Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΞΥΝΕΤΑΙ!!!


Recommended Posts

ελενη κοιμαται ανασκελα.ο δικος σου ξυνοταν μονο στον υπνο?γιατι η δικια μου μονο τοτε ξυνετε.πως αλλοι κλωτσανε ή τριζουν τα δοντια τους?αυτη ξυνεται!εχει σακατευτει ομως!αφου ανα 3 μερεςς της κοβω τα νυχια.φαντασου να ειχε κ μεγαλα νυχια πως θα γινοταν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια η κορη μου απο 2 ετων εχει την συνηθεια να ξυνεται στον υπνο της.ξυνει την κοιλια της σε σημειο να εχει γεμισει ενα σωρο σημαδια!σαν να την γρατζουνανε γατες!θα τα δει κ κανενας στον παιδικο κ θα νομιζει οτι την κακοποιουμε κιολας!γιατι το κανει αυτο?αν την φαγουριζε δε θα ξυνοταν κ την ημερα?μονο οταν κοιμαται το κανει!τι μπορει να ειναι αυτο???εκανε απολες τις εξετασεις κ δε βρεθηκε καμια αλλεργια!

Link to comment
Share on other sites

την κανεις μπανιο πριν κοιμηθει??αν ναι μηπως απλα την φαγουριζει κατι απο το αφρολουτρο και την πειραζει???αν αλλαζες αφρολουτρο?

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι το θεμα οτι κ γω φοβομουν μηπως ειναι κατι τετοιο κ ετσι εδω κ 1 χρονο την κανω μπανιο μεσημερι.παιρνω αφρολουτρο κ σαμπουαν fissan.αλλα δε δειχνει να ξυνεται μετα το μπανιο.μονο οταν κοιμαται το βραδυ!.τις βαζω κ την μπιτζαμα κ την φανελα μεσα απο το παντελονι αλλα στον υπνο της τα σηκωνει κ ξυνεται!μιλαμε οτι εχει γρατζουνιες απο τον θωρακα ως κατω απο την κοιλια!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια η κορη μου απο 2 ετων εχει την συνηθεια να ξυνεται στον υπνο της.ξυνει την κοιλια της σε σημειο να εχει γεμισει ενα σωρο σημαδια!σαν να την γρατζουνανε γατες!θα τα δει κ κανενας στον παιδικο κ θα νομιζει οτι την κακοποιουμε κιολας!γιατι το κανει αυτο?αν την φαγουριζε δε θα ξυνοταν κ την ημερα?μονο οταν κοιμαται το κανει!τι μπορει να ειναι αυτο???εκανε απολες τις εξετασεις κ δε βρεθηκε καμια αλλεργια!

 

Ο Γιαννάκης μου ξυνόταν έτσι στα πόδια και υποθέσαμε πως είναι ατοπική δερματίτιδα,αγόρασα πολλά αφρόλουτρα και κρέμες χωρίς αποτέλεσμα όσπου πήρα και τα frezyderm emolient (κρέμα)και το frezyderm αφρόλουτρο και σώθηκα.

Τον έκανα μπάνιο και του έβαζα κάθε μέρα απο αυτή την κρέμα σώματος και μετά απο λίγες μέρες δεν ξαναξύστικε.

Αν είναι πολύ μεγάλο το πρόβλημα σου θα μπορούσες να κάνεις μια δοκιμή απλά είναι λίγο ακριβα και υπάρχουν μόνο στα φαρμακεία.

Πριν απο όλα ομως μήμπως υπάρχει περίπτωση να κοιμάτε μπρούμητα και απλά να ζεστένεται?

Γιαννής 1/7/2006 + Νικόλας 20/10/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελενη κοιμαται ανασκελα.ο δικος σου ξυνοταν μονο στον υπνο?γιατι η δικια μου μονο τοτε ξυνετε.πως αλλοι κλωτσανε ή τριζουν τα δοντια τους?αυτη ξυνεται!εχει σακατευτει ομως!αφου ανα 3 μερεςς της κοβω τα νυχια.φαντασου να ειχε κ μεγαλα νυχια πως θα γινοταν

 

Mπά έμένα ξυνόταν όλη την ώρα.....

πάντως τώρα έχει σταματήσει.

Εγω όταν ήμουν μικρή έξυνα την κοιλιά μου γιατι ζεστενόμουν και ύδρωνα και μερικές φορες έκανα σημάδια που τα είχα μήνες.Καμμια φορά το κάνω ακόμα....:|

Γιαννής 1/7/2006 + Νικόλας 20/10/2009

Link to comment
Share on other sites

λες να ζεσταινεται βρε ?τι να πω?συνηθεια στον υπνο?δε την ντυνω βαρια οταν κοιμαται.μονο τις μπιτζαμες της φοραει.ασε που απο μωρο πεταει κ την κουβερτα κ κοιμαται ξεσκεπαστη.δε ξερω πια.καναμε αλλεργικες εξετασεις κ τιποτα δε βγηκε.δε μπορω να τη βλεπω ετσι...θα σκασω

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...