Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ποσες φορες την εβδομαδα/μηνα....


casperαki

Πόσες φορές το μήνα έχετε επαφές με τον/την συζυγό σας/σύντροφό σας?  

619

  1. 1. Πόσες φορές το μήνα έχετε επαφές με τον/την συζυγό σας/σύντροφό σας?

    • 1-2 φορές (κάθε τρείς-τέσσερις εβδομάδες)
      150
    • 3-5 φορές (κάθε δύο εβδομάδες)
      134
    • 6-10 φορές (μια/δυο φορές την εβδομάδα)
      196
    • 11-16 φορές (τρείς φορές την εβδομάδα και περισσότερο)
      137


Recommended Posts

2 φορες την ημερα καθε μερα..σαν αντιβιωση ενα πραγμα..στις καλες μας μερες και 3 και 4 φορες..στην εγκυμοσυνη το ειχαμε παρακανει λιγο..ηταν συμφωνια πριν τον γαμο,μεχρι εγω να γινω 40 χρονων τουλαχιστον μια φορα την ημερα καθε μερα!!

 

Mπράβο σας! εγώ θα βαριόμουνα τόσο συχνά...μα τόσο συχνά!!!!!!!!

Αλήθεια μετά τα 40 τι συμφωνία έχετε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 484
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να ρωτήσω κάτι? Όρεξη που βρίσκετε? Επειδή εγώ και να θέλω δεν μου έρχεται η όρεξη μετά από μία δύσκολη μέρα. Πραγματικά ρωτάω όχι από ειρωνία επειδή γενικώς με απασχολεί το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι? Όρεξη που βρίσκετε? Επειδή εγώ και να θέλω δεν μου έρχεται η όρεξη μετά από μία δύσκολη μέρα. Πραγματικά ρωτάω όχι από ειρωνία επειδή γενικώς με απασχολεί το θέμα.

 

να σου πω για εμενα που γραφω 1 φορα την ημερα,

ο συζηξ ελειπε 5μηνες ταξιδι και τωρα που γυρισε... οσο δυσκολη μερα και να εχω νομιζω οτι δικαιουμε εστω και αναδρομικα να αναπληρωσω ολο αυτο το διαστημα;)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και γω με τη σειρα μου κατι ?

Οταν λες 3-4 φορες την ιδια μερα , εννοειτε με διαφορετικα ατομα και οι δύο ? ή μεταξυ σας ?

 

 

 

 

 

 

:) :) :)

Αστειευομαι ετσι ? Μην παρεξηγηθεις.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και γω με τη σειρα μου κατι ?

Οταν λες 3-4 φορες την ιδια μερα , εννοειτε με διαφορετικα ατομα και οι δύο ? ή μεταξυ σας ?

 

 

 

 

 

 

:) :) :)

Αστειευομαι ετσι ? Μην παρεξηγηθεις.

χαχα..εννοειται μεταξυ μας και δεν παρεξηγουμαι

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mπράβο σας! εγώ θα βαριόμουνα τόσο συχνά...μα τόσο συχνά!!!!!!!!

Αλήθεια μετά τα 40 τι συμφωνία έχετε;

Μετα τα 40 οσο και οποτε μπορουμε..αλλα μεχρι να φτασω 40 εχουμε 30 χρονια ακομα..(οχι δεν ειμαι δεκα αλλα δεν θα ειμαι για μια δεκαετια 29?ή 25?εξαρταται ποια ηλικια θα μου κατσει πιο καλα)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ξερα οτι εινα τοσο σοκαριστικο..δε βαριομαστε γιατι ειπαστε μονο 2 χρονια μαζι οποτε εχουμε ακομα ολον μας τον ενθουσιασμο..Η συμφωνια ειναι για να μην εχουμε δικαιολογιες του τυπου εχω πονοκεφαλο,εχω δουλεια,δεν εχω χρονο κλπ..Sorry για τα πολλα μηνυματα αλλα δεν ξερω απο multiquote..

