Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!


Recommended Posts

Ενιωσα την αναγκη να ευχαριστησω δημοσια την φιλη μας,την vikypap,που εκανε για μενα κατι παραπανω,απο αυτο που θα μπορουσα ποτέ να φανταστω!!!...

ΜΟΥ ΧΑΡΗΣΕ ΔΥΟ ΚΟΥΤΙΑ ΠΟΥΡΕΓΟΝ,ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ,ΤΟ ΔΕΜΑ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ,ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΦΟΡΟΥΜΙΤΣΑ!!!!

Ειναι απιστευτο,πως ενα κοριτσι που απλα διαβασε την ιστορια μου,προσφερθηκε να με βοηθησει,χωρις να εχουμε μιλησει ποτέ πριν!!! Οταν ,μια μερα ειδα το μυνημα της στις "μικρες αγγελιες",χαρηκα πολυ που μου απαντησε αμεσως στο μυνημα που της εστειλα.

Στεναχωρεθηκα,μετα γιατι η αποσταση μεταξυ μας ειναι πολυ μεγαλη,και αυτες οι ενεσεις θελουν ψυγειο,και ετσι....πιστευα οτι δεν υπαρχει τροπος να φτασουν σε μενα!!!

Με τα πολλα,βρηκαμε τροπο,τελικα,και πιστευω να φτασουν σε μενα ,χωρις προβλημα! Την εβαλα σε μπελά,την Βικυ,τρεξε στο φαρμακειο,να παραγγειλεις ειδικο κουτι,τρεξε στο σουπερ-μαρκετ,να παρεις παγοκυστες,παρε τηλεφωνα σε ολα τα κουριερ,να ρωτησεις,με λεπτομερειες,για την ασφαλεια τους κατα την μεταφορα.....Την εχω ζαλισει την κοπελα με αλλα λογια,αλλα δεν γινονταν αλλιως!!!!

Εξ'αλλου και εκεινη ηθελε πολυ,να υπαρχει ασφαλεια στη μεταφορα τους,(να μην σπασουν...να μην λιωσει ο παγος...)

Επλιζω να ειναι και το τυχερο μου αυτη τη φορα,γιατι εχω ταλαιπορηθει αρκετα,με 3 χαμενες εγκυμοσυνες,εχω πληρωσει ενα σορο λεφτα στους ιατρους και στα φαρμακα.Αυτη τη φορα,τουλαχιστων,θα μου στοιχισει κατι λιγοτερο η προσπαθεια,χαρη στην vikypap,που μου χαρησε απλοχερα,τα δυο κουτια πουρεγον.

 

Ελπιζω καποια στιγμη οταν θα παμε Θεσσαλονικη,να βρεθουμε.Εγω ,θα την παρω ΣΙΓΟΥΡΑ,τηλεφωνο,να γνωριστουμε απο κοντα,να παμε για καφε,και να γνωρισω και την μπεμπα της.

Μου το προτεινε και τωρα,να πω την αληθεια,να πηγαινα εκει να τα επαιρνα,σε ψυγειακι αλλα...ειμαι πολυ ατυχη!!! εχω να προσεχω την αγαπημενη μου πεθερουλα,για λιγες μερες!!!!και δεν μπορω να λειψω ουτε λεπτο απο δω!!!(η κοπελα που την φροντιζει εχει παρει αδεια για 10 μερες,να παει στην πατριδα της)...

Και ετσι....καταδικασμενη εδω περα,να τις μαγειρευω,και να την προσεχω,να ακουω με τις ωρες τις ιστοριες που μου λεει,....για 3η και 4η φορα!!!! :roll: )

Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια καλη επιτυχια,στις προσπαθειες που κανουνε,ελπιζω αυτη τη φορα να τα καταφερουμε. ΚΑΙ ΠΑΛΙ,ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ,ΒΙΚΥ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.

 

 

 

...*Θα σε παρω και τηλ,αυριο,οκ??

