαίνει αυτο το μύνημα ...! δεν είναι οτι δεν μπορέις να συμμετασχεις στις συζητήσεις αλλα ΕΚΕΙ που προσπάθησες να μπεις δεν σου επιτρέπεται ...! ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ... !-)

(θα ζητήσω μεροκάματο απο την διαχείριση .. .... ):lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ρε θα με τρελάνετε ...τσ τσ τσ θέλω να διαβάσετε εντατικά και απο Σεπτέμβριο θα δώσετε εξετάσεις ....:-D:lol:

όταν πας να μπέίς σε ενότητες ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ σου βγαίνει αυτο το μύνημα ...! δεν είναι οτι δεν μπορέις να συμμετασχεις στις συζητήσεις αλλα ΕΚΕΙ που προσπάθησες να μπεις δεν σου επιτρέπεται ...! ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ... !-)

(θα ζητήσω μεροκάματο απο την διαχείριση .. .... ):lol::lol::lol::lol:

 

εξετάσεις???:shock: όχι δε θέλω! :mrgreen: Αλλά για το μεροκάματο, μαζί σου!:lol::lol::lol:

 

ναι είμαι άσχετη :oops: και σ'ευχαριστώ που βοηθάς :)

 

Λοιπόν όλα ξεκίνησαν όταν διαβάζοντάς σας, είπα να δω ποιοι είναι οι συνδεδεμένοι χρήστες? Πήγα στο Forum Jump και μου έβγαλε το παραπάνω μήνυμα. Και ερρωτώ, γιατί εγώ δεν μπορώ να τους δω? :confused:

(μπορεί να είναι το πιο απλό πράγμα, αλλά...)

8jPDp3.pngmAB8p3.png
Link to comment
Share on other sites

μα κανείς μας δεν μπορεί ... βλέπουμε αυτούς που εχουν επιλέξει να είναι ορατοί και είναι κατω κατω στην λίστα ...!

προφανώς για να μπεις εκεί ... θα βλέπεις και τους μη ορατούς ...ποιος ο λόγος τοτε να υπάρχει η λειτουργία ορατοί και μη ορατοί χρήστες ...αν είναι να τους βλέπουμε όλοι ...! !?

ντα.... :-) :-) :-)

:-) :-)

μη λες ευχαριστώ βρε ....σιγά απλά είμαι καιρό σε φόρα και τις ίδιες απορίες είχα κι εγώ (πριν χρόνια βέβαια...χαχαχαχαα )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προς administrator

 

Παρακαλώ πολύ να σβηστούν 2 φωτογραφίες που έχω ανεβάσει στα εξής link:

http://img408.imageshack.us/i/p6090225.jpg/

http://img821.imageshack.us/i/dsc03698f.jpg/

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Προς administrator

 

Παρακαλώ πολύ να σβηστούν 2 φωτογραφίες που έχω ανεβάσει στα εξής link:

http://img408.imageshack.us/i/p6090225.jpg/

http://img821.imageshack.us/i/dsc03698f.jpg/

 

Ευχαριστώ πολύ!

Ειναι σε αλλο site και νομιζω πως μονο εσυ μπορεις να της σβησεις απο εκει.Δεν εχει καπου delete αν συνδεθεις στον εκει λογαριασμο σου?

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Help!

Ανοιγω τον υπολογιστη, συνδεομαι στις σελιδες του διαδικτυου που θελω να παρακολουθω και οταν βρω χρονο ριχνω ματιες στις σελιδες μου για τυχον νεες καταχωρησεις και μεταβολες, κανοντας χρηση της επιλογης "ανανεωση καρτελων".

Και ενω ειμαι συνδεμενη στο parents, και δειχνει το ονομα μου κανονικα, στην προσπαθεια μου να απαντησω σε καποιο θεμα, μου βγαζει μηνυμα "να ξανασυνδεθω ή να εγγραφω". Να σημειωσω οτι την πρωτη φορα που συνδεομαι ανα την ημερα, επιλεγω διατηρησης συνδεσης. Γιατι λοιπον μου ξαναζηταει κωδικο συνδεσης και δεν μου επιτρεπει να γραψω ενω ειμαι συνδεμενη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Help!

Ανοιγω τον υπολογιστη, συνδεομαι στις σελιδες του διαδικτυου που θελω να παρακολουθω και οταν βρω χρονο ριχνω ματιες στις σελιδες μου για τυχον νεες καταχωρησεις και μεταβολες, κανοντας χρηση της επιλογης "ανανεωση καρτελων".

Και ενω ειμαι συνδεμενη στο parents, και δειχνει το ονομα μου κανονικα, στην προσπαθεια μου να απαντησω σε καποιο θεμα, μου βγαζει μηνυμα "να ξανασυνδεθω ή να εγγραφω". Να σημειωσω οτι την πρωτη φορα που συνδεομαι ανα την ημερα, επιλεγω διατηρησης συνδεσης. Γιατι λοιπον μου ξαναζηταει κωδικο συνδεσης και δεν μου επιτρεπει να γραψω ενω ειμαι συνδεμενη?