 

 

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη αν φανώ κάπως αλλά τί ειναι το παιδί πια??εμπόδιο για να κάνουμε σεξ με τον άντρα μας, βάρος??μια απλή ερώτηση: τον αντρα σου θα τον έστελνες στη μάνα του κάθε σκ για να κάθεσαι με τα παιδιά σου??τι είναι μωρέ τα παιδιά, και μάλιστα τα μωρά, τα νεογέννητα??πακετάκια να τα αφήνουμε όποτε μας κουράζουν ή οποτε θέλουμε να κάνουμε σεξ??ελεος πια...δηλαδή το μωρό θα σας εμποδίσει να περνάτε τα σκ εξίσου όμορφα με τον άντρα σου?και αν δουλεύει ο άντρας σου το παιδία πότε θα το βλέπει...αλλά αφού θα βλέπει εσένα το παιδί τι το θέλει...σωστό!το καταλαβαίνω να θέλει μια γυναίκα να το αφήνει το μωρό όταν κουραστεί ή όταν θελήσει να βγει ένα βραδυ, αλλά αυτό το ΄΄συμφώνησα κάθε σκ να το κρατάει γιατί εμείς καθόμαστε όλο μαζί΄΄μου ακούστηκε πολύ άσχημα...τα παιδιά έρχονται να μας κάνουν οικογένεια, δεν απειλούν το ζευγάρι...και κάποια στιγμή θα κοιμηθεί το μωρό, και σεξ μπορείς να κάνεις, και δουλειές και όλα...τα σημερινά ζευγάρια, όλοα παράπονα είμαστε, δεν προλαβαίνουμε, κουραζόμαστε, δεν μας τα κρατάνε δεν δεν...παλιά δηλαδή δεν δούλευαν οι γυναίκες, στα χωράφια και τα παιδιά μαζί...και μια χαρά όλα ήταν..αυτός ο εκμοντερνισμός θα μας φάει και πάει η οικογένεια από το κακό στο χειρότερο...ακου κει...να αφήνουμε τα παιδιά κάθε σκ για να καθόμαστε μόνοι μας με τον άντρα μας...το νεογέννητο βλέπετε μας ενοχλεί....

Συμφωνω απολυτα μαζι σου..εγω μια μερα την εβδομαδα πηγαινω τη μπεμπα στη μητερα μου για να κανω γενικη καθαριοτητα στο σπιτι κι αισθανομαι τυψεις που το μωρο λειπει απ το σπιτι 6-7 ωρες..

 

 

Link to comment
Share on other sites

αν καταλαβα καλά εισαι μόνο 20 χρονών? Αυτο εξηγεί πολλλλλλα! :) Μπαβο σας, παιδια να΄στε παντα καλά και παντα ετσι ;)

ναι 20 χρονων μονο :D Να σαι καλα..αλλα δεν καταλαβα πως η ηλικια εξηγει πολλα?

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Πρωτοβουλία πότε στον σύζυγο, πότε σε μένα. Προσωπικά έχω 2 ανασταλτικούς παράγοντες: τη πολύ ζέστη (οπότε σε περίοδο καύσωνα δεν το επιδιώκω) και τη νύστα (άντε να μου ξαναέρθει μετά).

Το Ήλεκτράκι μου και ο Οδυσσέας μου, οι ηλιαχτίδες μου!

..................................................................................

Ο Θεός πέθανε...

Ο Μαρξ πέθανε...

κι Εγώ τώρα τελευταία δε νοιώθω πολυ καλά...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Den perimena na brw to thema pou me apasxolei ayto ton kairo k enthousiastika pou problhmatizei k alles kopeles.

Emeis eimaste freskopantremenoi (meta apo 8 mhnes sxeshs pantreytikame) k oi erwtikes mas epafes apo ton febrouario mexri shmera einai mhden!!!

Apo thn arxh ths gnwrimias mas eida oti den exei megalh syxnothta k den to epidiwke, alla k katholou einai yperbolh. Ean thelw na kanw paidi pws tha ginei? ;H an ginei meta telos den tha exoume katholou erwtikes epafes? Prospathhsa na to syzhthsw alla den thelei. Emena o nous mou paei pantou k pouthena. Kamia idea?

fA47p3.png?5wdXDgnUjYnWp3.png?T9zisx6U
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Den perimena na brw to thema pou me apasxolei ayto ton kairo k enthousiastika pou problhmatizei k alles kopeles.

Emeis eimaste freskopantremenoi (meta apo 8 mhnes sxeshs pantreytikame) k oi erwtikes mas epafes apo ton febrouario mexri shmera einai mhden!!!

Apo thn arxh ths gnwrimias mas eida oti den exei megalh syxnothta k den to epidiwke, alla k katholou einai yperbolh. Ean thelw na kanw paidi pws tha ginei? ;H an ginei meta telos den tha exoume katholou erwtikes epafes? Prospathhsa na to syzhthsw alla den thelei. Emena o nous mou paei pantou k pouthena. Kamia idea?