********************************

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μακαρι,παναγιτσα μου!!!!! γιατι,αν δεν ακουσετε συντομα τα νεα μου.....να ξερετε,οτι

η ξεκινησα τα ηρεμιστικα με τη χουφτα....(επομένως δεν ειμαι σε φαση να σηκωνομαι και να γραφω στον υπολογιστη!!!)

η εχουν ερθει οι ανθρωποι με τα ασπρα(!),και με εχουν μαζεψει στον δικο τους χώρο,να κανουμε παρεουλα....ξερετε που,...Η στο Δαφνή,η στο Δρομοκαιτειο....εχω και επιλογες,τρομαρα μου....

 

Ναι...ειναι αληθεια,εχω φτασει στο αμιν,...και ολα αυτα,γιατι με εχει πιασει μια υστερια με την ηλικια μου((39)!!!!!...

Με μια ελπιδα ζω=οτι αυτη τη φορα θα ειναι και η τυχερη μου!!!!!!

********************************

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

michel,

 

σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πετύχει.

 

Όταν έκανα την πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής (πριν 3 χρόνια) και αφού είχε πετύχει μου είχαν μείνει φάρμακα και μέσω μιας φίλης μου τα είχα δώσει σε μια φίλη της η οποία είχε εξαντλήσει και τις 4 φορές και πέτυχε.

 

Γιαυτό και είμαι αισιόδοξη για σένα. Να έχεις πίστη αυτή τη φορά ότι θα πετύχει.

 

ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο κορίτσι που προσφέρθηκε να σε βοηθήσει. Αυτό δείχνει ότι υπάρχουν άνθρωποι με καλοσύνη, με μεγαλοψυχία, με τρυφερότητα, με αισθήματα, συναισθήματα, ευαισθησίες και φιλότιμο.

Εύχομαι να έχει στη ζωή της όλα καλά.

Κι εύχομαι και σε σένα Μισέλ μου να πετύχεις ό,τι ποθείς το συντομότερο και χωρίς άλλη ταλαιπωρία και στενοχώρια.

Να είσαι αισιόδοξη και να πιστεύεις ότι θα πετύχεις.

Πιστεύω κι εγώ ότι τα φάρμακα που έρχονται με κούριερ θα είναι τυχερά, γιατί έρχονται με πολλή αγάπη.

Να είστε καλά κορίτσια και οι δυο σας.

5f27b8bd0c.png

Link to comment
Share on other sites

michel συγκινηθηκα παρα πολυ.

μακαρι να πανε ολα καλα με το θεμα σου αλλα κ ενα μεγαλο μπραβο στην βικυ μας!ειναι μεγαλη καρδια κ φυσικο ειναι αυτο αφου εχει μια μαμα με μεγαλυτερη καρδια!!

μπραβο σας!

Link to comment
Share on other sites

michel συγκινηθηκα παρα πολυ.

μακαρι να πανε ολα καλα με το θεμα σου αλλα κ ενα μεγαλο μπραβο στην βικυ μας!ειναι μεγαλη καρδια κ φυσικο ειναι αυτο αφου εχει μια μαμα με μεγαλυτερη καρδια!!

μπραβο σας!

θα συμφωνησω απολυτα με τα γραφομενα της χριστινας

Link to comment
Share on other sites

:oops::oops::oops::oops::oops:

ντρεπομαι τωρα!!!

κοριτσια σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια αλλα πιστευω οτι δεν εκανα τιποτα.οποιαδηποτε κοπελα νομιζω θα εκανε το ιδιο.

το ικα μου εγραψε 5 κουτια και μου εμειναν τα 2.στην επομενη προσπαθεια παλι θα μου δωσουν.δεν υπηρχε λογος να τα κρατησω και εψαχνα να βρω μια κοπελα που να τα ειχε αναγκη για να της τα χαρισω.

