Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΡΓΑΤΙΚΗΣ ΕΣΤΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΑ


ELISA

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 234
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ASTERI

    ASTERI 21 δημοσιεύσεις

  • vera

    vera 17 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 15 δημοσιεύσεις

  • anastasie

    anastasie 13 δημοσιεύσεις

ASTERI sorry τώρα το είδα ...αν ακόμα δεν έχεις το βιβλίο το τηλ είναι 2374 071780 το κινητό 6972 104020 και το σταθερό στην Θεσσαλονίκη που της το ζήτησα για να μην χρεώνομαι :lol::lol::lol::lol: είναι 2310 411845

 

αααααα...εντωμεταξύ σήμερα καλά που την πήρα για επιβεβαίωση για 26/07 και αυτή ισχυριζότανε οτι άκουσε καλά για 21/07 ...και μετά φυσικά με έβαλε κανονικά οπότε έχει το δωμάτιο για 5 μέρες free...και είναι στα κάτω δωμάτια οχι πάνω με τις σκάλες...:wink:

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

Με έβαλες στο μάτι εσύ μου φαίνεται....:lol:

 

Εσύ με τί κοιμάσαι στις κάψες; με κελεμπία;:roll::lol:

 

 

 

 

 

Βέρα πριν 6 χρόνια είχαμε πάει Πευκί με τα εργατικά αλλά δεν υπήρχε κάτι ανάλογο με αυτό που έκλεισες εσύ.

Υπήρχαν πολλά νοικιαζόμενα δωμάτια.

Πήγαμε λοιπόν και για να μην μακρηγορώ φύγαμε κακήν κακώς.

Πληρώσαμε για 7 νύχτες γιατί το καλοκαίρι είναι υποχρεωτικές και κάτσαμε μόνο 3...δεν άντεξα παραπάνω.

Οι παραλίες ωραίες...είχαμε βρει μια λίγο παρακάτω δεν θυμάμαι το όνομα και την πέφταμε κάθε μέρα εκεί γιατί είχε αμμουδιά.

Γνώμη μου κάτσε πιστή εκεί που έκλεισες:wink:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω Ανθουλα μου.......αυτο βλεπω κι εγω......δεν λενε καθολου τα ξενοδοχεια......μικρα, ασε που μερικα λενε ψεμματα στο βιβλιο της εργ εστιας για τον αρθιμο κλινων.......εχουν δλδ τα μισα δωματια......

 

Δε μου αρεσε τιποτα.......το πολυ πολυ να του πω ψεμματα πως δεν βρηκα δωματιο....χεχε.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δε μου αρεσε τιποτα.......το πολυ πολυ να του πω ψεμματα πως δεν βρηκα δωματιο....χεχε.....

 

 

 

Σωστήηηηηη...που να εξηγείς τώρα....πες ότι δεν βρήκες και λύθηκε το θέμα:wink:

Link to comment
Share on other sites

αυτό θα πει οτι τους κάνουμε στην τελική οτι θέλουμε....χεχε....ΖΗΤΩ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.....ασχετο με τον οργανισμό ε???ουφ καλά..απλά είπα να εκφράσω το σύνθημα...

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

Βρε Vera μου απ' οτι ξερω η Βορεια Ευβοια εχει τρισχειροτερο στροφιλικι απ' την Νοτια... Το ξερω οτι ειναι πιο γραφικη αλλα δεν γινεται να τα εχουμε ολα.

Παντως ο κουμπαρος μας που εχει σπιτι στα Νεα Στυρα μας ειπε οτι οι αποστασεις ειναι κοντινες κι εχει υπεροχα μερη εκει τριγυρω...

Να σου πω την αληθεια δεν ξερω τι ειδους διακοπες θελετε αλλα εμενα μου ταιριαζει το Μαρμαρι γιατι ετσι οπως ειμαι τωρα και με την ενταση ολου του Χειμωνα στο κεφαλι μου αρκει να βλεπω θαλασσα και λιμανακι και βαρκουλες και να τρωω ψαρομεζεδες στο λιμανακι... Εχω μπαφιασει λεμεεεεε!!!