 

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΙΣΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΥΝΤΡΕΧΕΙ ΛΟΓΟΣ - (Π.Χ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ). ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ ΑΚΡΗ ΘΑ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΕΙΔΙΚΟ (ΤΥΠΟΥ Σ. ΓΑΜΟΥ). ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΦΡΕΣΚΟΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ...ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΕΡΘΕΙ Κ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ...ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΛΕΝΤΙΑ (ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ!!!!;))

Link to comment
Share on other sites

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΙΣΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΥΝΤΡΕΧΕΙ ΛΟΓΟΣ - (Π.Χ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ). ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ ΑΚΡΗ ΘΑ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΕΙΔΙΚΟ (ΤΥΠΟΥ Σ. ΓΑΜΟΥ). ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΦΡΕΣΚΟΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ...ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΕΡΘΕΙ Κ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ...ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΛΕΝΤΙΑ (ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ!!!!;))

nai, exeis dikio prepei na drasthriopoihthw k oxi na to afhsw sthn tyxh tou. O idios den mou afhnei peithwria. Apla exw talaipwrhthei sto thema twn sxesewn k hthela o gamos na einai super.:cry:

fA47p3.png?5wdXDgnUjYnWp3.png?T9zisx6U
Link to comment
Share on other sites

εγω με ον αντρα μου λετρευουμε το σ/κ γιατι ειναι οι μερες που αγαπαμε κ καθομαστε ολη την ημερα μαζι να φανταστειτε οτι εκανα απο τωρα συμφωνια με την μανα μου οτι μολις γεννησω θα κραταει το παιδι τα σ/κ

 

συγνώμη αν φανώ κάπως αλλά τί ειναι το παιδί πια??εμπόδιο για να κάνουμε σεξ με τον άντρα μας, βάρος??μια απλή ερώτηση: τον αντρα σου θα τον έστελνες στη μάνα του κάθε σκ για να κάθεσαι με τα παιδιά σου??τι είναι μωρέ τα παιδιά, και μάλιστα τα μωρά, τα νεογέννητα??πακετάκια να τα αφήνουμε όποτε μας κουράζουν ή οποτε θέλουμε να κάνουμε σεξ??ελεος πια...δηλαδή το μωρό θα σας εμποδίσει να περνάτε τα σκ εξίσου όμορφα με τον άντρα σου?και αν δουλεύει ο άντρας σου το παιδία πότε θα το βλέπει...αλλά αφού θα βλέπει εσένα το παιδί τι το θέλει...σωστό!το καταλαβαίνω να θέλει μια γυναίκα να το αφήνει το μωρό όταν κουραστεί ή όταν θελήσει να βγει ένα βραδυ, αλλά αυτό το ΄΄συμφώνησα κάθε σκ να το κρατάει γιατί εμείς καθόμαστε όλο μαζί΄΄μου ακούστηκε πολύ άσχημα...τα παιδιά έρχονται να μας κάνουν οικογένεια, δεν απειλούν το ζευγάρι...και κάποια στιγμή θα κοιμηθεί το μωρό, και σεξ μπορείς να κάνεις, και δουλειές και όλα...τα σημερινά ζευγάρια, όλοα παράπονα είμαστε, δεν προλαβαίνουμε, κουραζόμαστε, δεν μας τα κρατάνε δεν δεν...παλιά δηλαδή δεν δούλευαν οι γυναίκες, στα χωράφια και τα παιδιά μαζί...και μια χαρά όλα ήταν..αυτός ο εκμοντερνισμός θα μας φάει και πάει η οικογένεια από το κακό στο χειρότερο...ακου κει...να αφήνουμε τα παιδιά κάθε σκ για να καθόμαστε μόνοι μας με τον άντρα μας...το νεογέννητο βλέπετε μας ενοχλεί....

 

 

Πες στα βρε Μαρακι! ΕΞεπλαγην με αυτα που διαβαζω. Τι λετε βρε παιδια? Τα παιδια ολοκληρωνουν το ζευγαρι. Δεν ειναι πενθημερη εργασια και το Σ/Κ ρεπο. Απο την ημερα που γινομαστε γονεις, παραμενουμε γονεις ωσπου να πεθανουμε. Δεν υπαρχει ρεπο, δεν υπαρχει αδεια ουτε ανευ αποδοχων, δεν υπαρχει αρρωστησα και δεν μπορω να ειμαι γονιος.

Μην τρελαθουμε με αυτα που λεει η φιλη Ladycat.

