Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Περαστικά στον μικρούλη σου και σύντομα να τον πάρεις στην αγκαλίτσα σου!

ΝΙΚΟΛΑΣ 15-03-2009!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΡΕΛΑ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!

ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΜΑΣ..ΗΡΘΕ...19-11-2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν έχω λαπ-τοπ! ασε τώρα έχουμε έξοδα!!!! να σας πώ τα σημερινά. Ανοίγει πλέον τα ματάκια του και με κοιτάει τόσο πονεμένα που ... ασε... Ο γιατρός ήταν πολύ καθησυχαστικός, η καρδούλα μας έχει ρυθμιστεί, αλλά και πάλι δεν μου λένε πότε θα μπορέσω να τον ξαναπάρω αγκαλίτσα... Η κατάψυξη μου έχει γεμίσει γάλατα και την πρώτη μέρα πήγα και 500ml για να του τα δώσουν όποτε μπορέσουν. Το πήγα Παρασκευή αλλά θα γίνουν τόσες εξετάσεις που το γάλα θα είναι διαθέσιμο την Τετάρτη. Ο γιατρός λέει να μην πάω άλλο, γιατί μόλις βγεί απο την εντατική θα θηλάζει όπως και πρίν. Απο εκεί συμπέρανα ότι λογικά μέσα στη βδομάδα θα βγει. Μόλις τον πάρω στα χέρια μου όλα σιγά σιγά θα στρώσουν!

ssttaa

Link to comment
Share on other sites

Σας εύχομαι περαστικά. Εφεξής το μωράκι σου να είναι υγιές, τυχερό κι ευτυχισμένο, πάντα και μόνο.

 

Εάν χρειαστείς κάτι, μην διστάσεις. Είμαστε δίπλα σου/σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Tώρα το απόγευμα μου είπαν του έδωσαν λίγο γαλατάκι (όχι απο το δικό μου) με το σωληνάκι. Αύριο το πρωί θα κάνουν μια ακτινογραφία θώρακος και το πιθανότερο θα του βγάλουν το σωληνάκι του αναπνευστήρα που το έχουν αφήσει για ασφάλεια! Του χάιδεψα λίγο το χεράκι και μου κράταγε το χέρι και δεν το άφηνε. Του τραγουδάω συνέχεια σαν χαζή, είτε ακούει είτε δεν ακούει, και προσπαθώ να πάρω λόγια απο τις νοσοκόμες και τους γιατρούς που έχουν μία τάση να μην σου λένε τι προβλέπουν για την επόμενη μέρα (μάλλον δεν διακινδυνεύουν προβλέψεις!)

ssttaa

Link to comment
Share on other sites

Kοπελα μου συγκινηθηκα τοσο απο τη χαρα μου που πηγανε ολα καλα, με το καλο να βγητε κ να πατε στο καινουργιο σας σπιτακι που θα γεμισει με ακομα πιο πολυ χαρα!! Μας ειχες πει στης ανυπανδρες μητερες οτι πιο αργα θα γινοτανε η εγχειρηση κ γι αυτο ξαφνιαστικα οταν το εμαθα η κανω λαθος?? Δωστου ενα φιλακι στο χερακι του απο μενα!!

Link to comment
Share on other sites

μου είχαν πεί μέσα στο καλοκαίρι, αλλά τελικά μου τηλεφώνησε ο γιατρός την τρίτη ότι την Πέμπτη εγχειριζόμαστε ! αφού δεν έπαθα κανένα εγκεφαλικό εκείνη την ώρα καλά είμαι!!!

ssttaa

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είμαι πραγματικά πολύ συγκινημένη αφενός που όλα πήγαν καλά και ο Παναγιώτης σου δυνάμωσε την καρδούλα του και από την άλλη που νιώθω αυτό που εσύ σαν μάνα περνάς...την αγωνία, το άγχος, τον φόβο και την λαχτάρα να τον ξαναγκαλιάσεις...

 

Είσαι πολύ δυνατή κοπέλα μου(εγώ θα είχα καταρρεύσει) και σε θαυμάζω!!!

Με τόσο δυνατή μαμά και μια καινούργια δυνατή καρδούλα ο μικρός σου πρίγκιπας θα μεγαλώσει και θα γίνει ένας δυνατός και όμορφος άντρας!!!

 

Γρήγορα περαστικά και να αναπληρώσετε τις αγκαλιές που σας έλλειψαν τόσες μέρες!!!

Link to comment
Share on other sites

Σιδερένιος και με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας!!!!!!!!!!!

