Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καφέ γραμμή στην κοιλιά


koullam

Recommended Posts

Καλησπέρα !!

 

Να σας ζησουν τα μωράκια σας!!!!

 

να ρωτήσω κάτι άλλο .....ποτε εμφανίζεται η γραμμή ?

εμενα στο πρωτο αρχισε να εμφανιζεται απο τον 5ο μηνα, τωρα στο δευτερο ειμαι 32+4 κι ακομα γραμμη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω δεν ειχα καθολου γραμμη και στς 2 φορες κ ουτε πετουσε ο αφαλος μου οπως στις κανονικες εγκυους! περιεργο ε? αφου κ εγω αναρωτιομουνα γιατι. δεν ελυσα ποτε την απορια μου.(ειμαι ασπρη με ανοιχτοχρωμα ματια)

ουτε εμενα πετουσε ο αφαλος γιατι ειχα μικρη κοιλια, και γενικα ο αφαλος μου εινια πολυ μεσα, απλα βγηκε πιο εξω

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η γραμμή έκανε αρκετό καιρό να φύγει τελείως, μετά τη γέννα, γύρω στους 8 μήνες. Ο αφαλός μου όχι, δεν πετάχτηκε έξω σε καμία από τις 2 εγκυμοσύνες.

ldnHp3.png?vud3HaCz

Mother of 4

:)

Χρήστος - 22/3/2008

Μιχάλης - 30/11/2009

Δημήτρης - 3/4/2012

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ. ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕ ΓΡΑΜΜΗ, ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ, ΑΠΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΑΧΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ.

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ;;; ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ;;;

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσοτερες γυναικες στην εγκυμοσυνη τη βγαζουν...θα φυγει σιγα σιγα.Λεγεαι μελανη γραμμη....εμφανιζεται συνηθως στο δευτερο τριμηνο της εγκυμοσυνης.Τωρα αυτο που λες οτι την εχει και το παιδι πρωτη φορα το ακουω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ. ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΜΙΑ ΚΑΦΕ ΓΡΑΜΜΗ, ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ, ΑΠΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΑΧΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ.

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ;;; ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ;;;

 

Κι εμένα την έχει ο δικός μου, σήμερα το παρατηρούσα... Πολύ αχνά όμως. Φαντάζομαι πως είναι απόλυτα φυσιολογικό, αλλά δεν ξέρω να σου πω τί είναι στο μωρό. Σε εμάς, όπως είπε και η προλαλήσασα είναι της εγκυμοσύνης και φεύγει εν καιρώ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

 

οπως σου ειπαν και οι κοπελες οι περισσοτερες το εχουν αυτο και φευγει καποια στιγμη μετα το τοκετο ,

 

βρηκα και αυτο στο αρχειο,,,,αν διαβασετε καποια κοπελα λεειοτι το ειχε και ο γιος της οταν γεννηθηκε,,,,,

 

 

βασικα εγω δεν εκανα σε καμια εγκυμοσυνη αλλα αυτο παιζει απο δερμα σε δερμα,,,,

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια.απο οτι μου εχει πει η μητερα μου,αυτη η γραμμη ειναι για την γεννα.δηλαδη παλια οταν μια γυναικα δεν γεννουσε φυσιολογικα της εκαναν την τομη κατα μηκος της γραμμης,κ για αυτο στην εγκυμοσυνη γινεται πιο εντονη.μετα απο λιγο καιρο δεν φαινεται σχεδον καθολου.τωρα για τα αγορια δεν εχω προσεξει να την εχουν.η κορη μου παντως την εχει,ο γιος μου δεν εχω δει.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

μπορείτε επίσης να δείτε κι εδώ

ΚΑΦΕ ΓΡΑΜΜΗ

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...