Οι καφετεριες-μπαρ-κλαμπ και τα λοιπα ουτε μου λειπουν ουτε τα θελω στην παρουσα. Θελω να τριγυρναω με σορτσακι, να πινω τσιπουρακι να βουταω να δροσιζομαι και να αραζω οπου βρω!!θαλασσα πευκο και η ρομπα που ελεγε και ο Αυλωνιτης!! Αχ, ποτε θα ερθει εκεινη η ΜΕΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Vera καλημερα,

παω στην Καρυστο τα τελευταια 5 χρονια εχουν κατι φιλοι μας σπιτι εκει, συνηθως παμε απο Μαρμαρι γιατι βαριομαστε με το αυτοκινητο πολλες ωρες, το Μαρμαρι λοιπον ειναι αρκετα καλο ενταξη δεν ειναι καμμια τεραστια περιοχη αλλα ειναι αρκετα συμπαθυτικο, εχει ωραια μερη για βολτιτσα το βραδυ και ειναι πολυ ανετα για παιδι το βραδυ βασικα σαν να μεταμορφωνεται καινουν και οι ντοπιοι εκει καποιες εκδηλωσεις το καλοκαιρι καιψγενικα ειναι καλα, η Καρυστος απεχει απο εκει περιπου μιση ωρα με το αυτοκινητο εχει καποιες στροφες ειναι η αληθεια αλλα ειναι πολυ ομορφη και αξιζει να την επισκεφτεις για βολτιτσα το απογευμα η απο το πρωι να πας για μπανιο, γενικα ειναι πολυ ωραια πιστευω οτι θα περασετε καλα εχει πολλες παραλιες και καποιες ειναι και χωρις κοσμο με αμμο και φυσικα πεντακαθαρες, εμεις φετος θα παμε για κανενα τριημερο παλι με τους φιλους μας και θα παρω για πρωτη φορα το παιδι μαζι και πιστευω οτι θα περασουμε σουπερ.

 

μην ακους αυτα που λενε στον αντρα σου, καθε μερος εχει την δικη του ομορφια και ο καθενας την εκλαμβανει διαφορετικα.

δεν ειναι και η Μυκονος ειναι ενα μερος για υσηχες οικογενιακες διακοπες και πιστευω οτι αυτο εχετε αναγκη.

θα σ αρεσει θα δεις μην εχεις αναστολες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

KATAΡXHN ΣE EYXAΡIΣTΩ ΠAΡA ΠOΛY SAXPA ΓIA TIΣ ΠΛHΡOΦOΡIEΣ.ΘΑ ΤΡΕΞΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΕΙ........

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΠΟΥ ΧΑΛΑΡΑ..........

ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΩΠΑ ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ.ΤΙ ΘΑ ΘΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙΣ,ΝΑ ΦΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΑΝΙΑ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ.ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ..............ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ............

ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΑΝΕΙΣ Η Ο ΞΕΝΟΔΟΧΟΣ

ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΕΞΥΠΝΟΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΑΛΛΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ,ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΚΙΝΕΖΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΙΑΣΕΙ.ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ 7 ΜΕΡΕΣ?ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΤΟΥ ΛΕΩ?

4 ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΟΥΝ ΟΛΟΙ.ΑΣ ΚΑΝΕΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ............ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ? ΘΑ ΠΑΡΑΤΕ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΣΩ 4.ΕΧΟΥΝ ΞΕΦΥΓΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΑΝ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΥΣΤΑΖΕΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΝΕΤΑΙ.........

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια παρενθεσηγια οσες πανε σκοπελο,βγηκαν τα ειστηρια απο αγ.κωνσταντινο.ειναι λιγο τσιμπημενα και εχουν μονο ενα γρηγορο δρομολογιο την ημερα.60 κατι το ατομο και 90 το αυτοκινητο,μονο πηγαινε εννοειται!

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ 7 ΜΕΡΕΣ?ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΤΟΥ ΛΕΩ?

4 ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΟΥΝ ΟΛΟΙ.ΑΣ ΚΑΝΕΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ............ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ? ΘΑ ΠΑΡΑΤΕ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΣΩ 4.ΕΧΟΥΝ ΞΕΦΥΓΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΑΝ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΥΣΤΑΖΕΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΝΕΤΑΙ.........

 

 

Αν ειναι δυνατον!!!! Τι απατεωνες!!!! Σαφως και πρεπει να καταγγελονται!!!!

 

Ευτυχως ξεμπλεξαμε χωρις τετοιες ιστοριες........ευχομαι δλδ μην εχουμε τιποτα αναποδα, γιατι εβαλα την προκαταβολη σημερα.........θα παω τηλ μεθαυριο να δω πως ολα ειναι ενταξει, μη εχει λαθος τις ημερομηνιες......