Να μας γράφεις τα νέα σας γιατί μας ευχαριστεί και εμας να διαβάζουμε οτι ο Παναγιωτάκης πηγαίνει καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καρδια μου!! γερη και δυνατη να ειναι παντα και μεσα σε αυτη θα εχει μια απεραντη αγαπη για την πιο θαυμασια μαμα !!! την μανουλα του!!! παραστικα κοπελα μου στο παλικαρακη σου..!! με το καλο συντομα σπιτακι σας !!! σιδερενιος και εσυ δυνατη!!!

Link to comment
Share on other sites

SSTTAA σου ευχομαι ειλικρινα με ολη τη δυναμη της ψυχης μου ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ και το συντομοτερο ο μπεμπουλης σου να βρεθει στην ΖΕΣΤΗ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ! Καταλαβαινω την αγωνια σου αλλα τα προβληματα πανε περασαν πια. Απο δω και περα μονο χαρες θα ερθουν στη ζωη σας γιατι το αξιζεται και εσυ και ο αγγελος σου! Πολλα φιλια και να ξερεις οτι σας σκεφτομαι πολυ!

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια σας ευχαριστώ! όλοι οι Άγιοι μας βοήθησαν. Το μωράκι μου είναι ακόμα στην εντατική γιατί πρέπει να παρακολουθήσουν τα πνευμονια λίγο ακόμη. Έχει μόνο έναν ορό και το σωληνάκι της σίτησης γιατί, ενώ έχει δύναμη να θηλάσει, δεν κατεβάζει τη φόρμουλα αν και είναι 5 μέρες νηστικός! Απο αύριο θα πάει το δικό μου γάλα και πιστεύω ότι αύριο είναι η μέρα που θα μου τον δώσουν. Τώρα το απόγευμα πήγα πιπίλες και ένα ζωάκι και του έδωσαν αλλά ο φουκαράς κλαίει συνέχεια. Ελπίζω αύριο που θα πάω να μην χρειαστεί να τον αφήσω και πάλι!

ssttaa

Link to comment
Share on other sites

δεν το ειχα δει αυτο..

 

φιλαρακι ssttaa, ειμαι σιγουρη πως ο ανταρτακος σου θα γινει μια χαρα... απλα ανησυχω για σενα λιγο, γιατι ξερω πως θα σε φαει το αγχος και η ανησυχια!! εκει ειναι ολο το ζορι!! ελα τελειωνετε με τα νοσοκομεια και τα παλιοφαρμακα και τα παλιοσωληνακια, να λεμε για τον πιτσιρικα σου που θα οργωνει το σπιτι πανω κατω σε λιγο, και θα τον κυνηγας που θα στα εχει κανει ολα λαμπογυαλο..

 

ολα θα ναι οκ, σε λιγο φιλεναδα..

λιγο υπομονη...

Link to comment
Share on other sites

όλα καλά θα πάνε να δεις, απλά αυτοί οι ρημαδογιατροί έχουν μια τάση να μην ανοίγουν το στόμα τους με τίποτα, μην τυχόν και τους ξεφύγει τίποτα καλό... πρόσεξε τον εαυτό σου μόνο να τρώει και να κοιμάται καλά (πως θα γίνει αυτό στην κατάσταση που βρίσκεσαι δεν το ξέρω) γιατί το μικρούλι σου σε χρειάζεται γερή και δυνατή δίπλα του.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά στο μωράκι σου ssttaa.Να πάνε όλα καλά και να γυρίσετε με το καλό στο σπιτάκι σας.

Δύσκολα τα νοσοκομεία, κάνε λίγο υπομονή ακόμα για χάρη του μωρού σου και να προσέχεις τον εαυτό σου. Σύντομα θα είναι όλα μια μακρινή ανάμνηση. Πολλά φιλιά στον όμορφο Παναγιωτάκη σου.

Link to comment
Share on other sites

καταρχην περαστικα , καλη κ γρηγορη αναρρωση στον μικρο μεν , δυνατο δε αντρακλα σου !!!!!!

 

το ποσο πολυ συγκινημενη ειμαι ...δεν μπορω να περιγραψω !!!!

εχεις τον πονο σου , το αγχος να πανε ολα καλα με το μωρο .....

αλλα μεσα σ ολα ...... εχεις και την εννοια να μην σου κοπει το γαλα !!!!!!!

1000 μπραβο κοπελα μου !!!!!!!!!!!!

τι αλλο να γραψω ??? ......και παλι μπραβο

 

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ !

 ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟ 8-5-07 ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 5-12-08 ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ !!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...