Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΡΓΑΤΙΚΗΣ ΕΣΤΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΑ


ELISA

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 234
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ASTERI

    ASTERI 21 δημοσιεύσεις

  • vera

    vera 17 δημοσιεύσεις

  • saxpa

    saxpa 15 δημοσιεύσεις

  • anastasie

    anastasie 13 δημοσιεύσεις

to iria mare με τι τιμη το κλεισατε??

Οι τιμές είναι κατ' άτομο και με ημιδιατροφή

6,48 ευρώ μέχρι τέλος Ιουνίου και

15,80 ευρώ Ιούλιο και Αύγουστο.

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

Φετος πηρα κι εγω εισιτηρια. Αν και δεν πηγα ακομη να τα παραλαβω, δεν προλαβα. Θα παω μετα το πετρας της κατ' αλφαβητικη σειρα διανομης. Ηθελα να ρωτησω. Το παιδι μου το ασφαλιζει ο αντρας μου στο δικο του βιβλιαριο και ειναι 2.5 χρονων. Δικαιουται δικο του εισιτηριο ή θα μας στριμωξουν σε δικλινο. Η αληθεια ειναι οτι ετσι κι αλλιως μαζι μας κοιμαται (ακομα...) αλλα αλλο το δικλινο αλλο το τρικλινο...

 

φετος θα κανουμε 15 μερες διακοπες. Εχουμε εξοχικο στη Μανη και λεγαμε να παμε τις 7 μερες εκει και τις υπολοιπες 7 να παμε με τα εισιτηρια καπου Πελοποννησο παλι, μην μας φαν οι δρομοι και σκυλοβαρεθει και το παιδι στ' αμαξι. Πειτε καμια ιδεα... Σκεφτομουν και την Καρδαμυλη ή ισως κατι στα περιξ της Καλαματος... Εχετε κατι να προτεινετε;

Link to comment
Share on other sites

Φετος πηραμε και εμεις εισιτηρια απο την εργατικη. Λεμε να παμε στα Καλα Νερα στο Πηλιο. Μηπως εχει παει καποια απο εσας? Ψαχνουμε δωματια ενοικιαζομενα η και ξενοδοχειο κατα προτιμηση με κουζινακι να ειναι καθαρα και κοντα στη θαλασσα αφου θα εχουμε και την μικρη μου μαζι. Αν γνωριζετε κατι θα με βοηθουσατε πολυ!

4fnbp3.png

fdBUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμείς πέρσι κλείσαμε με ένα ζευγάρι ακόμα,τέλει ιουλίου στην Κέρκυρα σε Ξενοδοχείο 4 αστέρων και μείναμε πολύ ευχαριστιμένοι.....

 

Ποιο ξενοδοχειο, και που? Για πες λεπτομερειες, φετος λεμε να παμε πρωτη φορα με αυτα τα εισιτηρια και σκεφτομαι και την κερκυρα εκτος αλλων......ειχε καλη παραλια? ρηχη?

 

Λεω στον αντρα μου να παρουμε με ημιδιατροφη, λετε καλυτερα βραδινο η μεσημεριανο?

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

Φετος πηρα κι εγω εισιτηρια. Αν και δεν πηγα ακομη να τα παραλαβω, δεν προλαβα. Θα παω μετα το πετρας της κατ' αλφαβητικη σειρα διανομης. Ηθελα να ρωτησω. Το παιδι μου το ασφαλιζει ο αντρας μου στο δικο του βιβλιαριο και ειναι 2.5 χρονων. Δικαιουται δικο του εισιτηριο ή θα μας στριμωξουν σε δικλινο. Η αληθεια ειναι οτι ετσι κι αλλιως μαζι μας κοιμαται (ακομα...) αλλα αλλο το δικλινο αλλο το τρικλινο...

 

φετος θα κανουμε 15 μερες διακοπες. Εχουμε εξοχικο στη Μανη και λεγαμε να παμε τις 7 μερες εκει και τις υπολοιπες 7 να παμε με τα εισιτηρια καπου Πελοποννησο παλι, μην μας φαν οι δρομοι και σκυλοβαρεθει και το παιδι στ' αμαξι. Πειτε καμια ιδεα... Σκεφτομουν και την Καρδαμυλη ή ισως κατι στα περιξ της Καλαματος... Εχετε κατι να προτεινετε;

 

...Μακάρι να είχε στην Καρδαμύλη με Εισητήρια Εργατικής Εστίας...Την λατρέυω!!!

t6c4p3.pngXRnsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Θα σας πω το εξης κολπο που μου ειπαν ατομα που ταξιδευουν με το συστημα αυτο εδω και χρονια......

 

Αν δεν μπορεις να χρησιμοποιησεις τα εισιτηρια στο χρονικο διαστημα που ισχυουν, μπορεις να συνεννοηθεις με ξενοδοχο (πολλοι το κανουν) και να πας του χρονου......δλδ τα εισιτηρια θα περαστουν σαν να εγιναν φετος, αλλα εσεις θα πατε του χρονου.....