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ευχαριστω για τις συμβουλες...ευτυχως δεν επεμενε...αρχισε να λεει κατι πως επρεπε να πηγαιναμε πελοπονησσο και δεν θα χουμε τι να δουμε στην ευβοια(!) αλλα ενταξει........

 

Jean λες να χει παιδικη χαρα? Ποτε θα πατε εσεις? Αν ειναι νωριτερα απο τις 18 ιουλιου θα μας ενημερωσετε..........

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ευχαριστω για τις συμβουλες...ευτυχως δεν επεμενε...αρχισε να λεει κατι πως επρεπε να πηγαιναμε πελοπονησσο και δεν θα χουμε τι να δουμε στην ευβοια(!) αλλα ενταξει........

 

Jean λες να χει παιδικη χαρα? Ποτε θα πατε εσεις? Αν ειναι νωριτερα απο τις 18 ιουλιου θα μας ενημερωσετε..........

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Vera δεν ξερω αν θα εχει παιδικη χαρα, εγω παντως θα της παρω μαζι το ποδηλατακι της με την ηλιοροφη και θα σουλατσαρουμε πηγαινε ελα στο λιμανακι να βλεπουμε τις βαρκουλες. Αλλωστε και το ξενοδοχειο εχει κηπο, ισως να εχει και καμια κουνια. μετα τα κουβαδακια και την ποδηλαταδα λες να της λειψει η κουνια;; Ολο το χειμωνα κουνια και τσουληθρα εκαναν, ελεος!! χαχαχαχα!!

Εμεις vera μου θα παμε 22 Ιουνιου, οποτε δυστυχως δεν θα συμπεσουμε, θα ηταν πολυ ωραια να βρισκομασταν, να αφηναμε τους αντρες για babysitting και να ριχναμε τις τσαρκες μας... Πολυ θα ηθελα να ειχα παρεα καποιους με παιδι... Οταν εχεις παιδι κι οι αλλοι δεν εχουν οταν προκειται για διακοπες...σε ...αποφευγουν...να το πω; Θελουν ολοι την ξεγνοιασια τους!! Ε, ενταξει, δεν γκρινιαζω, λογικο ειναι. Χωρις παιδι ο αλλος κανει αλλου τυπου διακοπες. Πισω εχει η αχλαδα της ουρα ομως, κοντος ψαλμος αληλουια για ολους... Δεν θα γινουν γονεις;

 

Οταν γυρισω θα σε ενημερωσω χαρτι και καλαμαρι για ολα, να πας ετοιμη (ελπιζω οχι για καυγα...)

 

Ελα μωρε, μια χαρα θα περασουμε, θα δεις. Καλη διαθεση να υπαρχει ( και γερο δεξι κροσε) και ολα λυνονται!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ωραιοτατη διαθεση.........μου αρεσει πολυ το ξενοδοχειο, ευχομαι να ειναι ολα οπως λενε......την πατησαμε μια φορ με ενα ξενοδοχειο στη σαντορινη, το φυσαμε και δεν κρυωνει ακομα....χαχαχα..........κριμα που δεν θα συμπεσουμε........σε συμπαθω πολυ!!!!

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπέρα και πάλι.

θα ήθελα τη βοήθεια σας και παλι εχει παει καμια σας αιδήψο?

εμεινε ευχαριστημένη?

ενα θα σας πω ακομη ψάχνω για δωμάτιο και βρήκα ενα στην αιδηψο............

οι οιπόλοιπες βρήκατε?

Link to comment
Share on other sites

ASTERI,αν θελεις ,επειδη τα βιβλια αργουν να ερθουν στα ΚΕΠ,κοιτα εδω,να βρεις τα ξενοδοχεια που εχουν δηλωσει στον ΕΟΤ,συμετοχη.

http://www.visitgreece.gr

********************************

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ παρα πολυ michel.βασικα θα παω με εργατικη εστια.αλλα εψαχνα και αυτο που μου εστειλες γιατι θελει να παρει η σδερφη μου παει στα κεπ και κανεις

δεν ξερει τιποτα.

αυτα του εοτ τα δικαιουνται οσοι εχουν τεβε και δημοσιο?

εχω μπερδευτει λιγο.

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ,σωστα τα ξερεις! τεβε και δημοσιο.

Σε αυτη την ιστοσελιδα,πας στα 8ημερα προγραμματα,και εκει στην σελιδα 13(εχει 358 σελιδες),ξεκιναει το βιβλιο με τα ξενοδοχεια,που εχουν δηλωσει συμετοχη.

ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

********************************

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...