Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!


Recommended Posts

Michel θα σου ευχηθώ και εγώ τα καλύτερα! Σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! Όσο για τη Βίκυ τι να πω; Χαίρομαι που ακόμα υπάρχουν άνθρωποι με ευαισθησία και συναίσθημα. Βίκυ σου εύχομαι να είσαι γερή και να χαίρεσαι τη μικρούλα σου! :D

2522daf9de.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Michel σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα,ο θεος να σε βοηθησει να εχεις συντομα ενα μωρακι.Και δυο λογια για τη Βικυ μας.Τη γνωριζω προσωπικα,γνωριστηκαμε μαλλον πριν 1,5 χρονο οταν πηγα στη Θεσ/κη να περασω απο επιτροπη για εξωσωματικη.Βικυ μου σ'ευχαριστω για οτι εκανες για μενα.Αν δε μιλουσαμε στο τηλ.και δε μου ανοιγες τα ματια ακομα θα ετρεχα να βρω την πενα για τις Puregon.Βικαρα εισαι και γαμω τα παιδια......Να χαιρεσαι την κορη σου,να ειναι παντα γερη και να μην ταλαιπωρηθει αλλο στη ζωη της.Εδωσα και εγω σε μια κοπελλα ενεσεις,να εχει καλη επιτυχια.Καλη επιτυχια Michel και σε σενα,ειμαι σιγουρη γι αυτο γιατι πηρες τις ενεσεις της Βικυς

Link to comment
Share on other sites

θα δημιουργηθεί ένα υπόμνημα στην ενότητα θέλω να μείνω έγκυος

έτσι ώστε σε όσα μέλη περισσεύουν τα ακριβά αυτά φάρμακα, να μπορούν πιο εύκολα να συνεννοηθούν για να τα δώσουν.

 

αν μπορείτε προτείνετέ μας μέσω πμ τον τίτλο του τόπικ. (προτείνετε μερικούς τίτλους)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια,

και παλι σας ευχαριστω πολυ

MAMMY 2009,αγαπημενη μου φιλεναδουλα,ενα μεγαλο μπραβο και σε σενα που εδωσες τα δικα σου φαρμακακια στην κοπελα εκεινη,σιγουρα θα μεινει και εκεινη εγκυος συντομα γιατι θα εχει την δικη σου τυχη.ξερεις ποσο σ'αγαπαω και σε σκεφτομαι.θα προσπαθησω να ερθω να σας δω τις επομενες μερες.

michelακι μου γλυκο σ'ευχαριστω πολυ κουκλιτσα μου.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στην Βικύ!!!!!!!!!!!

 

....και μια μεγάλη προσευχή στην Michel σύντομα να κρατήσει το μωράκι που τόσο επιθυμεί στην αγκαλιά της

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
anemoni μου ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια.δεν εκανα ομως τιποτα το ιδιαιτερο.αφου θα μου τα ξαναγραψει το ικα και τα παλια ηταν μεχρι τελος του 2009 γιατι να μην τα εδινα στην κοπελα.αυτο πρεπει να κανουμε ολοι γιατι δυστυχως το ικα δεν εγκρινει παντα τα φαρμακα αυτα και το κοστος τους ειναι 500 ευρω η ενεση.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

vickypap δεν εχω λογια....χιλια μπραβο....χαιρομαι που στην σημερινη βρωμοκοινωνια υπαρχουν ακομα ΑΝΘΡΩΠΟΙ....μπορει να νομιζεις οτι δεν εκανες τιποτα αλλα στα ματια ολων μας εκανες παρα πολλα....ο ΘΕΟΣ να σε εχει παντα καλα εσενα και ολη σου την οικογενεια

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο και πάλι μπράβο στην vichypap, τώρα μόλις είδα την ιστορία αυτή και πραγματικά συγκινήθηκα...Είναι σπουδαίο να υπάρχουν ακόμα τόσο καλόψυχοι και δοτικοί άνθρωποι και τέτοια παραδείγματα γλυκαίνουν τις καρδιές όλων μας! Επειδή τα φάρμακα έχουν δοθεί και με τόση αγάπη πιστεύω ότι θα είναι τυχερά για την άλλη κοπέλα και θα της χαρίσουν την ευτυχία που λαχταράει.! Κάθε ευχή και για τις δυό σας!

Link to comment
Share on other sites

vickypap δεν εχω λογια....χιλια μπραβο....χαιρομαι που στην σημερινη βρωμοκοινωνια υπαρχουν ακομα ΑΝΘΡΩΠΟΙ....μπορει να νομιζεις οτι δεν εκανες τιποτα αλλα στα ματια ολων μας εκανες παρα πολλα....ο ΘΕΟΣ να σε εχει παντα καλα εσενα και ολη σου την οικογενεια

 

Τι να πει κανεις;;;;;Συγχαρητηρια καρντασινα Vickypap...Nα σ εχει ο θεος καλα...........

.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αντεεεεεεε με κανετε και ντρεπομαι :oops::oops:

ελπιζω και ευχομαι να εχουμε συντομα τα ευχαριστα νεα της μισελ ειναι ηδη στην διαδικασια και ανυπομωνω να με παρει να χαρω και εγω.