Κοριτσι μου, οι γονεις σου δηλαδη αν εφαρμοσουν αυτη τη μεθοδο που εσυ απαιτεις φορτωνοντας τους τα δικα σου παιδια, πότε θα εχουν ΡΕΠΟ?????:confused: Υποθετω πως κι εκεινοι εχουν αναγκη απο "προσωπικη ζωη". Αναθεωρησε σε παρακαλω τις αποψεις σου για το θεμα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

nai, exeis dikio prepei na drasthriopoihthw k oxi na to afhsw sthn tyxh tou. O idios den mou afhnei peithwria. Apla exw talaipwrhthei sto thema twn sxesewn k hthela o gamos na einai super.:cry:

φρεσκοπαντρεμενοι και σεξ γιοκ..α πα πα..:oops::oops::oops: πες του πως ωραια ειναι ολα αλλα παιζει και το σεξ ρολο..κι αν αυτος δεν θελει πες του οτι μετα δεν θα φταις εσυ αν ψαξεις να το βρεις αλλου..οσο κι αν τον αγαπας κι οσο κι αν θελεις να κανεις συμβιβασμους,καποια στιγμη θα λωλαθεις..:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω και την αντρικη οψη του θεματος εαν θελετε κοριτσια.....

 

Πρωτα απ'ολα δεν υπαρχει αντρας που εαν του κουνηθει η γυναικα του δεν θα την βαλει κατω να τις αλλαξει τα φωτα.....Ειναι στο αιμα μας.....Ερεθιζομαστε πολυ πιο ευκολα απο τις γυναικες και δεν ειμαστε τοσο εγκεφαλικοι οσο οι γυναικες στο θεμα σεξ......

 

Απο κει και μετα για να φτασει ενα ζευγαρι στο σημειο να μην θελέι να κανει σεξ, παιζουν πολλοι παραγοντες ρολο...Ειναι πολυ περιπλοκο το θεμα και φυσικα τα προβληματα και οι αιτιες ποικιλουν απο ζευγαρι σε ζευγαρι.....

 

Η αποψη μου ειναι οτι χρειαζεται πολυ υπομονη μετα την γεννα μεχρι να επανελθει η γυναικα και να μπουνε ολα σε μια σειρα....Απο κει και μετα ομως ειμαι και της αποψης οτι οπως θελεις να σου φερονται, πρεπει και να φερεσαι......Τι εννοω....Συνηθως οι γυναικες (οχι ολες φυσικα αλλα πολλες) οταν μεινουν εγκυες παρατανε τον εαυτο τους και το μονο που τους νοιαζει ειναι το μωρο και τιποτα αλλο......Αφηνουν τον εαυτο τους, παιρνουν πολλα κιλα και μετα δεν κανουν καμια προσπαθεια να γινουν οπως ηταν πριν......Πραγμα που στον αντρα χτυπαει ως "Εχω τωρα το παιδακι μου που με αγαπαει οπως ειμαι και δεν εχω αναγκη κανεναν...Ας με αγαπησει ο αντρας μου οπως ειμαι τωρα και οχι οπως ημουν οταν με γνωρισε" και καπου εκει χανεται το παιχνιδι......

 

Εγω εχω την "απαιτηση" απο την γυναικα μου να προσεχει τον εαυτο της, να μην παιρνει περιτα κιλα λογω αδιαφοριας και να περιποιηται τον εαυτο της, πρωτα για αυτην και μετα για μενα....Κατι που κανω και εγω.....Καλη η εγκυμοσυνη αλλα αλλο να παρεις 10-15 κιλα που ειναι φυσιολογικα και αλλο να παρεις 25+ και μετα φυσικα δεν χανονται με τιποτα.........

 

Ειναι σαν τις περιπτωσεις που ο αντρας μετα τον γαμο γινεται κτηνος 100+ γιατι σε λεει εδεσα τον γαιδαρο μου και τωρα ειμαι καλα....Θα με αγαπαει οπως ειμαι....Δυστυχως δεν ειναι ετσι.....

