Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΡΓΑΤΙΚΗΣ ΕΣΤΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΑ


ELISA

Recommended Posts

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 234
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ASTERI

    ASTERI 21 δημοσιεύσεις

  • vera

    vera 17 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 15 δημοσιεύσεις

  • anastasie

    anastasie 13 δημοσιεύσεις

Κοριτσια καλησπερα... εγω πηγα στο Γκραντ Πλατον το 2009.. και εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενη... πολυ καθαρο... πολυ καλο φαγητο και πολυ καλο το προσωπικο... θα ξαναπηγαινα εκει αλλα τα παιδια μου θελουν να αλλαζουν ξενοδοχειο συνεχως...

 

Παντως το Πλαταμων Παλας δεν ηταν περσι και προπερσι στο προγραμμα αλλα φετος ειναι και εκει θα παμε.... εμεις αλλα Σεπτεμβριο...

 

Περσι πηγα στο Μαξιμ... καλο οχι σαν το Γκραντ Πλατον... και ο ξαδερφος μου πηγε στο Ποσειδων Παλας... του αρεσε πολυ... παρα πολυ

Ειμαι παντα η ιδια και στο φορουμ και στο ριαλ λαιφ... δεν μπορω να κρυψω τι ή ποια ειμαι....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα... εγω πηγα στο Γκραντ Πλατον το 2009.. και εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενη... πολυ καθαρο... πολυ καλο φαγητο και πολυ καλο το προσωπικο... θα ξαναπηγαινα εκει αλλα τα παιδια μου θελουν να αλλαζουν ξενοδοχειο συνεχως...

 

Παντως το Πλαταμων Παλας δεν ηταν περσι και προπερσι στο προγραμμα αλλα φετος ειναι και εκει θα παμε.... εμεις αλλα Σεπτεμβριο...

 

Περσι πηγα στο Μαξιμ... καλο οχι σαν το Γκραντ Πλατον... και ο ξαδερφος μου πηγε στο Ποσειδων Παλας... του αρεσε πολυ... παρα πολυ

 

eirini κι εμεις το 2009 ειχαμε παει στο γκραντ πλατον...

αλλα για το πλαταμον παλας τωρα το ειδα οτι μπηκε... πριν ενα μηνα δεν υπηρχε στον καταλογο.... κριμα και ηθελα πολυ να παμε... να υποθεσω οτι για τον αυγουστο δεν υπαρχει δωματιο και θα κλεισετε σεπτεμβριο? παντως ειναι τελειο ξενοδοχειο...

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αναστασια.... εμεις εδω και τεσσερα χρονια παμε παντα Σεπτεμβρη γιατι δεν βολευει αλλιως λογω δουλειας και αδειων του αντρα μου και λογω κατασκηνωσεων των παιδιων... Για αυτο και θα παω Σεπτεμβρη...

 

Το πλαταμων παλας ειναι απο την αρχη στο προγραμμα απλα ηταν στην τελευταια σελιδα του οργανισμου εργατικης εστιας... τωρα μπηκε πρωτο πρωτο... αν και το φοβαμαι λιγο γιατι παλια που ηταν ειχε βγει απο το προγραμμα εν μεσω καλοκαιριου...

 

Σταυρο και εγω δεν προλαβα να κανω τα χαρτια του αδερφου μου και τους πηρα τηλεφωνο γιατι μεχρι περσι εβγαζαν μετα την παραδοση των εισητηριων μερικες μερες για αυτους που δεν προλαβαν να απογραφουν και μου ειπαν πως φετος δεν θα γινει αυτο... μακαρι να γινει για να παρει και ο αδερφος μου εισητηριο

Ειμαι παντα η ιδια και στο φορουμ και στο ριαλ λαιφ... δεν μπορω να κρυψω τι ή ποια ειμαι....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

μια ερώτηση αν ξέρει κάποιος

πήρα σήμερα το εισητήριο χωρίς να μου δώσουν βιβλίο με καταλλύματα,

αυτό 8α σταλεί ή 8α πρέπει μέσω ίντερεντ να το δώ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πήραν τα πεθερικά μου και οντως δεν εδωσαν βιβλιο παρα μονο την διευθυνση του ΟΕΕ

 

Η πεθερα εκλεισε στην Λευκαδα..στο ΛΕΥΚΑΣ μεσα στην πολη..εχει παει καποια/ος απο εσας???Τι λεει??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Να κάνω μια ερώτηση αν γνωρίζετε?Κλείσαμε στη Μυτιλήνη με τα εισητήρια για 5 βράδυα και τώρα μου είπαν κάτι φίλοι ότι αναγκαστικά πρέπει να πληρώσω για 7 μέρες.Ισχύει?Έχει πάει καποιος για λιγότερες μέρες?Τις χρέωσαν όλες?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα!