αχ και εμενα αυτο μου κανει και τσακιζομαι λιγο αλλα επειδη ως γνωστον το χαμομηλακι ειναι τερας υπομονης ξανακανω συνδεση χε

αν ειμαι of μαλλωστε με αλλα καπου επρεπε να το πω χι χι

Link to comment
Share on other sites

αχ και εμενα αυτο μου κανει και τσακιζομαι λιγο αλλα επειδη ως γνωστον το χαμομηλακι ειναι τερας υπομονης ξανακανω συνδεση χε

αν ειμαι of μαλλωστε με αλλα καπου επρεπε να το πω χι χι

 

Στο cafe, δε συμβαινει αυτο. Εδω στο parents, μου εχει σπασει τα νευρα.

Θα μας απαντησει κανενας συντονιστης????Τι κανουμε λαθος???

Link to comment
Share on other sites

Βικη το εντιτ γινεται μονο για μυνήματα που ειναι 24ωρες .....αν εχουν περάσει οι 24ωρες δεν μπορεις να τα σβήσεις. Μαρκελα μην περιμενεις τους αντμιν , λειπουν διακοπες, πανε στο σαιτ το imageshack που τις ανέβασες και ψαξε κατω απο την φωτο ή δεξια αριστερα καπου θα εχει την επιλογη να τις σβήσεις..........γιατι ουσιαστικα εκει εχεις λογαριασμο και τον ελεγχο του τι ανεβάζεις εκει

 

Link to comment
Share on other sites

Βικη το εντιτ γινεται μονο για μυνήματα που ειναι 24ωρες .....αν εχουν περάσει οι 24ωρες δεν μπορεις να τα σβήσεις. Μαρκελα μην περιμενεις τους αντμιν , λειπουν διακοπες, πανε στο σαιτ το imageshack που τις ανέβασες και ψαξε κατω απο την φωτο ή δεξια αριστερα καπου θα εχει την επιλογη να τις σβήσεις..........γιατι ουσιαστικα εκει εχεις λογαριασμο και τον ελεγχο του τι ανεβάζεις εκει

 

 

μμμμμμμ, δίκιο έχεις ρε πατρίδα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας

ο καλύτερος τρόπος για να επεξεργάζεστε ις φωτογραφίες τις οποίες ανεβάζεται στις δημόσιες συζητήσεις του φόρουμ μετά το πέρας του 24 ώρου ,όπου και σας επιτρέπετε να τις αφαιρέσετε ,

είναι με το να τις επεξεργάζεστε από το server στον οποίο τις έχετε ανεβάσει εξαρχής.

Εκεί σας δίνεται η δυνατότητα να τις κάνετε μη δημόσιες , να τις διαγράψετε κλπ !

επίσης σας παρακαλούμε θερμά να μην ανοίγετε νέα θέματα με κάθε νέα σας απορία καθώς υπάρχει για αυτόν ακριβώς τον λόγο το παρόν νήμα :

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=53021

ερωτήσεις και απορίες σε θέματα χρήσης εργαλείων του forum της ΕΕΕΓ

 

Ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Εχω ένα θέμα εκεί που βλέπεις τα επιβεβαιωμένα ή όχι προσωπικά μηνύματα σου.

 

Αναλυτικά:

 

Όταν επιλέγω από τη σελίδα των προσωπικών μηνυμάτων μου:

 

"http://parents.org.gr/forum/private.php"

 

το παρακάτω:

 

"Έχετε 7 επιβεβαιωμένες και 0 ανεπιβεβαίωτες λήψεις μηνυμάτων."

 

"http://parents.org.gr/forum/private.php?do=trackpm"

 

Μου βγάζει αυτό:

 

"Rasta, δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Μήπως δεν πατήσατε με αριστερό κλίκ, πάνω στον σύνδεσμο που εστάλει στο εμαιλ σας μετά την εγγραφή σας? Αν δεν πατήσετε σε αυτό το σύνδεσμο δεν ..."

 

... :confused:

 

Οποιαδήποτε βοήθεια δεκτή.

 

Σας ευχαριστώ.

"Δεν ξέρω κάτι άλλο, για το οποίο κάθε άνθρωπος θα έπρεπε να νοιάζεται τόσο πολύ, όσο για το πώς θα γίνουν τα παιδιά του καλύτερα απ' αυτόν και τους όμοιούς του"

Πλάτωνας

chmod 777 world

Link to comment
Share on other sites

Όταν πάω στο "προφίλ" κάποιου μέλους που έχει πχ 1500 δημοσιεύσεις και πατάω statistics και "αναζήτηση μηνυμάτων από τον/την .... ,γιατί μου εμφανίζει μάξιμουμ 500 δημοσιεύσεις και όχι όλες?Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Όταν πάω στο "προφίλ" κάποιου μέλους που έχει πχ 1500 δημοσιεύσεις και πατάω statistics και "αναζήτηση μηνυμάτων από τον/την .... ,γιατί μου εμφανίζει μάξιμουμ 500 δημοσιεύσεις και όχι όλες?Ευχαριστώ!

 

Γεια σας

είναι θέμα του λειτουργικού συστήματος της vbulletin .

Ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας!μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει?πως επιλεγω τα θεματα που θελω να παρακολουθησω για να μην χανομαι?ευχαριστωωωωωωω

PRW0p2.pngORfXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...