 

Εγω αν και βοηθαω πολυ στο σπιτι και με την μπεμπα μου απο την πρωτη μερα, δεν κανω συχνα σεξ με την γυναικα μου.......Και δεν παιζει δικαιολογια τυπου βαρους γιατι ειμαστε και οι δυο οπως ειμασταν και πριν το μωρο......Απλα λιγο η κουραση, λιγο το αγχος, λιγο τα νευρα, λιγο το μωρο....εεεεεεε οταν ερθει εκεινη η ωρα εισαι κομματια και λες αστο για αλλη φορα.......Ειπαμε χρειαζονται και καποιες προυποθεσεις για να λειτουργησει ο καθενας διαφορετικες.......Πρεπει να εισαι λιγο ανετος απο μωρα, ξεκουραστος, χαλαρος και θα ερθει και η διαθεση μολις κουνησει την ουρα της η μικρη...... Εαν μπορεσεις και πας και κανα 2μερο μονος τοτε σε βλεπω με την κοιλια στο στομα παλι.......

 

Αυτα.....

Link to comment
Share on other sites

βλέπω βρε κορίτσια πως αρκετές από εσάς προτείνετε να του την πέσουμε εμείς πρώτες.εντάξει να τον προκαλέσουμε μια φορά..αλλά προσωπικά πιστεύω..είναι ο χαρακτήρας μου δηλαδή..ότι ο άνδρας είναι ο κυνηγός..έχουμε μπερδέψει τους ρόλους...και με φίλες μου που το'χω συζητήσει..όλο οι γυναίκες κάνουν το πρώτο βήμα!!στενοχωριέμαι και αναρωτιέμαι..αν έχω ασχημήνει..τι να πω..κοιταζομαι στον καθρέπτη..βλέπω το ίδιο πρόσωπο..το ίδιο σώμα (περίπου) που είχα στα 25.προχωρώ στο δρόμο και βλέπω πως με κοιτάζουν..γιατί ο άνδρας..δεν..?βέβαια να μου πεις ..και στις καλύτερες οικογένειες συμβαίνει..και στις ομορφότερες γυναίκες του κόσμου.με ρίχνει αυτή η κατάσταση..αλλά δεν το βάζω κάτω!ξέρω την αξία μου..και αν θέλει ας κάνει αυτος το πρώτο βήμα!εγώ δεν πρόκειται!μη με βρίσετε..αλλά έτσι σκέφτομαι!είμαι εγωίστρια.

Link to comment
Share on other sites

και να σας πω και κάτι ακόμα..βλέπω βρε κορίτσια κάτι άλλες κοπέλες..που είναι άσχημες..παχουλές..και οι άνδρες τους τις έχουν μες τα κοπλιμέντα και σχίζονται..τις ζηλεύω πραγματικά.

Link to comment
Share on other sites

φρεσκοπαντρεμενοι και σεξ γιοκ..α πα πα..:oops::oops::oops: πες του πως ωραια ειναι ολα αλλα παιζει και το σεξ ρολο..κι αν αυτος δεν θελει πες του οτι μετα δεν θα φταις εσυ αν ψαξεις να το βρεις αλλου..οσο κι αν τον αγαπας κι οσο κι αν θελεις να κανεις μβιβασμους,καποια στιγμη θα λωλαθεις..:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ετσι ειναι η πραγματικοτητα απλα δεν θελω να του πω κατι τετοιο καταμουτρα... Θα τον συρω σε καποιον ειδικο απο Σεπτεμβριο σκεφτομαι, να δουμε τι φταιει. Ελπιζω μονο να μην υπαρχει κατι που δεν μου το ειπε πριν το γαμο!!! Μου ειχε τυχει και σε σχεση κατι παρομοιο, για λιγους μηνες, αλλα ήμασταν μικροι, ήμουν η πρωτη του σχεση κ αγχωθηκε... τώρα τι δικαιολογια έχει?

fA47p3.png?5wdXDgnUjYnWp3.png?T9zisx6U
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι η πραγματικοτητα απλα δεν θελω να του πω κατι τετοιο καταμουτρα... Θα τον συρω σε καποιον ειδικο απο Σεπτεμβριο σκεφτομαι, να δουμε τι φταιει. Ελπιζω μονο να μην υπαρχει κατι που δεν μου το ειπε πριν το γαμο!!! Μου ειχε τυχει και σε σχεση κατι παρομοιο, για λιγους μηνες, αλλα ήμασταν μικροι, ήμουν η πρωτη του σχεση κ αγχωθηκε... τώρα τι δικαιολογια έχει?

εισαι η τελευταια κι αγχωθηκε..:mrgreen::mrgreen::mrgreen:(πλακα κανω) καλα θα κανεις που θα τον πας σε ειδικο αλλα αυτος τι λεει?το δεχεται?(συνηθως οι αντρες δεν παραδεχονται οτι εχουν καποιο προβλημα σ αυτον τον τομεα)εχετε προσπαθησει τα παντα και τιποτα?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...