Υπάρχει κάποιος που να έμεινε στο potos hotel στη Θάσο? Θα πάω με μωρό και θα ήθελα να μάθω αν είναι καθαρά και ευρύχωρα τα δωμάτια....

Ευχαριστώ....

Πεινάμε περισσότερο από την έλλειψη αγάπης και εκτίμησης σ΄αυτό τον κόσμο, παρά από την έλλειψη τροφής. Η αγάπη καρπίζει όλες τις εποχές και ο καρπός της είναι προσιτός σε όλους. (Mother Tereza)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλημερα!

λοιπον.. φετος πηγαμε στο Portes beach στην χαλκιδικη και ηταν παρα πολυ ωραια!

μεγαλα δωματια, καλο φαγητο, συνεχως δραστηριοτητες, mini club για τα παιδια!

περασαμε υπεροχα και το συνιστω ανεπιφυλακτα...

για πειτε λοιπον και οι υπολοιπες που πηγατε μεσω των εισητηριων και πως ηταν για να εχουμε μια ιδεα...

στο platamon palace πηγε κανενας τελικα? πως ηταν?

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σας, ξέρει καμία κοπέλα κάποιον προορισμό,για χειμωνιάτικες διακοπές με εισητήρια κοινωνικού τουρισμού? Όσο έχω κοιτάξει όλα τα δωμάτια είναι παραθαλάσσια. Έχει κάποια κοπέλα χρησιμοποιήσει τα εισητήρια για χειμώνα?Αθήνα μένω κ θα ήθελα κάτι σχετικά κοντά. Καμια ιδέα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να κοιτάξεις στα καταλύματα στους νομούς γύρω από την αττική...

μέσα στο site της εργατικής εστίας σου έχει αναλυτικά τους νομούς και ποια καταλύματα υπάρχουν και που ακριβώς...

σου βρήκα ένα στο νομό αχαϊας

http://www.monthelmos.gr/

το αστεράκι μου (3/5/2007)

τα αγοράκια μου (23/12/2009)

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα και εγω σκεφτομαι να τα χρησιμποπιησω για χειμωνα απλα δεν ξερω ακομα ποτε.

Εγω θελω καρπενησι και κατεληξα στο ελβετια οπου πηρακαι ρωτησα αν μπορω να μεινω 4 μερες αντι 7 και ολα ΟΚ.

Τωρα μενει να βρω τον χρονο να παω και τα λεφτα για βενζινες και φαγητα....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

λοιπον.. φετος πηγαμε στο Portes beach στην χαλκιδικη και ηταν παρα πολυ ωραια!

μεγαλα δωματια, καλο φαγητο, συνεχως δραστηριοτητες, mini club για τα παιδια!

περασαμε υπεροχα και το συνιστω ανεπιφυλακτα...

για πειτε λοιπον και οι υπολοιπες που πηγατε μεσω των εισητηριων και πως ηταν για να εχουμε μια ιδεα...

στο platamon palace πηγε κανενας τελικα? πως ηταν?

 

την προηγουμενη παρασκευη γυρισαμε απο platamon palace στον πλαταμωνα, ο καιρος ηταν υπεροχοσ κ καναμε μπανια καθε μερα σχεδον. Εχει κ 2 παιδοτοπους , 1 μεσα κ 1 εξω πολυ μεγαλο. Βεβαια ολα υπολειτουργουσαν γιατι θα εκλειναν 12 του μηνος,ελληνες ελαχιστους ειχε,αλλα η μικρη μου (2 χρονων) βρηκε κατι γερμανακια κ επαιζε μια χαρα. το χωριο ηταν αδειο κ δεν ειχε κ πολλα να κανεις για να περασεις την ωρα σου,αν δεν εχεις να τρεχεις πισω απο 1 τερατακι! α, εχει κ σπα,καλο!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 εβδομάδες μετά...