λογικα τωρα θα ειναι στα χερια της φιλης μας.

michel μου,εγω σ'ευχαριστω για ολο αυτο.με κατα συγκινησες!!!

σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι η τυχερη σου προσπαθεια και να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα αποτελεσματα.πραγματικα χαιρομαι οταν ακουω για πετυχημενες εξωσωματικες σαν να ειμαι εγω εγκυος.

εξαλλου ειναι τυχερα,αφου σε μενα επιασαν!!!

καλη επιτυχια κουκλα μου.

α............δεν σας ειπα.η michel ειναι Θ Ε Α

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

MPRABO BIKY!!!!!!!

 

MPRABO MICHEL!!!!!!!

 

ΟΤΑΝ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.....ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΠΛΑ...ΓΑΛΗΝΗ.....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!!!!!!!!!

ΒΑΣΙΛΙΚΗ....ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ!!!!!!29.11.03

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ !!!!!!04.08.10

Link to comment
Share on other sites

Είμαι υπερήφανη που η Βίκυ είναι κόρη μου και βοηθά όσο μπορεί και με την κάρδια της. Εύχομαι Michel με όλη μου την καρδια αυτή τη φορά να είσαι τυχερή να πάνε όλα καλά

και να κρατήσεις αγκαλιά τον θησαυρό σου όπως εμείς τώρα1865734y38nvlmkcm.gif1055946dhna235fjr.gif

line_flow3_beg_39_time_1212811200_text_e720e5e3e3efedeffdebe120eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

VIKYPAP,εισαι φοβερη!!!!! μολις τα ειπαμε απο το τηλεφωνο,ειδα και την καρτουλα που ειχες βαλει μεσα,μαζι με τα κουτακια.

 

Σε ευχαριστω,γλυκεια μου,ευχομαι σε σενα,στην μπεμπα σας,στην οικογενεια σου ολη,μονο υγεια απο εδω και περα,να σας εχει ο Θεος καλα,και ο'τι δυσκολιες περασατε...να μεινει ενα κακο ονειρο,που θα ξεχαστει συντομα!!!!!

 

Και,ναι,ειμαι πιο αισιοδοξη,αυτη τη φορα!!!το εχω πιστεψει,πραγματικα,αυτη η προσπαθεια θα ειναι και η τελευταια!!!!

( αν κανω γιο,θα τον φερω στην Θεσσαλονικη να γνωρισει την κορη σου!!!...το φανταζεσαι????)... :D

********************************

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

μονο που αν ειναι τοσο γλυκος και ομορφος οπως εσυ τοτε κοπελια θα μπω στο ψυγειο και αντι για συμπεθερα σου θα γινω νυφη σου :lol::lol::lol:

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ....τωρα το ειδα!!! FOTINIPAP,μαμα της Βικυς,σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας,και σας ευχομαι και εγω,ο'τι καλυτερο σε αυτη τη ζωη,να το εχετε!!!!

 

Να σας ζησει η μπεμπουλα σας,και να την καμαρωνετε καθε στιγμη,και φυσικα να σας δωσει ο Θεος υγεια,και ευτυχια,και να σας εχει καλα ολους!!!

 

Να χαιρεστε ,επισης,την Βικυ,για την καλοσυνη και την μεγαλη ψυχη που εχει.Το λεω αυτο και το πιστευω,ειλικρινα!!!(ξερετε,στην εποχη που ζουμε σπανια μπορει να βρει κανεις τοση μαγαλοψυχια,και εγω ειμαι μια απο τις τυχερες,που βρηκα αυτην την ευαισθησια στη κορη σας!!! )

 

Και παλι σας ευχαριστω!!!! michel.

 

(tha exete nea moy ,sintoma)...elpizv ,kala nea!!!!

********************************

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τελεια νεα θα εχεις κοριτσαρα μου.και εμεις απο εδω θα σε βοηθαμε σε οτι χρειαστεις.