 

Η αν εχετε πολλα εισιτηρια που δεν θα μπορεσετε να τα χρησιμοποιησετε ολα φετος, κρατατε με το ιδιο συστημα μερικα για του χρονου....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

στην Πελοποννησο ειναι πολυ ωραια Πυλο, Μεθωνη, Κορωνη αλλα δυστυχως δεν γνωριζω κατι για τα συμβεβλημενα ξενοδοχεια. Παντως αξιζει τον κοπο, εχει ωραιες αμμουδερες παραλιες, οτι πρεπει για το παιδι.

LKcZp2.png 3bjwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα κορίτσια, αυριο θα πάρω τηλ. στο Ιρια Μάρε

αλλα΄και στο Σανραίζ.

 

Μήπως ξερετε κάτι για κάποιο ξενοδοχείο στα Νιφορείκα Αχαίας? Λέγεται Παυλίνα.

Θα πάρω τηλ. αύριο να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Το IRIA MARE το είδα κάποτε που είχα πάει εκδομή στο Ναύπλιο. Είναι αρκετά μακρυά από το Νάυπλιο και σε πολύ ερημική περιοχή. Βέβαια, είχα πάει Σεπτέμβριο...

Το Παυλίνα δεν το έχω δει, αλλά μου έχουν πει ότι είναι πολύ καλό για παιδιά. Αν θέλεις όμως να κλείσεις, πρέπει να τους πάρεις τηλέφωνο πολύ σύντομα, γιατί συνήθως είναι κλεισμένοι.

Το Sunrise είναι το ξενοδοχείο που κλείσαμε εμείς και θα σας γράψω πληροφορίες, αφού γυρίσω...όμως κάποιες κοπέλες ήδη γράψανε πιο πάνω για αυτό το ξενοδοχείο.

Καλή επιτυχία!

t6c4p3.pngXRnsp2.png

Link to comment
Share on other sites

fully, πήρα τηλέφωνο στο sunrise στο Πεταλίδι και μου είπαν ότι δεν έχουν διακόψει με την εργατική εστία...σε αυτό το τηλέφωνο πήρες? 2722031500

http://www.sunrise-greece.com/

t6c4p3.pngXRnsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

fully, πήρα τηλέφωνο στο sunrise στο Πεταλίδι και μου είπαν ότι δεν έχουν διακόψει με την εργατική εστία...σε αυτό το τηλέφωνο πήρες? 2722031500

http://www.sunrise-greece.com/

 

δε θυμάμαι, θα κοιτάξω στο σπίτι

δεν ξέρω τι γίνεται. έπεσα σε ανίδεη.... ήθελαν να με ξεφορτωθούν........τι να πω?????????

τεσπα, ευχαριστώ. Για σας το έγραψα πιο πολύ γιατί εγώ έκλεισα στη Σκόπελο

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλ και στο poseidonpalace στην Λεπτοκαρυά έχει πάει καμμία? Βέβαια περιμένω απάντηση ακόμα.

 

Αυτό είναι το ξενοδοχείο που βγήκε από την Εργατική εστία. Μόνο αν έχεις ήδη δώσει προκαταβολή, σε δέχονται πια. Δεν σου το είπαν από το τηλέφωνο?

t6c4p3.pngXRnsp2.png

Link to comment
Share on other sites

δε θυμάμαι, θα κοιτάξω στο σπίτι

δεν ξέρω τι γίνεται. έπεσα σε ανίδεη.... ήθελαν να με ξεφορτωθούν........τι να πω?????????

τεσπα, ευχαριστώ. Για σας το έγραψα πιο πολύ γιατί εγώ έκλεισα στη Σκόπελο

 

που στη σκοπελο γιατι εγω οπως εγραψα παραπανω δυσκολευτηκα και βρηκα sto ariw junior suites αρκει να πηγαινα οταν βολευε αυτους.επισης εχω μονο 1 κουπονι εργατικησ οποτε δινω κατι παραπανω απο οσους εχουν 2 κουπονια.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετά από πολύ προσπάθεια έκλεισα Σκόπελο στο Αμαλία για 14-21 / 8. Όλα τα άλλα ξενοδοχεία που ρωτούσα ούτε που το συζητούσαν για Αυγουστο. Βέβαια εγώ ήθελα 10-17/8 αλλά δε πειράζει. Κορίτσια εσείς που θα πάτε Σκόπελο πότε θα πάτε; Λέτε να τα πούμε εκεί με το καλό;

Link to comment
Share on other sites

που στη σκοπελο γιατι εγω οπως εγραψα παραπανω δυσκολευτηκα και βρηκα sto ariw junior suites αρκει να πηγαινα οταν βολευε αυτους.επισης εχω μονο 1 κουπονι εργατικησ οποτε δινω κατι παραπανω απο οσους εχουν 2 κουπονια.

 

έκλεισα στο ΑΜΑΛΙΑ. Την περσμένη εβδομάδα όμως και αφού έριξα ένα γερό καυγά με το "RIGAS" που από την ηλιθιότητα που έδειξαν προκειμένου να ξεφορτωθούν τέτοιους "πελάτες" στο τέλος δεν ήξεραν αν είχαν ή δεν είχαν διαθέσιμα δωμάτια. Τι να πει κανείς...........

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...