Οχι φέτος δεν έχει τίποτα και να σου πω καλύτερα!

 

Στηνόσουνε στην ουρά να πάρεις τα εισητήρια και μετά γρήγορα να προλάβεις να κλείσεις πριν καπαρώσουν τα καταλύμματα οι περισσότερες παρεντομαμάδες!Μιά χαρά φέτος χωρίς ταλαιπωρία χωρίς τηλέφωνα χωρίς ατελείωτες ουρές....Μας σώσανε φέτος...ετσι πατροπαράδοτα με τις μαμάδες και πεθερούλες αγκαζέ για να δούμε και κάνα πιατο φαγητό..Η οικονομική κρίση μας φέρνει πιο κοντά!

 

:?:???:

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως για εμας δεν ειναι οτι καλυτερο.. μια χαρα πηγαιναμε τις διακοπουλες μας και οικονομικα... δυστηχως δεν υπαρχουν μαμαδες και πεθερες που να ειναι διαθεσιμες... κι ετσι θα μεινουμε τελικα σπιτι και θα αρκεστουμε σε κανενα μπανακι τις κυριακες...

επισης saxpa οποιος δεν θελει να στηθει στην ουρα και να ταλαιπωρηθει απλα δεν πηγαινει και μενει κανενα εισητηριο και για κανεναν αλλον...

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

και εμείς περιμέναμε πως και πως φέτος επιτέλους

να πάμε με την εργατική εστία διακοπές...

(είχα πολύ καιρό να πάω!) και παρόλες τις κρατήσεις από τους μισθούς μας

δεν έχει φέτος εισιτήρια!?!?!?

ΚΡΙΜΑ!!!!!!!

το αστεράκι μου (3/5/2007)

τα αγοράκια μου (23/12/2009)

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως για εμας δεν ειναι οτι καλυτερο.. μια χαρα πηγαιναμε τις διακοπουλες μας και οικονομικα... δυστηχως δεν υπαρχουν μαμαδες και πεθερες που να ειναι διαθεσιμες... κι ετσι θα μεινουμε τελικα σπιτι και θα αρκεστουμε σε κανενα μπανακι τις κυριακες...

επισης saxpa οποιος δεν θελει να στηθει στην ουρα και να ταλαιπωρηθει απλα δεν πηγαινει και μενει κανενα εισητηριο και για κανεναν αλλον...

 

Δεν έπιασες τον τόνο της έκφρασης μου προφανώς κορίτσι...

 

και εμάς δεν είναι διαθέσιμες μαμάδες και πεθερές όπως και μπορεί να μην αρκεστούμε ούτε καν τις κυριακές...

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έπιασες τον τόνο της έκφρασης μου προφανώς κορίτσι...

 

και εμάς δεν είναι διαθέσιμες μαμάδες και πεθερές όπως και μπορεί να μην αρκεστούμε ούτε καν τις κυριακές...

καλυτερα φιλεναδα....τι τις θελεις τις κυριακες..??:rolleyes:μποτιλιαρισμα,να βρεις μερος να παρκαρεις,τα παιδια να γκρινιαζουνε,κουβαλα ρουχα,ομπλερες(δεν συμφαιρει να νοικιασεις ομπρελες ειπαμε εχουμε κριση), παιχνιδια,σωσιβια,ψυγειακι με τις προμηθειες (ειπαμε ΚΡΙΣΗ)..και το βραδυ να γυρισεις ψωφια,να κανεις τα παιδια μπανιο,να βαλεις πλυντηρια...

ουφ..κουραστηκα.....αστο καλυτερα...

και ευκαιρια να λανσαρουμε καινουργια μοδα..οχι πια ηλιοκαμενο χρυαφενιο κορμι....ασπρο σαν την χιονατη...!!!!ειπαμε ο ηλιος βλαπτει..:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

αυτά ακριβώς σκεφτόμουνα και εγώ φίλτατη φιλενάδα κλάρα και είπα ευτηχώς...8-):cool:

 

μόνο που τα άκουσα κουράστηκα...:lol:

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...