ειδες καλε τι μαμα εχω?ιντερνετακιας ειναι :lol:

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

MPRABO BIKY!!!!!!!

 

MPRABO MICHEL!!!!!!!

 

ΟΤΑΝ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.....ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΠΛΑ...ΓΑΛΗΝΗ.....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!!!!!!!!!

 

 

ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ....ΜΠΡΑΒΟ!!!

 Λατρεύω τα παιδάκια μου!!

Link to comment
Share on other sites

MICHEL μου ειλικρινά από τα βάθυ της ψυχής μου σου εύχομαι και πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά ελίπζουμε να μάθουμε όλοι σύντομα και ευχάριστα νέα.

Τωρά για τη ΒΙΚΥ τι να πω???? Είμαι τυχερή :D γιατί την γνωρίζω και ταυτόχρονα άτυχη γιατί MICHEL μου δεν μπορείς να φανταστείς τι τραβήξαμε όλοι που ακούγαμε την ΒΙΚΥ ολοι την ώρα που μας ρωτούσε πως μπορεί να σου στειλεί τα φάρμακα με ασφαλες και γρηγορο τρόπο. Ολοι μας συμμετείχαμε στην διαδικασία της αποστολής και προσπαθούσμε να βρούμε την καλύτερη λύση. Η ΒΙΚΥ λοιπόν που λέτε έψαχνε απεγνωσμενα τα κουρίερ, να παίρνει τηλέφωνα τα ΚΤΕΛ να πάει στο φαρμακείο να βρεί την κατάλληλη συσκευασία, να πάει SUPER να αγοράσει παγοκυψέλες για να μην αλλοιωθούν κοι όλα τα σχετικά.

και όλα αυτά MICHEL μου σου λέω ότι τα έκανε με τόσο ευχαρίστηση και με τόσο πάθος λές και τα έστελνε στην ΙΔΙΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΆΩ ΌΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ

ΒΙΚΥ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΟΗΘΑΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΘΡΩΠΟΥΣ ΜΑΣ.

ΜICHEL καλη σου επιτυχία όλα θα πάνε καλά !!!!!!!

Μάθε να ακούς το παιδί σου απο αυτά μαθαίνουμε και γινόμαστε καλύτεροι γονείς

Link to comment
Share on other sites

MPRABO BIKY!!!!!!!

 

MPRABO MICHEL!!!!!!!

 

ΟΤΑΝ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.....ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΠΛΑ...ΓΑΛΗΝΗ.....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!!!!!!!!!

 

 

ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ....ΜΠΡΑΒΟ!!!

 

michel σου ευχομαι να ειναι η τελευταια φορα που θα τα χρειαστεις και την επομενη φορα να ανοιξεις θεμα για να μας αναγγειλεις τα ευχαριστα :wink:

Πολλά παιδιά, πολλές σκοτούρες. Κανένα παιδί, καμιά χαρά.

Κικέρων

Γεωργια 03/10/06 Στελλα 04/03/08

Link to comment
Share on other sites

Michel μου καταρχήν εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε καλά που σίγουρα θα πάνε γιατί όλο αυτό το πράγμα που έγινε με τη Βίκυ πιστεύω ότι δεν θα έγινε τυχαία :wink: Θα είναι και το τυχερό σου, θα δεις :wink:

Όσο για τη Βίκυ τι να πω? Μου είχε μιλήσει και εμένα για την περίπτωσή σου και μου είχε αναφέρει τους προβληματισμούς της για την μεταφορά κλπ. Είναι απλά υπέροχη! Χαίρομαι πολύ που την έχω γνωρίσει έστω και τηλεφωνικά γιατί είναι ένας πολύ δυνατός άνθρωπος και με βοηθάει πολύ στο να παίρνω δυνάμεις όταν την ακούω(γιατί εγώ είμαι πολύ αδύναμος χαρακτήρας) και είναι πραγματικά ΜΕΓΑΛΗ ΨΥΧΗ!