ας βαλει το χερακι του ο Θεος.το ευχομαι πραγματικα και θα χαρω οπως χαρηκα και οταν εμαθα τα δικα μου θετικα αποτελεσματα.(το εχω πει πολλες φορες και το ξανα λεω αλλη μια.καθε φορα που ακουω εγκυμοσυνη ειτε φυσιολογικη ειτε υποβοηθουμενη βαζω τα κλαμματα,μαλλον εχω ακομα ορμονες της εγκυμοσυνης);)

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

10η μερα σημερα ,βικυ μου,μετα την ωορηξια,και εγω.......περιμενω!!!!!!Πρωτη φορα στην ζωη μου,που θελω να περασουν γρηγορα αυτες οι 4-5 μερες που εχω ακομα στην αναμονη,για να δουμε τι εχει γινει!!!!!

11η μερα αυριο....

12η μερα μεθαυριο........13η....και σφαξαμε τη κατσικα!!!!!αλλα μεχρι να τη φαμε.....θελουμε και αλλες 3 μερες......υπομονη,λοιπον!!!!!

********************************

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

κουκλα μου θα περασουν οι μερες και το θαυμα θα γινει.εχε πιστη και υπομονη και ολες μας ειμαστε εδω για να σε βοηθησουμε,

ποτε κανεις το τεστ?

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Μπράβο κορίτσια έτσι πρεπει να γίνεται να βοηθάει η μία την άλλη και ας μη γνωριζόμαστε. Αυτό το forum είναι μια μεγάλη οικογένεια. Γιατί εφόσον μπορουμε να μη προσφέρουμε. Συχγαρητήρια στη vickypap και καλή επιτυχία στη michel.:-P:-P:-P

Οταν ο ανθρωπος κάνει σχέδια η μοιρα κουνάει το κεφάλι και γελάει.........

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια.να ειστε καλα και να χαιρεστε τις οικογενειες σας.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

anemoni μου ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια.δεν εκανα ομως τιποτα το ιδιαιτερο.αφου θα μου τα ξαναγραψει το ικα και τα παλια ηταν μεχρι τελος του 2009 γιατι να μην τα εδινα στην κοπελα.αυτο πρεπει να κανουμε ολοι γιατι δυστυχως το ικα δεν εγκρινει παντα τα φαρμακα αυτα και το κοστος τους ειναι 500 ευρω η ενεση.

 

Το καλύτερο απ' όλα, ξέρεις ποιο είναι; Ότι δεν νιώθεις ότι έκανες κάτι ιδιαίτερο, τη στιγμή που έχεις κάνει κάτι τόσο σπουδαίο... Αυτό ακριβώς κάνει την πράξη σου ακόμη πιο λαμπερή. Μακάρι να έχουμε κι άλλους τέτοιους ανθρώπους γύρω μας...

Link to comment
Share on other sites

anemoni μου να εισαι καλα.σ'ευχαριστω πολυ.δυστυχως δεν ειχαμε ευχαριστα αποτελεσματα αλλα γερη να ειναι η κοπελα και θα ξανα προσπαθησει.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι και εύχομαι ειλικρινά να ευωδοθεί η επόμενη προσπάθειά της...

και εγω το ευχομαι.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ,δεν ειμαι εγκυος αλλα....ελπιζω να μεινω συντομα.Με μια ελπιδα ζουμε...τι στο καλο.....

Βικουλα,σε ευχαριστω και παλι για το μεγαλειο της ψυχης σου!!!!

 

Επισης θελω να ευχαριστησω και μια αλλη καλη φιλη απο το φορυμ,την clelia,που προσφερθηκε να με βοηθησει με κατι τεστακια ωορηξιας και εγκυμοσυνης,που τα ηθελα τοσο πολυ,(αφου για 2 μηνες δεν θα παρω πλεον φαρμακα,αλλα θα προσπαθησουμε με φυσικη επαφη).

Επειδη απο τα αγγλικα σαιτ δεν μπορουσα να καταλαβω τιποτα,για να τα παραγγειλω,εκανε η κοπελα την παραγγελια τα πληρωσε με την καρτα της,ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΗΡΘΑΝ ΜΕΣΑ ΣΕ 5 ΜΕΡΕΣ(ΣΗΜΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ),και εγω της εστειλα το ποσό που χρεωθηκε,στον λογαριασμο της στην τραπεζα.

Και ετσι...ολα καλα,περιμενω να αδιαθετησω αυτες τις μερες,για να ξεκινησω με τα τεστακια αυτα,μπας και πετυχουμε τις γονιμες μερες,και...γινει το θαυμα!!!!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,γλυκεια μου clelia,για την εξυπηρετηση αυτη.(Ελπιζω να ηρεμησω τωρα και να μη με τρωει το αγχος,στον επομενο κυκλο).

Επισης ευχομαι σε ολα τα κοριτσια,να αποκτησουν αυτο που τοσο πολυ θελουν.Υγεια ,πανω απο ολα,και...θα ερθει και το μπεμπε!!!!

********************************

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

μισελ καλή επιτυχία...και κάπου εδώ μου δώθηκε και η ευκαιρία να πω ότι η Βίκυ είναι σπουδαίος άνθρωπος! Μπράβο κοριτσάρα μου...

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

μισελακι μου σου ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια!

clelia μπραβο σου κοριτσι μου ετρεξες για να βοηθησεις μια κοπελα που ουσιαστηκα δεν την ξερεις.χαιρομαι που βρισκομαι αναμεσα σε τετοιους ανθρωπου.εισαι αξιεπαινη.

sardelaki sardelaki γλυκο μου κοριτσακι,σ'ευχαριστω πολυ κουκλιτσα μου και εγω σ'αγαπαω πολυ.να μου φιλησεις το αστερακι σου :)

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...