Βίκυ μου ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ κι από εμένα.

(πως είπες θα μου στείλεις τα λεφτά για τα ψέμματα που είπα? Με επιταγή??? :lol::lol::lol: )

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites

αρμακι μου,κοιτα απο το παραθυρο.θα τα δεις να αχνοφαινονται!!!

ευχαριστω κοριτσακια μου για τα υπεροχα λογια σας.με κανετε και κοκκινιζω :oops: .αρμακι μου εσυ μου σταθηκες σαν πραγματικη φιλη και με βοηθησες σε ολη την περιπετεια με την φωτεινουλα μας και ακομα και σημερα που μιλαμε στο τηλ χαιρομαι να σου λεω τα δικα μου και να μου δινεις λυσεις.θελω πολυ να σε γνωρισω απο κοντα.

georgia2006 μου εγω νοιωθω τυχερη που σε γνωριζω.εδω που ειμαστε ξερεις οτι λιγοι αξιζουν,εσυ εισαι ενας απο αυτους.οσο καιρο ελειπες ολοι μου ελεγαν για σενα και οταν ηρθες ελειπα εγω!!!απο τοτε που επιτελους γνωριστηκαμε καταλαβα οτι ειχαν δικιο.εισαι ενας σπανιος ανθρωπος και χαιρομαι πολυ που σ'εχω καθημερινα απεναντι μου.να εισαι καλα και εσυ και ο κουκλος ο γιοκας σου,α και ο αντρουλης μην τον ξεχναμε!!!

MICHEL οπως βλεπεις ολοι συνεργαστηκαμε για το πως θα παρεις τα φαρμακα με ασφαλη τροπο και ολοι σου στελνουμε τοσες ευχες που σιγουρα θα πιασουν τοπο :lol::lol::lol:

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Θελω να πιστευω,οτι αυτη τη φορα,ολες οι ευχες σας ,θα φτασουν στα αυτακια του Θεουλη,και θα γινει το θαυμα,επιτελους και σε μενα!!!

 

ΝΑΙ,κοριτσια,ξερω ποσο ανησυχουσε η Βικυ,για την μεταφορα τους,πιο πολυ και απο μενα!!!εγω,για να ειμαι ειλικρινης,δεν το φοβομουν καθολου,γιατι,καπου στις οδηγιες ,διαβασα οτι διατηρουνται ακομα και εκτος ψυγειου μεχρι και 3 μηνες!!!!

Αναστατωση προκαλεσα,η γυναικα!!!Συγνωμη ζητω,απο ολες σας.αλλα ...δεν γινονταν αλλιως!!Η Βικυ,ηξερε καλυτερα απο μενα,οτι δεν παιζουμε με αυτα τα πραγματα,και οταν οι οδηγιες λενε"ψυγειο",το ενοουν!!!

 

Ας ελπιζουμε οτι ολα θα πανε καλα!!!Την καλοσυνη της Βικυς,και την συμπαρασταση που εισπρατω απο ολες εσας,εδω στο φορουμ,θα την θυμαμαι παντα,και ανταποκρινομαι και εγω,με την ιδια αγαπη και συμπαρασταση,οσο μπορω!!!!!

 

Θεωρω τον εαυτο μου,πολυ τυχερο,που σας γνωριζω(μεσο φορουμ),και "ζηλευω",καλοποαιρετα,που βρισκομαι τοσο μακρια,(γιατι αν ειμασταν στην ιδια πολη,τωρα,θα πιναμε καφεδακι,παρευλα,και με τα μωρακια σας!!!ειδικα ,σημερα...τι ωραια μερα ....ο ηλιος εκανε παρτι,εδω ,στα μερη μου,μαλλον ηρθε η ανοιξη,γαι τα καλα!!! :shock:

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ,Ο'ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!

 

vickypap,1987232v247c9vlfa.jpg

********************************

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...